PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Sídlo klanu Kaguya

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 8:39 pm

First topic message reminder :

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 8:15 pm

Spokojne som sa usmial, keď mi svojou odpoveďou vlastne jednoznačne odsúhlasila môj návrh. Fakticky to ale bol divný pocit. Za iných okolností by som bol už za inými hranicami, ale tu v podstate nešlo o nič také. Žeby som po prvýkrát prešiel pri babe na inú notu? No ktovie, možno za to mohlo to príliš rýchle vypitie whiskey, ktoré mi stúplo do hlavy. To ale mohlo byť jedno mne i jej. Pohodlie som mal, spokojnosť bola tiež na mieste, tak načo to rozoberať? Trošku som sa uvoľnil a telom sa lepšie o ňu oprel, zároveň čo som polohu hlavy už nijak nemenil. I tak som totiž po chvíľke zacítil, že sa sama oprela, čo bolo upokojujúce. Naslepo som sa natiahol ľavou rukou a položil ju na tú jej. Pri tomto pohodlí som sa iba tak začal hrať s jej prstami, zároveň čo ma opúšťala aj tá zvyšná energia, čo mi zostávala.
"Takto to.. moc dlho nevydržím." Poznamenal som potichu a ospalo sa uškrnul. Možno keby sa nájde nejaká činnosť, vytrval by som, no akosi som nemal chuť už nič i tak robiť. Toto ma napokon bavilo! Kľud, nič nerobenie.. len také opieranie a mini-činnosti z posledných síl. Héh.. konečne niečo pozitívne v dni. Pousmial som sa a zameral sa znova na vôňu, ktorá vplývala na moje zaspávanie asi rovnako, ako aj všetky zvyšné veci. To mi tu bola hotová uspávareň! A čo bolo prekvapivejšie, oddával som sa tomu ako.. em.. iným veciam z minulosti, kde som taktiež nemal problém..

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

Poèet pøíspìvkù : 82

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 8:38 pm

Nemůžu říct, že bych byla stejně ospalá, jako on, jen jsem byla zmatená a zmožená tou situací. Příjemně jsem se zase vracela ke střízlivosti a doufala, že ta sladká nálada byla opravdu jen důsledkem opilosti. Jestli ne, mělo by to pro mě těžké následky.. znamenalo by to, že cítím! Takový nesmysl..
Pousmála jsem se, když jsem ucítila jeho váhu na svém těle, po čem mě vzal za ruku a úplně nesmyslně si začal hrát s mými prsty. Upírala jsem na obě dlaně oči a věděla, že je to ve skutečnosti hrozně stupidní, ale přesto jsem ho nechala, ať pokračuje.
Víc jsem se obličejem zabořila do jeho vlasů, když oznámil, že to dlouho nevydrží. Tušila jsem to, bylo na něm vidět, že je unavený. Nejspíš z pití, nebo z práce..? Netušila jsem. Poprvé mě napadlo, jak těžké to pro něj musí celé být, hádám, že má jako hlava vesnice určitě pár odpůrců, takových těch usedlíků nebo flustrovaných chudáků, kteří si prostě neumí užívat života. Musel cítit tlak, zodpovědnost.. znovu mě napadlo, že nechápu, proč se na to prostě nevykašle, ale jak řekl, měl své důvody a teď vypadal tak spokojeně, až jsem se musel zcela nelogicky usmát.
"Já vím.." zašeptala jsem do jeho měkkých vlasů. Pomalu jsem ze sedu spadla na záda do peřin, a protože byl o mě opřený skoro celou vahou, logicky do lůna postele spadl za mnou. Tentokrát jsem to byla já, kdo našel jeho ruku, protože mi jeho teplá dlaň prostě chyběla.
"Můžeš spát." zamumlala jsem a přemýšlela nad tím, kolik si toho budeme oba zítra pamatovat a kolik chci, aby zapomněl.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 9:19 pm

Mlčky som jej len preplietal prsty, dvíhal ich hore dole a tak podobne, hľadiac pritom ale už s privretými očami niekam pred seba na stenu, ktorú som popravde ani nevnímal. Vlastne, bolo otázne, či som vôbec niečo vnímal. Mal som už totiž stav, ktorý mohol pripomínať skôr sfajčeného človeka.. no to isté platilo i pri unavenom, napokon - ospalý výraz, vnímanie na slabej úrovni, únava hocičo robiť.. a tak ďalej. Táto poloha napokon i tak bola taká, že by v nej začal zaspávať ktokoľvek. Jediná škoda bola ta, že som jej nevidel do tváre.
"Mhmm.." Nezrozumiteľne som zamumlal snáď len začiatočné písmeno slova, keď mi odvetila, že vie. Bolo to.. zvláštne, opäť. Takto mi šepkať do vlasov.. no, zažíval som čoraz viac nových vecí. A keby nie som už tak mimo, isto by som mal v sebe rovnaký zmätok, ako ona. Nad tým ale nebol čas sa zastavovať. Kasumi sa totiž spustila nižšie, až si nakoniec ľahla, čím som pochopiteľne ľahol i ja. Nie samozrejme úplne na ňu, to by nebolo pre ňu asi moc pohodlné. Skôr len tak šikmo k jej ramenu, ale inak na svojej polovici postele, kým jej ostala tá väčšia časť pri stene. To, že mi ešte vôbec chytila ruku, som ledva zaregistroval. Iste, cítil som niečí dotyk, ale nejak nad ním nepremýšľal. Doľahli ku mne jej posledné slová a ja som mal ešte na jazyku odpoveď. Ale popravde, už som ju nestihol povedať. Viečka mi klesli a i môj slabší stisk dlane povolil, no i tak ma za ruku držala, takže to na tom nič nemenilo. Hlavu som úplne uvoľnil, čím mi klesla trošku k jej krku a ostal som už iba pokojne vydychovať. Bolo len na osude to, čo si z tohto večera zapamätám. Či ako si vysvetlím to, ako som tu zaspal s ňou, keby som si náhodou nepamätal tento záver. No v každom prípade, zaujímavé ráno ma čakalo určite, či to bola prvá možnosť, druhá či nejaké ďalšie!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 10:20 pm

Ležela jsem na zádech, zírala na bílý strop a přemýšlela, co tu ještě dělám. Nebo spíš, proč to dělám.. a taky, co vlastně mám dělat? No,.. bylo mi jasné, co mám udělat - pustit jeho ruku, vylézt z tý zatracený postele a vypadnout dřív, než se stane něco, čeho budu později litovat, no problém byl, že jsem to prostě nedokázala. Nikdy jsem nic neměla, ale nestěžovala jsem si, nebyl to můj styl, prostě jsem se k tomu postavila čelem a to málo, co jsem měla, jsem využila na sto procent. Ale tohle bylo úplně jiné, než cokoliv, co jsem znala. Nebyly v tom žádné postranní úmysly - on prostě a jednoduše spal a já jsem tu zůstávala a užívala si jeho přítomnost. Prostě to bylo všechno divné a nenormální..
Snad v tu chvíli, kdy s konečnou platností usnul, aniž by pustil mou ruku, jsem se rozhodla, že druhý den mu řeknu pravdu. Samozřejmě.. svým neotřelým způsobem!
Nakonec jsem se poddala tomu pocitu příjemného uvolnění, no co, on spal!, a stulila se blízko vedle něj. Dívala jsem se na něj, jak prostě jenom oddechuje, a protože nikdo nebyl poblíž, usmála jsem se a, naštěstí jen v duchu, dodala, že je tak prostě neskutečně kawai..
Nakonec jsem se jen tak ironicky pousmála, když jsem si představovala jeho zítřejší výraz, ale nakonec zavřela oči a vydechla: "Dobrou noc, bráško.." těsně před tím, než jsem se sama propadla do víru spánku.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 10:34 pm

Ubehla celá noc, počas ktorej som stihol Kasumi ešte nakoniec objať ako nejakého plyšáka, čo mi len dodalo viac pohodlia pri spaní a takto som vlastne zotrval až do prebudenia. To ale už také príjemné, ako záver toho dňa, nebolo!
"Égh.. to bolí.." Stisol som viečka a nespokojne si potichu povzdychol, zároveň čo som opatrne začal otvárať oči. Bolela ma hlava, síce nie tak moc, ale i to stačilo nato, aby som bol trošku otrávenejší. Napokon, akákoľvek bolesť hlavy bola otravná! A celkovo o menšej opici som ani nevravel... no nebolo to také hrozné. Včera ma skolila viac únava než tá fľaška, hoc tá tam hrala tak isto dosť veľkú rolu. Po momente, čo som si zvykal na prítmie v izbe, keďže tu som mal vlastne stále akúsi tmu, som si uvedomil, že tu neležím sám. Vlastne som si uvedomil, že mám hlavu tesne vedľa svojej spoločníčky, ako aj ruky okolo jej pásu. Trošku som sa uškrnul a akoby naschvál som vydýchol teplý vzduch akurát jej do tváre, čím som ju trošku ofúkol a ostal sa tak tváriť. Nemohol som síce ignorovať bolesť hlavy, ale netváriť sa inak, keď som tu ležal v tak príjemnej spoločnosti? To by predsa nešlo. Vôbec som sa teda ani neodťahoval, len na ňu zostával kukať a čakať, kedy sa prebudí. Je možné, že by ma to bavilo aj dosť dlhú chvíľu, pretože vstať sa mi nechcelo a už dupľom nie otáčať sa... takže tak či tak by som sa díval len na ňu. Záver večera bol pre mňa však tajomstvom, no keďže sme boli obaja oblečení, zrejme sa nič nezbedné nestalo. Až mi to vyvolalo krátky pocit nešťastia, že som s ňou iba takto zaspal, no po tom mojom nevydarenom období bol pre mňa úspech ešte aj toto!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 11:19 pm

Probudilo mě ono ofouknutí, což byl relativně příjemný způsob probuzení. No taky mě mohl shodit z postele, že jo?!
Nejdřív jsem nakrčila nosík, pak si hřbetem ruky přejela po obličeji, no nakonec jsem se donutila pootevřít oči. Uznávám, že mi několik sekund trvalo, než jsem se vzpamatovala a uvědomila si, kde to jsem. Ano, poznala jsem to až ve chvíli, kdy jsem očima skončila na jeho obličeji s tím arogantním úšklebkem. Taky jsem si uvědomila, že mě drží a je tak blízko, tak nebezpečně blízko..
Na rozdíl od něj, jsem byla, kromě hladu, naprosto v pořádku. Cítila jsem se vlastně naprosto skvěle. "Vypadáš společensky unavený.." poznamenala jsem místo ranního pozdravu. "Ale úšklebek ti z tváře nezmizel, to je dobré znamení.." ušklíbla jsem se. Trochu mi vrtalo v hlavě, kolik si toho pamatuje, ale nechtěla jsem to teď rozebírat. Vlastně se mi nechtělo nic, jenom pohodlně ležet a zkoumat jeho tvář.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 11:35 pm

Keď sa začala prebúdzať, roztiahol sa mi úškrn a ešte mlčky som ju pozoroval. Jej reakcia bola celkom zlatá, no to som nedával radšej najavo. To bol len môj vnútorný, tajný pocit. Radšej som na to nešiel myslieť a znova som sa viac venoval behaniu pohľadom po jej tvári.
"To len to ráno. Dám sa do kopy." Poznamenal som naspäť, aby som ju ubezpečil, že nebudem ako mŕtvolka ale.. predtým som si s ňou ešte chcel chvíľku takto poležať.
"No, dobré znamenie pre mňa býva už len to, že sa zobudím celý." Zhodnotil som a na chvíľu od nej jednu ruku odtiahol, no druhou som ju stále samozrejme objímal. Trochu som sa vystrel a zívol si, načo som vrátil ruku naspäť.
"A toto ráno mám dokonca aj niečo navyše." Uškrnul som sa a provokačne mrkol, načo som sa iba potichu zasmial. Nešiel som príliš spomínať na predošlý večer. Ak sa predsa stalo niečo výnimočné a nepamätal som si to, tak mi to pripomenie. A ak nie, čo ma po tom. Pohodlne som pohmýril hlavou po vankúši a len sa zostával dívať do jej tváre. Takto študovať jej tvár, zblízka.. bolo to zábavnejšie než som čakal. Síce keď spala vyzerala roztomilejšie, no teraz zasa mala svoj úškrn, ktorý tiež nebol vôbec na zahodenie.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue May 06, 2014 11:57 pm

Potěšilo mě, že svůj sarkasmus a ironii neztratil. To by bylo nemilé. Už teď byl asi jediná osoba ve vesnici, která mě kdy snese, se kterou můžu mluvit na rovinu a neurazí se, nebo mě nechce rovnou zabít, takže jsem si toho prostě užívala. Nikdy bych nevěřila, jak moc mě všechny ty provokace a narážky budou bavit, jak je budu vnímat úplně jinak. Prostě no stress!
"Že bys měl navíc.." naklonila jsem hlavu a pomalu, zcela úmyslně přejela jazykem po spodním rtu. "Kocovinku?" zazubila jsem se a pohodlněji si položila hlavu, abych na něj lépe viděla, samozřejmě, byl teď zkrátka středem mého zájmu. No, to byl tedy ostatně už od včerejška, ale to bylo podstatně vedlejší.
"Často si děláš z potulných holek polštáře..?" změnila jsem tému, narážejíc na ten fakt, že jsem se z ležení vedle něj, dostala až k tulení s ním. Ne, že bych si stěžovala.. pěknej kluk zahřeje víc než péřovka, ego teda určitě.. ale popíchnout ho mi prostě no.. nedalo! Kdo by nevyužil příležitosti?!

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 12:49 pm

Prižmúril som oči pri tom, ako si pomaličky oblízla spodnú peru a ostal chvíľku kukať len na to miesto. Bolo to dosť dráždivé, ešte keď sme boli takto pritúlení k sebe, no ale radšej som začal myslieť na odpoveď na jej otázku. Trochu som sa uškrnul a zároveň si aj uvedomil, že sa tá bolesť hlavy už aj vytratila. Možno to bolo pretože som ležal a nehýbal sa, ale nehodlal som to zisťovať, kým nebolo treba.
"Keby len to." Odvetil som provokačne a pri tom, ako som ju mal stále v objatí, som jej prstami začal prechádzať po malej časti na chrbte. V podstate ju tak hladiť.
"Hmm, v podstate jo." Odpovedal som jej na druhú otázku a opäť sa uškrnul, teraz zasa tak svojsky. Sám som netušil, čo ten môj úškrn obsahoval.. akoby v tom bolo z každého môjho povahového kúska trošku.
"A ty sa často takto nebrániš chalanom?" Vrátil som jej tú otázku a z ďalšej provokácie som trochu vyplazil jazyk, čím som i odhalil piercing v jazyku. Nezvykol som vyplazovať jazyk.. na nikoho.. ale teraz sa mi to tu hold hodilo, tak som to urobil a ostal sa už len vyzývavo a mierne zvedavo tváriť. Nuž a samozrejme spokojne, keďže mi aktuálne nechýbalo snáď nič.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 9:14 pm

"Měla bych se urazit, že nejsem jediná..?" zamyšleně jsem se ušklíbla, jestli jsem něco nebyla, tak žárlivá. Nebo ano? Asi jsem to spíš nedokázala objektivně posoudit. I když uznávám, na tohle bych si dokázala zvyknou klidně i bez násilí!
Spokojeně jsem zaregistrovala jeho prsty, které se tak příjemně dotýkali mé kůže, až jsem se neubránila tichému, pokojnému pousmání a maličko se prohnula, aniž bych to dělala s nějakým záměrem, prostě mi to přišlo tak přirozené, jako bych to ani nedělala já. Bylo mi dobře.
"Já..?" pozvedla jsem obočí. "Ne všem.. jsem dost vybíravá.." ušklíbla jsem se vyzývavě, chtěla ještě něco dodat, no abych pravdu řekla, úplně jsem se na to přestala soustředit, když jsem uviděla tu věcičku v jeho jazyku.
"No tohle.. ani se nepochlubíš?" ušklíbla jsem se, samozřejmě narážejíc na piercing. Sama jsem měla dva, ale ty moje byli vidět. Docela mě pobavila myšlenka, že jsem tu přespala, a že má piercing v jazyku se dozvím až teď! Pobaveně jsem se usmála, no svou poznámku jsem si nechala pro sebe.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 9:31 pm

"To je viac-menej na tebe." Poznamenal som a na chvíľku sa odmlčal, kým ona asi uvažovala nad tým, či je žiarlivá alebo nie je. Mne tak nepripadala, aspoň doteraz, možno sa to zmení, ktovie.
"Skôr záleží na tom, či sa chceš uzmierovať alebo nie." Dodal som k ešte tej istej veci a doširoka som sa uškrnul, ako mi to vyznelo. Popravde, tak ako mi to vyznelo, mi to aj pôvodne napadlo. Napokon, stále som to bol ja, ne? V tejto chvíli som ale trochu pozornosti upriamil tomu, ako sa trošičku prehla pri tom mojom hladení. Musel som sa tomu nenápadne pousmiať, zároveň čo pokračovať ďalej v rovnakej činnosti.
"Vyberavá? Tak to by som asi mal byť polichotený, že som sa zmestil do tvojho výberu." Usúdil som pobavene a s tak trochu väčšou.. akoby istotou o týchto slovách som následne iba kukal na jej reakciu ohľadom piercingu. No, mal som ho i pred dvoma rokmi, zvláštne, že si ho všimla až teraz. Ale aspoň to zistila teraz. Stále lepšie, než keby o tom netušila vôbec!
"Nó, nemal som veľa možností sa pochváliť." Provokačne som mrkol a na ten just som si oblízol spodnú peru, ale tak, aby mohla znova piercing zazrieť, keď už o ňom teda vedela až od tejto chvíle. Opäť som provokoval a veru, že ma to neskutočne bavilo!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 10:04 pm

Pousmála jsem se, protože mi samozřejmě vyvstanula na mysl jediná myšlenka, která mohla někoho tak zvrhlého napadnout. "No.. říká se, že s*x na usmířenou je nejlepší.." pokrčila jsem hravě rameny a škodolibě se usmála. "Tak se snad s někým budu někdy usmiřovat a zjistím to.." maličko jsem přimhouřila oči a mírně si skousla ret, jako bych už přesně viděla, jak to bude vypadat, no netrvalo to ani pár sekund a prostě jsem se zase usmívala.
"To bys mě..!" pokračovala jsem po chvíli smělého ticha. "Polštář nedělám jen tak někomu." zvedla jsem obočí a nakrčila nosík, aby mu jakože bylo jasné, že by měl být náramně poctěn, no ten kyselý úšklebek mi moc dlouho nevydržel, zkrátka to nešlo.
"Tak neměl možnosti.." sledovala jsem se zaujetím a rozšiřujícím se šklebem tu drzou činnost. "Měl jsi prostě jít a ukázat to. Celý život jsem po tom toužila!" pousmála jsem se a radši nechala své úvahy o tom, jak se s tou věcičkou dělají nejrůznější činnosti..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 10:27 pm

Na jej poznamenaní som sa začal na chvíľu potichšie smiať. Jednak ma prekvapila, ale tiež to asi aj parádne vystihla, v tom.. najpresnejšom význame, aký som len mohol teraz brať. Po krátkej chvíľke som sa upokojil a s úškrnom ešte počúval jej dodatok k tomu.
"Ironické je, že práve to najlepšie som nemal ešte česť okúsiť." Usúdil som a na chvíľu ju prestal prstami hladiť, keď som dvihol ruku a poškrabal som sa vo vlasoch.
"Takže ďalšia vec, ktorú treba dosiahnuť." Skonštatoval som a opäť sa uškrnul, keď som zároveň s tým vrátil ruku zas ku nej. Keď sa začala tváriť kyslo, akoby snáď žiadala o to, aby som bol poctený, znova som sa potichu zasmial. Popravde jej taký výraz moc nesedel, či som skôr nebol naň zvyknutý, čo ale neznamenalo, že nebol istým spôsobom i zlatý! Keď sa ozvala ešte k tomu piercingu, nadvihol som obočie a pozorne ju ostal sledovať.
"Proste prísť a ukázať to.. mm.. v akom zmysle to mám brať? Povedz." Provokačne som mykol obočím a zas vyceril trošku zuby v úškrne.
"Ale čo.. tak celý, hm?" Zamyslene som prebehol koncom ukazováka na jej rameno, kde som spravil len taký obeh a zas sa vrátil na chrbát.
"Keď už si tak po tom túžila.. stačí ti vidieť to?" Spýtal som sa akoby nič, celkom nevinne. Vôbec to bokom nemalo dať i iné možnosti, ale napokon, mohla to byť aj zvedavá otázka na mieste! Veď.. em.. mohla.. si to napríklad tiež dať spraviť. Nielen to vidieť u niekoho druhého.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 10:41 pm

"Právě a to je ta chyba!" zazubila jsem se. "Taky jsem to nikdy nezkusila, a když je to nejlepší, musím to zkusit, to dá rozum!" pousmála jsem se, no myšlenku o tom, že bude asi těžké se s někým smiřovat, když nemám důvod se s nikým hádat, protože je mi všechno ukradené, jsem si už nechala pro sebe. Takové hloupé dodatky mu tu nemusím vykládat.
Ušklíbla jsem se jeho další větě a rozhodla se, že tentokrát se trochu provokativně budu chovat já. "Prostě přijdeš.." zvedla jsem se na loktech, takže jsem se dostala nad něj. Shlížela jsem mu do očí, na tváři pobavený výraz. "A ukážeš.." špičkou jazyka jsem si přejela přes rty a chvilku ho nechala v koutku úst.
"Už víš..?" pousmála jsem se a zase se položila na původní místo. Bavilo mě, jak se mě dotýkal, bylo to takové hravé a mazlivé, až jsem z toho měla husí kůži.
"Nestačí.." pousmála jsem se na jeho poslední otázku, no pokračovala jsem střídmějším dodatkem. "Ale na moje nápady a návrhy je příliš brzy po ránu!" poznamenala jsem a ironicky jsem se ušklíbla. U mě nebylo nikdy dost brzo, ale nějakou slušnost si přece zachovávat musím..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 10:54 pm

Na jej prvé vety som mohol už len prikyvovať, keďže k tomu nebolo čo dodať. Síce som mal rovnaký problém a to ten, že som sa vlastne nemal s kým hádať, no keď som sa nad tým o moment zamyslel, bolo tu pár ľudí! No myslím, že napríklad hádka s Reinou by nič neriešila.. maximálne by to bol prúser, keby sa nejako naštve, takže to sa ani tak nerátalo. Z tohto zamyslenia ma napokon vytrhla až jej provokácia, keď sa dvihla na lakťoch čím sa dostala nado mňa. Len mi tak hľadela do očí a pobavene sa tvárila, načo už len názorne ukázala, ako som to mal asi predviesť. No nemôžem povedať, že som na ňu nekukal s trošku pozastaveným myslením! Také provokácie som predsa len iba privítal.
"Jo, myslím, že už viem." Potichšie som odvetil a slabo hlavou prikývol, pričom som sa ostal len tak mierne usmievať. Tie svoje dotyky na ňu som ale už akosi ani nevnímal. Jednoducho som len hýbal pomaličky rukou a tým i prstami po jej chrbte. Ale zrejme som to nevnímal preto, lebo sme hold mali niekoľko tém, ktoré o moju pozornosť bojovali. A to nehovoriac ešte o myšlienkach...
"Máš pravdu. To lepšie sa nechá na neskôr." Pokýval som súhlasne hlavou a naschvál som teraz nenápadne jazykom prešiel znova po svojich perách, ako to aj ukazovala ona, keď sa dvihla na lakťoch, načo som sa ale začal iba uškŕňať. Nuž čo, ak bolo treba čakať na to nejaké jej "nestačí", tak sa bude čakať. Napokon, tento deň zatiaľ vyzeral len na leňošenie a takéto túlenie sa, pretože sme zatiaľ nespravili skoro žiaden iný pohyb... čo však nie je sťažnosť, ale skôr iba poznatok. Veď takéto dni by som predsa len mal najradšej každý deň. Bola to stelesnená pohoda!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 11:31 pm

Ležela jsem tam a dívala se do jeho očí, tváře a čím dál tím víc jsem si začínala uvědomovat, že vším tím, že jsem v noci neodešla, že jsem tu celou tu dobu ležela a užívala si jeho pozornost, jsem to celé zkazila. Bála jsem se, že už nedokážu věci brát tak racionálně a chladně, jak bych měla. Tak moc jsem nechtěla rušit tuhle chvíli, až jsem se zalekla toho, co cítím a ujasnila si, že je na čase jít s pravdou ven.
Aniž bych řekla slovo, prostě jsem se najednou posadila a trochu roztržitě si poupravila vlasy. "Půjdu do sprchy.." oznámila jsem klidně, i když mi dalo celkem práci udržet se. Nevěděla jsem, jestli je to, co dělám, správné, nebo tím všechno zmizí. Věděla jsem ale, že jestli to neudělám hned, nemusela bych už nikdy a to správné určitě nebylo!
Zmizela jsem v koupelně. Ne, že bych věděla, která místnost to je, prostě jsme vlezla do prvních dveří, na které jsem narazila. Pustila jsem vodu, ale místo svlékání jsem začala pochodovat po místnosti. Dělala jsem to vždycky, když jsem nevěděla, co mám dělat. Aniž bych si to chtěla přiznat, nechtěla jsem si zničit celý ten večer a ještě hezčí ráno tou věcí.. Ale musela jsem mu to říct, musel to vědět, nebyla to přece jen moje věc. Těžko říct, proč jsem to najednou brala tak vážně, ale prostě.. ah, čert to vem!
Vlezla jsem do sprchy a pustila na sebe ledovou vodu. Ne, že bych chtěla být otužilá, ale chtěla jsem si pročistit hlavu. Ne, že by to příliš pomohlo. Vodě jsem se věnovala jen pár minut, než jsem vylezla ven. Ještě bych se tam nevnímavostí utopila..
Netušila jsem, jak mu to mám říct.. Ahoj, jsem Kasumi Kaguya, tvoje sestra? Nebo.. Víš, jak jsme se tenkrát viděli, to jsem ti přišla říct, že jsem tvoje příbuzná, jen jsem na to ve víru dění pozapomněla? Všechno to byly kecy!
Půjčila jsem si kartáček, zabalila se do ručníku a zrovna, když jsem si začínala nandavat pastu, došlo mi, že mu to prostě musím říct hned, na rovinu. A nedám najevo svou nervozitu..
Vešla jsem do pokoje tak, jak jsem byla - v ručníku a s kartáčkem v ruce. "Emmm.. dala bych si kafe." prohodila jsem, aniž bych se na okamžik přestala tvářit nad věcí. "Asi jsem tvoje sestra... jo, půjčila jsem si kartáček.." a bylo to venku..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed May 07, 2014 11:49 pm

Pohoda sa bohužiaľ nakoniec ukončila, keď sa rozhodla dať si sprchu. Akonáhle vstala z postele, nespokojne som si povzdychol a aspoň som sa teda rozvalil na celej posteli. Ruky som položil na vankúš vedľa hlavy a lenivo som sa už iba trošku pohmýril. Sprcha by sa hodila i mne, no neprišlo mi vhodné ísť ju vybaviť.. em, hneď teraz. Hoc možno v iných prípadoch by som také niečo skúsil, ale aktuálne som ani nemal vôľu vstať z postele, nato sa ešte dostať na chodbu a tak ďalej. A teda som len ležal po celú tu dobu, čo bola v kúpeľni. Jednoducho sa mi nič nechcelo. Mal som ja vlastne vôbec čo iné robiť? Okrem rannej úpravy, ktorú som vykonať nemohol kvôli obsadenej kúpeľne, som vlastne už iba vždy mizol z domu preč a bolo vybavené. Možno spraviť jedlo. Prižmúril som oči a sledoval chvíľu plafón. Ne, to počká. Uškrnul som sa a oči som zavrel, aby som mohol pokračovať v úplnom oddychu, kým sa Kasumi nevráti. A to napokon netrvalo ani moc dlho. Vstúpila do izby, len tak v uteráku a s kefkou, pričom oznámila, že by si dala kafe.
"Hneď pôjdem spraviť.." Zamumlal som bez toho, aby som dvíhal hlavu či otváral oči, čo som napokon po chvíľke i tak spravil. Uprel som na ňu pohľad a kútiky mi vystúpili, keď tu bola iba v tom uteráku. Nemohol som si odpustiť myšlienku na to, že aj toto bola taká menšia provokácia! A hádam aj kvôli tomu akosi nevnímal jej slová po tom, ohľadom kefky a toho, že mi je sestra. Len som zasa spustil hlavu na vankúš a spokojne som sa škeril pohľadu, aký sa mi naskytoval. Lenže moje nevnímanie zotrvalo len na chvíľku...
"Počkať, čo?" Prudko som sa dvihol do sedu a uprel na ňu svoje oči, aj s prekvapeným výrazom. Nebol som si istý, či som počul správne a ak áno, nebol som si istý o tom, čo to má znamenať, prečo to viem až teraz, ako je to sakra možné či čo vôbec spraviť! Alebo povedať! Tento zmätok sa vo mne rozvíril z jedného momentu na druhý a fakt, že už som to dávno nezažil! A musím podotknúť, že to nebolo nič príjemné.. a to moje myšlienky ani ešte neboli potvrdené, či som ani nezistil, či náhodou len nežartuje. Kurňa, to som tu mal jednu možnosť za druhou! Náhle som sa po chvíli ale znova uškrnul. Bolo to, akoby vo mne boli dve rozličné osoby - jedna, ktorej to bolo na háku a druhá, ktorá nevedela čo so sebou...
"Dobre, to zo mňa robí bráchu, hé?" Jop. Na vlastné upokojenie som to vzal teraz asi z inej stránky pohľadu, než by som asi mal. No nemohol sa mi nik čudovať! Každý sa upokojoval inak.. ja som bohužiaľ nikdy také problémy nemusel mať a keďže teraz taký nastal, musel som sa spoľahnúť na to, čo pomáhalo za iných okolností...

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 12:11 am

Pozorně jsem ho pozorovala, jeho reakci. Chtěla jsem, aby to bral dobře, aby se nenaštval, bůhví proč! Konečně zjevně zaregistroval, co jsem řekla, prudce se posadil a díval se na mě. Teď byl ten rozhodující okamžik, ta chvíle, kdy se ukáže, jak to všechno bude dál. Dlouho mlčel, chápala jsem, že se s tím musí nějak vypořádat, nebylo to asi lehké přijmout, ale i tak..
Konečně promluvil. Tentokrát jsem na něj koukala jako vyoraná myš já! Chvíli jsem přemýšlela, jestli jsem slyšela dobře, ale pak jsem si uvědomila jednu důležitou věc - byl to on, Natsuo, kterému bylo všechno jedno, na všechno kašlal a bral to s klidem. Kde jsem se ale, proboha!, ztratila já a moje arogance? Jak jsem se tím vším mohla nechat tak vydeptat a položit?! Hroucení a nervozita, to nebyl nikdy můj styl, naopak jsem si vždy zachovala dekorum nadřazenosti a ironie a leč mě takhle věc poněkud vykolejila, nezměním se jen proto, že jsem našla bráchu..
Zkřivila jsem svůj dosavadní naivní úsměv do pokřiveného šklebu a místo toho plachého postoje chudáka se narovnala do svojí typické egoistické pózy. "Přesně tak... bráško.." poznamenala jsem sarkasticky.
Ladně jsem se pootočila, usmála jsem se a ještě před tím, než jsem zmizela do koupelny dočistit si ty zuby, poznamenala jsem lehkým tónem: "Asi tu nějakou dobu zůstanu, snad ti to nevadí. Můžeš mi půjčit něco na sebe..?" když už sourozenec, tak se vším všudy..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 12:38 am

Chvíľku sa fakticky mohlo zdať, že mi to začalo byť fuk. Ale nezačalo! Bol to len môj spôsob, ako sa možno upokojiť a upozorniť nato, že som to vzal ako žart, ale ona to vôbec nezmenila! Naopak ešte pokračovala v tej veci! Opäť trošku nervózne som prižmúril oči a prepaľoval ju tak pohľadom, čakajúc kedy povie, že si len strieľa. No nič také neprichádzalo. Ešte naopak sa len zvrtla a akoby nič odišla späť do kúpeľne si dočistiť zuby. Mlčky som tam ostal sedieť v snahe pochopiť, čo sa to sakra vlastne deje. Sestra.. ja.. rodina.. puto.. city.. do.. riti.. Zložil som si tvár do dlaní a nimi si ju pretrel, načo som vstal a prešiel ku skrini. Otvoril som ju a začal kukať na veci. Nakoniec som vytiahol čierne dlhé tričko a hodil ho na posteľ, za ním aj nejaké gate na doma a ešte i niečo pre seba, keďže prvé veci boli pre ňu. Skriňu som zavrel a pomerne rýchlym krokom som sa dostal až do kúpeľne, kde Kasumi už akurát končila s umývaním zubov. Bez slova som k nej pristúpil zozadu a priložil jej ruky na boky. Trošku som sklonil hlavu a priblížil ju k jej tvári zozadu, čo mohlo vyzerať už trošku zvláštne. Lenže..
"S dovolením.." Šepol som, načo som ju poslabšie za tie boky popostrčil z kúpeľne von a len za ňou zavrel dvere, o ktoré som sa oprel. Pohľadom som začal behať po kúpeľni a na všetko žmúriť očami. Snažil som sa brať to v pohode, no to proste nešlo! Vec, že som mal ja rodinu.. to bolo fakt niečo, čo by som nečakal minimálne aspoň ešte 10 rokov! Ak nie viac! Mňa asi d*bne. Povzdychol som si a po chvíli som si dal dole veci, načo som vliezol pod rovnako studenú vodu, akú zvolila i Kasumi predo mnou. Nič lepšie mi nenapadlo, len sa poriadne osviežiť a nejako to už len predýchať. Veď nič iné mi ani neostávalo. Myšlienkam som sa aj ostal venovať na nejakú dlhšiu chvíľu, kedy som v podstate len stál pod prúdom vody a nechával vodu stekať od hlavy po celom zvyšku tela. V tomto momente to fakt mohlo pripadať, že som úplne vypol...

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 12:56 am

Ne, že by nám ten sourozenecký život začal příjemně, ono takové nemístné vyhození z koupelny není nic moc! Nejdřív jsem chtěla udělat něco naprosto infantilního, třeba vrátit se tam, ale pak jsem se, aniž bych to plánovala, prostě začala smát. Byla jsem ráda, že k tomu přistoupil takhle, že se mě vlastně na nic neptal, i když jsem věděla, že to stejně přijde! Nechtěla jsem se s ním bavit o minulosti, stejně by ho to nezajímalo, na to byl až moc egoistický. Byla jsem ráda, že mlčí..
Jasně, nebyla jsem si tak jistá jako obvykle. Nejde prostě někomu oznámit, že jste jeho rodina a čekat, že se nic nezmění. Změnilo! Možná jsem se dokázala chovat stejně jako vždycky, ale i já se cítila zmateně, protože jsem nevěděla, jak se chovat. Nikdy jsem sourozence neměla, vlastně ani nikoho blízkého, tak jak jsem to, sakra, měla asi vědět..?
Nechala jsem spadnout ručník uprostřed pokoje, oblékla se a ještě se stále mokrými vlasy se vydala na průzkum domu. Ze včerejška jsem si nebyla moc jistá, kde co je, tak mi chvíli trvalo, než jsem našla kuchyň. No, povedlo se, po menších peripetiích..
Začala jsem prohlížet jednotlivé skříňky, než jsem se dostala k té s krabičkou s kávou. Potřebovala bych spíš panáka, ale i já jsem věděla, že chlastat už ráno je poněkud problém..
Nakonec jsem připravila dva hrníčky a s jedním v ruce se posadila na kuchyňskou linku. Dobrá nálada s příjemného probuzení byla pryč jako pára nad hrncem. Byla jsem nevrlá, protože jsem nevěděla, na čem jsem a to jsem upřímně nenáviděla. Chtělo se mi s tím hrnečkem dramaticky prásknout o stěnu, ale to nebylo moje chování.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 1:12 am

Keby moje telo bolo stavané na studenú, ba až ľadovú vodu, zrejme by som v kúpeľni zostal ešte veľmi dlho. Takto ma ale chlad už čoskoro vytrhol z myšlienok a uvedomil som si, že mi je sakra zima! Vyskočil som zo sprchy, vodu zastavil a uterákom som sa začal utierať. Nie nejako precízne, totiž, iba tak, aby som to mal z krku a to platilo aj o vysušení vlasov, ktoré i tak zostali ešte mokré, aj po vysušení. Obliekol som si čierne, pomerne dlhé trenky a.. tak nejak som prišiel nato, že v tom zmätku som zabudol na ostatné veci. Nepokojne som sa pozrel smerom na dvere, ale v podstate to bol smer mojej izby. Takto som chvíľu zazeral, načo som si odfrkol a pokrútil hlavou. Vybavil som už iba zvyšok rannej hygieny, hoc som sa chcel najradšej na to vy..-kašľať, no aspoň som na moment nemyslel iba na to, čo som sa nedávno dozvedel. Následne som vyšiel z kúpeľne von a obzrel som sa po chodbe. Bolo tu nejaké ticho. Prešiel som do izby a kukol na posteľ, bola prázdna, uprostred izby ležal uterák a po pripravených veciach nebolo ani stopy. Odišla? Zaklipkal som očami a len som sa stočil zas z izby von. Takto som napokon dokráčal až do kuchyne a krátko sa zastavil, keď som ju zazrel sediac na kuchynskej linke. Bez slova či výrazu som len prešiel bližšie, krátko sa kuknúc na kávu, čo tu zrejme ostala pre mňa. Len som sa ale znova otočil a zastavil až pri chladničke, kde som mlčky začal očami hľadať niečo na zahryznutie. Ľudia mali občas vo zvyku z nervov jesť. Ja som to riešil skôr pitím, no keďže bolo len pár hodín, nešiel som s tým začínať. To by bolo už fakt trošku choré.
"Ts.. keby tu aspoň niečo bolo.." Zabuchol som nespokojne dvere na chladničke a prešiel k linke, o ktorú som sa oprel a jednou rukou som si prikryl tvár. Popravde, na nejaké otázky som nemal ani chuť. Najradšej by som vlastne v tejto chvíli asi zabudol na toto celé a vrátil sa späť do kanclu. Alebo vlastne ne? Sám som prestával tušiť, čo vlastne chcem.. a to bolo na tom to najhoršie!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 1:28 am

Pořád jsem ještě nepřítomně pila polostudené kafe, když zavítal do kuchyně i on. Neobtěžovala jsem se zvedat oči od hrnku, proč taky? Čemu bych pomohla, kdybych ho viděla tak, jak tam chodil. Měla jsem takový nepříjemný pocit, že se asi tváříme dost podobně - totiž tak nějak nezávazně, znuděně, ač skutečnost tomu byla na hony vzdálená.
"Zkus občas něco koupit.." poznamenala jsem ironicky na jeho poznámku, ač jsem věděla, že nebyla určená mě, ale prostě tak, skoro bych řekla na nic. Jen jsem prostě sbírala odvahu k tomu, co jsem chtěla udělat, nebo říct, nebo prostě nevím! Byla jsem zmatená, svá i nesvá, naštvaná a podrážděná a ani to kafe mě nedokázalo vzpružit. Co jsem měla teď dělat..? Culit se, nebo se tvářit ironicky, nebo radši mlčet..? Byla jsem z toho na mrtvici, že se nemůžu chovat normálně, protože prostě okolnosti a situace mě naprosto matou. Měla jsem toho dost, bývala jsem vždy přímá a rázná a pokud jsem považovala za důležité sdělit někomu své myšlenky, udělala jsem to. A zrovna teď jsem toho měla na srdci sakra hodně.
"Podívej.." začala jsem neutrálně. "Jestli chceš abych vypadla, tak to řekni, sbalím se a nikdy už mě neuvidíš." byla to pravda, asi by mě to tak trochu mrzelo, ale otřepala bych se, co by mi asi taky jinýho zbylo..
"Nevím, jestli jsem tvoje sestra, nebo teta, nebo co já vím, jaký jsou ještě svazky.. ale jsme příbuzní a myslím si, že bys to prostě měl vědět.." s tím jsem seskočila z linky a vydala se do ložnice. Možná jsem byla zmatená a nerozhodná, ale taky jsem byla nesmírně hrdá. Stačilo slovo a vypadla jsem odsud bez jediného záseku. I když by se mi to asi nedělalo lehce..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 1:48 am

Ignoroval som jej ironickú poznámku. Za inej nálady by to bolo určite inak, ale teraz som absolútne nemal chuť na to reagovať. Takže som to proste iba odignoroval a ostal sa i ďalej opierať tak, ako aj doteraz. Fakticky som nevedel, čo so sebou. Za toľký čas som mal v sebe teraz toľko pocitov, že som ich už pomaly ani nevedel zrátať. A ani jeden z nich nebol nijak príjemný. Možno niekto by skákal od radosti, veď našiel stratenú rodinu, nie? Lenže to pre mňa znamenalo niečo celkom iné. Proste.. som to nechápal. Nedokázal som nikdy pochopiť city vo vzťahoch natoľko, aby sa moja známosť do pár dní hneď nestratila a nenahradil som ju. Nedokázal som chápať tých otcov, čo behali s deťmi vonku a tvárili sa jak najšťastnejší na svete. A tiež som nechápal, ako sa vlastne vôbec taký cit vytvorí. Možno pri jednej osobe z minulosti som mal taký pocit, ale bolo to tiež iba natoľko, že ma to nevyvádzalo z miery. No teraz? To sa nedalo porovnať.
"Keby chcem, aby si vypadla, už tu dávno nie si." Zašomral som a ani na ňu nekukal, nejak som to nepotreboval. Či som sa len nútil nedívať sa? Až v tejto chvíli mi totiž doplo čosi z minulosti spojené s touto správou a no.. fakt už som nedokázal ani normálne na niečo myslieť. Bol som teraz jeden veľký zmätok. Kasumi po chvíli aj dopovedala ďalšiu vec a odišla do izby. S hlasným povzdychom som sa odtiahol od linky, tú svoju kávu som nechal bez dotyku a presunul som sa do obývačky. Sadol som si na gauč, oprel sa, zaklonil hlavu dozadu a privrel oči. Nehybne som tak zostal sedieť a už som fakticky netušil, čo vôbec spraviť, až som sa na to jednoducho vykašľal. Nepovedal som jej, aby odišla, no ani aby ostala. Ani som jej nepovedal, že ju teraz nenávidím, ale zas ani to, že ju hneď zbožňujem. Proste keď chcela sama odísť, tak nech tak spraví.. Možno som bral celú vec už na ľahkú váhu, keď som nad tým takto uvažoval. Teraz som to bral skôr tak, že ak odíde, bude aspoň pokoj a nebudem mať na krku nikoho. Lenže skutočnosť mohla byť úplne iná a ja som sa ešte mohol veľmi prekvapiť, čo za veľkú zmenu by to pre mňa bolo...

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 2:03 am

K té větě jsem se nevyjadřovala. Co vlastně měla znamenat? Nevyhazuju tě, ale vypadni? Nevyhazuju tě, zůstaň..? Je mi to všechno fuk..?
Sedla jsem si na zem vedle postele, hlavu nechala spadnout na pelest a chvíli jenom zírala do stropu. Nevěděla jsem, co si myslet. Jasně, asi jsem si to přestavovala jinak, ale realita byla prostě naprosto.. nereálná! V normálním světě je přece na všechno odpověď, no mě se zdálo, že na tohle neexistuje absolutně žádná. Prostě tu budu sedět, dokud se nerozpadnu na prach..
Ušklíbla jsem se a hlasitě si vzdychla. Celou dobu jsem to brala tak jednoduše - mám příbuzného v Ame, konec. Ale teď mi všechno přišlo tak složité a patetické, až jsem skoro litovala, že jsem nedržela hubu.
No, nelitovala. To, proč jsem přišla už před dvěma lety, bylo konečně vyřešené a čekalo se jen na dozvuk. Udělalo to to úžasné ráno, nebo by to tak dopadlo i kdyby jsme byli prostě jen opilý?
Byla jsem mrzutá, ale nebyla jsem si jistá proč. Možná proto, že neudělal, co jsem chtěla. Nebo taky pro to, jak reagoval.. nebo jednoduše proto, že jsem chtěla aby řekl něco jiného.. V každém případě bylo jasné, že by nikdy nejednal jinak. Svým způsobem jsem to čekala, nemohlo to dopadnout jinak a stejně jsem bláhově věřila, že..
Že ti padne kolem krku, náno pitomá?
Ušklíbla jsem se, ne to jsem vážně nečekala. Jen jsem uvažovala, co by bylo lepší - odejít, nebo zůstat..?

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 2:25 am

Po tom príjemnom ráne som fakticky čakal krajší priebeh dňa. Dúfal som, že budem môcť vypnúť úplne, dať sa do pohody, jednoducho kašľať na všetko a len sa baviť. No dopadlo to.. asi katastrofálne, aspoň podľa toho, ako to teraz odoznievalo. Domom vládlo ticho. Žiadny smiech, hlasy.. hoc cez tie dva roky som si na to už akosi zvykol, no teraz to bolo zas akoby niečo nové. Skôr mi to pripomínalo stratu člena rodiny, než nájdenie. Ktovie, čo som vstrebával horšie a čo lepšie. A potom, že je život zábava. Trošku som sa uškrnul, po niekoľkých minútach po prvý raz a zo sedu som sa stiahol do ľahu cez celý gauč. Hlavu som si podoprel ešte rukou a začal som sa dívať smerom do chodby, načo na stenu, za ktorou vlastne bola už moja izba. Ticho som hľadel a ešte stále v duchu rozmýšľal. I keď som teda mal sestru, menilo to vlastne niečo? Mal som s ňou spoločnú možno krv, či sme si sami boli dosť podobní, ale čo viac ešte? Stále som to videl tak, že onedlho sa zas vytratí preč a ja tu i tak zostanem trčať sám, maximálne s fľašou ako spoločnosť. Nemalo význam to vôbec nejako brať vážne. Môj osud som videl stále rovnako a jej príchod na ktovie koľko to nezmení. A príbuzenstvo bolo predsa s každým v klane.. takže som to mohol začať brať i ako taký prípad. Nič viac. Spokojný, že som to v mysli uzavrel, som uzavrel i oči a nejaký moment si vychutnával znova kľud, ktorý ale zasa skončil behom chvíľky. Nemohol som to tak brať.. nevedel som, čo presne mi v tom bránilo, ale jednoducho som to tak uzavrieť nemohol. Ani zďaleka.
"Toto mi bol čert dlžný.." Povzdychol som si a pretočil sa na bok, pričom som s privretými očami začal kukať neprítomne na zem. Keď už som mal takýto čas premýšľania.. začal som uvažovať nad tým, čo to mám vlastne sakra za život, keď som tu musel riešiť toto a takýmto spôsobom. Za tie roky mi to bolo jedno, no to bolo asi práve to jediné, čo ma zachraňovalo od zlých pocitov a nálad. Jednoducho, na každú moju otázku začínala byť rovnaká odpoveď. Si sám...

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: