PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lucy Arashi+Klanové techniky

Goto down 
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

PříspěvekPředmět: Lucy Arashi+Klanové techniky   Fri May 02, 2014 3:56 pm

Existující techniky
Doton: Iwagakure no Jutsu ~B~
Kage Bunshin no Jutsu ~B~
Kuchiyose no Jutsu ~C~
Suiton: Suirou no Jutsu~C~
Suiton: Mizu rappa~C~
Oboro Bunshin no Jutsu~D~
Shunshin no Jutsu~D~


Techniky klanu ARASHI

Harishimi mode
Český název: Ptačí mód
Rank: S
Element: ---
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Jde o proces, kdy se Vy a váš pták z rodu Harishimi spojíte v jedno tělo, v jednu bytost. Je to velice podobné jako Sage mod, ale až na to, že vy se stanete dravcem. Váš pták z klanu Harishimo se do vás "vtělí" nebo jak to říci. Je to ultimátní technika, vaše smysli jsou o mnoho posíleny, máte schopnost letu, máte dokonalou obranu a především, máte jejich dokonalý zrak. Bohužel, tato schopnost se viděla asi před 100 lety a je velice nebezpečná. Na jeho použití to chce čas a dobré a dostatečné poznání se se svým Kuchiyose.
Ukázka:
 
Slabiny: Po použití této techniky jste vyčerpaní. Tato technika nevyužívá ani tak chakru, spíš je zaměřená na rychlost, Taijutsu a když už by se chakra využila, tak chakra vašeho ptáka z rodu Harishimi v podobě Fuutonu. Po použití této techniky ale nemůžete použít žádnou nad B-rankovou techniku kvůli vyčerpání 2-3 posty. Po použití jste 1 post mírně dezorientovaní. Je tu taky možnost, že když v tomto modu začnete panikařit, nebo vás někdo natolik vyprovouje, že se přestanete ovládat. V ten moment jste nebezpeční asi jako Jinchuuriki a v ten moment vaše tělo prožívá deformaci, po které je větší pravděpodobnost smrti.
Uživatel/Povolené pro: Lucy Arashi


Harishimi Nettowāku
Český název: Ptačí brnění
Rank: A
Element: ---
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Jak už bylo zmíněno v Kekkei Genkai. Ptačí rod Harishimi má své peří jako brnění, které se dá skoro vyrovnat samotnému diamantu. Uživatel této techniky složí pečeť a díky tomu se jeho tělo obalí peřím od svého ptáku rodu Harishimi. Avšak, tato technika musí být provedena za přítomnosti svého Kuchiyose.
Slabiny: Tato techniky se nepovede, pokud nebude poblíž Harishimi, vaše Kuchiyose. Technika spotřebuje poměrně dost chakry, jestliže trvá déle. Pokud jsou na vás mířeny nějaké techniky ranku A+ a výše, technika vydrží 2-3 posty.
Uživatel/Povolené pro: Lucy Arashi, klan Arashi


Harishimi Senbon
Český název: Ptačí jehly
Rank: A
Element: ---
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Uživatel využije peří své Kuchiyose (tomu se po každé ztrátě jedno pírka objeví další). Peří si dá mezi prsty a poté hází na nepřítele. Peří je neskutečně ostré a tvrdé. Je to přeci jen peří a tak dokáže za letu i změnit směr, pokud ho uživatel hodí tak, aby ho změnil. Peří je házeno velkou rychlostí za pomoci Fuutonu od svého Harishimiho, tudíž je pouhým okem v letu nelze spatřit a tak má nepřítel problém se vyhnout, nebo i ubránit. Normální obrana na tuto techniku nepůsobí.
Slabiny: Opět musí být v jakékoliv přítomnosti vaše Kuchiyose. Na techniku se musí soustředit i vaše Harishimi a proto, když je na něj mířený nějaký utok a je zasáhnut, techniku je možné přerušit. Technika spotřebuje velkou zásobu chakry, proto při větším množství pírek vydrží max 3 posty. Pokud je využita v menším provedení, vydrží déle. Hodně závisí na vašem ptáčku z klanu Harishimi.
Uživatel/Povolené pro: Lucy Arashi, klan Arashi


Harishimi no Me
Český název: Ptačí zrak
Rank: B
Element: ---
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Jedná se o techniku, kdy uživatel složí pečetě a jeho oči se změní. Místo svých normální má jejich oči barvu jejich ptáka z rodu Harishimi. Dokáže si přibližovat okolí a vidí na metry daleko. Díky tomuto je schopen se soustředit na techniky z větší dálky, které jsou na něj mířeny a nebo na někoho, kdo se skrývá dál od nich.
Slabiny: Po použití této techniky vidí uživatel 1-2 posty rozmazaně a nebo dvojmo. Je těžké si pak navyknout na normální lidský zrak.
Uživatel/Povolené pro: Lucy Arashi, klan Arashi


Nagasaki no Jutsu
Český název: Ptačí roj
Rank: B
Element: ---
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Uživatel složí techniku. Před ním se objeví něco jako velká pečeť. Vypadá to trošku jako nějaký portál, ze kterého na nepřítele utočí velká počet dravců jako jsou orly, sokoly, andulky, jednoduše ze všech druhů něco. Zautočí na nepřítele ve velkém počtu a svými drápy mu způsobují řezné, tržné a sečné rány po těle. Navíc jsou to normální dravci ve velkém počtu, neutečete jim, ani neschováte. Možností je s nimi bojovat, nebo použít destrukční techniku, nebo techniku, kterou je zničíte.
Slabiny: Technika trvá 1-2 posty, kdy se z "portálu" dostane poslední ptáček. Techniku nelze použít dvakrát po sobě, lze jí použít až po 2-3 postech. Tato technika spotřebuje velkou část vaší chakry, která se vám pak 1-2 posty opět obnovuje.
Uživatel/Povolené pro: Lucy Arashi, klan Arashi


Harishimi Genjutsu
Český název: Ptačí iluze
Rank: C
Element: ---
Zařazení: Kekkei Genkai, Genjutsu
Popis techniky: Jedná se o jednoduché genjutsu. Tato technika je spojena s technikou Harishimi no Me. Stačí složit jednoduchou pečeť a podívat se do očí vaše protivníka. Ten po očním kontaktu s vámi začíná usínat. Je to ale pouze genjutsu a ve skutečnosti stále stojí na místě s otevřenýma očima, jen kolem sebe vidí tmu a myslí si, že je unavený, jako kdyby upadal do mdlob. Techniku je těžké prokouknout.
Slabiny: Technika lze zrušit samo ublížením si, klidně i jednoduchým škrábnutím, nebo zvenku. Taky když někdo na uživatele této techniky zautočí a jeho pozornost od techniky zmizí, se z tohoto dostanete.
Uživatel/Povolené pro: Lucy Arashi, klan Arashi
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

PříspěvekPředmět: Re: Lucy Arashi+Klanové techniky   Fri May 02, 2014 4:55 pm


_________________
Spoiler:
 


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Lucy Arashi+Klanové techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Techniky-
Přejdi na: