New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zničené územia

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSun May 04, 2014 4:58 pm

Zničené územia Mf_457935998_765d0de35a669c5adce9bbc78b2a4292
Amegakure ostala síce ako jediná pozostalá dedina zo štyroch hlavných, no následky si poniesla i napriek tomu, aspoň čo sa týka okolia. Mnoho malých dediniek bolo zničených a vypálených, ostali po nich len trosky domov. Tak isto bolo bojom zničených aj mnoho častí územia, na čo bolo síce územie Amegakure už zvyknuté aj z minulosti, no napriek tomu vidno všetky poznačenia. Pohľad na takéto časti síce nie je zrovna najkrajší, no napriek tomu sa tu zvykne mnoho ľudí vracať a spomínať, pretože tu napokon vládne kľud prerušovaný len a len dažďom.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSun May 11, 2014 8:27 pm

Doletěli jsme přímo na toto odlehlé a i ze vzduchu očividně zničené místo. Přistáli jsme a já počkala, až sleze.
"Doufám že toto je dostatečné místo k tomu, aby jsme to tu ještě trošku poničili." Mrkla jsem na něj a taky slezla. Porozhlédla jsem se kolem a čekala co bude dál. Jak si asi boj představoval. Přeci jen...já se dokázala vždy přizpůsobit. Jen mi občas dávalo problém bojovat, dokud mě někdo nevyprovokoval, ale doufala jsem, že mi nebude dělat problém mu ublížit. I když, popravdě jsem si toho jen nalhávala. Ublížit mu bude možná těžší než vyhrát.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSun May 11, 2014 8:36 pm


Teprve až jsme byli bezpečně na zemi jsem pustil Lucy a zhluboka jsem se nadechl. Posadil jsem se do sedu a snažil jsem se uklidnit. Meditoval jsem a zároveň jsem čerpal přírodní chakru. Po chvilce se mi žaludek uklidnil a to jsem se narovnal a zeširoka se usmál na znamení že jsem v pořádku. Kolem očí a na středu čela se mi objevila červená barva. Teprve tehdy jsem si uvědomil kde jsme.
"Jo jo bude to stačit." řekl jsem s úsměvem a zaměřil jsem se na Lucy očividně byla připravená na boj a tak nějak mi bylo jasné že tenhle souboj bude dva proti jendomu. Lucy zde měla výpomoc v podobě toho ptáka. Nevěděl jsem jaký způsob zvolím ale určitě zde bude způsob. Udělám mezi námi prostor.
"Takže můžeme začít." řeknu a čekám až lucy udělá první krok.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSun May 11, 2014 8:56 pm

Když ho to takto vzalo, jen se mi pozvedly koutky nahoru. Měla bych ho vozit častěji.
Po jeho odstupu, aby mezi námi udělal místo jsem se dala do bojového postoje. Zatím jsem nehodlala využívat své nejlepší techniky a proto jsem začala někde uprostřed. Potřebovala jsem zjistit, co všechno dokáže. I když jsem počítala s prohrou.
Aktivovala jsem svou první techniku Harishimi no Me Mé oči se taktéž změnily, přesněji panenka a zvýraznění modré barvy jak v očích tak okolo nich. Teď jsem viděla každý jeho pohyb pěkně zblízka, proto pro mě jeho rychlost, kterou jsem tipovala že má nedělala větší problém.
"Suiton: Mizu rappa!" Začala jsem lehkou technikou. Voda se valila přímo naproti němu. Jenže asi v půlce Yoki-hime mávla křídly a z menší vlny vody udělala vodní tornádo, které mířilo přímo na Mogena.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSun May 11, 2014 9:10 pm


Měla vodní podstatu což mi ani tak nevadilo. Vždy jsem byl v Suitonu dobrý a první úvaha byla bojovat stejnou technikou ovšem všiml jsem si jak se vznáší Yoki a věděl jsem že tady něco nehraje. Chakra v nohách mi pomohla k tomu abych skočil směrem vzad a přitom sledoval co se děje. Z jedné techniky se stala druhá posílená větrem což z ní dělalo o mnohem nebezpečnější zbraň. Koncentroval jsem chakru a než se někdo nadál byl jsem fuč a po mně zbyla jen díra v zemi. Normálně se tahle technika používala na stažení protivníka podzem ale v tuhle chvíli jsem ji použil jinak. Napadlo mě taky že její zrak pravděpodobně nevidí skrze pevné předměty a stejně tak jsem doufal že nevidí skrze tu její vlnu. Ta mi totiž v danou chvíli poskytovala docela dobrý úkryt. Jak jsem cítil že vlna předběhla na mou hlavou měl jsem již složené pečetě na techniku. Vyskočil jsem nahoru ale ruku jsem měl stále ponořenou v zemi. Shruba o vteřinu později se pod Lucy začali vynořovat větve které se jí snažili spoutat nohy.
"Mokuton:Daijurin no jutsu." řekl jsem a sledoval jak na to odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeWed May 14, 2014 12:33 am

Avšak hneď po tom čo sa Kasumi dotkla Akiovej ruky, niečo sa prihodilo. Mohla to vidieť ešte v posledných sekundách pred presunom na Akiovej tvári, podivný úsmev ktorý nemohol znamenať nič dobré. A potvrdilo sa to priamo po presune, kedy namiesto toho aby obaja pristáli neďaleko hradieb, ocitli sa na podivnom spustošenom mieste bez štipku stopy po živote, avšak v tú chvíľu čo Kasumi pocítila tvrdú zem pod nohami, mohla si uvedomiť že je tu úplne sama. Akio zmizol akoby sa ani nepremiestnil, namiesto neho sa tu ale objavilo niečo iné a oveľa strašidelnejšie ako Akiove záhadné zmiznutie. Okolo Kasumi sa totiž v jednej sekunde, v malom záblesku, objavilo pár postáv v kapucni a plášti, tvoriac okolo nej kruh, tak aby bola presne v strede. Už pri pohľade na nich nešlo povedať, že majú za lubom niečo dobré.
"Zdá sa že teleport odviedol naozaj dobrú prácu keď si vybral teba a teleportoval ťa tu samú. A ešte samú. Úžasné, Kasumi, úžasné. Unikala si nám dlho ale toto je tvoj koniec.." Prehovoril podľa hlasu muž, jeden z pidivínov v plášťoch, a sám šiahol po katane visiacej po jeho boku, sledujúc svojho súpera pred sebou. Hneď po ňom zahvizdali ďalšie katany a každý z mužov vytiahol zbraň pred seba a hrotom smerujúc na Kasumi, sa natiahli do útočného postoja. Boli v obrovske presile, a samotnej Kasumi mohlo dôjsť, že nemá šancu.
"Padla si do dobrej pasce, divím sa že Amekáge bol taký hlupák a nechal ťa len tak odísť von bez ochrany. Je až neuveriteľné ako mu naletel. Avšak ty viac Kasumi, už nepotrebuješ vedieť, pretože v tejto chvíli sa blíži tvoj koniec.." Nestihol dokončiť ani svoje posledné slovo a okamžite v prudkom útoku zaútočil spolu so svojimi bratmi proti nej. Všetkým sa v zraku zračilo nie len šialenstvo, ale aj prudká vášeň po jej blízkej smrti. Akoby ich poháňala pomsta, pričom sa zdalo že nemali ani dôvod pretože ich Kasumi nemohla spoznať. To však v túto chvíľu nehralo rolu, pretože sama pocítila ako jej zem začala zvierať členky a pár z mužov sa už dostalo v rýchlosti k nej, sekajúc dopredu priamo na svojho súpera.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeWed May 14, 2014 8:46 pm

Tak tohle bylo fakt divné!
Octla jsem se na zemi, okamžitě jsem se ale rozhlédla kolem sebe. Evidentně jsem byla sama a ještě někde, kde jsem asi v životě nebyla. Vážně paráda, musím uznat. Větší "potěšení" mě ale čekalo hned vzápětí, když se kolem mě objevili ti v kapucích. Přimhouřila jsem oči a skoro automaticky se připravila, no jeden z nich promluvil. Překvapilo mě to, jak je možné, že zná mé jméno..? Nepamatuji se, že bych byla někdy členem okultní sekty.  
Vytáhl katanu a namířil jí na mě. Hned po něm to udělal i zbytek toho spolku krotitelů duchů a já jsem, ne moc taktně vzhledem k situaci, nepotlačila sarkastický úšklebek. Jednou za život se rozhodnu udělat dobrou věc a hned mě chce někdo zabít.. Že já vážně neseděla na zadku!
"O konci už jsem slyšela mockrát.." ušklíbla jsem se, no uvědomila jsem si, že mi něco svírá kotníky. Tak proč by to nemohla být ještě větší sranda, no ne..? Neztrácela jsem "optimismus" - buď to přežiju.. no a nebo ne, nic horšího se nestane!
Útok zblízka byl mou parketou, takže během sekundy jsem použila Karamatsu no Mai, nechala spoustu kostí vyrůst ze svého těla na povrch, abych jimi mohla odrazit útok.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeWed May 14, 2014 9:33 pm

Bolo samozrejme jasné že protiútok ktorý Kasumi predviedla bol extrémne efektívny. Keby jej to vyšlo, dokázala by väčšine zasadiť rany pretože ako blbý útočili na protívníka útokom na blízko. Avšak stalo sa niečo čo nemohla očakávať dokonca ani ona, a to len čo sa jej kosti dotkli súpera, ich mečov alebo ich tela ktoré by mali podľa všetkého presekať ako nôž maslom, telá akoby ani neexistovali, prechádzali nimi, vôbec im neubližovali akoby boli len holé projekcie. Avšak vzápetí toho ako dopadli k nej, pocítila tvrdý úder odzadu priamo do chrbta od jedného z nich, ktorému ešte pred cvhíľou prešla kosť telom a dokázala že vlastne sa určite nenachádza na tomto mieste. Tak ako bolo možné že jej jeho úder ublížil..
"Tak a teraz to bude asi naposledy.." Prehovoril ďalší z nich, ktorý naopak teraz zaútočil z boku na jej hruď, katanou ktorá bola až po špičku čepele naplnená Raitonom. Už to by mohlo ublížiť jej kostiam na dosť veľkej úrovni ale čo chvíľa sa ho dotkla, zmizol. Akoby to bol len klon. Ak pokračovala v útoku začala zisťovať že ich ničí ale čím viac ich zabila tým viac sa ich začalo zjavovať a zjavovať. Bolo to akoby bola v nejakom nekonečnom Genjutsu, ale napriek tomu že sa pokúsila o obyčajnú formulku Kai, nepomohlo to a len ich viac pribudlo. Tentoraz, ale začali útočiť tvrdo.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeWed May 14, 2014 11:30 pm

"Asi jo.." poznamenala jsem ironicky, když jsem si uvědomila, že jediný z mých útoků nemá valný efekt, Tedy.. efektní byly dost, ovšem ne pro tu správnou stranu - ano, pro mě! Došlo mi, že čím víc se snažím, tím víc jim ještě pomáhám. Přibývalo jich a to nebyl jen výplod mého chorého, poškozeného mozku. Pořád jsem měla na rtech ten ironický úšklebek, no začínalo mi docházet, že situace se pro mě vůbec nevyvíjí příznivě. Neměla jsem jedinou plošnou techniku, kterou bych se jich mohla zbavit najednou a útokem na jednotlivce jsem jen posilovala jejich řady.
Fakt skvělej výlet, Kasumi!
Zvedla jsem ruce a namířila prsty na několik těch chlápků okolo, aby mi z jejich konečků vystřelili malé články kůstek a zasáhli ty nejbližší kolem mě, abych měla čas rozmyslet si, co udělám. Pokud to bylo opravdu genjutsu, dost možná jsem si mohla jít dát tak leda panáka, protože jsem neměla šanci. Napadlo mě také, že bych mohla prostě odletět, ale něco mi uvnitř mojí cynické duše říkalo, že tak lehké by to nebylo. Protože všechny najednou je asi zabít stejně nedokážu, zbývalo jen bojovat a doufat, že nakonec něco vymyslím.
Měla bych začít míň chlastat a víc trénovat. Ironie mi nechyběla nikdy a v takových chvílích obzvláště ne.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeWed May 14, 2014 11:48 pm

Naozaj sa dialo niečo podivné. Predsa len ak to nebolo Genjutsu a ona sa z toho nemohla dostať, technika proti ktorej stála bola ale tak nereálna, až tak že tomu nebolo možné veriť. Bola snáď omámená alebo sa niečo stalo už počas toho teleportu? A kde vôbec bol Akio, pretože pri hradbách ho vôbec nezaznamenali. A možno to bol naozaj koniec, pretože streli prešli cez súperov akoby tam ani neboli, ale všetci zmizli až na jedného. Ten sa ale rozbehol priamo proti Kasumi, volal ju po mene, naozaj silno ale nie nenávistne. Kričal akoby ju volal, aj keď sa približoval, pridával na hlase akoby sa vzďaľovala ale to bola hlúposť. Už bol pred ňou, úplne pred ňou. Chytil ju za ramena ale tentoraz jemne, hľadel jej do očí svojimi očami. Zeleným a červeným..
"Kasumi.." Ozvalo sa tichom a samotná Kasumi mohla zahliadnuť niečo zvláštne. Všetko zmizlo, naozaj všetko. Ako všetko čo sa doteraz stalo, stopy po boji, všetci nepriatelia dokonca aj bolesti a zranenia ktoré Kasumi mala. Akoby sa prebudila zo zlého snu. Zmizli akoby neboli. Avšak namiesto toho zazerala ako nad ňou stojí Akio, keďže ležala, držal ju za ramená a ustarane na ňu hľadel. Avšak okrem toho aby cítila jeho prítomnosť, cítila ešte niečo, niečo na ruke, hrudi a po chvíli aj tvári. Cítila akoby mala niečo morké na tom mieste. Akoby na ňu pršalo. A len čo sa zahľadela, uvidela krv. Nepatrila jej ale práve Akiovi. Ten čupel nad ňou, pričom aj on sám cítil čo ona videla. Jej kosť zapichnutú v jeho hrudi.
"Halucinovala si.. Chcel som ťa prebrať... Bojovala si.. a zaútočila.. Nevadí.. stále je to Kappa.." Prehovoril šepky ale nemal zdesený výraz ako mávajú ľudia pri smrti. Napriek tomu že mu zdobila poloovicu hrudi jej kosť, sa usmieval a snažil sa ignorovať krv ktorá sa mu začala valiť aj z úst, ignorovať ako sa mu život strácal z očí a červené oko temnelo. Halucinovala a keď sa jej Akio snažil pomôcť tak ho prepichla, aj keď nevedomky. Chvíľu na ňu hľadel naozaj divným pohľadom než privrel oči a pregulil sa na stranu kde už ale ostal bez pohybu ležať.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeThu May 15, 2014 12:13 am

Střely jimi prošly, jako by byli jen vzduch. Začínala jsem vážně přemýšlet, že to začíná být opravdu špatné a měla bych s tím něco dělat, když jsem zaslechla své jméno. Všichni zmizeli a běžel ke mě jen ten jeden, ale bylo to jiné. Necítila jsem to, co předtím. Byla jsem fakt zmatená. Chytil mě za ramena a všechno zmizelo.
Dívala jsem se na Akia, který tam vůbec nebyl, ovšem uvědomila jsem si, že se celkově změnilo všechno. Necítila jsem nic z toho předtím. Až na ty mokré stopy. Promluvil a já na něj zůstala trochu nechápavě zírat. Halucinace..? Pokud vím, houbičky jsem v poslední době neměla, nechápala jsem, jak je to možné, co se mohlo stát?
"Jak.." začala jsem, když jsem si všimla, že krvácí. Úplně odrovnaně jsem zůstala koukat na kost v jeho hrudi. Já jsem,.. já jsem ho..? Zírala jsem i na ránu, i do jeho tváře a vůbec nevěděla, co se děje.
Teprve když se překulil a zůstal nehybně ležet, vzpamatovala jsem se. Jedním pohybem jsem se dostala k němu a otočila ho na záda. "Hej.. hej!" zatřásla jsem s ním. Uvědomila jsem si, že ani neznám jeho jméno. "Do haj**, Natsuo mě zabije a zavřou mě za zabití nějakýho Anbu, nebo co to sakra byl.." to už jsem mluvila víceméně pro sebe. Obvykle jsem zůstávala klidná, no někdy mi přece jen dokázali uletět nervy. Natáhla jsem se pro batoh, kde jsem měla lékárničku. "Sakra práce.."
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeThu May 15, 2014 12:25 am

Bolo to naozaj zvláštne, pretože to neboli ani ako halucinácie. Akoby to bol len zlý sen a ona sa prudko prebudila. A mala pravdu, aj keď po celý čas myslela na seba viac ako na neho, napriek tomu sa ho snažila zachrániť napriek možnosti nechania jeho tela na pospas osudu a vyhovorenia sa na veľké množstvo nepriateľov alebo dokonca klamstva že Akia zabil práve ten vrah, po ktorom obaja išli. Namiesto toho ale aby pokojne Akio umrel, niečo chytili Kasuminu ruku snažiacu sa hmatať po lekárničke. Len čo zazrela na ňu, zistila že ju zastavil samotný Akio ktorý sa zdá sa napriek smti bol stále nejaký živý a sledoval ju chladnými mŕtvymi očami.
"Kvôli tebe Akio umrie.. Misia výjde ale on bude musieť umrieť.. Zabije ho tvoje sebectvo.." Prehovoril Akio, a znova Kasumi trhlo. Pretože hneď ako to dopovedal znova sa prebrala. Zase všetko zmizlo a ona sa cítila akoby hodená do vody, akoby sa narýchlo prebrala zo zlého snu. Ležala v polozničenej budove na spacom vaku a prikrytá dekou. Neďaleko nej plápolal oheň ktorý ju dostatočne zahrieval, a taktiež prázdne obaly vody ktoré podľa všetkého niekto využil nato aby sa o ňu postaral. A len čo nahliadla napravo, zahliadla Akia ako sedí neďaleko nej sledujúc ju svojimi očami. Neprejavoval takmer žiadnu známku emócií, len na ňu hľadel akoby čakal kedy sa preberie.
"Ako ti je?" Bola moja otázka, a už podľa môjho hlasu bolo jasné že mala vážne halucinácie. Alebo nočné mory, proste vôbec som nemal ani najmenšieho tušenia čo s ňou bolo.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeThu May 15, 2014 1:11 am

Trhla jsem sebou, když mě vzal za ruku. Ale jak to bylo možné, vždyť ještě před chvilkou.. Promluvil a já jsem netušila, co to má znamenat, ale než jsem se mohla vzpamatovat a začít něco dělat, prudce jsem se posadila. Co to, do pr***, mělo znamenat?!
Rozhlédla jsem se kolem sebe a znovu ho zahlédla. Byla jsem, nevím, zmatená bylo zkrátka moc slabé slovo. Vůbec jsem nevěděla, proč nebo co se to vlastně děje. Někdo nebo něco si se mnou ošklivě hrálo a to jsem opravdu neměla ráda. Vymotala jsem se z deky a postavila se. Oči jsem z něj nespustila ani na minutu. Nevěděla jsem, co mám čekat, nebo na co se připravit. Nevěděla jsem ani proti čemu vlastně stojím a odmítala jsem si přiznat, že sama proti sobě.
"Kdo jsi..?" znělo to chladně a ostražitě a já si od něj držela náležitý odstup. Nechtěla jsem slyšet jeho jméno, chtěla jsem vědět, kdo je on, co tu dělá a jak je zapletený do toho, co se tu děje. Všechno se to začalo dít od chvíle, kdy jsem mu podala ruku a pochybovala jsem, že je to jen blbá náhoda. Nevěřila jsem mu ani nos mezi očima. Co se tu sakra dělo..?
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeThu May 15, 2014 1:22 am

Videl som to na nej, že sa prebrala po fakt blbej nočnej more. Alebo snáď halucinácii? Nebolo ťažké uhádnuť čo sa tu pred chvíľou stalo, ale na sebe som prekvapenie alebo vôbec nejakú emóciu nenechal poznať. Napriek tomu keby mi to bolo jedno, predsa by som sa o ňu takto nepostaral. No po chvíli s ňou som si urobil obraz o nej a dospel som k záveru že nebude veľmi prospešné pre obe strany, ak sa k nej budem chovať nejako milo. Taká nebola a taktiež také spôsoby na ňu neplatili, preto som usúdil že bude najlepšie ak k nej budem taký aká je ona samotná.
"To ťa nemusí zaujímať.." Prehovoril som rovnakým tónom a rovnakým hlasom, presne chladne a ostražito rovnako ako ona na mňa, akoby som dokonale skopíroval spôsob jej vyjadrovania. Už z tejto odpovede bolo jasné že ak bude naozaj potrebovať odpoveď, bude musieť urobiť niečo viac ako chladne položiť takú divnú otázku. Nebol som typ na ktorého by zaberali jej spôsoby, aj keď bola si doteraz zvyknutá. Sám som vedel že na tejto misii bude spolupráca naozaj dôležitá, napriek tomu som to zignoroval, aspoň pre tento krát. Hlavu som trhol nezaujato k oknu neďaleko nás, kde chýbalo množstvo kachlí a bolo jasné ako tam preniká vážne studený vietor. Zmrákalo sa. A chystala sa noc.
"Vyspi sa, ráno skoro vyrážame.." Prehovoril som po chvíli ticha a hlavu som neotáčal. Dokonca som ani nemal záujem prísť k ohňu kde mi bude v noci isto teplejšie a taktiež sa zdalo že skôr ani nechcem vôbec ísť spať. Akoby som to nepotreboval. Vlastne s mojou výchovou, spánok bol pre mňa skôr utrpením ako spasením.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeFri May 16, 2014 2:41 pm

V moment kdy se naše vodní tornádo dostalo do místa, kde měl stát, viděla jsem pouze díru v zemi. Když jsem se snažila odskočil, už na mě ze zdola útočil jeho mokuton. Musela jsem se usmál a zvedla ruce nad hlavu tak, že při dalších rychlejším odskoku mě vzala Yoki-hime do výšky. V ten moment jsem v okolí ucítila ale další chakru a zarazila se. Byla o něco dál než mi a proto jsem pokračovala v našem boji. Pro jistotu jsem ale v duchu řekla telepaticky Yoki: Jdi prohlédnout okolí, pro jistotu.
Seskočila jsem na jednu z větví stromu a koukala se po okolí. Bylo chytré se schovat pod zem. Díky tomu že byl ale pod zemí a já byla ve výšce, hádala jsem, že nebude vědět kam na takovou vzdálenost svůj mokuton poslat, proto jsem snad byla v bezpečí. Jenže...jak ho dostat ze země? Neměla jsem žádnout extrémně drtící techniku. Jen jsem se usmála při pohledu na díru v zemi a složila další pečetě.
"Nagasaki no Jutsu." Nad dírou v zemi se objevil něco jako portál, ze kterého vylétlo několik jak malých, tak větších ptáků v obrovském počtu. Sléhli do tunelu v zemi, kterým musel jít i Mogen. Nějak mi to připomínalo vyplavování krtků v zemi, bylo to zajímavé. Každopádně, jen jsem čekala, co bude dělat. Mí mazlíčci byly hodně rychlí a jejich drápy a zobáky nebyli úplně nejtupější.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeFri May 16, 2014 11:11 pm

Jen jsem se na něj dál nespokojeně dívala, ale už dál nic neřekla. Ta situace se mi ani za mák nelíbila a jediné, po čem jsem toužila, bylo sbalit se a vypadnout! A kdyby mě, kdoví proč, netrápilo, že jsem to slíbila a jsem tu víceméně dobrovolně, udělala bych to. Ovšem bylo tu to neblahé "Ale.."
Rozhodně mě ani na minutu nenapadlo jít spát. Za prvé jsem znovu nehodlala riskovat noční můru, nebo halucinaci, nebo cokoliv podobného, kde bych někoho propichovala a za druhé.. Možná, že tomu klukovi věřil Natsuo, já ale ne. Nevěřila jsem vlastně celkově skoro nikomu a teď jsem byla zmatená a on mi nedával moc příležitostí, jak se vzchopit a ujasnit si, co a jak.
Sedla jsem si na zem a zády se opřela o chladnou stěnu. Spát venku jsem byla zvyklá, takže mi tohle nedělalo sebemenší problém, no jiný bohužel stále více a více narůstal. Nechce mi to vysvětlit z nějakého určitého důvodu, nebo to prostě taky nechápe..? Vlastně.. Pozvedla jsem oči a zůstala na něj koukat. Co tady vlastně dělám..?
Položila jsem si hlavu na kolena a přemýšlela o dosavadních dějích, které mi tak rapidně otočili život vzhůru nohama. Nestačí, že jsem na prášky z toho, že ani nevím, jak se chovají normální příbuzní, ne musím k tomu mít halucinace, jak propichuju lidi a oni kvůli mě umírají. Dlouhým nádechem jsem se rozhodla hodit všechno za hlavu. Prostě si tady dodělám svou práci a tím to všechno skončí.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeFri May 16, 2014 11:22 pm

Celá noc prebehla vskutku naozaj zvláštne. Po celý ten čas bola moja jediná činnosť ktorú som prevádzkoval, bolo práve sledovanie nočnej oblohy. Vydržal som takto nepohnuto takmer celú noc, než som sa nadránom aspoň trochu pohol a tak konečne natiahol celé stŕpnuté svalstvo. V momente ako svitlo ranné slnko cez pomalé mračná plávajúce po oblohe, postavil som sa a zahľadel sa na Kasumi či je hore alebo spí. Ak by spala, opatrne by som ju zobudil a podal jej jedlo ktoré som si vzal na cestu.
"Až budeš pripravená, povedz mi.." Tentoraz som nemal hlas pevný ako včera, alebo ako v noci kedy som ju doslova sprdol pri jej otázke. Bol trochu, mal som starosti. Celú noc mi behalo hlavou čo sa to stalo, pričom sám som sa nevyhol istým, nejasnostiam ktoré mala ako Kasumi tak sa počas noci objavili aj mne. Jej som to ale nechcel hovoriť, v očiach som jej videl ako mi neverí a tak by túto príhodu určite nebrala ako pravdivú, preto som len vyšiel z budovy kde sme prespávali a vonku sa zahľadel na cestu na východ. Na malý okamih som zažmúril obe oči, ruku natiahol k čelenke ktorú som si prehodil cez moje pravé, červené oko a ostal stáť vo vetre kým sa rozhodla Kasumi výjsť von.
"Čo sa ti "zdalo"?" Zaznela takmer okamžite moja otázka len čo vyšla z budovy. To že ma to zaujímalo bolo taktiež zaujímavé. Došlo mi že pri tom mumlaní a ako vyzerali jej kŕče, zdalo sa jej niečo čo nebolo až tak príjemné na pohľad.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSat May 17, 2014 12:25 am

Jak jsem se rozhodla, nespala jsem. Seděla jsem a lenivě kreslila špičkou nohy do prachu pode mnou obrázky, nebo jen hleděla ven polorozbořenými zdmi, ke konci jen složila hlavu na kolena a snažila se moc nemyslet, protože to nikdy nedopadalo příznivě. Měla jsem z toho akorát špatnou náladu a mít zabijácké můry a k tomu blbou náladu by mohlo být pro někoho fakt nebezpečné.
Když na mě promluvil, jen jsem zvedla hlavu a vzala si od něj jídlo. "Dík.." zamumlala jsem a aniž bych na něco moc dlouho čekala, sbalila jsem si věci, hodila si batoh na záda a vyšla za ním ven, zatím co jsem zamyšleně ukusovala snídani.
Znovu na mě promluvil a já se nespokojeně ošila. Tohle téma se mi nelíbilo, ale bylo mi jasné, že ho nakonec stejně budu muset probrat. Ať se dělo, co chtělo, bylo to až příliš živé na to, aby to byl prostě jen blbej sen a konec. Ne, instinkty jsem měla celkem dobré a tohle dobré určitě nebylo. "Zabila jsem tě.. a pak jsi mi říkal, že mise dopadne dobře, ale moje sobectví tě zabije." stručný výčet těch několik iluzí, co mě dováděli někam na prach šílenství. Co jiného jsem na to taky mohla říct..? Nemělo smysl mu lhát.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSat May 17, 2014 12:38 am

"Zaujímavé.." Prehovoril som s nezakrytým záujmom v hlase. V túto chvíľu by si väčšina ľudí pomyslela že som totálny blázon, pretože sa zdalo že správa o mojej smrti bola viac zaujímavá ako celá táto misia, pričom som, aspoň sa zdalo, jej veril že sa to naplní a bol zato rád? Nech už to bolo akokoľvek, správa ma nerozhodila ale skôr ešte donútila nad tým premýšľať, pričom sa mi v očiach zračilo akoby som to rád videl z vlastného pohľadu, vlastnú smrť. Bol som blázon a v túto chvíľu, som musel naozaj stúpať v očiach Kasumi. Trvalo to však len chvíľku, než ma to prešlo a ja som sa otočil na cestu na východ, ktorá mala pomaly smerovať von, preč odtiaľto. Než sme však prišli k prvej zákrute, ktorá nás mala zaviesť do podivného lesa, zastavil som a rozhliadol sa.
"Tento les si tu nepamätám.." Bolo to len šepnutie, avšak tón jasne naznačoval že si z Kasumi srandu nerobím. Tento les bol ešte pred pár rokmi úplne vypálený a prebudovaný na čistinku, vôbec som nechápal čo to tu robí a ako sa tu v jeden deň nabral celý les keď tu ešte včera večer vôbec nebol. Pohľadom som začal prehľadávať celé okolie, čo trvalo dlhú chvíľu. Divne som hmatel rukami do okolia, mumlal si podivné slová v úplne inom jayku a naháňal tak ešte väčšiu hrôzu ako doteraz. Len čo som sa ale dotkol prvého stromu, okamžite som stiahol ruku akoby som sa popálil.
"Nemáme na výber, musíme ním prejsť.." Bolo to jasné že musíme, pretože len čo sa otočila, celá dedina zmizla a my sme sa doslova a do písmena ocitli z ničoho nič uprostred lesa. Ak doteraz nedávalo niečo zmysel, v túto chvíľu ho dávalo ešte menej. Najzvláštnejšie bolo ale ako som to bral. Akoby ma to vôbec netrápilo a niečím takým som si prechádzal každý deň.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSat May 17, 2014 12:52 am

Zhodnotil můj sen jako zajímavý a já se jen musela ironicky ušklíbnout, že co je pro někoho noční můra, může být evidentně pro někoho jiného zajímavé! Mě to zajímavé nepřišlo, protože jsem se nedokázala zorientovat a zjistit, kam až sahají halucinace a kde je hranice reality. V celku špatná situace, dovoluji si podotknout. Zvlášť pro někoho, kdo neprokoukne ani to nejobyčejnější genjutsu..
Nic jsem neřekla a jen ho následovala, no jakmile promluvil o tom nepoznaném lese, úšklebek se mi zase v nenávratnu ztratil. Dívala jsem se na něj, jak tam stojí a kouká. Jenom jsem pozvedla obočí, jak si začal něco mumlat a už mu chtěla navrhnout nějakou kvalitní kliniku, když se dotkl stromu a všechno zmizelo. Obklopovali nás jenom stromy. Rozhlédla jsem se kolem sebe a napadlo mě, že jsem v pěkný kaši. Přestávala jsem věřit vlastnímu stínu při pohledu na zeleň, která ještě před vteřinou neexistovala.
Podívala jsem se na Akia a sledovala jeho reakci. Napadlo mě, že je buď hodně velký blázen a nebo situaci rozumí o dost víc než já. V obou případech bych s tím v tuhle chvíli asi stejně nic neudělala a tak jsem jen zavrtěla hlavou a do imaginárního deníčku si poznamenala, že už nikdy nemám vytáhnout paty z vesnice!
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSat May 17, 2014 1:03 am

Predovšetkým bolo potrebné si ujasniť, že som bol blázon. Ak niekto potreboval naozaj kliniku tak najviac ja. A práve vďaka tomu že som sa odlúčil od ľudstkých hraníc, tým že moja hranica mozgu prestala vnímať svet reality s hranicami, som patril medzi najinteligentejších ľudí na tejto planáte, ak nie najviac. Slová koré som mumlal patrili môjmu klanu, a ja som sa snažil rozbiť Genjutsu ktoré nás postihlo. Avšak namiesto toho aby ho to zničilo sa ešte viac rozrástlo. Už tak som predpokladal že v tomto lese nás bude čakať ešte veľa zvláštností, preto som pohľad strhol na Kasumi.
"Tvoj sen sa splní, onedlho určite umriem.." Pousmial som sa, akoby táto správa bola najšťastnejšou správou ktorú som kedy počul. Avšak pohľad bol iný, a ona ho aj keď len v jednom oku, videla. Bolo to jasné. Prial som si, ay mi verila, nič iné som nechcel. Bol som dieťa, blázon a idiot, ale v túto chvíľu som od nej nežiadal pomoc, nežiadal som od nej niečo užitočné. Chcel som aby mi verila, a preto som bol ochotný zodpovedať hocičo. Nemalo zmysel snažiť sa nájsť cestu, preto som si vytiahol kapucňu na hlavu a pomalým krokom vošiel do temného lesa hlbšie a hlbšie, vediac že cestičky nás zavedú aj tak na miesto, kam chcú.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSat May 17, 2014 1:37 am

Takže to bylo přesně tak, jak jsem si myslela. Ví, co se děje, jen mi to z nějakého mě neznámého důvodu nechce říct a to mě.. naštvalo. Ještě ten jeho stupidní úsměv! Nebudu tu jen tak chodit s psychopatem, co se snad těší, až ho někdo zabije, ne-li rovnou já, aniž bych si ujasnila, jaký to má smysl.
"Hele.." zastavila jsem se kus od něj. Nevypadala jsem naštvaně, nebo podrážděně, prostě nějak bez výrazu, jak jsem to mívala ve zvyku, když se řešilo něco, co jsem já uznala za vážné. "Šla jsem sem s tím, že se pokusím pomoct Natsuovi a budu ti vyprávět nějaké blbosti o klanu, ale bohužel jsem byla zapletená do něčeho, co nechápu, ale jsem přesvědčená, že ty ano. Takže tě žádám, aby jsi mi vysvětlil, co se tu děje." poměrně dlouhý proslov, zrovna na mě, navíc mě stál dost přemáhání tohle říkat. Já jsem neprosila, nežádala a obvykle se hlavně o vůbec nic nezajímala. Ta věc mě vlastně celá štvala, protože mě vyvracela z mého normálního postoje a stavěla čelem k něčemu s čím jsem neuměla bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSat May 17, 2014 1:47 am

Bolo jasné že niečo na mne nasvedčovalo fakt, že sám chápem situácii do ktorej sme sa práve dostali, a tak by som mal dostatočne vedieť reagovať na jej otázku. Avšak namiesto toho aby som sa pustil do siahodlhého preslovu, kde by som jej dopodrobna vysvetllil ako sa veci majú, som len pokrčil plecami a veľmi jednoducho jej odpovedal.
"Nemám ani najmenšej potuchy čo sa deje.." Prehovoril som jasne, zretelne, bez váhania a nejakého chodenia okolo horúcej kaše, čím som ju dokonale zazdil. Pravdou bolo že sám som vôbec ani najmenej netušil, čo sa to vôbec okolo mňa dialo a to bolo na tom zaujímavé. Bolo to niečo nové. Niečo nepreskúmané. Niečo čo ešte len čakalo na to, kým to niekto objaví. Plášť ktorý mi povieval vo vetre sa zahol, a ja som vykročil dopredu, kolísajúc zo strany na stranu, akoby samotná smrť pre mňa nič neznamenala.
"Odkiaľ si Kas?" Po vážne dlhej chvíli ticha som prerušil, ticho, a okamžite tým previedol všetku pozornosť práve na Kasumi. Bola to naozaj random otázka, bez nejakého skrytého významu alebo potreby. Nebol som zvyknutý na ľudí, preto bolo pre mňa zaujímavé o nich zisťovať najviac. Ale, to že mi situácia v ktorej sme boli vôbec nevadila, že som nemal strach a nič, to jej mohlo aspoň trochu dopomôcť k tomu, aby mi uverila že to bude v poriadku a že sa nič nestane.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSat May 17, 2014 2:01 am

Chuť dát mu pořádnou facku a začít křičet vzteky byla opravdu veliká, ale nikdy jsem se moc neprojevovala, když to nebylo nezbytně nutné a rozčilovat se jen proto, že jsem v nějaké halucinaci se zjevným bláznem, proč..?
Skutečnost byla samozřejmě taková, že jsem se cítila nejistě a zmateně, ovšem oplývala jsem ještě jednou silnou vlastností a to bylo umění hodit za hlavu cokoliv, co nešlo hned vyřešit. A tohle zjevně řešení nemělo, tedy určitě mělo, ale mě bylo neznámé a sáhodlouze nad tím dumat, to fakt nebyl můj styl. Měla jsem věci ráda přímé a jasné a pokud jsem jim nerozuměla, prostě jsem se o ně přestala zajímat. Víceméně stejně to skončilo teď, protože na první otázku už jsem mu nic neodpověděla a prostě ho jen následovala. Z výčtu mých možností byla tahle momentálně tou nejlogičtější.
Po dlouhé chvíli ticha promluvil. Triviální otázka, která mi přišla naprosto stupidní a normálně bych jí přešla nejméně sarkastickým úšklebkem, ale tentokrát jsem na to nějak neměla náladu. Ten kluk byl prostě něčím divný, něčím upřímně zřetelný a já jsem, netuším proč, neměla chuť na něj být zlá.
"Z Ame.." byla to pravda, i když jsem tu věčně uplakanou vesnici nikdy za domov nepovažovala.
"Co ty..?" další divná věc, protože mě to snad upřímně zajímalo. Nebo jsem prostě jen nechtěla, aby stála řeč.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitimeSat May 17, 2014 2:19 am

Taktiež tu bola jedna zaujímavá vec. Odkedy sme sa dali do tejto úprimnej reči, samotná dusno lesa začalo pomaly ustupovať a cez husté konáre stromov sme konečne začali zazerať v tme aj nejaké tie paprsky svetla.
"Zo Suny.. Keď ešte stála mno.." Pousmial som sa, pretože to že sa začala zaujímať aj ona o mňa mi prišlo ešte viac zaujímavé ako to, dočoho sme sa vlastne v tejto chvíli dostali. Predovšetkým som sa snažil vytvoriť príjemnú konverzáciu, už len z dôvodu predpokladu čo sa môže onedlho stať, kde budú naše spojené sily a taktiež viera jeden v druhého naozaj potrebné. A taktiež ona samotná, mi prišla zajímavá. Sám neviem čím, ale niečo tu bolo čo som nedokázal len tak ľahko popísať.
"Môj klan tam mal obrovské sídlo, kým neprišiel Takeru a všetko nezničil.." Prehovoril som ľahko a zamlčal sa. Na tú noc som si pamätal dosť dobre, noc kedy som vlastne ja sám prišiel o život. V noc kedy som umrel spoločne so Shigerom. Spoločne s mojím bratom. Na malý okamih mi padol tieň na tvár, ale to sa onedlho zmenilo keď sme sa dostali po trochu dlhšom trápení na čistinku, ktorú aj keď stále obklopoval les, tentoraz tam bol život v podobe rieky tečúcej uprostred.
"Keď som vás videl s Amekágem, nevedel som. Máte podobné črty a taktiež správanie takže som vás okamžite priradil k súrodencom. Myslím že si mladšia ako on, ale po chvíľke s tebou, si rozumovo.. ehm.. vyššie.." Trochu som sa zaškeril ale to hneď prešlo v okamihu kedy sme sa obaja dostali pred rieku, kde som stuhol a hľadel na ňu. Čistá rieka, pramenitá a zdalo sa že svieža, vhodná na napitie a možno aj malý relax. Avšak môj pohľad bol úplne opačný. Vzpriamil som sa a prudko sa začal rozhliadať okolo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zničené územia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zničené územia
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zničené časti
» Zničené Vesnice
» Zničené části vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Okolí Amegakure-
Přejdi na: