PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Reikinov dom

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru

Poèet pøíspìvkù : 239

PříspěvekPředmět: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 2:12 pm

Dom Reikina
Dom je dosť veľký a rozľahlý leží v dedine, presnejšie na okraji tejto dediny. Má veľkú rozlohu. Tiež je tam terasa. V kuchyni môžeme nájsť veľmi moderné zariadenie, Reikin tu moc času netrávi. Nie je na to čas. Pred kuchyňou je stôl na jedenie. Reikin vie trocha variť, ale moc to nepreferuje.V kúpeľni je záchod a pár umývadiel . V dome sú dve kúpeľne. Jedna je na prízemí a druhá na poschodí. Je tam taktiež menšia vaňa a sprcha, menšia skrinka na ručníky. Pár moderných zariadení. Spálne sú zariadené rôzne. Tá Reikinová je dosť veľká a hlavne tam má obrovskú posteľ . Oproti postele je veľká televízia. V dome sú 3 izby, z toho jedna bývala Yurina a tretia izba je hosťovská.  Obývačka je dosť veľká po okrajoch miestnosti je veľký gauč a oproti nemu je veľká televízia. Pred gaučom je menší sklenený stolík. Nachádza sa tu aj malý minibar, kde má Reikin dosť fľašiek, ale sú pod zámkou a kľuč od Minibaru má len on.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 7:18 pm

Šli sme spolu s Michi až k môjmu domu. Vlastne to nebolo tak ďaleko, prešli sme len na okraj dediny, čo bolo kúsok.
"Tak sme tu."
Pousmial som sa, pršalo celkom dosť a moc sa mi vonku nechcelo moknúť.
"Ako si zvykáš na tento dážď?"
Opýtal som sa jej, pretože pre niektorých to bolo neznesiteľné, ja som bol na to zvyknutý od malička. Odomkol som dvere do domu a otvoril ich.
"Etoo, dole mám izbu ja s obrovskou posteľou, ty si pekne pôjdeš hore na poschodie, tam sú dve izby. Tie prvé dvere do ľava na poschodí je tá hosťovská izba. Nejaké otázky?"
Hovoril som stále tichšie a potom vstúpil dnu potom čo som jej dal zopár informácií o tom, kam sa ma zabývať. Plášť som si zavesil a boty som si vyzul.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 7:24 pm

Po tom co jsem vyšla z baru mi byla hrozná kosa a celou cestu jsem drkotala zuby. No co to je tohle. Zastavila jsem se když odemykal a nakrčila nespokojeně nos. "Je mi z toho zima. Byla jsem v Yuki tam je ještě větší zima ale tam aspoň furt nesněží." Postěžovala jsem si a když otevřel nahrnula jsem se rychle dovnitř, do tepla. "Hé? Já nechci chodit nahoru." Zaprotestovala jsem. Schody? No tak to teda ne. "A co takhle...ty svému úžasnému hostu přenecháš lepší cestu za spánkem a ty půjdeš nahoru." Zazubila jsem se a poplácala ho po rameni. Zatím jsem si zula botky a plášť pověsila vedle toho jeho.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 7:34 pm

"Nie, nie, nie. "
Povedal som a krútil hlavou, ja som sa chcel aspoň vyspať v mojej obrovskej pohodlnej suprovej posteli, ktorá ma stála majetok!!
"Schody, prvé dvere vľavo."
Škodoradostne sa usmial a potom šiel pomalým krokom do kuchyne, potreboval som sa napiť. Jednu vec som nechcel. Nechcel som aby protestovala! Naviac v horných izbách nemali také závesy ako som si spravil neskôr ja dole. Tak už len preto som tam chcel ísť. Keď som ich zastrel bola tam tma.
Potom ako som sa napil som si to nasmeroval rovno do mojej izby.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 7:42 pm

"Okey." Změnila jsem to a najednou zněla až příliš ochotně. Když odešel do kuchyně sladce jsem mu zamávala a sedla si na schody abych počkal až úplně zmizí. Mezitím jsem si namotávala pramínek vlasů na prst a u toho si broukala potichou melodii.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 7:49 pm

Obzrel som sa ešte po Michi a spýtal sa trošku viac nahlas.
"Všetko okey?"
Potom som pomalým krokom došiel až k dverám do mojej izby, otvoril som si dvere zhodil zo seba skoro všetko oblečenie, zatvoril za sebou dvere. Potom som pomaly zastrel závesy a bola tu nádherná tma.
Pokojne som si ľahol na postel, bolo tu dosť teplo, tak som sa len do polky zakryl a zatvoril oči. Takýto odpočinok som potreboval. Hlavne po včerajšku. K tomu som dnes už nechcel vôbec piť a asi najbližší týždeň, nebol som ten typ, čo pije príliš často.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 8:00 pm

Nijak jsem nereagovala a počkala až zmizí uplně. Pak jsem se opatrně postavila a vydala se do jeho kuchyně. Kdyby jen věděl koho si pustil do baráku. Prokřupla jsem si prsty jako bych se šla s někým rvát a otevřela ledničku. Chmm hezky pěkně. Pousmála jsem se a vzala si zatím jen pár věcí. Nebylo těžké najít obývák...spokojeně jsem se tam s jeho jídlem rozvalila a zapnula telku. Yosh...yosh. Spokojeně jsem čučela na něco v telce, kterou jsem měla celkem ztlumenou a cpala do sebe jeho jídlo.
Já jsem byla schopná sníst všechno a nebylo by to na mě vidět. Nakonec jsem si ještě jednou došla do kuchyně, snědla mu dalších pár věcí a usnula u telky.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 9:37 pm

Spal som asi dve hodiny možno aj viac a možno menej. Stačilo to, len som dospal noc a regeneroval som sa. V izbe som si nachystal čisté veci na seba a tie špinavé som hodil do kúpelne, ktorá bola hneď vedľa mojej izby, boli tam dva vchody, z mojej izby a aj z chodby.
Vošiel som pod sprchu a celý som sa osprchoval, celkom to zo mňa tiahlo po včerajšku, preto som potreboval sprchu. Etoo, tiež som zabudol ešte na nápis fixou po tvári, ktorý som tiež zmazal aj so všetkým ostatným. Po sprche som sa celý utrel. Pridal som trochu dezodorantu a obliekol som sa od spodu po pás. Zostalo mi tu jedno jediné čisté tričko s nápisom I m fabulous, ktoré mi dala sestra pred rokmi. Nehodlal som si ho obliecť. Ostatné tričká boli špinavé, dlho som si nevypral, bol som moc lenivý a nemal som potuchy ako sa narába s niečim takým ako práčka?
Preto som taký vyrazil do kuchyne, kde ma čakalo obrovské prekvapenie, skoro celá chladnička bola vyjedená a takmer nič mi neostalo! Nejako som to predsa rozdýchal, ale mal som tam toho teda dosť, ako to dokázal niekto všetko zjesť?! Nuž zobral som si jablko z misky na ovocie a začal som ho hrýzť, prešiel som sa ako by po spodnom podlaží a zastavil som sa obyvačke, kde ma čakalo prekvapenie. Bola to Michi, ktorá spala a ja som to mohol využiť. Ticho a nepozorovane som sa presunul preč a z izby som si zobral čiernu fixku. Zatiaľ čo ležala na gauči som jej urobil menšiu upravu. Namaľoval som jej špic nosu a trošku som ju pomaľoval, aby vypadala ako mačka, teda iba som sa o to snažil. Dúfal som, že sa nezobudí počas mojej úpravy. Ak sa nezobudila, pomaly som sa odtiaľto odstavil a čakal, kým sa zobudí a pozrie do zrkadla... Toto bola moja mini pomsta!!!

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 10:01 pm

Spala jsme si tak spokojeně, že jsem tu fixu nevnímala. Já bych nevnímala asi ani kdyby mi tu hrála kapela. Pár minut po tom co se mi pomstil jsem se převalila na bok ale tam už sedačka nebyla. Žuchla jsem na zem a nespokojeně zamručela. "Nyah." Převalila jsem se na zemi na záda a otevřela oči. Chvíli jsem čučela do stropu a pak se na zemi posadila. Chvíli jsem tam tak seděla a čuměla do blba než jsem se rozhodla, že mu ještě něco sním. Vyhoupla jsme se na nohy a rozespale se došourala do kuchyně kde už byl on. "Představ si, že zatím co jsi spal někdo zazvonil. A když jsem otevřela vtrhla sem nějaká parta dětí, vyžrala ti ledničku a utekla."
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 10:09 pm

V kuchyni som nič takého nerobil, len som sa naťahoval a pozeral čo mi ostalo na jedenie. Keď došla Michi trošku som sa usmial.
"Áno, niečo mi k tej rozprávke chýba.. Jednorožci !"
Poznamenal som, neveril som jej, nemohla to byť pravda! Načo by mi tu deti išli? Stále som mal na tvári celkom pobavený výraz, to moje umelecké dielo sa podarilo! Prešiel som do izby, vytiahol som to tričko s nápisom I m not Gay, I´m fabulous a dal som si ho.
"Uhm, takže nemáš hlad?"
Opýtal som sa pre istotu a zahrýzol som do jablka.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 10:23 pm

"No promiň! Ale myslíš si že JÁ! JÁ bych snědla tolik jídla?!" Zatvářila jsem se dotčeně a pohodila vlasy. Když se vrátil s tím tričkem zrudla jsem a koutky mi cukaly nahoru. Ne že by mě uvedl do rozpaků ale já jsem zrudla ze zadržování smíchu. Im not gay?! Odkašlala jsem si a přestala zadržovat dech když jsem si byla jistá, že nevybuchnu smíchy. "Mám." Zatvářila jsme se nevině a uculila se.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 10:31 pm

Jej prvá veta ma dostala, určite uverím, že mi tu deti prišli vyjesť chladničku.
"Ehm, áno určite tu prišlo veľa detí a ty si ich pustila nech mi vyjedia chladničku!"
Usmial som sa, vážne mi to prišlo čudné a komu vlastne nie? Jej reakciu na tričko som nebral nejako vážne.
"Máš niečo proti tomu tričku?! Je naozaj sexy!"
Usmial som sa a pozeral stále na jej pomaľovaný nos a celkovo celú pomaľovanú tvár s fixou. Na jej posledne priznanie, že chce niečo jesť.
"Ak chceš daj si čo si tu nechala."
Uškrnul som sa, moc toho nebolo. Našťastie tu bolo to ovocie zo včerajšieho dňa, ktoré som tak pojedal ako aj to jablko.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 10:35 pm

"Ano strašně moc.." Odmlčela jsem se. "..asi jako tohle co?" Poplácala jsem ho po tváři kde měj ještě můj podpis se srdíčkem a knírek. Zakřenila jsem se a chvíli hledala co bych si ještě dala. Nakonec jsem vyčmuchala jogurt! Našla jsem si lžičku, sedla si na linku a pustila se do něj. No očividně mi to s těmi dětmi nesežral ale což.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 10:43 pm

"To mi ako ani po tej sprche nezmizlo?"
Zatváril som sa prekvapene a šiel okamžite k zrkadlu a začal to mazať, hlavne ten knírek a aj ten podpis. Ona bola tiež pomaľovaná, tak čo najlepšie bolo, že o tom nemala ani páru.
Pozrel som sa na hodinky na ruke, bolo dosť hodín, ten spánok a odchod z baru. Normálne už bolo niekoľko hodín po obede. Dnešný deň šiel strašne rýchlo.
"Tak čo na dnes plánuješ ešte robiť?"
Nadvihol som obočie a sledoval som ju.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 10:57 pm

Škodolibě jsem se zakřenila a to jsem neměla páru o tom co mi provedl on. Dojedla jsem jogurt a hodila kelímek do koše. "No...Tak asi půjdu naštvat Amekageho a pak...kdo ví." Pokrčila jsem rameny, mě bylo po tom spánku už dobře. "Ah už vím! Lázně! Půjdu do lázní." Zahlásila jsem, po těch cestách po zničených krajinách jsem na lázně narazila za tu dobu jen 2x a to byl teda děs! Hodlala jsem si nějaké pořádné užít. "Co plánuješ ty? Papíry, papíry?"
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 11:04 pm

"Dnes určite nie, možno zajtra, alebo pozajtra, ale dnes naozaj nie. Papierovať nebudem vládať..."
Pousmial som sa, naozaj som na to nemal moc náladu ani chuť, proste nič ma k tomu nehnalo.
"Vôbec nemám potuchy čo budem robiť... "
Poznamenal som, s menším úsmevom. Chcel som vidieť jej výraz, keď zistí, že ma pomaľovanú tvár. Tiež mi bolo po tom spánku už celkom fajn a tiež po tej rýchlej sprche. Podarilo sa mi zmazať už nadobro všetky tie fixkou urobené škody na mojej tvári. Teda som v to dúfal.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 11:12 pm

"Vyjdi si v tom tričku na procházku." Rýpla jsem si do něj a protáhla se. "Jinak, počítej s tím, že se vrátím. Na ty flašky." Zakřenila jsem se a prohrábla si vlasy, ani mě nenapadlo se jít kouknout do zrcadla nebo něco podobného...já věděla, že vypadám úžasně jako vždy. "Takže, se měj pane..."nejsem gay"." Udělala jsem prsty uvozovky když jsem to říkala a se škodolibým smíchem se šla obout. Čapla jsem plášť, hodila ho na sebe a dala si kapuci. povzdechla jsem si když jsem otevřela dveře a pršelo. Jak jinak. Zavřela jsem za sebou a se skloněnou hlavou se rychle vydala pryč.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sat May 03, 2014 11:19 pm

"Radšej sa pokúsim si nejako spraviť tie ostatné tričká."
Usmial som sa, to že a vráti, nebola ani tak dobrá ale ani zlá správa. Potreboval som spoločnosť ako bola ona, po dlhej dobe.
"Ale ja naozaj nie som teplý!!!"
Uškrnul som sa na ňu a trošku som pátral v minulosti, však Yuri sa ma snažila mnohokrát presvedčiť, že som na mužov, občas to bolo otravné, občas som sa pri tom aj kvalitne zasmial.
"Tak sa maj, ak stretneš Amekageho pozdravuj, ak ešte nebudeš mať bývanie stav sa zas."
Odzdravil som ju a keď za sebou zatvorila dvere, šiel som do kúpelne, nahádzal do práčky všetky tie veci a pomaly čítal čo a ako mám zapnúť. Snažil som sa si aspoň vyprať tie tričká. Trvalo to dosť dlho, vypadalo to normálne, asi sa mi to podarilo a nič som nepokašľal, tie tričká som zavesil a pokojne som šiel do spálne, kde som si ľahol a odpočíval.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sun May 04, 2014 4:25 am

Cestou zpět k němu jsem se asi dvakrát musela ptát na cestu ale nakonec jsem to našla! Pff budu se tu muset nějak zorientovat. Klíče k tomu abych se dostala dovnitř jsem nepotřebovala...měla jsem dvouletou praxi a bude lepší, když nikdo nebude vědět jak jsem to vlastně udělala. Ale vloupání to nebylo! Sám řekl ať se stavím a já jsem ještě ubytování jinde neměla zařízené. Zula jsem se, plášť hodila na věšák a pokud jsem si dobře pamatovala pokyny vyšla jsem po schodech a pak se ocitla v prázdném pokoji. Ještě bych si zašla do ledničky...kdyby tam ale něco zbylo. Shodila jsem ze sebe oblečení a padla do postele. Spokojeně jsem se zachumlala a po tom co jsem nějakou dobu strávila v teplé vodě relaxací jsem usnula téměř hned.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sun May 04, 2014 9:42 am

Ja som znova zaspal, zobudil som sa o dosť neskôr. Potom čo som skontroloval či je všetko v pohode, tak sa mi tu nezdalo niečo. Z chladničky zmizli aj posledné zásoby jedla a bol tu plášť a boty. Kto to tak asi bol? Skleslo som prišiel na to, že to je Michi a asi mi bude vyjedať chladničku ešte niekoľko dní. Na prízemí nebola, preto som usúdil, že bude hore v hosťovskej. To tričko s tým nápisom som si odložil do skrine a vytiahol som si nové, celkom obyčajné čierne. Šiel som na nákup zásob do dediny. Zobral som si svoj plášť boty a primerane som sa ešte obliekol. Zamkol dvere a šiel smerom do centra dediny.
Presun

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Sun May 04, 2014 11:25 am

Když jsem se vzbudila líně jsem se protáhla a se zamručením se dopotácela k batůžku v rohu, který jsem vlastně nosila sebou celý včerejšek. Vytáhla jsem si časopis co jsem si nestihla ještě přečíst a lízátko. Vrátila jsem se zase zpět do pohodlí postele, strčila lízátko do úst a začala si číst. Než já jsem se vykopala z postele tak to byla fakt doba a nehodlala jsem to teď měnit. Spokojeně jsem cumlala lízo a listovala časopisem, no na nějakých stránkách jsem se zdržela déle když jsem hodnotila mužské modely.

Po nějaké době toho válení a slintání nad fotkami jsem se vyškrábala z postele. Oblékla jsme se a věci si tu ještě nechala. Vzít jsem si je mohla vždy. Strčila jsem nějaké peníze do zadní kapsy kalhot a upravila si vlasy, což zahrnovalo prosté přejetí hřebenem. Seběhla jsem po schodech dolů a tak nějak usoudila, že je tu prázdno. Spokojeně jsem se obula, vzala plášť a zmizela do deště.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Mon May 05, 2014 2:33 pm

Došiel som k sebe do domu s dosť veľkým nákupom potom čo mi tu Michi naozaj všetko vyjedla...
Ani neviem prečo som ju nechal u seba bývať, vlastne som nevedel čoho je schopná. Začal som dokladať chladničku jedlom a všetky zásoby som si doplnil. Nechcelo sa mi upratovať, preto som si len rozostrel závesy v spálni a prešiel som do obývačky pozerajúc do telky, ktorú som si zapol, bolo tu zas prázdno, takže som naozaj nemal čo robiť.
To ticho ma prestávalo baviť a v telke nedávali nič poriadné, a tak som sa postavil, vypol TV a išiel som k východu, zobral som si plášť a šiel som preč.
Presun

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Thu May 08, 2014 12:09 am

V půlce cesty jsem to nevydržela a prostě se rozeběhla. Dovnitř jsem se dostala tak jak minule. Vyběhla jsem za zvuku drkotajících zubů po schodech nahoru a do pokoje pro hosty. Rychle jsem se převlékla a dávala jsem při tom pozor na záda. Když jsem byla v suchu a relativně se zahřála došlo mi, že tu zase nikdo není. Napadlo mě jen jedno místo kde by mohl být. V baru těžko po tom co jsem ho dostala, takže v kanceláři. A tam přesně vedly moje kroky.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Thu May 08, 2014 8:55 pm

Prišiel som k svojmu domu, čakal som pred dverami na Reinu. Vedel som, že išla za mnou. Odomkol som si už dopredu dvere a čakal. Zatiaľ čo som na ňu čakal som sledoval oblohu, nebolo tu vidno hviezdy, len mraky, z ktorých pršalo. Chcelo by to nový obranný systém, už hviezdy som videl len niekoľkokrát na misiach, ale takto som si ich nemohol obzrieť. Len som sa pozeral na neustále padajúci dážď.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 127

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Thu May 08, 2014 9:00 pm

"Dobře, začínám si říkat, že vy muži jste tvorové, kterým my ženy nikdy neporozumíme. Za prvé příště mi řekni kam jdeš a rozloučit se by taky nebylo do škody." vabalila jsem to na něj když jsem se objevila vedle něj opět z krystalu.
"Doma ti nic nehrozí, takže dobrou noc." pronesla jsem chladně

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   

Návrat nahoru Goto down

Reikinov dom
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: