PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Klan Arashi

Goto down 
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

PříspěvekPředmět: Klan Arashi   Fri May 02, 2014 1:48 pm
Kekkei Genkai/Hijutsu
Harishimi

Popis KG/Hijutsu
Klan Arashi má poněkud zvláštní schopnost. K boji využívají např. pírka od ptáků, které tento klan dokáže neomezeně vyvolávat. Dokáže vyvolat jak reálné a v našem světě skutečné ptáky, tak má smlouvu i Kuchiyose. Tito ptáci jsou z rodu Harishimi. Jsou to modří, až zelení ptáci, kteří dokáží dosáhnout výšky (asi jako slon, pro lepší představivost). Hlavní větev tohoto rodu, aneb královská větev náleží jen vůdcům klanu Arashi. Lucy je sama potomkem vůdce klanu, který umřel a proto klan náleží momentálně ji. S rodem ptáků Harishimi mají velmi blízko, dokáží spolu telepaticky komunikovat a v boji si pomáhají jak jen to jde. Je také možné, že se i vaše Kuchiyose dokáže samo objevit u vás, když jsme v ohrožení života. Využívají elementu Fuuton a jejich peří je skoro tak tvrdé jako samotný diamant, proto mají dokonalou obranu.

Také je tu jedna schopnost, kterou ale využívají pouze hlavní větve a ne každému se to povede. Jde o proces, kdy se Vy a váš pták z rodu Harishimi spojíte v jedno tělo, v jednu bytost. Je to poměrně podobné jako Sage mod, ale trochu jinak. Váš pták z klanu Harishimo se do vás "vtělí" nebo jak to říci. Je to ultimátní technika, vaše smysli jsou o mnoho posíleny, máte schopnost letu, máte dokonalou obranu a především, máte jejich dokonalý zrak. Bohužel, tato schopnost se viděla asi před 100 lety a je velice nebezpečná, na jeho použítí to chce čas a dobré a dostatečné poznání se se svým Kuchiyose.

Historie
Klan Arashi byl vždy ne moc vyčnívajícím klanem. Je velice skromný co se týče pomoci ostatních, ne že by byli ustrašenci, ale pomůžou pouze, když je o to někdo slušně požádá. Na první pohled se to nezdá, ale tento klan využívá schopnosti, které by se jednou mohli rovnat schopnostem klanu Senju a jejich Mokutonu. Stále nepředvedli, tedy, zatím nikdy nepředvedli pravou sílu jejich klanu. Říká se taky, že pra otec jejich klanu dokázal využívat jaký si mod, kdy se dokázal spojit se svým princem z rodu Harishimi a bojovali jako jeden, doslovně. Že nabíral podoby samotného dravce, jako kdyby se oba dva spojili v jednu bytost. Bylo to něco fascinujícího. Jen pra otec byl v tu dobu už starý a po použití tohoto modu umřel. Od té doby se neukázal nikdo kdo by tuto schopnost dokázal ovládat, avšak každý doufá, že se jednou někdo takový znovu objeví. Tento klan je jinak přátelský a snaží se udržet si svou hrdost.

Členové
Sagimoto Arashi- Pra otec +
Maro Arashi- Otec Lucy +
Lucy Arashi- Vůdce klanu

(Klan je otevřený, takže kdyby někdo měl zájem, stačí napsat PMku nebo kontaktovat na skype)

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

PříspěvekPředmět: Re: Klan Arashi   Fri May 02, 2014 2:11 pm_________________
Spoiler:
 


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Klan Arashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Klany-
Přejdi na: