PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kasumi Kaguya

Goto down 
AutorZpráva
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
avatar

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

PříspěvekPředmět: Kasumi Kaguya   Sun May 04, 2014 4:25 pm

Kasumi KaguyaVesnice: Amegakure
Hodnost: Potulný
Kekkei genkai: Shikotsumyaku
Sensei:  Yasu Akemi
Podstata:  raiton, suiton

Klan: Kaguya
Pohlaví: Žena
Narozena: 10. 8.
Věk: 18 let 20 let
Výška:  168 cm
Váha:  60 kg
Krevní skupina: B-

Cíl:
Cílem této dívky vlastně není nic. Protože už odmala do ní vtloukali, že z ní stejně nic nebude a je k ničemu, nikdy se neobtěžovala zabývat se nějakými plány do budoucna. Prostě žije přítomným okamžikem a o nic jiného se nezajímá.STYL BOJE


Kasumi je především specialista na taijutsu. Není se čemu divit, její unikátní kekkei genkai, které jí umožňuje používat vlastní kosti k boji, stejně jako jejich snadnou regeneraci, se dá užít nejlépe z blízka.  Kas si tedy zakládá na své rychlosti, síle, důvtipu a využití rázného, nečekaného úderu. Sem tam využije nějaké to ninjutsu, ale protože si většinou vystačí s kostmi, ani toho se moc nedotýká. To na takové genjutsu je ovšem naprosto levá.
Kas je velmi bystrá, dokáže registrovat velké množství podnětů najednou a pobrat široké spektrum kolem sebe. Jinak je nadprůměrně rychlá, průměrně inteligentní, ale tvrdohlavá a v boji neústupná.

Body:
Ninjutsu – 4
Taijutsu – 5
Genjutsu – 2
Inteligence – 3
Rychlost – 5
Síla – 4


Vybavení:
- ZVN
- 15 x výbušné lístky
- 15 x jedové senbony


VZHLED


Ač se snažila celý život, svým vzhledem vždy jasně zapadala do Kaguyovského pořádku. Bílošedé, tolik netypické, vlnité vlasy. Dlouhé téměř až k bokům, husté a tak blonďaté, až jsou téměř bílé.  Těžko říct, kde se tahle nepřirozená, skoro peroxidová barvička vzala, no ale prostě taková je. Vlastně, Kas celá je taková nepřirozeně bledá, bezbarvá! Nesmíme zapomínat na dvě typické, rudé tečky uprostřed jejího čela.
Kas je poměrně výrazná osobnost. Nejen těmi platinovými vlasy, ale především svým stále přítomným, nadřazeně arogantním úšklebkem. Nesmazatelně k ní patří, skoro jako by jí pusa už tak narostla. Jinak na ní není nic zvláštního, jediné co lidi většinou zaujme, jsou Kasuminy výrazy, protože se prostě ráda tváří nadřazeně a sleduje reakce lidí kolem. Dost lidí tím uráží, ale nic si z toho nedělá, patří to už prostě k jejímu já.
Její oči jsou ocelově chladné, popelavě šedivé, kterým neujde jediný detail, které dokáží studovat do hloubky, a vám přijde, že vám vidí až na dno duše… ne, že by to nebyla tak docela pravda…
Je skutečně bravurní herečka, a ač si myslí jedno, dokáže vás svým uměleckým nadáním a sladkým obličejíkem přesvědčit o opaku. Jen málokdo by uvěřil, co se pod slupkou nacvičených úsměvů a milého chování dokáže skrývat..
Jinak? Průměrně vysoká, štíhlá, nepříliš svalnatá. Svou postavu, nebo snad svaly nikdy neřešila a nikdy se nesnažila vypadat víc jako kunoichi. Sama se sebou je poměrně spokojené.CHARAKTER


Řekněme, že v prostředí, kde vás všichni stále dokolečka shazují a šikanují, máte na vybranou jen dvě možnosti. Poddat se anebo se vzepřít.
Takže Kasumi si vybrala tu druhou možnost a naučila se bránit a přijímat rány s daleko větším přehledem. Jako malá byla taková tichá a zvědavá, celkem nesmělá a shovívavá, ale to se všechno převrátilo, když se konečně probrala a přestala ostatním dovolovat, aby si s ní dělali, co se jim zachce.
Jaká je teď se dá definovat také jen stěží. Životní pády jí změnily náhled na svět a z naivního dítěte dospěla do realistické, tak trochu arogantní ženy.
Kas je prostě takový ten typický realista, co si pěkně od plic řekne, co se mu nelíbí. Veskrze nemá ráda přetvářku, tedy pokud zrovna něco nepotřebuje, ale pokud jde o něco, na čem jí záleží, vždy řekne na rovinu, co si myslí, i když to někdy zní zle nebo uštěpačně. Zkrátka, nikdy nebyla příliš taktní osoba a i když to nemyslí zle, vyznívá to většinou nepatřičně, nebo až necitlivě, ale to je prostě celá Kasumi.
Většinou je to ale pohodový člověk, ráda se směje a užívá si života.
Ráda si taky z lidí utahuje, vše bere s nadhledem a jen málokdy se stane, že by ji něco naštvalo, nebo rozhodilo.
Příliš jí nezáleží na názoru jiných lidí, nebo na tom, co si o ní kdo myslí. Jedná sama za sebe a na ostatní se jen málokdy ohlíží. Jasně, někdo tomu říká sobeckost, ona však cesta k přežití.
Je velký provokatér, aktivní, cholerická, nerozvážná… vždy jde do všeho po hlavě, naplno. Nikdy nebyla trpělivá, chce vždycky všechno hned, což se odráží ve všem, co dělá! V téhle oblasti dost spoléhá na to, že jí Yo zachrání zadek!
K lidem je nedůvěřivá, všemi pohrdá a dává to celkem slušně najevo!
Je upřímná, bezcitná, lhostejná, ironická…  Prostě tak nějak.. nevypočitatelná.
Její velkou zálibou jsou muži. Ráda je hodnotí, získává a bohužel taky vykopává ze svýho života.
Jak už bylo tedy jednou řečeno, je neuvěřitelně hrdá a na své sebevědomí si nenechá šáhnout.
Když se ale člověk dostane přes všechen ten negativismus, snadno vidí, že Kas je vlastně úplně normální holka.OBLÍBENÉ A NEOBLÍBENÉKas je celkem nenáročný člověk, a protože je zvyklá mít vždycky, co chce, moc oblíbených věcí nemá. Občas si ráda zatrénuje, nebo pobaví s kamarády, má ráda veselí a smích, propadá některým neřestem a moc ráda provokuje. Ráda lehává ráno v trávě, dívat se na západy slunce, nebo se jen tak se stéblem v puse prochází v polích.  
Jinak nemá ráda sladké, stejně jako přehnané reakce, chorobné a patologicky poškozené lidi, dlouhé proslovy a neupřímné chování.HISTORIENobody ever taught me how to live …


Těžko říct, co vedlo novopečenou maminku k tomu, aby koncem léta odložila svou právě narozenou holčičku do krabice a nechala ji napospas jejímu osudu. Možná by jí nezvládla vychovávat, nebo nebyla tak docela zrozena z čistého svazku, důležité ale zůstává, že nakonec přežila.
Tu deštivou noc, kdy jako malý, vyhaslý lampion čekala na svůj osud, si už nepamatuje, stejně jako si nepamatuje ženy, které ji našly a přijaly do svého domu. Ne, že by jim za to byla někdy vděčná, teplem rodinného krbu se ta studená, nehostinná budova nikdy netěšila.
Tak tedy začalo smutné období života malé holčičky. Dostala jméno Kasumi, prostě jen tak, protože toho dne byla kolem sirotčince velká mlha, a bylo. Žádná originalita se ostatně nedala čekat nikde, kam sahal pozemek tohoto domu.
Kas vyrůstala s ostatními odloženými dětmi, mezi kterými věčně vládla rivalita, neustále se někdo pral, nebo osočoval a přirozeně ostýchavá bělovláska se mezi tou vší nenávistí pomalu ztrácela. Spousta dětí se jí posmívala, protože její vzhled jí prostě nenávratně odděloval ode všech ostatních a ať dělala, co chtěla, vždy a všude vyčnívala. Nikdy se nikomu nebránila, většinou jen sklonila hlavu a tím ostatní nechávala, aby si na ní vybíjeli svojí zlost. Nikdo se nestaral, jak se asi cítí malá, naivní holka mezi kupou otravných a zlých děcek.
Tak to prostě pokračovalo dál. Trpěla a polykala ostatně kde co, děti nebyly to jediné špatné v domě, ale jen těžko mohla někomu žalovat na ženy, které se o ně měly starat.
Pomalu vyrůstala, nesmělá a tichá holka, které neustále někdo otloukal o hlavu, že to nikam nedotáhne a je k ničemu. Samozřejmě, že to nikomu nevymlouvala.
Jen těžko by se mohlo stát, že by se nakonec vzepřela, ale opravdu to tak dopadlo. Za ty roky nakupený hněv a křivda v ní se prostě jednoho dne musely dostat ven, a protože s přibývajícími roky v tomhle prostředí se všechno jen zhoršovalo, prostě vybuchla.You better watch your fucking neck …


Byl to tenkrát malicherný spor o hračku, když se v ní objevila její schopnost a všem konečně došlo, že zahrávat si zrovna s ní není tak úplně bezpečné. Samotné Kasumi tahle příhoda s vyhřezlými kostmi dodala víc, než by kdy čekala. Sebevědomí!
Obrovský příval moci na malou, šikanovanou holku, která prostě ještě neměla na to ji unést. Takže se stalo to, že se poněkud změnila. Ne, že by své schopnosti používala proti ostatním, ale stačilo jen párkrát zahrozit a všichni se jí klidili z cesty. Byl to pro ni nový, zcela povznášející pocit svobody!
Ostatní děti se jí vesměs bály, protože nikdy nebylo jisté, na koho Kas příště vyjede. A že když už to udělala, stálo to za to. Jediný, kdo se jí rozhodl postavit, byla Ren, jedna schovanka domova. Proč? Protože i ona sama oplývala úžasnými a nebezpečnými dovednostmi. Kas jí upřímně nesnášela, protože ať dělala, co chtěla, Ren se jí nepodvolila a to nemohla naše arogantní bělovláska překousnout.
Rada sirotčince ovšem poslala zrovna tyhle dvě do vesnice na akademii pro ninji. Snad se jich chtěla zbavit, snad chtěla, aby někdo zkrotil jejich schopnosti, no pravdou zůstává, že to příliš nepomohlo.
Kas si zkrátka až moc zvykla na ten laxní přístup ke všemu, takže ani akademie jí nedokázala nijak rozházet. Ono taky čím hrozit někomu, kdo nic nemá a na ničem mu nezáleží, že jo!
Ne, že by byla hloupá, ale nikdy neměla přílišnou snahu se učit nebo snažit. Díky tomu musela dokonce odkládat své zkoušky a to dokonce dvakrát!
Když už je konečně složila, což byl tedy vážně učiněný zázrak, čekala jí další nemilá zpráva! Nenáviděná Ren se totiž dostala do týmu právě s ní!No matter what, I got your back…


Sensei se chtěla pravděpodobně oběsit, když chvíli poslouchala ty dvě, co vypadaly, že po sobě skočí a zabijou se, ale bohužel už se nedalo nic moc udělat. Sice samozřejmě měli ještě třetího člena týmu, ale kdo by si toho tichého kluka vůbec dokázal všimnout!
Tak to tedy šlo dál. Hádky, učení, domlouvání, ignorace, hádky.. a vše znovu dokola! Byly to vážně těžké měsíce, protože zkrotit dva protichůdné živly není žádná sranda. Ale přece jen to mělo nějaké výhody..
Čím víc se Kas a Ren nenáviděli, tím víc se snažily zlepšit, aby mohly tu druhou předběhnout, takže ve výsledku podávaly vážně slušný výsledek. Sice se občas pokoušely zasáhnout sebe místo nepřítele, ale i tak to neslo ovoce!
Tenkrát totiž nějakou náhodou zvládly zkoušky na chunniny. V té tvrdé zkoušce, se totiž stalo něco, co nikdo nečekal! Kas byla vždycky dost impulzivní člověk a tak dlouho ryla do svého nepřítele, až se na ní vrhnul se vším, co měl. K její smůle to bylo zrovna genjutsu, které, dá se říci, je dodnes její největší slabinou. Bylo jasné, že to projede, ale někdo jí zachránil.
Byla to samozřejmě Ren, kdo zasáhl a dostal jí ze spárů iluzí. Dodnes Kas neví, jestli to bylo čistě z touhy povýšit, nebo se v ní něco pohnulo, no jejich vztah se potom velmi výrazně změnil, lépe řečeno úplně se obrátil. Bylo celkem s podivem, kolik společného toho ty dvě vlastně mají a jak báječně se umí doplňovat.
Staly se z nich nejlepší přítelkyně. Jediné světlo v šedi okolního světa, tak by to Kas definovala. Najednou bylo všechno snesitelnější, všechno jednodušší.No more secrets no more lies …


Tým 8, jehož byly součástí, se rozpadl, ale ony dvě spolu zůstaly. Plnily mise spolu a snily, že jednou vypadnou z toho zpropadenýho baráku a obejdou svět. Snad právě to je hnalo k tomu, aby se zlepšovaly, aby trénovaly a učily se novým technikám a dovednostem.
Blížily se zkoušky. Trénink zintenzivněl, stala se z něj spíš bolestivá rutina plná kopanců a bolesti, ale všechna ta tvrdá práce se vyplatila.
Kasumi byla už dva dny dospělá, když se oficiálně stala joninem. Byla to pro ni nejšťastnější chvíle života, protože byla konečně svobodná, mohla volně odejít, kam si chtěla.
Společně s Ren se samozřejmě okamžitě sbalily a vypadly z vesnice. Měsíce chodily od vesnice k vesnici, plnily náhodné mise, spaly pod širým nebem, jen aby si udržely ten úžasný pocit volnosti. Bylo to přímo neskutečné vidět všechna ta místa, poznávat všechny ty lidi, ale každá sranda jednou končí.
Byla to překvapivě právě bělovlasá, která se nakonec odtrhla a vrátila se zpátky do vesnice. Proč..?
Nikdy jí nikdo neřekl, kdo je její rodina, a protože žila celý život izolovaná, měla za to, že tuhle unikátní schopnost ovládá jenom ona sama, ale jak už to tak bývá, celkem se mýlila. Na jedné z misí totiž její schopnosti viděl jakýsi postarší shinobi a vyprávěl jí o slavném klanu Kaguya, jehož byla zjevnou součástí.
Vrtalo jí to hlavou, protože ač se snažila si nic takového nepřipouštět, nedokázala potlačit tu chuť zjistit, kým vlastně ve skutečnosti je. A tak se vrátila..
Get drunk and fuck and fight!


Kdo by čekal, že si našla klidný domov, usadila se s milující rodinkou a zcela změnila svůj život k lepšímu, ten by se asi hodně divil. Ve skutečnosti totiž ve vesnici vydržela jen pár dnů. Užila si, zvedla si ego, ale zároveň musela zírat na všechny ty šťastné rodinky, energické týmy a všechna ta láska a radost jí nežli na mozek, takže zkrátka usoudila, že na objevování rodiny a svých kořenů má ještě dost času. Nemluvě o tom, že se z nenadání objevila Ren a bylo po rozmýšlení.
Zkrátka a jednoduše Kas pokračovala ve své pouti za objevováním a nestoudností života.
Zatímco se celého světa dotkla bolestná ruka války, Kas, jak už to tak u ní bývá, proplula celým tím obdobím nepoznamenaná. Jí osobně se to nijak netýkalo, toulala se po světě, sem tam se musela bránit, ale nikdy se neúčastnila žádné velké bitvy. Nejspíš vždycky bude postrádat ten zápal pro ochranu vesnice a domova, protože svůj domov zatím nenašla..
Nakonec ale upadla její touha po svobodě, protože svět se změnil. Trosky a ruiny všude kolem postrádaly ten záchvěv vzrušení a chtíče. Sice ani válka nedokázala změnit její pověstnou povahu, no rozhodla se vrátit, zase, i když ne tak docela z nějaké nostalgie, ale kvůli zvědavosti..TECHNIKY


D rank  - Shunshin no Jutsu, Kirigakure no Jutsu
C rank  - Teshi Sendan, Hone keimusho, Karamatsu no Mai
B rank  - Tsubaki no Mai, Yanagi no Mai, Tainai no hone, Bōgyo kabe
A rank  - Tsubaki no hone, Tessenka no Mai: Hana, Tessenka no Mai: Tsuru
S rank  - Hone ishoku

_________________
O Kasumi..:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Kasumi Kaguya   Sun May 04, 2014 5:01 pm

Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kasumi Kaguya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Charaktery :: Potulní Shinobi-
Přejdi na: