PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Sídlo klanu Kaguya

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 8:39 pm

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 8:43 pm

Dorazil som i s Kasumi domov. Pomerne dlhší čas som tu nebol, no nejak to nevadilo, či mne či domu. Bolo to tu stále celkom udržiavané aj bez nejakej väčšej pozornosti. Za tie roky sa to tu napokon ani veľmi nezmenilo. Možno pribudlo pár vecí do domu, čo sa týkalo nábytku, ale inak to bolo stále to isté sídlo. Zastavil som sa pri dverách a kukol na Kasumi. Ktovie prečo som sa uškrnul a len sa zas mlčky otočil k dverám, ktoré som odomkol a ostal stáť pred prahom.
"Vitaj." So zazubením som sa otočil k nej a tým, že som stál som dal najavo, že má vojsť ako prvá. Nebol som gentleman, ale toto bola taká nepodstatná maličkosť, ktorú mohla spraviť aj osoba môjho typu.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

Poèet pøíspìvkù : 82

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 9:15 pm

Následovala jsem ho až k sídlu. Abych pravdu řekla, z oné noci před lety jsem si toho moc nevybavovala a dům mi teda opravdu v paměti nezůstal, ale i tak jsem cítila jakýsi známý pocit, nějak mi to přišlo povědomé. Bylo to divné, za ty roky jsem vystřídala nespočet barů i domů, které se v mých vzpomínkách slívaly do jedné jediné šmouhy, ale tohle mi prostě něco říkalo..
No, nakonec jsem, zatím co odemykal, pohlédla na přední část domu a pousmála se, sotva vyslovil to slovo. A pak že člověk nevstoupí dvakrát do stejné řeky..
"Děkuji." přimhouřila jsem oči, ušklíbla se a vešla do domu. Takové zacházení si člověk nechá líbit, zvlášť od něj.
"Takže.." otočila jsem se na něj, odpustila jsem si komentování jeho domu, protože ani jeden z nás tyhle řeči netrpěl a šla jsem rovnou k věci. "Teď už budeš stejnej jako posledně?" ušklíbla jsem se a stále z něj nespouštěla pohled. "Mimochodem.. už je pozdě a pořád jsem střízlivá, snad s tím něco uděláš.." aniž bych čekala na odpověď nebo pozvání, jsem se vydala na průzkum domu.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 9:23 pm

Počkal som si, kým vošla dnu, načo som len vstúpil a zabuchol dvere. Rovno som aj zamkol, aby som na to nezabudol, keďže myšlienkami sa určite už k dverám vracať nebudem a pohľad som upriamil na Kasumi. Tá na mňa hneď vrhla otázku a spoločne s tým po momente aj oznam, že je stále triezva a to napriek času. S pobaveným výrazom som ju sledoval a chvíľku sa iba tak opieral o zárubňu vstupných, už ale uzamknutých dverí.
"Či budem rovnaký.. to musíš posúdiť ty." Provokačne som mrkol, načo bez iných slov som sa vytratil niekde v chodbe. Nebolo treba ju zastavovať, dom si mohla prezerať, ja som sa zatiaľ šiel predsa starať o iné. Najprv som sa prezliekol do pohodlnejších vecí. V prvom rade i krátkych, keďže v dome bolo dosť teplo. Následne som zo starej dobrej skrinky vytiahol dve fľašky a vrátil som sa na chodbu. Pomaly som prešiel až k nej a zozadu som, popod jej pravú ruku, vystrčil ruku aj s jednou z tých dvoch fľašiek.
"Bude toto stačiť na rozbeh?" S provokačným šeptom som sa spýtal, ale prv, než by si to stihla vziať, som schválne ruku stiahol a cúvol o dva kroky nazad. Fľaše som si ponechal v rukách a vyzývavo som sa na ňu ostal kukať. Menšie dráždenie tým, že si ani jednu ešte nemohla otvoriť, som si predsa nemohol len tak nechať ujsť.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 9:47 pm

Poslouchala jsem jeho vzdálený hlas, rozhlížela se po domě a tak nějak se pousmívala. Byl tu pořádek, všechno upravené a krásné, ale bylo vidět, že to tu je více či méně neobydlené. Prostě všechny ty načančané polštářky vypadali až moc nereálně vzhledem k majiteli domu.
Zrovna jsem byla uprostřed zkoumání obrazu na zdi, když jsem zaslechla kroky a pak jeho bezprostřední blízkost. Pousmála jsem se, ne že by mě to překvapilo, nebo něco jiného. Naopak, příjemně mě to potěšilo, no nedá se říct, že to nepěkné sebrání flašky by bylo stejně potěšující.
Pomalu, klidně jsem se otočila. "To nebylo hezké.." pomalu jsem zavrtěla hlavou a několika krátkými kroky jsem se dostala těsně k němu. Naklonila jsem hlavu na stranu a líbezně se usmála.
"Nechceš mi říct, že si to budu muset něčím zasloužit, že ne.. to by bylo klišé.. mimochodem dobrý výběr." pochválila jsem ho s úšklebkem, aniž bych se jen o centimetr odtáhla dál.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 9:55 pm

Sledoval som ju bez pohybu. Priblížila sa ku mne a usmiala, hoc jej slová predtým nezneli ako dôvod k úsmevu. Ale všetko sa predsa dalo nejako vyriešiť. Obzvlášť, keď mi svojou poslednou vetou vnútila nápad. Naklonil som trošičku hlavu a ruky s fľaškami sklonil, zároveň ich vlastne rovno presunúc za chrbát, nech k nim nemá taký ľahký prístup.
"Pôvodne som také nemal nič v pláne.." Poznamenal som naoko zamyslene, pričom som rozšíril úškrn a tým hádam aj vyvolal akúsi provokáciu iba týmto výrazom, nehovoriac o nápade.
"Ale keď už si to spomenula, máš snáď chuť o to.." Prerušil som vetu tým, že som si oblízol pery a vyrovnal hlavu. Provokácie tu boli na mieste, tak prečo ich nedodať vo väčšom počte...
"..zabojovať?" Dokončil som vetu a nechával na ňu to, ako si to domyslí. Možno to bolo niečo špeciálne. Možno som myslel iba na nejaké čarovné slovíčko, ktoré by od nej počuť bolo čosi neuveriteľné pre mňa, ale tak isto za touto otázkou mohlo byť aj čokoľvek iné. A práve preto som toto zvolil. Jej výberom som mohol prísť i na jej pochod myšlienok, síce nie zaručene, ale aspoň za pokus to stálo určite. Tak či onak, mal som ju ešte čím dráždiť. Začínal som smädnúť a bola by určite pre ňu škoda, keby ma vidí, ako si tú chuť vychutnávam a furt by nemala rovnakú možnosť.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 10:12 pm

Aniž bych to mohla nějak ovládat, můj úsměv se rozšiřoval, až z něj byl jakýsi vyzývavý úšklebek. Abych mu viděla do očí, musela jsem trochu zaklonit hlavu, no vzdálenost mezi námi jsem nijak neměnila. Jen jsem sledovala, jak schovává lahve za záda a přísahala bych, že mi na vteřinku unikl slabý záchvěv zoufalství. Ale pokud bylo něco, co jsem milovala, byly to hry..
Přísahala bych, že se opravdu baví, no.. nebyl sám. Znovu jsem pohlédla do jeho očí, které už tenkrát byly velmi přitažlivé a pousmála jsem se. "Výzvu nikdy neodmítám.." v očích se mi muselo vyloženě blýskat, protože ač jsem byla zvyklá mít všechno, po čem jsem zatoužila, vždy mě bavilo o to bojovat. Člověk z toho má zkrátka daleko uspokojivější pocit..
"Takže.." založila jsem ruce v bok. "Bylo by moc troufalé, kdybych se pro ni natáhla, Amekage-sama..?" ano, lhostejna k odpovědi jsem se prostě natáhla, položila ruce na jeho silné paže a pokračovala po nich za jeho záda. Celou tu dobu jsem ho při tom pozorovala, protože tahle možnost mi přišla až příliš jednoduchá.. Ale i tak, byla jsem zvyklá si to prostě vzít a to jakkoukoli cestou bez i s různými podtexty. Mnohdy jsem se ani já sama v sobě nevyznala.
"Nebo.." ušklíbla jsem se. "Jste si to představoval jinak..?"

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 10:29 pm

Po celý čas sa mi v tvári udržiaval úškrn. No bodaj by nie, keď mi ona sama vnukla tento nápad a teraz to bolo oveľa zábavnejšie, než keby jej len fľašku predám a to bez toho, aby sa musela posnažiť. Bol som spokojný s tým, ako sa to samé nejako takto vyvinulo. Začala sa mi dívať do očí, čo som jej bez nejakých problémov začal oplácať a s tým som zároveň počúval jej slová. Po tom, čo ma oslovila Amekage, som sa o to viac ešte uškrnul a len stisol v dlaniach hrdlá fliaš. Možno kvôli tomu, že jej ruky začali blúdiť po mojich, smerujúc až za môj chrbát. Ale nehodlal som jej to takto uľahčiť, že by som povolil stisk jednej z fliaš. Mal som chuť jej odvetiť na jej celkom zbytočnú otázku, no napokon som si počkal na jej ďalšiu vetu a podivne mi zablesklo v očiach.
"Jinak, hmm? No, ktovie.." Zamrmlal som potichšie a v tomto mojom postoji som si začínal pripadať ako nejaký ochrankár. Predsa len, ruky za chrbtom, nehybný postoj a v tejto polohe státia dokonca aj trochu vypnuté ramená.
"Ale asi som čakal väčšiu snahu. Také sklamanie." Predstierajúc smútok som spravil nakoniec krok dozadu, čím som sa od nej vzdialil na taký meter až dva. Podvihol som pravú ruku a šikovne sa zbavil prstami vrchnáku, načo som si bez výčitiek odpil. Iba trošku, nešiel som sa predsa s ničím ponáhľať. No čírou náhodou som si zabudol oblíznuť pery, čím mi na nich ostal vlhký zvyšok tej chutnej tekutiny, zároveň čo som ruky už nechal znova voľne po bokoch a so zvedavým pohľadom. Rád som provokoval a očividne som k tomu teraz využíval všetko, čo som mohol. Ale hold chcel som vidieť, ako sa trošku viac snaží. Síce fľaše teraz boli o niečo viac dostupné, no to neznamenalo, že ich tak ľahko pustím!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 10:59 pm

Hlasitě jsem si povzdechla, když odstoupil. Vážně jsem si nemyslela, že by mi to dal jen tak zadarmo, na to jsem ho přece jen znala až dost dobře. Tedy v těchto věcech. Bylo mi jasné, že budu muset nakonec udělat něco velkého, aby to mělo úspěch. Zábavy se jen tak pro nic za nic nevzdá, bylo mu to vidět v očích a tom přidrzlém úšklebku.
Znovu jsem založila ruce v bok a stáhla si mikinu. Když už to teď bude náročné..
"Dobře.. konec konců ty jsi tady kage.." bylo to lehká ironie, mohl by být Kristus a mělo by to zhruba stejný význam. Chtěla jsem dodat ještě něco dalšího, pěkně kousavého a sarkastického, ale jeho čin mi poněkud sebral vítr z plachet.
Vážně se.. napil?!
Pomalu jsem se rozešla k němu. "Provokatére.." poznamenala jsem tiše, došla až k němu, stoupla si na špičky, abych byla ve stejné výšce jako on a hypnotizovala jeho lesknoucí se rty. Naklonila jsem se k němu a.. nene, nakonec jsem se ovládla, ušklíbla a přejela po kapce svým ukazováčkem. Že jsem si ho hned vzápětí strčila do pusy, je snad jasné.
Hned potom jsem se tentokrát já vzdálila na pár kroků, chvíli tiše chodila po místnosti, než jsem se zastavila a podívala se na něj. "Tedy.." naklonila jsem hlavu a zamyšleně si ji podložila rukou. "Co si představuješ..? Mám padnout na kolena a prosit..?" zvedla jsem obočí s hraným respektem. "Nebo tančit na stole..?" ušklíbla jsem se. "Nebo ti mám rovnou objednat striptérky?!" vyzývavě jsem přimhouřila oči. Obecně jsem neměla téměř žádné hranice, tak proč se omezovat.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 11:11 pm

Celkom sa mi páčilo, ako reagovala na to, jak som sa napil. V podstate na chvíľu akoby vypla a iba sa tak dívala. Oplatilo sa to teda spraviť. No nemohol som byť nespokojný. Konečne mi vychádzala aspoň táto hra, keď už tie predošlé mi akosi nevyšli. Neviem v čom to bolo, ale to ma už nezaujímalo. V tejto chvíli mala prednosť Kasumi, ktorá akurát znova prešla ku mne a to na dosť veľkú blízkosť, keď sa aj postavila na špičky. Mlčky som ju sledoval a čakal, čo spraví, napokon mi len po kvapke z pier prešla ukazovákom, ktorý si následne strčila do úst a následne to bola ona, čo sa oddialila. Napriek tomu som s ale uškrnul. Teraz trošičku provokovala ona, ale to mi samozrejme nevadilo. O to mi predsa šlo, nie? Donútiť ju sa zapojiť. Začala sa prechádzať po miestnosti a ja som iba stál na mieste. Po chvíli som zavretú fľašku položil na stolík, čo bol vedľa mňa a druhú som naďalej držal v pravej ruke. Nadvihol som obočie v momente, čo mi začala dávať návrhy. Po celý ten moment u mňa znova sídlil úškrn. Keď dohovorila, odlepil som sa od toho miesta, kde som bol doteraz a pomaličky som začal kráčať miestnosťou smerom k nej.
"Síce by som si rád kukol taký tanček od teba.." Zamyslene som poznamenal a krokom sa dostal až k nej, pričom som fľašku trošku podvihol a otvorom jej namieril zdola akoby na ústa.
"Ale to si zrejme ešte nechám nabudúce." Ukončil som svoju myšlienku a ľahkým trhnutím ruky s fľaškou ju pobudol, aby si ju vzala a konečne ukojila smäd. Nešiel som ju ďalej trápiť, bolo i tak ešte dosť času na to, aby som si našiel nové veci, čím ju hnevať. Takže toto sa mohlo ukončiť a začať niečo nové.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 11:29 pm

Ušklíbla jsem se. Nakonec jsem stejně dostala, co jsem chtěla.. prostě pocit uspokojení. "Dost si věříš, že nějaké příště bude.." poznamenala jsem uštěpačně, když jsem se natáhla pro flašku a konečně se napila. Fakt jsem si někdy připadala jako závislej alkoholik, no kdo zrovna tohle řeší, když je co a s kým pít?!
Nakonec jsem pokývala hlavou, znovu se napila a usmála. "Navíc příště ti tu lahev prostě seberu.." pokrčila jsem rameny, jako by to byla jasná věc, konec, utrum, tečka.. Potom jsem se i s flaškou posadila na nejbližší stůl, přehodila nohu přes nohu a zamyšleně pokývala ukazováčkem.
"Mimochodem.. řekla bych, že moc mluvíme a málo pijeme.. to je nezdravé. Mluvit můžeme potom. Stejně pak z lidí padají větší moudra." nasadila jsem vševědoucí úšklebek a zvedla lahev do vzduchu, aby si jí mohl víc.
"Zahrajeme si hru, kdo zvládne víc loků?" nasadila jsem takový panenkovský výraz a čekala, co mi na ten triviální nápad odpoví. Možná to byla hra pro náctiletá děcka, ale jedno plus přece jen měla.. šlo to všechno mnohem rychleji a trpělivost k mým silným vlohám nepatřila..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 11:40 pm

"Jo, to teda verím." Ešte schválne som jej túto vec potvrdil a s úškľabkom som sa otočil, aby som si prišiel po tú druhú fľašku a vrátil sa naspäť. Počas otvárania fľaše som sa len krátko zamyslel nad slovami, ktoré padli tesne predtým, čo Raizou odišiel z kancelárie. No ja som sa proste nemohol vzdať pitia. Bol to môj štýl života a ľudia proste mohli len dúfať, že ma to čoskoro pochová, aby mali pokoj. Napokon, i tak boli v dedine vlastne traja kagovia. K tomu Reikin a Reina. Navyše vládol ako-taký mier. Takže nemohlo nikomu vadiť, že som proste pil.. Síce asi viac, než by som mal, ale to bola moja vec. Bolo to predsa moje súkromie. A na mol som v kancelárii teda ešte za tie dva roky nikdy nebol! No, po týchto svojich vlastných ohradeniach som sa na to proste vykašľal a odpil si z fľašky. Vrátil som sa ku Kasumi a sadol si na kraj gauča oproti nej. Na jej slovách o tom, že moc rečníme a málo pijeme som sa uškrnul a ku koncu si vypočul jej výzvu. Nadvihol som trošku obočie a chvíľu ju sledoval. Keď tak vravela, že sme zameškali pitie rozhovorom...
"No tak dobre." Prijal som nakoniec jej výzvu a opäť mi oči len trošku zažiarili, tentoraz jasnou chuťou po výhre. Hoc v tomto som mal menšiu slabinu. Zvládol som síce veľa glgov, ale.. tak nejak som to vždy prehnal a vlial do seba viac, než som bol schopný zhltnúť. A napriek tomu, že som si toho bol vedomý, som sa do tohto nechal vtiahnuť. Ale čo už. Taká vec predsa nemohla pokaziť zábavu. Jediné, čo som potreboval vedieť bolo to, kto začne. No keďže som nič nerobil, zrejme som to, ako i na dáme, nechával na ňu ako prvú.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 11:57 pm

"Tvoje ego neztratilo na velikosti, to je dobře.." prohodila jsem s úšklebkem, trochu se napila a předklonila se SE zájmem v očích, protože jeho váhání nad přijmutím nebo odmítnutím mé výzvy.. to byla prostě zábava, ne že bych byla až tak škodolibá, ale zajímalo mě, co v něm nakonec zvítězí, jestli povaha, nebo povinnost..
Celkem mě překvapilo, že to byla ta první možnost, i když já na lidi normálně měla špatný vliv a u něj to bylo opravdu snadné. Ne, že bych ho podporovala v alkoholismu, ale zkrátka s ním byla větší zábava, když neměl zábrany a mohl se chovat svobodně. Jasně, zítra bude mít asi pořádnou kocovinu, ale konec konců je dospělej a jednou za čas si vypláchnout hlavu, to není na škodu!
"Už jsem se bála, že tu budu lokat sama.." zazubila jsem se a zvedla lahev, kterou jsem předtím položila na stůl vedle sebe.
"Takže začnu.. jsem sice spíš na dlouhý pití, než sprint, ale i tak.." ušklíbla jsem se ironicky a konečně si přiložila lahev k ústům. Zhluboka jsem se nadechla a pak jsem už jen polykala tu nahořklou whisky, nebo co to vlastně bylo. Přiznávám, že po několika polknutí už jsem podle pálení přesně věděla, kudy mi to teče do žaludku, ale hra byla hra, takže dokud mi nedošel dech, a že to bylo celkem za dlouho, měla jsem v sobě dobrou půlku flašky.
Pořádně jsem se nadechla, otřela si rty a začala se smát. Ano, velmi rychle mi to stouplo do hlavy. "Doufám, že jsi to počítal, protože já ne.." zazubila jsem se a olízla si ještě stále vlhké rty.
"Takže.. teď ty.." kývla jsem hlavou. Tak trochu jsem očekávala, že tuhle hru prohraju..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 12:12 am

Pokývol som hlavou a pokojne sedel, sledujúc ju. Bol som na tom podobne. Tiež som skôr vydržal časovo než takto rýchlostne, ale hold čo sa nespraví pre zábavu? Položil som svoju fľašku na stolík a prekrížil si ruky na hrudi, pričom som na ňu ostal len takto hľadieť. Behom pomerne dlhšej chvíľky z fľaše zmizla asi polovica whiskey a ja som sa len mierne uškŕňal. Rátal som popravde menej, ale nakoniec ma prekvapila a vydržala aj dlhšie. Hoc sa potom začala rehotať, ale to nebolo prekvapenie, veď behom chvíľky stihla polku fľaše. Keď sa vyjadrila k rátaniu, prekvapene som nadvihol obočie a následne som sa zasmial ja.
"Eh.. nó.. nepočítal, um.. budeme to hodnotiť podľa toho, koľko chýba." Uškrnul som sa a natiahol po svojej fľaši, keď rad preskočil na mňa. Priložil som si ju k ústam, zaklonil trošku hlavu a už som len začal prehĺtať jednu časť za druhou. Po niekoľkých logoch mi aj trošku whiskey začalo vytekať cez kútiky, no ignoroval som to a už celkom nasilu pregĺgal ďalej. Pálilo to už síce viac, než som mal vo zvyku! A to bol nakoniec dôvod, prečo som to už prerušil. Rušilo to dosť ten môj nádych, takže som čoskoro zložil fľašu od úst a priblblo sa uškrnul. Stiahol som približne toľko čo ona, možno tam bol menší rozdiel.. ale či menší či väčší, než u Kasumi, to som posúdiť nemohol. Aktuálne ma skôr zaujímalo to, ako sa mi trošičku mihal svet a.. cítil som sa nejako spokojnejšie!
"Héé.. víťazom sa stáva..?" Dvihol som si fľašku pred tvár a prižmúril na obsah, čo v nej zostal, načo som kukol na tú jej. Nejako som ale neprišiel nato, komu toho ostalo viac, no tak nejak to ani nebolo už podstatné. V hlave mi začínali víriť celkom iné, bláznivé myšlienky. A to fakt rôzneho druhu!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 12:27 am

Pokývala jsem prstem, zazubila se a chvíli formulovala větu. "Páni, jsi inteligentní.. to bude tím, že jsi ještě nepil.." zasmála jsem se a s dalším náctiletým hihňáním jsem sledovala jak se vyprazdňuje tentokrát ta jeho flaška. Přišlo mi to asi hrozně vtipné, nebo co, protože místo typického úšklebku jsem se prostě normálně smála. Hold jsem byla zvyklá pít s přestávkami a ne to do sebe nalejt v takovém množství. Člověk se hold musí učit celý život..
Když se po poměrně dlouhé době konečně nadechl, nadšeně jsem zatleskala a seskočila ze stolku, abych mohla jít k němu a porovnat obsah té své a jeho flašky. Pravda byla, že jsem viděla poněkud rozostřeně, takže se výsledky mého zkoumání záhadně měnily s každým dalším pohledem, no když jsem to tak rozpočítala, musela jsem vynést nespokojený verdikt. "Nejspíš vy, Amekage-sama." vysekla jsem mu ukázkovou poklonu, div jsem se u toho nezabila, ale než jsem se stačila znovu narovnat, už zase jsem se smála.
Necítila jsem se až tak opile, věděla jsem, co dělám i říkám, jen se kolem mě všechno tak roztomile otáčelo a pořád jsem se nekontrolovatelně smála. No pozitivní na tom všem bylo, že jsem si přišla vesele a spokojeně, jako už dlouho ne. Sice to bylo trochu smutné, no nejspíš na tom měla podíl i moje veselá společnost.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 12:38 am

Pobavene som ju sledoval a čakal, čo svojím skúmaním vyrieši. Nakoniec, síce to trošku trvalo, vyniesla rozhodnutie, ktoré padlo úspešne na mňa. Poklonila sa mi a kým sa vystrela, už sa znova rehotala. Neviem no, muselo to byť tým, čo som vypil, pretože som sa na tom tiež začal smiať. Sám som nešiel skúšať vstať a ešte nebodaj chodiť. Ešte by sa podlaha náhle dvihla proti mojej tvári a bolo by. No nemusel som vlastne ani nikam chodiť. Kasumi som mal na dosah ruky, takže som sa k nej natiahol a za ruku ju stiahol do sedu vedľa seba.
"Nó.. ako víťaz si môžem asi zvoliť cenu, hé?" Zvedavo som na ňu kukol, ale tým spôsobom, že som zaklonil hlavu a tak na ňu kukal, pretože som už teraz bol o ňu čiastočne opretý ramenom. Sám neviem, prečo som ju stiahol sem k sebe... vlastne vedel som to, ale behom momentu mi to nejak vypršalo z hlavy a bohvie kedy sa mi to do nej vráti.
"Alebo ne?" Spýtal som sa ešte a krátko nad tým uvažoval, načo som to radšej vzdal a natiahol som sa po fľašku, aby som mohol len tak chlipkať, hoc už teraz po tom rýchlo stiahnutí polky fľašky som mal aj celkom dosť. Možno práve to ma znova dostalo do pozície, kedy som sa o ňu oprel, nohy vystrel pred seba a spokojne už len sem tam odpil, zároveň, čo som ale stále čakal na nejakú odpoveď. Sám som síce nevedel, načo mi tá odpoveď bude, keďže to nakoniec bolo celkom jedno, ale aspoň som tu nechcel ticho z jej strany. Mohla sa hoc aj len smiať. Bolo príjemné to počúvať a vždy to preskočilo aj na mňa...

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 12:50 am

Naštěstí se se mnou jen všechno točilo, podlaha mi nedala čelovku, i když uznává, to jak mě zatáhl za ruku by, nebýt toho gauče, na kterém jsem skončila, dopadlo asi dost bledě.. a nedůstojně! Ale povedlo se a mě to, opět, nesmírně rozesmálo. Spokojeně jsem ho nechala, ať se o mě opírá, proč taky ne, bylo to vlastně takové lehké a příjemné, prostě jenom sedět, smát se a pít.. bez důvodu.
Nakonec promluvil, ani ne nijak opilecky, což mě upřímně překvapilo, protože vypadal celkem dost sťatě, ale držel se, ta snaha se musela ocenit.
Pokývala jsem uznale hlavou. "No když jsi ten vítěz, tak asi jo?" pokrčila jsem rameny a pousmála se. V hlavě už jsem moc myšlenek neměla, spíš jsem tam měla tak nějak příjemně prázdno, což normálně asi normální není, ale v opileckým stavu je koneckonců možné všechno. Ráno jsem dost možná mohla čekat pořádnou kocovinku..
"Takže.. co by jsi si přál?" natáhla jsem se a sebrala mu flašku, protože ta moje se mi cestou na gauč někde záhadně vypařila. Navíc on už měl stejně dost, říkala jsem si. Napila jsem se, no tentokrát to bylo o dost kratší, než ten poslední pokus..
Přišlo mi to celé takové zvláštní, obvykle jsem nebyla "jenom" opilá, ale dělala k tomu spoustu jiných činností, no teď se nedělo nic a já jsem s překvapením zjišťovala, že mi to tak vyhovuje.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 1:01 am

Ostal som ticho aj po tom, čo mi dvakrát odpovedala. Nereagoval som ani na to, že mi vzala fľašku. Totiž, nejako som nevedel nič vymyslieť. No po chvíli som to aj vzdal a spustil som sa tak, že som klesol ešte nižšie a teda som si vlastne hlavu položil na jej stehná, otočiac sa čelom k nej. Rukami by som ju ešte mohol aj objať, ale na to bol tento gauč moc nepohodlný a úzky. Z toho dôvodu som sa aj nespokojne zamračil a po chvíli zas dvihol prudko do sedu, z ktorého som sa zas natočil trošku inak.
"Héé.. asi budem potrebovať pomoc pri presune do.. tej.. postele." Poznamenal som, chvíľku na ňu zvedavo kukal, načo som sa ale rozosmial a ostal sa rukami opierať o gauč. Bol som tak trochu vykrútený, no v podstate na štyroch a natočený k nej. Pomerne blízko, až mi to vytváralo ďalšie zvláštne myšlienky. No krok som žiadny nepodnikol, hádam len kvôli tomu, že som myslel predovšetkým na pohodlnú posteľ a tiež na menší nápadík, čo mi vznikol v hlave. Možno to nebolo vhodné.. možno i jo, no mňa teraz nič netrápilo. Teda, skoro, ale o detaily mi teraz už vôbec nešlo.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 1:09 am

"Amekage-sama, vy jste úplně na mol!" prohlásila jsem naprosto konsternovaně, no hned na to mi zacukali koutky a znovu jsem se usmála. Evidentně ho budu muset naučit znovu pít, když jsem na tom líp jak on!
Chvíli jsem ho pozorovala, jak si lehá, jak se zase prudce zvedá a jen čekala, kdy mu některá končetina vypoví službu a budu ho zvedat z podlahy. Překvapivě se tak nakonec nestalo, ale i jemu přece jen došlo, že do postele se sám nedostane. Ne, že já bych byla nejvhodnější subjekt na přemístění, spíš to bude dost riskantní, ale hádám, že sem najednou nevlítne jeho ochranka, aby mu pomohla, takže to budu muset udělat já.
Nakonec jsem se ušklíbla, sesunula se vedle něj a zazubila se. "Dobře.. ale uvědom si, že toho mám v sobě taaakhle moc." pousmála jsem se a s pomocí nábytku kolem jsem se postavila, Chvilku jsem jenom tak stála a zjišťovala, jak tragicky na tom jsem, no po chvíli jsem si byla jistá, že chodit můžu a tak jsem k němu natáhla ruku. "Tak prosím!"

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 1:49 pm

Zaklipkal som očami a len sa nakoniec znova uškrnul, jej slovám som moc nedával pozornosti, asi preto som sa aj tak mimo usmial!
"Len ma ovládli okolnosti.. na mol vyzerám horšie." Pokýval som hlavou, aby som uistil ju či seba a ďalej som ju už iba mlčky pozoroval. Síce fakt nebola asi najsprávnejšia voľba na pomocný presun, ale mal som sa tu koho iného na to spýtať? Okrem toho, aj keby nebola schopná chôdze, stále by som sa najradšej opýtal jej, i keby tu bol niekto iný. Ktovie prečo... Akonáhle ku mne natiahla ruku, keď si už bola istá, že sa udrží na nohách, s úškrnom som sa natiahol k nej a chytil ju pravačkou. Opatrne som sa začal dvíhať až som sa lýtkami ostal keby niečo opierať o gauč, zároveň čo som hľadal stabilitu. Samozrejme som sa jej nepúšťal. Bola mi okrem toho i tak dosť blízko pri tele, takže keby padám, mal som dve možnosti - buď padnúť na gauč, čo by nebolo zlé alebo sa o ňu zachytiť... a prípadne teda spadnúť s ňou... proste obrovský výber!
"Yosh.. môžme to skúsiť." Poznamenal som so smiechom a ponechal som na nej oči, zostanúc už ticho. Mohlo to pripadať, akoby ma ešte len teraz upútala a ja som zostal mimo, no nebolo to tak úplne, hoc ani nie veľmi inak. Ale pri takomto stave sa predsa veci menili veľmi rýchlo.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 6:17 pm

Na tu jeho větu o okolnostech jsem jen pozvedla obočí a ušklíbla se, no zároveň jsem nepochybovala, že za svůj život vypadal už asi mockrát hůř.. usuzuji z jeho stylu života a předchozích zkušenostech. Nebylo třeba mu to vyvracet, i když to co pronesl byla zkrátka solidní hloupost. No.. řekněme, že v tomhle stavu se mluvení z cesty bere poněkud z jiné perspektivy.
Tiše jsem sledovala, jak se zvedá, mírně kymácí ze strany na stranu, což mě prostě přivedlo na myšlenku, že ta cesta do ložnice za rohem bude sakra dlouhá. I tak, neztrácela jsem optimismus!
Stále mě ještě držel za ruku a mě bylo jasné, že mě v případě nouze použije jako držátko, netroufala jsem si ale odhadnout, jak by to nakonec dopadlo. Nejspíš bolestivě!
Konečně vypadal, že by zvládl i víc než stát, což vzápětí sám potvrdil. "Dobře.. tak pěkně pomalu.." Postavila jsem se vedle něho, dala si jeho ruku přes rameno, tu svou položila na jeho záda a vzhlédla k němu. Zazubila jsem se, protože mi to prostě přišlo strašně vtipné, jak komicky asi musíme vypadat. On, typuju to tak na dva metry a já, s nouzí 170... Ale co, zažila jsem i horší situace, tohle zvládnu taky!
"Tak jo, jdeme.. levá a praváá.." se smíchem jsem vykročila a doufala, že on udělá to samé. Doufala jsem, že cestou se nic nestane, protože co si budeme povídat, ztratil by rovnováhu a válíme se na zemi oba!

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 6:37 pm

Popravde, v tomto stave mi bolo jedno, ako asi vyzeráme. Nech bola menšia o koľko chcela, stále som potreboval oporu, inak by moja cesta do izby trvala dlhšie než by mala. Na jej "levá a praváá" som sa uškrnul a len voľne vykročil jej tempom. Nebolo to ale jednoduché! Stále ma všetko ťahalo k zemi, nebyť nábytku a stien, o ktoré som sa sem tam oprel voľnou rukou, kým druhú som mal cez jej ramená. Bol som skôr jak zranený, ale veď bolo to spôsob, ako podopierať i.. no.. osobu v stave nechodiaceho. Nuž a napokon sme sa konečne aj dostali do izby! Netrvalo to zrovna krátko, ale hlavné bolo, že sme nikde nehavarovali. Ihneď som sa posadil na posteľ a to aj s tým, že som ju od seba nepustil, takže si sadnúť musela i ona. V tomto sede to už teda skôr vyzeralo ako na nejaké objatie jednou rukou.
"Mm.. téda.. tuším by som mal poďakovať." Poznamenal som pobavene a otočil hlavu na ňu. Znova som ostal iba kukať a akoby na niečo čakať, zatiaľčo som si ju prezeral.
"Bolo by tu ale ešte niečo." Dodal som a nepokračoval, aby som vytvoril možno nejaké napätie, i keď teraz som asi ťažko vôbec niečo také vnímal. V každom prípade som vnímal stále to, čo som mal už-už na jazyku! Len som ju ešte schválne nechal počkať si na to, prípadne teda zvýšiť jej zvedavosť. Veď nebolo to nič.. zlé. Len možno trošku neobvyklé odo mňa, ale keď mi teraz bolo tak veselo a nebol som úplne pri zmysloch, tak sa nemohol nik čudovať!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 6:57 pm

Záhadným způsobem jsme to došli bez katastrofického scénáře, který jsem skoro až očekávala a než jsem se nadála, seděla jsem na posteli. Nejspíš bylo dobře, že jsem ho přidržovala, protože, ač jsem si to v tu chvíli nehodlala připustit, sama bych to taky asi nezvládla, i když nepochybuji o tom, že jsem na tom byla přece jen lépe, než on.. evidentně už vyšel ze cviku. Pfe..
"Myslím, že děkování nebude potřeba. Hodlám u tebe přespat, ber to jako protislužbu." oznámila jsem jednoduše, protože jsem opravdu nepředpokládala, že zrovna v tuhle chvíli by mě chtěl vyhazovat. Nebo jsem v to alespoň doufala!
Samozřejmě, že jsem na něj koukala taky, protože poslední větou ve mě tu zvědavost opravdu probudil. Nestávalo se to moc často, protože vesměs mi bylo vždy všechno ukradené, ale od něj jsem zkrátka čekala něco neobvyklého, a právě proto jsem se seděla, upírala na něj oči a usmívala se jako děcko pod vánočním stromkem. "Ano..?"
Nevydržela jsem to a prostě se zeptala. Doufala jsem, že to během těch pár minut nezapomněl, to by bylo politování hodné..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 7:14 pm

Podivne som sa usmial pri jej oznámení "protislužby", ktorá tak trochu vopred predpovedala odpoveď na tú moju "otázku". Len som tak sedel a kukal, pomerne dlhšiu chvíľu. Možno i to ju donútilo po chvíli sa spýtať, keď to asi už nevydržala a mňa tou otázkou i prebrala. Potriasol som trošku hlavou a doširoka sa uškrnul pri tom, ako som si pomaly položil hlavu na jej rameno.
"Takže hodláš tu prespať, hmm.." Zopakoval som po nej a nevedomky som vdýchol jej vôňu. Od toho nádychu to ale potom už nebolo tak moc nevedomky, keďže to bolo celkom príjemné.
"Čo ak by som navrhol, aby to bolo tu?" Nadvihol som zvedavo obočie, čo síce mohla vidieť len sťažka, keďže som mal hlavu na jej ramene a tvár otočenú do miestnosti. No zvedavosť mohla minimálne rozpoznať z môjho hlasu, keď už nijak inak. Faktom však bolo, že som sa cítil nejako unavene na.. praktiky, ktoré by mi inokedy napadali. Hádam, že aj to bol jeden z dôvodov, prečo som hlavu z jej ramena neodťahoval, ale naopak využíval toho, že jej to, snáď, nevadí.
"Hm?" Pobudol som ju krátko po otázke k odpovedi a zvedavo som ostal mlčky čakať, či aj na toto bude mať rovnaký prístup, ako aj na ostatné veci. Samozrejme som tou otázkou myslel to, že zostane v tejto posteli. Možno sama mala v pláne tak spraviť, možno nie, veď postelí či gaučov tu bolo po miestnostiach dosť, no či ju to vôbec napadlo som hodlal zistiť predsa teraz. A fest som dúfal, že ma nesklame, pretože ten môj vankúš bol už taký.. no.. nudný.. toto bolo o dosť lepšie!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 7:33 pm

Jenom jsem se tak zvláštně pousmála, když už bylo jasné, že pod mostem spát nebudu. Abych pravdu řekla, cítila jsem se zvláštně. To co se dělo zkrátka nepřipomínalo nic, na co jsem byla zvyklá a trochu mě to vykolejovala, protože jsem si nebyla jistá, co mám vlastně v tuhle chvíli dělat. Normálně bych, ve chvíli, když mi tak lehce usínal na rameni, prostě vypadla využít zbytek noci, ale teď prostě.. nevím, bylo to jiné. Chtěla jsem zůstat.
Přiznávám, samotnou mě to děsilo, ale nejspíš na tom všem měl podíl i fakt, že on nebyl jen Amekage, nebo někdo s kým jsem před lety pila. Ne, pro mě byl něčím jiným, něčím s čím jsem se zatím nedokázala srovnat.
Nakonec jsem se ale pousmála. "Vypadám na to, že bych se chtěla stěhovat..? Bůh ví, jestli bych došla ke dveřím.." poznamenala jsem sarkasticky, když jsem přivřela oči a vnímala teplo, které z něj vyzařovalo. Bylo to sentimentální a za normálních okolností bych z toho měla nejspíš bolesti zubů, ale snad to bylo tím alkoholem, že jsem chtěla prostě jen tak sedět a mlčet a vědět, že je vedle mě. Něco mi napovídalo, že on si v tu chvíli přeje to samé, ale mohla to být prostě hloupá dedukce opilé mysli.
Musela jsem se ušklíbnout tomu, jaké hlouposti mě napadali. Ne, tohle bych za nic na světě nepřiznala!
V tu chvíli mi bylo ale docela fuk, co si myslí on nebo kdokoliv jiný, jen jsem naklonila hlavu, takže se dotýkala té jeho a pousmála se, když mě jeho vlasy zašimrali na tváři. Můj bože, půl flašky whisky už nikdy, zjevně to nedělá dobře mému mozku..

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: