New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Reštaurácia "Pod dáždnikom"

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeSun May 04, 2014 9:22 pm

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Mf_457949119_aad9bf13dcf10942c77b96a5ebfa301f
Reštaurácii je v Amegakure síce mnoho, ale len táto konkrétna vie ľuďom poskytnúť jedlá zo všetkých kuchýň, na špičkovej úrovni a dokonca aj s milou obsluhou, o ktorej sa vraví, že je pri vás skôr, než ste vy pri stole. Z toho dôvodu je to tu ale aj trošku drahšie, no za luxus sa predsa platiť musí. Hoc samotná reštaurácia nepôsobí zvonka nejako extra luxusne, no pravda však môže aspoň ľuďom ukázať, že nemajú hodnotiť podľa vonkajšieho vzhľadu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeMon May 05, 2014 9:49 pm

"Ano na cvičišti. Moc lidí tam nechodí." Snažila jsme se obhájit a ušklíbla se.
Nezmokla jsem díky jeho "deštníku" což jsem ocenila menším úsměvem. Když jsem vešla dovnitř zamířila jsme k volnému stolu a sedla si. "Takže rada vesnice jo?" Prohodila jsem a hrála si s jídelníčkem do kterého jsem se vlastně ani nekoukla. "Potkal jsi už Reinu?" Nadhodila jsem jen tak a konečně se zahleděla do jídelníčku.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeMon May 05, 2014 10:10 pm


"Vypadá to že lidé od té doby co to převzal Natsuo jsou více v barech než na cvičištích." řekl jsem s úsměvem. Ne že já bych trávil v baru málo času když jsem byl Kage ale minimálně tak 50 na 50. Vešel jsem dovnitř a musel uznat že to bylo opravdu něco jiného jakmile jste byli uvnitř.
"Rada vesnice. Budeme to plus mínus my dva a nějací šašci do počtu. Vypadá to že spolu budeme trávit víc času." řekl jsem s úsměvem. Za mé doby radu tvořili jen páprdové kteří se snažili nějakým způsobem získat pro sebe. Jejich jména jsem si pomatoval do dnes a věděl že čas kdy jim to vrátím i s úroky přišel. Jen tak si pro sebe hrabat nebudete ... pomyslel jsem si a škodolibě jsem se usmíval při představě jak se budou tvářit až se to k nim donese.
"Ehm... ne..." řekl jsem mírně znepokojeně. Byl jsem v jednom kole od doby kdy jsem se vrátil a déšť říkal že má společnost. Při pohledu jak Mili vybírá z lístku jsem si vzpomněl proč že tu jsme a vzal jsem si ho taky. Tak nějak jsem zapomněl že jsme na večeři.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeMon May 05, 2014 10:24 pm

"Jop všimla jsem si." Prohodila jsem zatímco jsem přemýšlela nad tím co si dám. Vlastně jsem ani hlad neměla ale kdo by s ním odmítl jít na večeři? Na chvíli jsem přestala číst a jen tak čučela na jedno slovo, když jsem si uvědomila proč tu teda vlastně jsem. Z toho dumání mě vytrhla až jeho další věta. Začala jsem opět číst a vybírat si. "To je fajn." Prohodila jsem opět lehce nepřítomně a přetočila na další stránku. Nakonec jsem se rozhodla pro to, co jsem neměla sakra dlouho. Sice to bylo jídlo ze stánku ale tady ho měli také tak co. Na odpověď co se týkala Reiny už jsem nijak nereagovala a usmála se na servírku, která přišla. Objednala jsem si sladké Dango a k tomu cosi, co jsem nikdy nepila ale doporučovalo se to k tomu.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeMon May 05, 2014 10:47 pm


Když došla servírka mile jsem se na ní usmál. Mili si objednala Dango a já stále přemýšelel. Všiml jsem si pohledu jakým se na mě servírka dívá. Cítil jsem se trochu divně jelikož se na mě celou dobu dívala. Stejně jako její kolegyně... a vcelku celá restaurace. Jak jsem byl s Mili pryč tak jsem docela zapomenul že jsem byl dva roky v komatu. Bylo to rozhodně jedna z věcí která většině lidí lichotila ale mě lehce vadila. Nedal jsem na sobě nic znát a při otázce "Co si dám" jsem s úsměvem jsem řekl ať mě překvapí a dále jsem se věnoval Mili. Jelikož vypadala jakože nechává téma rozhovoru na mě začal jsem tedy já.
"Takže ... jestli se můžu zeptat... měla si v Yuki nějakýho přítele?" zeptal jsem se s úsměvem. Samozřejmě jsem nemyslel přítele jako přítele ale doufal jsem že to pochopí.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeMon May 05, 2014 10:55 pm

I přes to, že jsme si už objednala jsem si zvědavě pročítala co tam mají dál abych příště rovnou řekla co chci a neseděla tu nerozhodně půl hodiny. Po jeho otázce jsem zase přestala číst a se zvednutým obočím se na něj koukla. "Ne tak docela. Většina se mě bála." Zablesklo se mi podivně v očích a pobaveně se ušklíbla. "Hrozivá a ledová Yukikage." Pronesla jsem to hlubokým hlasem a pokrčila rameny. Jasně, pak tu byl Shaky ale s ním to bylo složité, jelikož mě téměř vším co udělal vytáčel. Odložila jsem lístek na stranu. "Proč?"
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeMon May 05, 2014 11:15 pm


"Zajímavé že? Lidé a jejich předsudky. Za tu dobu co tě znám jsem pro tebe měl různá přirovnání ale "hrozivá" mezi nimi nebylo. Lidé se bojí toho co nechápou." řekl jsem s širokým úsměvem. Krutá pravda našeho světa.
Kouknul jsem se po očku kolem a všiml si že zájem o náš stůl lehce roste a byl jsem rád že Mili to ignorovala. Snažil jsem se taky. Na otázku proč jsem neměl vhodnou odpověď... tedy měl ale ... nehodila se. Nakonec jsem přišel jen s tím že...
"Zajímá mě co si dělala předtím. Když jsme se bavili před válkou byli to většinou válečné strategie a nikdy jsme neměli čas si popovídat o osobních věcech. Lepší pozdě než nikdy." řekl jsem prostě.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeMon May 05, 2014 11:25 pm

"Například?" Zeptala jsme se pobaveně na to jaká přirovnání pro mě má a postřehla, že se snaží ignorovat zájem o tento stůl. No moc mu to nešlo, během pár sekund se mi do očí vlil chlad snad z celé Yuki a tímto pohledem jsem "obšťastnila" každého kdo zíral. Ano chápala jsem, že to musí být bomba ho vidět ale co bylo moc, to bylo moc. Pak jsem se vrátila pohledem k němu. "V tomhle případě ale měli pravdu jak vidíš." Dodala jsem nakonec a poslouchala ho dál. "Ach tak." Utrousila jsem po jeho vysvětlení. To už mi servírka přinesla pití a tentokrát se ani na jedno z nás nekoukla. Automaticky jsem jí poděkovala a přejela jsem jen tak prstem po skleničce.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeTue May 06, 2014 7:52 pm


"Vyjimka jen potvrzuje pravidla."řekl jsem s úsměvem když jsem viděl jak ty lidi sežehla pohledem. Svatý klid jak se říká. Každý v restauraci od té doby pokračoval v tom kvůli čemu jsem přišli v první řadě. Při návratu servírky jsem dostal ono pití ale již žádný pohled. To mi vynutilo úsměv na tváři ještě širší. Pozoroval jsem ji jak jezdí prstem po skleničce.
"Musí to být dobrý pocit to mít opět pod kontrolou..." řeknu s úsměvem. Byl jsem šťastnej i za ní. Nedokázal jsem si představit co bych dělal já. Vypouštět blesky na každého v okolí by bylo přeci jen trochu nepohodlné.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeTue May 06, 2014 8:26 pm

"Jo to jo." Přitakala jsme s úsměvem a stáhla ruku od skleničky. Nějak se mu podařilo přejít mou první otázku ale nechala jsem to být. Mlčky jsme ho sledovala dokud se u našeho stolu neobjevila opět servírka s objednávkou. Spokojeně jsme se koukla na Dango a mimoděk si olízla spodní ret. "Aspoň se necítím jako časovaná bomba." Prohodila jsem ještě k tomu tématu a napila se. "Jinak, ne že by mě to trápilo ale um...ten obláček co jsem spolkla je pořád funkční?" Zvedla jsem k němu pohled a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeTue May 06, 2014 9:00 pm


Najednou jsem si uvědomil že se mě na něco ptala. Tak nějak jsem byl mimo což se dalo lehce vyvodit proč.
"Omlouvám se nějak jsem se zamyslel.. Například... Autoritativní, Atraktivní, poslední dobou i usměvavá, vtipná, sympatická, lehce tvrdohlavá... mám pokračovat?" řekl jsem s úsměvem. (Sorry xDD fakt jsem to přehlídl xDD) Poté už jsem se mohl začlenit zpět do rozhovoru.
Ano dokážu si představit jak si se musela cítit. řekl jsem a cítil jsem se skvěle Dokud nevytáhla tu záležitost s mrakem.
Začal jsem se "mírně" červenat. To znamenalo že jsem zrudnul od ucha k uchu a jen ze sebe pomalu soukat.
"Ehm... no jestli je funkční ... ehm ... no... přijde na to.... ehm... víš když to jde dovnitř má to jen jednu cestu ven..." řekl jsem a podrbal jsem se na hlavě. U jídla se opravdu o tom hovořit neslušelo.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeTue May 06, 2014 9:07 pm

"Ne, to bude stačit." Zakřenila jsem se, bylo to divné slyšet od něj takhle jaká jsem. Po tom co zrudl mi to samo došlo a chtěla jsem ho zastavil aby nemluvil a zrudla taky. Po tom co to ale řekl bych se nejraději plácla do čela a šla se oběsit. "Ah.." Vydala jsem ze sebe a znova se napila přičemž jsem nebyla schopná se na něj kouknout. Skvěle, proč si se na to ptala ty idiote?!
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeTue May 06, 2014 9:20 pm


Mili zrudla podobně jako já a musel jsem si v hlavě opět zopakovat že jí to sluší když se červená. Její pohled však směřoval někam jinam což jsem jí nevyčítal.
Od této trapné chvíle nás naštěstí odloučila servírka která mi donesla večeři. Vypadalo to na nějakou rybu. Nejspíše losos. Ryby jsem měl rád takže jsem jen poděkoval a servírka s úsměvem odešla. Poté jsem se uklidnil a řekl.
"Ehm... promiň. V tu chvíli mě nenapadlo jiný způsob jak bych tě mohl zastavit aniž by se ti něco stalo... a já ti rozhodně nechtěl ublížit."
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeTue May 06, 2014 9:37 pm

"Dobrý, dobrý." Umlčela jsme ho mávnutím a vzala si první kuličku Danga. "Chtěla jsem to po tobě." Tímhle jsem to téma uzavřela a doufala jsem, že uzavřené zůstane. "Přestane někdy v Ame vůbec pršet? Ještě jsem tu nezažila den bez deště." Koukla jsme se na něj ještě se stále jemně narůžovělými tváři a nadzvedla obočí. Věděla jsem, že mají techniku na ovládání deště ale i tak jsem se zeptala.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeTue May 06, 2014 10:10 pm


Byl jsem rád že jsme se dostali k jinému tématu. K tomuto tématu jsem měl hodně co říct.
"Víš klan Tategami ovládá déšť nad vesnicí. Je klidně možné že by nepadla ani kapka kdyby jsme nechtěli ale takhle... každý člověk kterému se jen jedna kapka dostane na kůži je ihned rozpoznán a lokalizován s přesností na metry. Nejenom to zjistí se taky kolik má chakry. Byl to jeden z důvodů proč ve válce Ame nepadla." řeknu s úsměvem a dodám.
"Ovšem stačilo by udělat tohle a ...." řekl jsem lusknul prsty a čekal. Pohledem jsem sledoval pohled z okna a přímo za ním ihned přestalo pršet. Restaurace byla v jakýmsi stínu deště na několik kroků od ní nepadla ani kapka ale všude kolem byl děsný slejvák. Restauraci najednou obalilo světlo měsíce.
"Budiž světlo." řekl jsem a mírně jsem se zasmál. Poté jsem opět lusknul a vrátil vše do normálu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeThu May 08, 2014 7:30 pm

Ach takže je to jako u mě.. A i přes to Yuki padla. Sledovala jsem okno a když začalo zase pršet ušklíbla jsme se. "Hezké." Prohodila jsem a snědla další kuličku Danga. Tak dloooouho jsem ho neměla a teď jsem si to náramně užívala. "Jestli to ale chápu dobře tak současný Amekage tedy nemá jak monitorovat vesnici." Nebyl přece z jeho klanu ne?
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeThu May 08, 2014 7:37 pm

¨
Stále jsem se usmíval a když řekla Hezké jen jsem dodal.
"A užitečné." Poté když se řeč stočila k tomu že Natsuo nemá jak monitorovat techniku zamyslel jsem se. Něco na tom bylo ovšem byli tu způsoby.
"No tak to ti teď nepovím. Dva roky v komatu... Je možné že má někoho kdo dohlíží za něj. Nebo někoho kdo s ním komunikuje na dálku ... těžko říct." řeknu s úsměvem. Opravdu jsem nevěděl jak si to za ty dva roky Natsuo zařídil ovšem technika byla stále aktivní to se dalo poznat. Poté jsem sem se pustil do ryby a mlčky snědl svoji večeři.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeThu May 08, 2014 7:56 pm

Mlčky jsem nad tím přemýšlela a ani nevěděla proč. Každopádně jsem dojedla a napila se. Když jsem se ho chtěla na něco zeptat vešla dovnitř bělovlasá dívka. Zamračila jsem se na ní a koukla se na Raiza. "Děkuji, za večeři ale vypadá to, že tě budu muset opustit." Zvedla jsem se a bělovlasá dívka vyšla zase ven do deště. "Zatím." Usmála jsem se a šla za ní, věděla jsem že by mě nevyrušovala kdyby nešlo o něco co nejde odložit.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeThu May 08, 2014 8:08 pm


Přikývl jsem na pozdrav oné dívce a věděl že tato večeře byla o konce. Na rozloučenou jsem kývl taky Mili když odcházela se slovy.
"Také děkuji bylo to fajn."řeknu s úsměvem a chystám se zaplatit. Už už jsem pokládal peníze na stůl když v tom se lidé v okolí restaurace začli shromažďovat kolem stolu kde jsem seděl a stáli a pokládali různé otázky a říkali věci jako "Máte se dobře?" nebo "Nikdy jsem nepřestala doufat ..." a tak podobně. Uvědomil jsem si že Mili je nějakým způsobem dokázala udržovat od stolu ale jakmile byla pryč... S úsměvem jsem však pohovořil s každým z nich a nasbíral různé znalosti. Po zhruba hodině takto strávené se zde začlo shromažďovat více a více lidí a to už byla ta pomyslná kapka. S úsměvem jsem se snimi rozloučil a odešel na nějaké klidnější místo.

-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeSat May 17, 2014 3:56 pm

Uhm, nevedel som kam mierim zároveň s Milli. Vlastne som hľadal nejakú reštauráciu a jedna sa tu aj vyskytla. Volalo sa to tam pod dáždnikom a čoskoro sme k nej dorazili. Znova som pri vstupe otvoril dvere a počkal si nech pôjde Milli prvá. Následne som vstúpil a za sebou zatvoril. Našiel som nejaký voľný stôl a potom som sa tam posadil. Zobral som si zoznam výberu jedál a čítal som sa. Medzitým som mal ďalšiu otázku.
"A už si si našla svojho princa na koni?"
Po otázke som sa mierne pousmial, normálne sa na toto nepýtalo, ale ja už som tak trochu dlhšie nebol nikde inde len doma a párkrát v bare s tou Michi.
Keď som si čítal ponuku, zrazu som narazil presne na to čo chcem...
"Veľký ovocný pohár s extra jahodami a výberovou zmrzlinou. K tomu všetkému poliaté mliečnou čokoládou."
Už nad tými slovami som sa rozplýval... Hneď ako prišla obsluha som si to vyžiadal!
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:02 pm

Vešla jsem a posadila se, spokojeně jsem si vzala jídelníček a hledala poháry.
"He?" Zvedla jsem k němu na chvíli oči a ušklíbla se. "Vypadám na to?" Uchechtla jsem se a vrátila se pohledem zpět k nabídce. Přestala jsem si ale vybírat hned jak řekl svoje přání a odložila jídelníček. "Taky prosím." Objednala jsme si to stejné co on protože prostě jahody! Když jsem přemýšlela nad jeho otázkou začínala jsem se cítit deprimovaně. To bylo už po druhé co se mě na to někdo za poslední dobu zeptal. Předpokládá se, že bych ve svém věku měla někoho mít nebo co? Díky tomuhle jsme se začínala cítit poněkud sama. Povzdechla jsem si a ušklíbla se abych to zahnala. "Takže..máš tým?"
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:10 pm

Na otázku som sa usmial, takže nikoho nemala... Aspoň to z toho plynulo.
"No rozhodne vypadáš na to, že by si si nejakého zaslúžila."
Okomentoval som a po jej ďalšej otázke som nadvihol obočie.
"Ja nie, ale tebe som chcel jeden dať. "
Uškrnul som sa, vedel som, že ona nemá, lebo som mal vtedy jej zložku v ruke a tam boli takéto informácie.
"Ale odstúpil som od toho, nevedel som či si práve v dedine a Reina bola tiež proti, lebo proste Reina. Inak momentálne je Reina preč. "
Informoval som ju, keď že minule Reina o nej nerozprávala moc pekne... Ale o tom Milli nemusela vedieť, najskôr jej mohlo dopnúť, že ju Reina nebude mať v láske. Aj keď podľa mňa by si rozumeli aspoň troška.
Objednávka neprichadzala a ja som bol malinko nervózny, nemohol som sa dočkať...
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:30 pm

"Ach tak, asi jsem nebyla dost hodná." Ušklíbla jsem se a pokrčila rameny.
"Tak to máš štěstí, že jsi mi nikoho nedal." Prohodila jsem a ohlédla se po obsluze kde jsou. Nechtěla jsem tým...už tak jsem pomáhala děckám z klanu ovládnout základy Hyotonu. Po tom co se zmínil o Reině znechuceně jsem se uchechtla a přešla to víceméně bez poznámky. Reinu jsem nehodlala absolutně řešit, nebyla pro mě ničím jiným než zločincem a bylo dobře, že je teď pryč.
Znova jsem se nedočkavě ohlédla po obsluze a tentokrát se usmála. Poháry byly na cestě. "Bóže to vypadá dobře." Olízla jsem si rty a koukla se na něj. "Jednou jsem svou ochranku poslala do Kusa jen proto aby mi přinesl jahody." Přiznala jsem se pobaveně a koukla se zpět na tu nádheru.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeSat May 17, 2014 5:14 pm

Nič viac som nerozprával, až napokon, predomňa prišiel ten ovocný pohár. Oči sa mi znova rozžiarili.
"Nechceš si dať malú súťaž?"
Diabolský som sa usmial aj keď to bolo absurdné, čo mi napadlo.
"Stavím sa o hocičo, že týchto pohárov zjem viac než ty!"
Povedal som vyzývavo, naozaj som mal na to chuť a čo takto si to spríjemniť menšou súťažou. Nešlo o čas, ale o to, koľko toho zjem. A práve teraz som mal nehoráznu chuť na to. Len som čakal čo odpovie, nech aj nesúhlasí, plánoval som zjesť toho určite dosť.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitimeSat May 17, 2014 8:30 pm

Když byla řeč o soutěži zvědavě jsem se na něj koukla a pak se ušklíbla. Však bylo jasné, že toho do sebe nacpe víc než já! "Fajn." Odpověděla jsem mu na to nakonec a pomalu se do toho pustila. Měla jsem to předem prohrané ale což, třeba to do sebe rychle hodí a zmrzne mu mozek. Spokojeně jsem si vychutnávala jahody a prostě všechno!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reštaurácia "Pod dáždnikom"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reštaurácia "Pod dáždnikom"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: