PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Law "The Mad Dog"

Goto down 
AutorZpráva
Law "The Mad Dog"
Jōnin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

PříspěvekPředmět: Law "The Mad Dog"   Sun May 04, 2014 9:08 pm

Meno a Priezvisko: 
Law „The Mad Dog“


Pohlavie: 
Muž

Dedina: 
Amegakure

Dátum narodenia: 
15.9.

Hodnosť: 
Jounin (A rank)

Krvná skupina: 
A positive

Výška: 
185 cm


Váha: 
84 kg

Podstata: 
Fuuton, Časopriestor /vysvetlím Very Happy

Podstata časopriestoru nie je tak ani úplne podstatou. Častopriestor totiž nie je tak úplne hmotný a tak z neho nemôže vytvárať žiadne „hmotné útoky“ či podobne. Viac menej sa jedná len o „presekávanie“ sa cez čas a priestor, teda presekávanie reality do inej reality. 
Funguje to na princípe, pri ktorom môže použiť buď meč, alebo napríklad aj ruku. Ktorou začne pred sebou „krájať“ trhlinu do inej reality, alebo tiež dimenzie ak chcete. Do tejto dimenzie môźe vstúpiť ako on, tak aj hocikto iný. Zároveň však v tejto dimenzii plynie čas úplne inak, než normálne. Teda môže vojsť a o pár sekúnd na to, „vystúpiť“ niekde úplne inde. Má to však isté nevýhody a to napríklad tú, že môže tieto trhliny iba vytvárať, nemôže sa nimi sám stať, proste sa nemôže znehmotniť ako to robil napríklad Tobi. Tiež to nie je práve úplne prospešné pre chakru. Vytváranie menších trhlín cez ktoré sa zmestí osoba či podobne, nestojí takmer nič. Ale taká obrovská trhlina ktorá by mala pohltiť niečo proste.. enormne veľké, by ho stálo veľa úsilia. Tieto portály však zotrvávajú necelú minútu.

Následne mu Kekkei genkai tiež dovoľuje využívať techniky, ktoré ohýbajú čas. Napríklad ktoré ohýbajú čas v danom priestore. Kupríkladu vytvorí časovú bublinu v okruhu 5x5x5 metrov, v ktorej je okrem neho všetko spomalené na polovicu. Kaźdopádne z takejto bubliny by bolo ľahké vyhnať ho nejakou plošnou technikou na diaľku. Navyše samotnú bublinu (čo už je technika) neudrží dlhšie než 2 posty a najbližšie 4 ďalšie posty ju použiť nemôže.

Sen: 
Je dosť ťažké povedať, či má Law nejaký sen. On popravde žije zo dňa na deň, len pre ten pocit že žije. Užíva si, nedbá na žiadne pravidlá či podobne. V podstate je to nekontrolovateľný týpek ktorý si robí to, čo v danú chvíľu považuje za dobré. Jeho jediným snom by možno bolo to, v takomto živote pokračovať.


Obľúbené/Neobľúbené: 
Tu je to celkom „jednoduché“. Je to chlap ktorý si rád užíva života. A tak má samozrejme rád mangu, klasické rozprávky pri ktorých sa rozplačú aj tý najtvrdší bojovníci, džús, kolu, drogy, sex (len s opačným pohlavím) aa veci spojené s tým. Teda je to taký vymetač klubov, aj keď viac menej len „pozorovateľ“. Netancuje, neúčastní sa. Len si sedí vo svojom kúte a zbiera „materiály“ ako by to istý pervert povedal. Neznáša keď ho niekto kvôli jeho spôsobu života ohovára, inak mu je väčšina vecí ukradnutá. Taktiež nemá rád „slabých“ ľudí. Doslova mu z ních je zle. Hlavne z takých, ktorý umrú páč sa zapletú do boja niekoho iného a potom sa snažia prosiť kto vie akú moc o pomoc.


Vnútorná charakteristika: 
Law je pozorovateľ/flegmatik. Typ človeka ktorému príde hrozne veľa vecí otravných a preto si proste chilluje na gauči a radšej ostatných sleduje, než by sa mal aktívne zapájať. Každopádne prezívka „šialený pes“ nevznikla len tak náhodou. Ide práve o jeho podivne zvrátenú povahu. Miluje totiž boj, krv, adrenalín a situácie, ktoré ho dostanú k hranici smrti. Šialený možno práve preto, že by bol pravdepodobne schopný prekročiť túto hranicu a stále usekávať hlavy svojim nepriateľom. Inak je to ale celkom milý a usmievavý týpek, ktorý proste má rád skôr tie nemorálnejšie veci. Navyše je úplne bez hanby, nemá problém otvoriť si ústa aj na autoritu či aj v prípade, kedy sa to vôbec nehodí. Raz sa účastnil jedného pohrebu, na ktorom si dokonca zívol. 
BTW: je hrozne lenivý, v niektorých veciach. No naozaj nechce byť tým ktorý by ho donútil rozhýbať sa.
BTW2: Aj keď je „flegmatik“ znamená to skôr, že keď jeho imaginárnej priateľke poviete že je to škrata, nebude mu to „nevadiť“, len mu nebude prekážať rozbiť vám hubu, prípadne spolu s ňou aj spraviť fraktúru niekoľkých častí tela ^^ prípadne kastrácia a tak..


Vonkajšia charakteristika: 
Je to celkom vysoký, dobre vypracovaný týpek s veľmi bledou, až takmer kriedovou pokožkou. Má svetomodré oči a vlasy tmavej, šedej, až pomaly čiernej farby. Nosieva zostrihanú a upravenú „briadnu“. Na tvári mu tiež môžete vidieť železo. Teda konkrétne v ušiach má dva kotúčiky, teda v oboch dva. Na jeho tele nájdete hneď niekoľko tetovaní. Jedno má na hrudníku, ktoré sa mu ťahá až po brucho. Ďalšie sa ťahá cez celý chrbát a následne je tu zopár na ramenách a na ľavom predlaktí. Potetované má aj prsty na oboch rukách. Nosieva prevažne oblečenie toho istého typu. Teda klasickú voľnejšiu mikinu s kapucou, ktorú má však zväčša zloženú z hlavy. Mikina býva Žlto-Čiernej farby. Teda konkrétne rukávy bývajú čierne, zatiaľ čo stred žltý. Ako nohavice má podivné biele nohavice, pohodlné a voľné, len s bielymi puntíkmi, takže to vyzerá naozaj dobre. Má taktiež topánky ktoré ani náhodou nevyzerajú ako shinobi sandále.


Príbeh:
Každý príbeh má niekde začiatok, a niekde koniec. Každopádne narozdiel od väćśiny príbehov, začiatok u Šialeného psa nezačína jeho narodením. To je popravde každému u teplých krajín. Koho zaujíma kde sa narodil? Ako vyrastal? Kto boli jeho rodičia či aké bolo počasie keď sa narodil? Ako vyrastal, jeho priateľia, nepriateľia, jeho nezaujímavý život ktorý si prežil každý jeden človek, či už shinobi alebo neshinobi? To nie je príbeh, sú to omáčky. Jeho príbeh začína tam, kde by mal začínať každý príbeh pravého shinobiho. Aspoň teda shinobiho jeho kalibru. Začína na vojnovom poli. 
U neho naozaj nikto nevie, odkiaľ pochádza či čo je to za človeka. Teda jeho minulosť a tak. Prvý krát sa uchytil v očiach spoločnosti až vo vojne. Keď sa ho spýtate proti komu bojoval, neodpovie vám. Naozaj to netuší a bolo mu to jedno. Dokonca ani len neposlúchal rozkazy.. ako napríklad rozkazi k ústupu či k útoku. Už na vojnovom poli si robil čo chcel. 
Prečo si ho ale ľudia zapamätali ? Takých bolo predsa len viac. No mŕtvoli si ľudia moc nepamätajú. U neho to bolo práve o tom, že prežil. Prežil a usadil sa v očiach ostatných ako nočná mora, ktorá je poliata krvou svojich nepriateľov a okolo ktorej lietajú vnútornosti, ktoré samozrejme taktiež nepatria jemu. Šialenosť ževraj má svoje hranice, no nikto ich zatiaľ neobjavil. Ak je k tomu ale nejaký človek blízko, je to práve Mad dog. Samozrejme sa to týka prevažne vojny a bitiek. On si to iba „neužíva“.. nie je to pre neho hra, nie je to pre neho ani životný štýl či smer. Všetky podobné myšlienky idú počas boja preč. Niekto by povedal, že práve kvôli ľuďom, ako je on, takéto vojny vznikajú. Práve kvôli ľuďom, ktorý by sa sami vojnou nazvať dali.
Ako sa hovorieva.. ruka za rukou, hlava za rukou, litre krvi za litrom krvi.. a pred nimi všetkýmy skrvavená katana a úsmev plný radosti a „života“ ktorý patrí práve tomuto týpkovi. Nedá sa ani len povedať že by bol legenda, hrdina, či mu dať nejaký podobný titul. Dokonca sa nedal chápať ani za zlosyna alebo záporáka. Aj tý majú dôvod ich jednatia, či nejakú krutú minulosť, prečo sa správajú ako vyžehlený emáci ktorých chcú všetkých zabiť a potom skočiť z mosta. On niečo také nemá, nemal a nikdy mať nebude.
No.. každopádne po vojne dostal „kontrakt“ u Amegakure no sato pre jeho schopnosti na bojovom poli. Teda.. kontrakt, ktorý ho síce zväzuje ako jounina no, on sám to chápe skôr ako povolenie k zabíjaniu a robeniu bordelu u iných „mocnostiach“. Je to však snáď jediný shinobi ktorý tvrdí, že je mier až príliš nudný na to, aby vydržal.. a preto by radšje bol, keby že niekto vyprovokuje vojnu. Keby že má tú moc, alebo aspoň armádu, pravdepodobne by to aj spravil.

Body:

Nin: 4.5
Tai: 5
Gen: 1.5
Síla: 5
Rychlost: 5
Int: 2
Celkem: 23
Techniky:
Hadan (Bez ranku)
Iaidō (Bez ranku)
Iaigiri (Bez ranku)
-Časopriestor (kekkei genkai, dopíšem do vlastných)- (S)
Shunshin no jutsu (D)
Samurai Sabre Technique (Bez ranku)
Issen (Bez ranku)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Law "The Mad Dog"   Sun May 04, 2014 11:27 pm

- Techniky sa ešte prípadne preberú xD
Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Law "The Mad Dog"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Charaktery :: Amegakure-
Přejdi na: