PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Okolitá voda

Goto down 
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Okolitá voda   Sun May 04, 2014 4:58 pm

Vôkol Amegakure sa nachádza obrovské množstvo vody. Niektorí to dokonca volajú more, pretože ide o fakticky veľkú plochu vody. Jej hĺbka je tak isto dosť veľká, no pre ľudí, čo zvládajú chodenie po vode by to nemala byť žiadna zábrana. I tu samozrejme prevláda stále dážď, takže ktokoľvek, kto sa tu objaví a dotkne sa ho čo i len kvapka, bude hneď odhalený. Toto miesto však môže slúžiť dokonca aj na boj, či už tréningový alebo skutočný, pretože tu predsa nie je šanca nič zbúrať, ak sa teda nebojuje tesne vedľa začiatkoch dediny.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: Okolitá voda   Sun May 11, 2014 12:12 pm

Došel jsem k tomuto místu. Tu se trénovalo 100% nejlépe. Mikoto byla už Chuunin takže chození po vodě by měla být hračka navíc proč bylo tohle místo tak dokonalé bylo to že jste zdokonalovali dvě věci zároveň. Ze začátku každý potřeboval soustředění při chození na vodě a vyžadovalo to velké soustředění na to aby se udržel. Jen ale pořádný souboj, trénink .. cokoliv vás přinutilo soustředit se více na prioritu číslo jedna a chození po vodě brát jako samozřejmost. Po čase už jste si ani neuvědomovali že máte chakru na chodidlech.
Otočil jsem se k Mikoto.
"Takže trénink se většinou provádí tak že se bojuje ve dvojicích v týmu. Ovšem ty máš nevýhodu ... nebo možná výhodu ... že jsem tu jen já což znamená že si trochu zatrénujeme spolu. Snad ti to nevadí." řeknu s úsměvem. Potřeboval jsem se taky protáhnout a zatrénovat si.

Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 58

PříspěvekPředmět: Re: Okolitá voda   Sun May 11, 2014 12:29 pm

Prekvapilo ma, že ma Raizou zaviedol sem. Myslela som si, že pôjdeme na cvičisko. Ale namala som dôvod sťažovať sa. Tu sa dalo trénovať tiež, len to bolo trošku ťažšie, pretože sa budem musieť sústrediť na tréning, ale i na to, aby som sa nebodaj nepotopila. Proste udržiavať isté množstvo chakry v nohách. Ani veľa, ani málo. Nemalo by mi to robiť veľký problém. Dúfam.
Tréning priamo s ním. Výhoda či nevýhoda? Ťažko povedať. Jeho bojové schopnosti boli na omnoho lepšej úrovni, než tie moje. Aj to tie moje dve B-rankové pečatiace techniky zrejme ani nepoužijem. Výborne. Budem si musieť vystačiť so svojimi medickými schopnosťami a chakrovými reťazmi. Nie, nevadí mi to, bude to určite zaujímavé. Poriadne som sa ponaťahovala a potom sa narovnala, sústredene sa naň dívajúc. Bola som pripravená.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Okolitá voda   Sun May 11, 2014 12:40 pm

"Fajn. Tak mi ukaž co v tobě je." řekl jsem s úsměvem. Neměl jsem v úmyslu na ní jít nějak tvrdě. Jen jsem chtěl zjistit co v ní je a jak je na tom v určitých ohledech. Z batohu jsem vytáhl moje rukavice z nevodivého materiálu a pokryl jsem s nimi ruky od konečků prstů po předloktí a na ně jsem nasadil jiné rukavice pokryté slabými proužky mědi a železa. Poté jsem se zhluboka nadechl a začal se soustředit chakru abych byl připraven. Bylo vidět jak moje pokožka vyzařuje lehce modrou barvu. Mel jsem zavřené oči a ruce zapřené jedna o druhou. Poté jsem přestal zhluboka se nadechl a čekal až Mikito zaútočí.

Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Okolitá voda   Mon May 12, 2014 6:06 pm

Prikývla som. Dobre. Chcela som začať obyčajným výpadom. Bez použitia nejakej techniky. Všimla som si, že z neho vyžaruje chakra. Nepochybovala som o tom, že jej má veľké množstvo. Ale ja som jej ako správny Uzumaki mala veľa tiež. Nakoniec som sa ale predsa len rozhodla použiť techniku, aby som sa k nemu dostala rýchlejšie. Stačilo mi zložiť len niekoľko pečatí a šepnúť názov techniky, čiže Shunshin no Jutsu, na čo som sa objavila pred ním mieriac mu päsťou na rameno. Takmer obyčajný výpad, ktorý mohol rýchlo vykryť a opätovne na mňa zaútočiť. Tak by sme teda začali taký Taijutsu boj, čo by mi z určitého pohľadu aj pomohlo, aj keď mi bolo jasné, že by som v tomto prehrala. Určite bol lepší ako ja.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Okolitá voda   Mon May 12, 2014 7:38 pm

Všiml jsem si jak hromadí chakru v nohách a tak nějak mi bylo jasné co přijde. Byl to přímočarý útok ovšem celkem slušně provedený. Díval jsem se před sebe a dával pozor na okolí kdyby se náhodou chtěla přemístit jinam. Jelikož se objevila naproti mně tak jsem jen začal dávat pozor s čím vyrukuje. Taijutsu mi nedělalo problém. Ovšem já tu nebyl abych proto abych se nějak vytahoval ale proto abych poznal co se v ní ukrývá.
Lehce jsem uhýbal jejím ránám. Nějaké jsem odvrátil blokem. Většinou ty které směřovali křížem. Poté jsem najednou přešel do útoku abych zjistil jak se na tom má s obranou. Taky jsem sem tam zahrnul i kop. Rány byli rychlé ale postrádali na síle. Vždycky jsem tak nějak zabrzdil když jsem viděl že by rána zasáhla a jen jí dal mírným ťuknutím vědět "zásah". Nevymýšlel jsem nic nového otěže totiž byli v jejích rukou.

Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Okolitá voda   Thu May 15, 2014 4:56 pm

//Ospravedlňujem sa za to, že som pár dní nepostla, na PC som bola totiž minimálne a mobil akosi štrajkoval, pár krát som sa tu cez neho snažila postnúť a jemu sa to proste nepáčilo -.-

Raizou prešiel z obrany na útok. Mala som čo robiť, aby som vykryla, poprípade sa im vyhla. Napriek môjmu snaženiu sa mi to pár krát nepodarilo a tak som očakávala tvrdý úder, ku ktorému však nedošlo. Raizou ma vždy ušetril a len ma tak slabo štuchol. Bola som mu za to vďačná, pretože keby mi dal jednu cez hubu, nie len že by to poriadne bolelo, ale taktiež by som chodila celý mesiac s modrinami. A to sa mi ani v najmenšom nepáčilo.
Po chvíli ma to prestalo baviť. Moje dlane obalila tenká vrstva chakry, čo znamenalo len jediné - použila som techniku Chakura no Mesu, ktorú som vedela aktivovať bez pečatí a vyslovenia. Taká moja špecialitka. Okamžite som svoju dlaň obrátila proti nemu. Pokiaľ tú techniku poznal, čo som predpokladala že áno, vedel, že ak by som sa ho dotkla, kdekoľvek, narobila by som mu rôzne problémy, pretože by som mu mohla tým uvoľniť svaly dovtedy, kým by mu ich znova nejaký medik nedal do poriadku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Okolitá voda   

Návrat nahoru Goto down

Okolitá voda
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Okolí Amegakure-
Přejdi na: