PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Reina Kana

Goto down 
AutorZpráva
Reina Kana
ANBU
avatar

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

PříspěvekPředmět: Reina Kana   Thu May 01, 2014 11:40 am

Meno Reina Kana
Priezvisko Anděl ze Sněžné
Pohlavie: ženaPovaha: chladná, občas nepříjemná, pesimistická, velmi ráda provokuje a svádí, nepředvídatelná, snadno výbušná, velkým bitkám se vyhýbá, ale ráda je vyprovokuje, velmi uzavřená, když nemá svůj den, v tu chvíli je pak lepší nechat ji svým myšlenkám a vyhýbat se jí a na nic zbytečného se neptat. Nenávidí alkohol, ale sama si míchá podivný bílý drink na lepší náladu, všem říká, že jde o smetanu. Její povaha je místy výbušná, následky z vězení, kde často spoluvězňům říkala a ukazovala svůj názor. Pokud si něco umane, tak s ní nikdo nepohne, dokud danou věc nebo činnost prostě nezíská nebo neudělá. Tak že by se měl Amekage bát, že přestane pít?

Vek: 24                                                                                            

Hodnost: ANBU, osobní stráž Amekageho (po delším uvážení Amekageho Very Happy)

vesnice: Amegakure

Klan + KG :


Historie/informace


Vyška: 165,5 cm

Vaha:60 kg

Dedina: původem ze Sněžné vesnice, teď sídlí v Amegakure

Sen: zatím nad tím nepřemýšlela možná usadit se nebo zjistit kam patří...

Strach (z čoho): odhalení její minulosti, člověka který by minulost odhalil by nejen, že musela zabít, ale ještě se zbavit zdroje, kde to zjistil. Reina má strach , že pokud teď jednou zabije chtěně, tak už se z toho asi nedostane a bude mít chuť zabíjet dál!, svalnatí muži(myšleno skoro kulturisti), pavouci, tma

Co má ráda: toho je hodně, lépe řečeno skoro vše jí udělá radost, ale větší zálibu má v pojídaní sladkostí. Kdysi v dětství zjistila, že ať jí co jí, tak nepřibere, což některé děti neměli a ona byla taková mrcha, že právě před nimi jedla sladkosti a ještě si to vychutnávala. To se jí stalo osudným a můžeme tomu říkat i zlozvyk. Má ráda kočky, ale ani jednu nemá. Má ráda svou krystalickou techniku a ten adrenalin, který v ní vyvolává.

Príbeh: Patří ke klanu Kana, který sídlil ve Sněžné vesnici, došlo ale k nešťastným náhodám a její klan byl záhadně vyvražděn. Reina je všechny otrávila a sama říká, že to byla jen "Náhoda" že přidala do polévky organický jed. Jediný kdo zůstal, byl její bratr, kterého od té doby neviděla. Jejím životním vzorem byla prapraprateta Guren, která spadala pod Orochimara. Za aférku s rodinou se nikdy nepřiznala a svůj život uchránila tím, že předstírala spaní ve svém pokoji. Reina pak zůstala sama. Kakmile se dozvěděl nejstarší syn, co se stalo s rodinou vrátil se pro Reinu. Nijak si jí nevšímal, ale chtěl tu moc. Malá Reina netušila co má za lubem, až když se s jedním klientem rozprával o klanu. POchopila o co jde a dostala na moc a titul také chuť. POčkala si na Takera v jedné ulici a zaútočila na něj. V té chvíli použila kurai shoton, sama nevěděla tehdy co to je a jak ho vyvolala. Takeru se zalekl, protože kurai shoton ovládají jen zkažené duše zlem a on sám tolik zlý nebyl. Reina ho tím zabila. víckrát se u ní ale černý krystal neprojevil.
Při vraždě Takera jí ale zahlédla ANBU hlídka Sněžné a vsadila jí do vězení. Reina tak zde strávila 7 dlouhých let, zdálo se to až nemožné, ale právě ve vězení si Reina znovu uvědomila své postavení a začala se trénovat ve stopování. V hlavě si srovnala, že jako dědička klanu si nemůže dovolit takové činy. A svou minulost, že musí zahrabat někam hodně hluboko pod hlínu.
Když ve dvaceti letech vylezla z vězení byla jí na rok udělena podmínka s hlídáním, kde se měli shinobi přesvědčit, že jí to netáhne zase k vraždění.
V této zkoušce obstála Reina vítečně, ale ve vesnici už dál žít nemohla a požádala feudálního pána o přeložení do Ame. Amegakure se ale o jejím trestním rejstříku neměla nikdy dozvědět. Všude přezdívaná Anděl ze Sněžné (přezdívka padla ve vězení za její milé chování a za její andělský vzhled) nastoupila do služeb Amekageho s naprosto čistým štítem a velmi záhadnou minulostí, kterou nechce nikdo radši vědět a je zakopaná někde hluboko pod Sněžnou vesnicí.......
S kvalifikací jounina požádala o službu pro vesnici a bylo jí vyhověno a převeleno k jednotkám ANBU, kteří měli za úkol vycvičit jí ke svému obrazu a později k obraně vesnice a Amekageho!
Po delší době se k vesnici přihnal jakýsi muž dával Amekagemu pod hrozbou zničení vesnice nabídku, kterou přijmout nechtěl. Jí však nabídl práci. Reině v tu chvíli bleskla hlavou myšlenka na  možnost někoho zase zabít, ale rychle ji zapudila při myšlence muže vedle sebe. Jiná alternativa byla dvojitý agent. Přijala mužovu nabídku a odešla s ní, aby zachránil hrozbu nad Amegakure. Amekage dostával od Reiny pravidelné informace hned potom, co se nukenini ujitili, že Reina od nich neuteče.  
Nastala válka a Reina se v ten nejhorší okamžik pro nukeniny přidala zpět na stranu Amekageho. Díky informacím,které poskytovala trumfnout nukeniny byla hračka, ovšem bez ztrát se to neobešlo. Přesto se Reina vrátila s laskavým svolením zpět do Amegakure vykonávat i nadále svůj úřad ochranky Amekageho !

techniky:
 

_________________


Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Reina Kana
ANBU
avatar

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

PříspěvekPředmět: Re: Reina Kana   Thu May 01, 2014 12:07 pm

Taijutsu 3
Genjutsu 3,5
Ninjutsu 5
Síla 4
Rychlost 4
Inteligence 3,5

_________________


Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Reina Kana   Thu May 01, 2014 1:20 pm

Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Reina Kana   

Návrat nahoru Goto down
 
Reina Kana
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Charaktery :: Amegakure-
Přejdi na: