PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Klan Kana

Goto down 
AutorZpráva
Reina Kana
ANBU
avatar

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

PříspěvekPředmět: Klan Kana   Thu May 01, 2014 11:51 am

Klan Kana


znak klanuÚděl klanu Kana

Klan Kana byl a je považován za nájemné vrahy a akce na zakázku. Nikdy se neodsuzovalo pro koho pracují, klan měl identitu všech. Pracoval pro ty, kteří na to měli. Bylo jedno s čím měli pomoci - vraždy, krádeže, vzpoura, ochranka kage.... bylo možné cokoli, pokud jim dobře zaplatili. V tu chvíli byli oddaní své misi. Kdysi dávno, když klan Kana ještě nikdo neznal a ve světě začali záhadně mizet lidé a později třeba jen nacházela mrtvá těla, společnost tento incident nazývala "čistá smrt", bez jediné kapky krve, nebo stopy vraždy. Zabíjení krystalem bylo rychle ať už rozmnožující se krystaly uvnitř těla nebo na povrchu. Snadno jim každý podlehl, protože uměli velmi dobře obchodovat a zacházet se svým jménem, vzhledem, silou a přesvědčivostí.

Bohatství

Hlavní rodina vlastní v přepočtu tři sídla, dva jsou neznámo kde. Hlavní sídlo je v Zemi Železa. Říká se, že další sídlo se skrývá někde v horách, kde se těží drahé kameny a to třetí ve Sněžné vesnici. Většinou na neutrálních místech, aby za nimi mohl kdykoliv a kdokoliv zajít a požádat o pomoc.
Jejich trezory jsou nabity k prasknutí, i když si nechávali za mise platit poměrně tučnou sumu, nikdy pracovat nemuseli. Jejich úžasní kg jim dovolovalo vyvolat za většího úsilí i malé diamanty a drahé kamení.
Mezi bohatství se však musí zařadit i poměrně ďábelská krása.

Historie klanu
Klan Kana vznikl ve Sněžné vesnici sídlo měl ale v Zemi Železa, bylo jedno z nejváženějších a ochotných pomáhat všem, když si o pomoc řekli. Hlavní vůdce klanu byl Kenaro a jeho žena Akemi. O Akemi bylo známé, že byla nejkrásnější v celé zemi, o Kenarovi, bylo známo, že je mrzutý a potrpí si na pořádku a síle. Tak bylo vychováváno i jeho 9 dětí. Větší pozornost se však věnovala chlapcům než dívkám, které byli odsuzovány. Znali jen tvrdý trénink a nic jiného, dívky trénovala tajně sama Akemi. Pod klan Kana patřili i vedlejší rodiny, které byli (možná i jsou) v různých oblastech a spravují to samé co hlavní rodina. Kenaro si vyjednal velký respekt, ikdyž se ho všichni báli věděli, že když přijdou pomůže jim. Jednoho osudového dne, kdy se nejstarší syn Takeru rozhodl dál netolerovat chování svého otce odešel do světa. Ten večer se pustil Kenaro do peskování nejmladší dcery (Reina), ta při večeři odešla do kuchyně, kde z tajné skříňky vzala organický jed a přidala ho do omáčky na rýži, stihla u toho zabít ještě kuchaře, který ji v tom chtěl zabránit, schovala ho do komory a když se vrátila zpět omáčka již v kuchyni nebyla. Říká se, že chůva tajně vzala nejmladšího syna z večeře a utekli, od toho neštěstí, kde se ale nejmladší syn skrývá nikdo neví. Reina se vrátila tedy do jídelny, kde se hlavní rodina dusila až nakonec otravě všichni podlehli. Z Hlavní rodiny zbyli pouze tři členové a to nejstarší syn Takeru,v pořadí 8. dítě Reina a její mladší bratr v pořadí 9.
Do tohoto klanu patřila i první uživatelka Shotonu Guren, která patřila pod Orochimara a i samotný Kenaro jednu dobu pracoval pro zločinecké organizace a Akemi vedla jednotky samurají v zemi železa. Reina se ukrývala ve Sněžné vesnici, pak se ale dozvěděla o moci, které je svěřena v rukou nástupce rodiny Kana i s titulem a Takera se ošklivě zbavila a tak titul Lady Kana přešlo na ní stejně jako veškerá síla, tajemnství i majetek.

Kekkei genkaiShoton /? ?/ - je vzácné elementární ninjutsu, které může vyvolat krystal a jiné vzácné kameny tomu podobné a dokonce již s existujícími manipulovat. Pro vytvoření krystalu je předpoklad zemského elementu, může skrystalizovat Suiton, mokuton a doton, a ti proti němu nemají ani šanci, pokud se ale navýší struktura krystalu třeba na třínásobnou vydrží to na chvíli i útok Raitonu, Katonu a fuutonu, kterým se normálně neubrání a nemůže je krystalizovat, krystalu také vadí zvukové techniky, zprávné zvukové vlny naruší strukturu molekul. Shoton je zajímavý tím, že okamžitě mění věci na zbraně, jedna z nějtěžších technik je Legendární 8.formace, která je silná a velká natolik, že se do ní může chytit i celá vesnice. Nejnebezpečnější je však technika Gokkakuro, vězení, do kterého když se někdo chytí tak se po lusknutí rozpráší na prach. POtom kombinace poryvu světla a tlakových bodů smrti, kdy její uživatel je nedobytný, ale zároveň to ubližuje jemu samotnému. Velkou zajímavostí jsou stopovací 'radarové' krystaly, které reagují na chakru shotonu, nebo na vlastní strukturu u někoho jiného. Shoton nemůže skrystalizovat čistou energii a chakru, ale naopak může zkrystalizovat třeba vlhkost ve vzduchu a udělat z toho zbraně.
Zajímavostí i Shotonu je barva používaných krystalů: pastelové barvy krystalu jako růžová, fialová jsou barvy obyčejného krystalu. Oproti tomu barva rudá znamená krev a krve prolití rudý krystal se používá u labyrintu, vězení nebo 8. formace, kdy je možné pouhým lusknutím krystal zničit. Velkou vzácností je ovšem černý krystal. Je silnější jak všechny ostatní jeho struktura je dána temperamentem a intenzity chakry uživatele. Černý krystal vydrží rozhodně větší útok a pokud se do něj vlije chakra je prakticky nezničitelný. Naposledy se černý krystal objevil u jednoho uživatele klanu Kana a to Gurenina otce. (Ukazuje čisté zlo a nenávist)
- Hlavní rodina měla na zápěstí vytetováno logo klanu a to malý diamant, aby se odlišili od vedlejších a taky pro přivolávací techniku Shouton Kuchiyose: Hiji Choushou
- ve znaku mají též diamant stejný jako na ruce

černý krystal - kurai shoton
- má pevnější strukturu než normální shoton krystal.
- proudí v něm chakra uživatele a reaguje na jeho emoce
- odolá všem útokům třídy E, D, C včetně zvukových vln, pokud je uživatel ve formě tak černý krystal ze začátku vydrží i útoky typu B u katonu a fuutonu. (cca 2 - 3 posty)
- pokud černý krystal někde zůstane uživatel cítí z jeho okolí chakru, tím jak vypouští menší vibrace
- jelikož reaguje na uživatelovi reakci stačí pouhé rozzuření a člověk chycený v černém krystalu je zničen
- objeví se jen u uživatelů, který mají černou a poskvrněnou duši a většinou u hlavní větve rodiny
(využití dle dohody s adminem)
_________________

©Reina Kana

_________________


Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Klan Kana
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Klany-
Přejdi na: