New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lucyin dům

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSat May 03, 2014 10:25 pm

Lucyin dům New-york-contemporary-single-family-house-11
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 10:45 am

Když cestou vytvořil zase on deštník, musela jsem se trošku zasmát. Měl ho opravdu krásný a docela mě fascinovalo, že někdo dokáže svou schopnost využít i k takovýmto věcem. Z jeho slov jsem si vydedukovala, že Dango má nejspíš hodně rád, což mě potěšilo, protože to bylo jedno z jídel, které jsem uměla nejlépe. Popravdě, uměla jsem jen Dango a pak nějaké lehké těstoviny, jo, styděla jsem se za to, že nejsem moc ženou v domácnosti, ale koho by to vlastně dva roky po válce zajímalo, ne?
"Já vidím vždycky všechno." Mrkla jsem na něj a zastavila před dveřmi domu. Sáhla jsem do kapsy, ale neměla jsem klíček, proto jsem nadzvedla květináč a vzala si záložní. Podívala jsem se na něj a pokrčila rameny.
"No co, klíčků mám plné šufle, pořád se ztrácí." Jo, byla to pravda, i kdybych měla milion klíčů, všechny bych ztratila během týdne a proto je lepší si nechávat několik rezervních ukrytých kolem baráku.
Vešla jsem dovnitř a jeho normálně pozvala dál.
"Chovej se tu jako doma, já se mrknu jestli mi Yoki-hime přinesla nějaké to jídlo. Pak klidně přijď, mám pocit že jsem někde měla i nějaké dobré víno." Zamyslela jsem se a odešla do kuchyně, kde už stála taška s jídlem. Skvěle, díky princezno. Usmála jsem se a vyskládala jídlo do ledničky a spíže. Vytáhla jsem si jen to potřebné a trošku se zamyslela. No doufala jsem, že jsem vařit nezapomněla, ale teď mě zase v hlavě vrtalo to víno, kde jsem začala hledat.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:35 am


Při pohledu na dům jsem se široce usmál. Vypadal moderně a přece se v něm našli dřevěné prvky. To spojení se mi líbilo. S deštníkem jsem přišel až k jejímu domu. Narozdíl od ní jsem já svůj deštník jen tak nechat zmizet nedokázal. Jakmile jsem jednou něco vytvořil zdobilo to krajinu do té doby dokud to zub času nezničil. Deštník jsem proto sklopil oklepal z něj vodu.
"Pokud chceš můžeš si ho nechat. Jen ho budeš muset dávat do vody občas aby ti neopadali listy." řekl jsem s úsměvem. Všiml jsem si že se jí docela líbil a právě proto jsem vyslovil tuto nabídku. Poté jsem viděl jak zápasí s klíčem s úsměvem sem se na ni podíval když vytahovala klíč zpod květináče.
Zvedl jsem ukazovák ze kterého vyrostla přesná kopie klíče který měla v ruce.
"Malá výhoda mokutonu. Nikdy nemusíš přemýšlet kde sis nechala klíče." řeknu s úsměvem a poté klíč zlomím a schovám si ho do kapse. Vešel jsem dovnitř Luciina domu. Bylo to tu pěkně zařízené. Docela se v tom odrážela Luciina osobnost a povaha. Místo k ní sedělo. Kývl jsem na znamení že se mám chovat jako doma. Uskutečnil jsem krátkou obhlídku po domě. Nic extra jen abych jí nepřekážel v kuchyni protože tam jsem opravdu nebyl ve svém živlu. Poté co jsem si uděal obrázek o tom kde to vlastně jsem sem se vrátil do kuchyně, opřel se o kuchyňský pult a s úsměvem jsem se podíval na Lucy.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:47 am

S úsměvem jsem si ho od něj vzala a dala ho do ozdobného květináče s vodou. S úsměvem jsem pak došla zpět do kuchyně a když přišel otočila jsem se směrem k němu i s vínem, které jsem tak dlouho hledala.
"Děkuju mockrát. I když trošku netradiční mít deštník ve váze. Ale je to fascinující." Poděkovala jsem mu s úsměvem a nalila víno. Mezi tím jsem dala všechno vařit a pak jsem mohla připravovat jídlo. Popravdě, doufala jsem že mu bude chutnat. Netušila jsem jestli má rád sladké nebo sojové dango a proto jsem na stůl připravila jak sladkou polevu tak i sojovou omáčku, která se k tomu podávala nejčastěji.
"Takže? Jestli to tedy není moc troufalé...Jak na tom teď jsi, co se týče rodiny, nebo alespoň přátel." Já moc dobře věděla jaké to je s touto povahou, kde dokážete moc věcí vydedukovat. Bez rodiny to je mnohem těžší a bez přátel ještě těžší. Proto jsem milovala svoje přetvářky ve společnosti. Jen jsem měla jakousi potřebu se o něm dozvědět víc. Netušila jsem proč, ale jednoduše mě zajímal ve velkém rozsahu. Byl dokonce i pohledný, tudíž jsem se na něj pořád dívala. Ani jsem netušila proč, já takováto většinou nebývala.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 12:11 pm


Když jsem uviděl že už má hotovo zvedl jsem se, chytl sklenky s vínem a odnesl je ke stolu. Vzal jsem aji láhev pro případ že by měl někdo chuť více než na jednu sklenku. Víno a celkově alkohol jsem pil jen při výjimečných příležitostech a trochu jsem si dokázal představit že tohle je vyjimečná příležitost. Sedl jsem si na židli čelem ke kuchyni a čekal. Přitom jsem po očku pozoroval Lucy. Slušelo jí to. Proto jsem na ní zíral. Většinou jsem se utápěl myšlenkách a přemýšlel nad různými věcmi ovšem teď jsem se nějak nemohl soustředit. Všiml jsem si že již nese jídlo takže jsem mírně zatřásl hlavou a nahodil úsměv. Vzal jsem si od ní jednu porci, namočil dango v sladké polevě a snědl ho.
"Moc dobré." řekl jsem s úsměvem. Poté jsem však přikročil k druhé otázce.
"No... žiji sám už od 16ti let. To mi umřel otec. Matka bohužel umřela při porodu. Co se týká přátel ... mám jednoho ale ten je poslední dobou pryč. Vlastně odešel hned po zničení Uzu. Tyhle dva roky žiji tak nějak osamotě. Co ty?"Znáš se z otcem? zeptám se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 1:14 pm

Sedla jsem si naproti němu a stejně jako on si namočila Dango do sladké omáčky. Poslouchala jsem ho a usmála se, když mi pochválil jídlo. Toto byla zrovna hračka, nic víc bych možná nedokázala udělat. Napila jsem si vína a pohlédla mu do obličeje, když mi odpověděl na mou otázku. Chvilku jsem nic neříkala a pohledem sjela jen do talíře a pak se pousmála.
"To je mi líto. Ale...jsi na tom podobně jak já. Co se týče otce...umřel když jsem byla malá a s matou jsem se nikdy neměla v lásce. Jako Kusakage pro ní byla na prvním místě vesnice. Tedy, do dob války." Usmála jsem se a vypila celou skleničku, na což jsem si nalila další. Z vína jsem se skoro nikdy neopila, takže to bylo v pohodě. Avšak, všimla jsem si, že měl pohled upřený na mě, proto jsem trošku zčervenala a pohledem trošku zabočila jinam a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 1:59 pm


Díval jsem se jak se červená. Vypadala ještě víc přitažlivěji když se jí tvář zbarvili do červena. S úsměvem jsem vzal sklenici s vínem a opět se napil. Ztrácel jsem se v myšlenkách a přitom poslouchal Lucy. Byli jsme si ve většině věcí tolik podobní až to bylo skoro neuvěřitelné. S mírným úsměvem jsem navázal na její řeč.
"Nemusí ti to být líto. Otec... po většinu života se mnou nepromluvil ani slovo. Stále ze mě chtěl mít lepšího a lepšího ninju. Jediná slova která mě nenutila cítit se jako podřadný byla jeho poslední." Byla to dávná minulost. Věci z minulosti by měli zůstat v minulosti. Vzal jsem opět Dango ale tentokrát zkusil sojovou omáčku. Chutnala stejně výborně jako ta sladká.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 2:27 pm

Dala jsem si nohu přes nohu a napila se znovu trošku vína s tím, že jsem si do pusy dala další kousek Danga. Poslouchala jsem ho a při tom přemýšlela. V tomto domě vlastně žádná návštěva nikdy nebyla, což pro mě bylo nezvyklé, ale jeho přítomnost mi vůbec nevadila, spíš naopak.
Trošku jsem se narovnala a podívala se mu do očí a usmála se.
"Většinou si člověk začne vážit věcí až když je ztrácí, u mě to bylo velmi podobné. Ale...lepší ninja se z tebe určitě stal. Do jednotek ANBU se nedostane jen tak někdo." Mrkla jsem na něj a podívala se na hodiny a potom se znovu v klidu napila. Nevím, nějak jsem se zasekla v bodu čumění se jak nehybná socha na muže sedící předemnou. V hlavě mi lítalo neskutečně moc myšlenek.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 2:57 pm


Sledoval jsem jak na mě upírá zrak a i mě to nenechalo klidným. Musel jsem se rychle napít vína abych tam nestál a nezíral. Taky jsem se tím pokoušel zakrýt zčervenání ve tvářích. Po této snaze jsem pokračoval.
"To nepopírám. Otcovi metody byli možná neortodoxní ale účinné." řeknu s úsměvem. Líbilo se mi sní vést tyto rozhovory. Připadal jsem si že jí můžu říct všechno a ona mi bude rozumět. Bylo to divné protože jsem nikdy v životě neměl takovou osobu a když se taková osoba náhodou objevila nezůstala na dlouho. Doufal jsem že s Lucy to bude jinak. Opět jsem trochu upil ze skleničky a vzal si poslední dango v
Zajímalo by mě. Proč si se stala Kunoichi? Bylo to tvé rozhodnutí? zeptal jsem se. U většiny lidí to bylo tak že se jimi nikdy stát nechtěli jenže geny a nebo rodiče jim poručili jinak. U mě to byla kombinace obojího. Tak nějak jsem tušil že u Lucy to bylo stejně nebo podobně. Při přemýšlení jsem se nachytal jak jsem zívl. Nedostatek spánku se na mě začal chtě nechtě projevovat.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 3:16 pm

Trošku jsem se zamyslela nad jeho otázkou.
"Popravdě, u mě to bylo tak napůl. Na jednu stranu jsem si vždy přála ochraňovat mé nejbližší, ale na druhou stranu jsem k tomu byla dokonce i přinucena, bylo mi souzeno být kucnoichi už jen proto že semnou se narodila i Yoki-hime. Samozřejmě ve svém světě."
Usmála jsem se na něj a dojedla poslední kuličku danga. Všimla jsem si jak zíve a ani se mu nedivila, nejspíš dlouho nespal. Chvilku jsem přemýšlela nad tím co říct, jestli mu nabídnout přespání nebo něco podobného.
"Mám tu volný pokoj, kdyby jsi chtěl." Zvedla jsem se a nádobí krom skleniček na víno jsem dala do myčku, kterou jsem pak zapla. Nalila jsem nám ještě trošku vína, kdyby chtěl. Pohledem jsem se zastavila na jeho ruce. Nevím proč, popravdě mě docela uváděl do rozpaků a proto jsem se jen s pousmátím pohledem opět přesunula ke sklence a láhvi, kterou jsem položila na stůl.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 3:53 pm


S úsměvem jsem sledoval jak její výraz mění. V hlavě jí toho pravděpodobně běželo tolik co mě. Stále jsem se musel usmívat jako nějaký blázen ale nevadilo mi to. Byl jsem rád za každý úsměv.
"Ano. Lidé jako mi si bohužel nevybírají. Narodíš se schopností a těžko se z tebe stane ... stavitel mostů nebo... ornitolog. řekl jsem s úsměvem." Takhle to v našem světě bohužel chodilo.
Rád bych stavěl mosty... pomyslel sem si. Rozhodně bych tím po sobě zanechal něco hezčího než splněné mise a zmařené životy.
Upíjel jsem z vína když mi nabídla přespání.Úsměv se mi ještě rozšířil. Znali jsme se jen chvíli a stejně mi nabídla pokoj jako by jsme se znali celý život.
"Pokud by ti to nevadilo ... "řekl jsem prostě. Když začala brát nádobí jemně jsem ji zadržel a nádobí jsem odnesl. Umyl ho, utřel, a uložil na místo odkud ho vzala v první řadě. Bylo to to nejmenší čím jsem se a tak příjemný večer mohl odvděčit.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 4:46 pm

Kývla jsem hlavou s úsměvem.
"Jo, člověk se tomu prostě nevyhne." Usmála jsem se a když vstal a vzal nádobí, které potom umyl a dal na místo kam patří, úplně mě tím zaskočil. Usmála jsem se a opřela se o bar.
"Děkuji moc, ale...víš že na toto existuje myčka?" Zasmála jsem se trošku. Byl opravdu zvláštní, když si stoupnul a otočil se s výrazem že už má vše udělané, opět jsem trošku zčervenala.
"A ne, nevadí mi to." Usmála jsem se a koukla mu do očí. Trošku jsem se sekla, ale pak se jen usmála. Bože můj Lucy...hlavně klid. S povzdechem jsem pohledem koukla jinam, abych červeň zakryla.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 5:01 pm


"Jsem rád že si rozumíme." řeknu. Tím jsem samozřejmě nemyslel jen to že se mnou souhlasí myslel jsem to celkově.
Utřel jsem si ruce do utěráku přitom co mi řekla že na to existuje myčka. Já jsem nepoužíval téměř žádné "ulechčováky". Měl jsem rád dělání domácích pracích protože jsem si přitom nepřipadal jako Anbu ale spíše jako normální člověk. Jen jsem se ze široka usmál a neodpovídal. Opět se červenala což mě donutilo úsměv roztáhnout ještě víc.
"Tak to potom budu poctěn. Ukážeš mi kde bych ho mohl najít? Myslím pokoj." řekl jsem s úsměvem na tváři přitom co dávám utěrák na své místo. Jelikož koupel jsem měl již za sebou tak nebylo nač čekat. Zažil jsem opravdu výjimečný den. Nikdy jsem podobný den nezažil. Většinou mé dny probýhali ve třech krocích Spánek,povinnosti,trénink. Byl jsem rád že mě někdo vytrhl z této rutiny. S úsměvem na tváři jsem čekal na Lucy až mě odvede do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 5:20 pm

Kývla jsem hlavou s úsměvem a pak mě vytrhl z mého záseku. Taky jsem byla ráda že jsem poznala konečně někoho s kým si rozumím.
"Jo jasně, promiň." Usmála jsem se a šla směrem po schodech nahoru. Přes chodbu jsem zabočila a otevřela do pokoje. Mělo by to tu být jak ze škatulky, když tu taky uklízím skoro pořád. Otevřela jsem mu skříň, kde měl ručník, kdyby se chtěl ráno osprchovat.
"Když půjdeš chodbou a na jejím konci zatočíš do pravda, tam je koupelna, kdyby jsi byl takový ten typ co se sprchuje i ráno." Vyšla jsem z pokoje a na chodbě zapla topení, nějak se mi zdálo že v horním patře je docela chladněji. Počkala jsem, jestli ještě něco nebude potřebovat, nebo jestli má všechno co potřebuje.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 6:23 pm


Šel jsem spolu s Lucy po jejím boku a sledoval ji. Do doby než jsme došli ke schodům což mě přimělo zakopnout na prvním schodě. Naštěstí mě zachránilo zábradlí a rychlé reakce. Tváře se mi zbarvili do červena a poté už jsem věnoval pozornost cestě. Její dům musel být větší než se zdálo. Když jsem vešel do místnosti která se na jeden den měla stát mou viděl jsem že sem se nemýlil. Lucy byla opravdu pořádku milovná. Dokonce i pokoj pro hosty byl bez známek prachu.
Máš to tu moc pěkný. řeknu na pochvalu a podíval jsem se po pokoji.
"Doufám že ti tu nebudu nějak překážet." řeknu s úsměvem a zajdu za roh aby mi ukázala co je ve skříni.
"Ranní sprcha vždy bodne." řeknu s mrknutím oka a shodím ze sebe mikinu a poté i tričko. Mikinu pověším na ramínko a tričko poskládám do skříně Boty uložím na spodek skříně a poté začnu sundávat i kalhoty.
"Ještě jednou ti děkuju. Uvidíme se ráno." řeknu. Poté shodím i kalhoty které opět poskládám do skříně. Když už jsem byl připravený k noci lehl jsem si do postele. Následně jsem usnul s myšlenkami na prožitý den a na den nadcházející.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeSun May 04, 2014 9:54 pm

Usmála jsem se na něj a když nic víc nepotřeboval, kývla jsem hlavou na znak, že nemá vůbec zač, to byla maličkost.
"Dobrou noc." S úsměvem jsem pak zabočila do svého pokoje, kde jsem se převlékla, dala si vlasy do drdolu a ulehla do postele. Ještě chvilku jsem se převalovala a přemýšlela. Pak jen se zavřením očím jsem tvrdě usnula. Dnešek byl pro mě opravdu zvláštním, v dobrém slova smyslu.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeMon May 05, 2014 9:28 pm


Sny jsem měl trochu pocuchané. Což bylo divné jelikož jsem normálně sny neměl. Jak už to tak bývá když jsem se probudil sny jsem si nepomatoval ovšem probuzení se z dobrým pocitem mi stačilo.
Vyskočil jsem z postele a vzpomněl si kde jsem což mě donutilo úsměv ještě roztáhnout. Po krátkém protáhnutí a mírné rozcvičce jsem přišel ke skříni a vzal si onen ručník a omotal si ho kolem pasu. Vyšel jsem ven z pokoje na sobě jen trenírky a již zmíněný ruční a rozhlédl jsem se po okolí.
Jak že to bylo ... chodbou a na konci do prava... odpověděl jsem si a vydal se tím směrem. Otevřel jsem dveře a přešel rovnou ke sprše. Pustil si studenou, téměř ledovou, vodu a pořádně se zkropil. Nic nebylo lepšího po ránu než studená sprcha a navíc při teplé vodě jste měli tendenci zůstávat ve sprše dlouho. Po několika chvílích jsem vyběhl ze sprchy utřel se utěrákem a nasadil trenýrky. Poté jsem vyšel ven s ručníkem kolem pasu a hledal Lucy.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeMon May 05, 2014 9:49 pm

Když se blížilo ráno, nejdřív jsem otevřela jedno oko a podívala se na budík. S povzdechem jsem si sedla a protáhla se. Jo, vždy mi trvalo se pořádně probrat, ale po chvilce jsem konečně došla k oknu a rozpojila záclony, aby to pokoje konečně vešlo slunce. Upravila jsem si vlasy a okno jsem hned potom otevřela, vzala si svůj ručník a šla směrem ke sprše.
Když jsem došla na konec chodby a z koupelny zrovna vyšel Mogen, v klidu jsem se zastavila a usmála se.
"Dobré ráno. To ti teda netrvalo moc dlouho." Podívala jsem se na něj a jeho kůži. Viděla jsem, že z něj nesálá ani trošku pára, spíš na něm kapky volně stekly dolů. To naznačovalo, že se nejspíš nekoupal teplou vodou a musela jsem opět koutky povytáhnout.
"Dole je když tak snídaně, vem si tam co chceš." Mrkla jsem na něj a zalezla do koupelny, kde jsem se i já šla vysprchovat a umýt si vlasy, jak jsem to dělala skoro pořád. Navíc, tím že je snídaně dole jsem to myslela doslova, nachystaná a připravená. Taky aby ne, když mi o dům pečuje pár lidí z klanu, kteří mají na starosti hlavně jídlo, ke kterému se já moc často nedostanu.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeMon May 05, 2014 11:43 pm


Potkal jsem jí na chodbě a vypadala že si se mnou jde vyměnit místa. Opětoval jsem jí úsměv a vyslechl si co má na srdci.
"Každá chvilka se počítá. A dneska je tak hezký den... lepší si z něj užít co nejvíc." řekl jsem při zmínce o tom že mi to dlouho netrvalo. Všiml jsem si jak mě bedlivě pozoruje což mě opět přivedlo do rozpaků takže jsem byl rád když změnila téma na snídani.
"Oh to bude asi první snídaně za ... hodně dlouhou dobu. Děkuji." řekl jsem s úsměvem a čekal dokud nezmizela za dveřmi. S ručníkem kolem pasu jsem se vrátil do pokoje hodil na sebe oblečení a vyrazil do kuchyně kde na mě čekala snídaně. Vzal jsem si jen nějakou zeleninu jelikož jsem neměl nikdy po ránu hlad. Poté jsem se pustil do jídla a čekal kdy se ke mě Lucy připojí.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeTue May 06, 2014 3:48 pm

Sprcha mi trvala něco okolo čtvrt hodinky, chtěla jsem být rychlá, abych se ještě stihla nasnídat a vypravit. S ručníkem obaleným kolem sebe jsem vyšla z koupelny a šla se převléknout a následně i upravit vlasy a podobné kosmetické potřeby po ránu, i když mi to pak stejně bude vlastně na nic.
S povzdechem, že už vše co jsem potřebovala mám udělané jsem sešla do kuchyně, kde Mogen už seděl u stolu a jedl. Mile jsem se na něj usmála a vzala si do ruky toust s tím, že jsem začala připravovat kafe, kterého jsem tu měla opravdu velkou zásobu.
"Dáš si taky?" Pohlédla jsem na něj před rameno s úsměvem. Já bych si ráno bez kafe nedokázala představit.
"Doufám, že se ti spalo dobře, tu postel už dlouho někdo nevyzkoušel, popravdě skoro nikdy." Trošku jsem se zamyslela.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeTue May 06, 2014 8:05 pm


Chvíli jsem pobyl v kuchyni sám. Nevadilo mi to. Jak jsem říkal většinu života jsem byl sám a zvykl jsem si. Přemýšlel jsem v tichosti o různých věcech a se zájmem pozoroval kam mě až myšlenky zavedli. Snědl jsem snídani a umyl talíř s příborem. Následně na to přišla Lucy čerstvě umytá a pozitivně naladěná. Po raní sprše jí to slušelo ještě víc. Hned co přišla začala připravovat kafe s otázkou "Dáš si taky."
"Díky ale kafe není můj šálek čaje."řekl jsem s úsměvem a dál se ztrácel v myšlenkách.
"Spalo se mi výborně, díky za optání. Takže postel zažila premiéru?" zeptal jsem se s úsměvem a poté se odmlčel. Chvíli jsem uvažoval co asi Lucy dělá ve volném čase. Když není na misi anebo netrénuje.
"Chci se zeptat... máš nějaké koníčky?" řeknu s pozvednutým obočím.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeThu May 08, 2014 5:05 pm

Když řekl že kafe nepije, pokývla jsem hlavou na znamení že rozumím.
"A čaj? Kakao?" Pousmála jsem se na něj přes rameno a dala vařit vodu do konvice s tím, že jsem pomalu připravila i svou kávu, jen počkat, až jí budu moci zalít.
V moment kdy řekl že se mu dobře spalo jsem koutky opět dala nahoru a otočila se čelem k němu s tím, že jsem se ještě opírala o linku.
"Tak to jsem ráda. A jo, i tak by se to dalo říct." Trošku jsem se zasmála a když cvakla voda, zalila jsem si kávu do půlky a do druhé jsem dolila mléko. Navíc, když jsem to udělala, udivila mě jeho otázka.
"Koníčky?" Vzala jsem si hrnek s kávou do ruky a zamyslela se.
"No, jeden takový mám." Usmála jsem se, když jsem ucítila přítomnost Yoki, jak přistává na střeše domu.
"Ale spíš takový částečně tréningový." Mrkla jsem na něj a napila se kávy.
"A ty?"
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeThu May 08, 2014 5:29 pm


"Čaj." řeknu s úsměvem a kývnu. Čaj jsem měl docela rád. Vždycky jsem si ho dával když jsem se potřeboval uvolnit. Měl na mě takové příznivé účinky. Sledoval jsem ji jak zalívá svoji kávu a přitom poslouchal. Káva měla vždy dobré aroma. To bylo jediné co mi na ní připadalo dobré ale vždy mě připadala moc hořká a bez chuti abych ji pil. Opětoval jsem jí úsměv a poté poslouchal o končíkach. Tréningové koníčky měl téměř každý ninja. Po čase se z toho stane hobby a většinou jen proto aby vás to nenudilo k smrti. Když se mě zeptala na moje koníčky chvilku jsem se zamyslel.
"Taktéž mám tréningové koníčky. Když si však najdu volný čas hraji na housle." řekl jsem s úsměvem a čekal na reakci. Většina lidí která mě znala by do mě neřekla že hraji na housle. No osamělé dětství mě donutilo najít si něco mezi tréninkem a misemi abych se z toho nezbláznil a housle měli příznivý a uklidňující účinek.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeThu May 08, 2014 6:29 pm

Při jeho odpovědi na koníčky jsem se trošku zastavila. Do něj bych to opravdu neřekla a ani jsem si to nedokázala vydedukovat, což mě velice zaujalo. Je pravda že moc shinobi něco takového nedělá a proto mě to začalo ještě víc zajímat.
"Na housle? To mi musíš někdy zahrát, dlouho jsem neslyšela žádnou hudbu ani melodii." Koukla jsem se z místa do okna a pak na hodiny. Odpoledne...naštěstí jsem neměla žádné povinnosti. Upíjela jsem kávu a sledovala Mogena takovým, podivným pohledem, jako kdybych ho napůl sváděla, ale při tom jsem takový pohled měla hlavně tehdy, když jsem se snažila z něco vyčíst ještě něco víc. Těmi houslemi mě úplně odzbrojil.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitimeThu May 08, 2014 7:25 pm


Stejně jako u většiny lidi přišlo na scénu překvapení když jsem jim řekl že hraji na housle. Rozhodně jsem nevypadal jako nějaký tip který by si užíval klasickou hudbu. Usmál jsem se na ni protože ona nebyla ten typ kterou by něco překvapilo.
"Dobře. Až bude vhodná příležitost slibuji že ti zahraji." řeknu s úsměvem. Sledoval jsem její pohledy a nevěděl co si o nich myslet. Nechtěl jsem si dělat naděje jelikož jsem nevěděl co ten pohled znamená. Buď mě sváděla nebo se snažila zjistit o mě něco víc. Tak či onak jsem zrudnul a byl rád za čaj na stole abych se mohl napít.
Ehm... nějaký plány na dnešek? zeptám se aby řeč nestála. Měl jsem vyrazit na cvičiště. Měl jsem ještě tolik technik na naučení...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lucyin dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lucyin dům
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: