PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Sídlo klanu Kaguya

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Kaguya   Mon May 05, 2014 8:39 pm

First topic message reminder :

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

Poèet pøíspìvkù : 82

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 2:52 am

Všechno to mlčení a ticho mi už vážně začínalo lézt na mozek. Nutilo mě to totiž přemýšlet a to jsem zkrátka neměla ráda. Napadali mě pak věci, nad kterými jsem nechtěla uvažovat a už vůbec ne je řešit. Třeba proč mě moje milovaná matka nechtěla, nebo proč jsem vždycky všechno musela zvládnou sama. Nestěžovala jsem si, to ne, jen jsem někdy chtěla vědět, co jsem provedla, že se mi někdo tam nahoře mstí.    
Rodinu jsem neměla a zjevně ani neměla chtít ji mít. Vlastně jsem ani nevěděla, jaké to je, tak proč jsem zatoužila po tom ji mít? Do teď jsem dokázala žít sama, bez zbytečných řečí typu: Kde jsi byla? a Proč nemáš lepší výsledky..? Vážně jsem toužila po tom? Uvázat se, připoutat a omezit svou volnost..? Mohla bych pak jen tak odejít..?
Kdybych aspoň věděla, že je to prostě jen hajzl, floutek, co necítí, ale po tom ránu a jeho reakci jsem v to nevěřila. Nevěděla jsem, co teď dělá, jestli je mu to ukradené, jak se tvářil, nebo to ve skutečnosti prožívá jinak, ale.. nevím, nechtěla jsem se spálit jenom proto, že najednou mám něco, co jsem nikdy neměla. Žila jsem s tím dva roky a co mi chybělo..?
Chtělo by to Ren, aby mě propleskla..
Ani jsem ho neznala a stejně mě to trápilo. Bylo to divné, protože mě netrápilo nikdy nic. Nebo alespoň ne takhle..
Nejspíš se prostě budeme muset naučit se nějak snášet. To, že jsme nejspíš sourozenci ještě neznamená, že se musíme navzájem milovat, ve všech rodinách přece nejsou vztahy jenom sladké a hezké. Můžeme se třeba dál ignorovat, nebo se nenávidět..
Ta věc mě rozhodila zbytečně.. bylo to prostě jen slovo -bratr, prostě bratr.. ani jsem nevěděla, co pro mě vlastně znamená..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 3:10 am

Smer mojich myšlienok už nebol absolútne pozitívny. Na ničom z toho, čo mi lietalo hlavou, som sa nemohol ani uškrnúť, pousmiať, proste nič. Len s nevrlým pohľadom som hypnotizoval podlahu, zároveň čo som si želal, aby som proste len zaspal. A najlepšie - už sa ani nezobudil. Nič ma nečakalo! Opovrhujúce pohľady, otravné úsmevy, sedenie a nuda v kancelárii, blbé reči.. jednoducho pre mňa katastrofálny scenár, ktorého koniec som buď nechcel vedieť, alebo ho už chcel mať čím skôr za sebou. Moment, vážne za sebou? Zamračil som sa a pretočil znova na chrbát. Dosť.. stačilo. Je to len baba s rovnakou krvou. Príde a zas odíde. Nemám ju čo riešiť. Doslova som si tieto slová ryl do hlavy, aby som nimi vyhnal tie ostatné otázky a pochyby a pocity, len aby som mal od toho konečne pokoj. Či to však zaberie na viac ako 5 minút, to som netušil. Ale i za to by som bol teraz spokojný. Nakoniec som sa dvihol a zas prešiel až do kuchyne. Chladnička bola biedna a tak mi ostávalo už len jediné - vziať si jablko z ovocnej misky na stole. Už cestou naspäť som ho načal a spolu s ním som si aj znovu ľahol. Síce jesť a ležať spolu sa nemá, ale čo ma to trápilo. Hmmh.. mal by som to jesť častejšie.. nie je to zlé. Trošku som sa pousmial svojej konečne inej myšlienke, pričom som sa sústredil len na to chúďa ovocie. Po tom, čo ho zjem totiž zostane zas voľný priestor pre tie otázky a pocity, takže som si chcel vychutnať tú chvíľu kľudu, čo som si vytvoril... Po dojedení som bez výčitiek hodil ohryzok na drevený stolík a ostal som znova ležať. Nuž, som sám. I tak nikto nie je ako ja. Okrem.. Kukol som znova na stenu, za ktorou bola izba a pokrútil som hlavou. Radšej som zavrel oči a snažil sa myslieť na niečo iné. Nešlo to ľahko, ale snaha bola. Hlavné bolo to, že ma to donútilo začať driemať, čo bolo pre mňa viac než len pozitívne. Možno sa zobudím a zistím, že to bol všetko sen! Naivný..

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 3:29 am

Začínala jsem se cítit fakt bídně, což vůbec nebylo dobře, protože v takových chvílích jsem dělávala hlouposti. Ne, že bych se šla podřezávat, spíš něco ničit a rozbíjet.. a ne, že by toho v tomhle domě ke zničení nebylo dost! Zavřela jsem oči a vdechovala atmosféru domu. Třeba zrovna tak voní domov, nebo to jsou prostě jenom výmysly mé choré mysli..
Když to vypadalo, že už to fakt půjde do tuhýho, rozhodla jsem se, že mi to za to prostě nestojí. Nebudu se vydeptávat zbytečně, když se stejně nic nestane. On neudělá první krok a já taky ne, takže všechny ty úvahy "co by kdyby" jsou na nic! Nevyplní se, protože přání se plní jenom v pohádkách..
Zvedla jsem se z podlahy a přestala se litovat. Byl čas jít o dům dál..
Převlékla jsem se do svých věcí, navlékla si mikinu, jeho oblečení překvapivě složila na postel a s hlubokým nádechem se vydala z místnosti. Bylo jasné, že cestou ho neminu, no nemínila jsem mu ukázat, co si myslím. Herečka jsem byla vždycky skvělá, nikdy nikdo neviděl moje skutečné emoce a to se nezmění ani teď.. Ušklíbla jsem se, protože to ke mě prostě patřilo a bez toho neodejdu s hrdostí..
Prošla jsem obývákem aniž bych se na něj podívala. Udržím si tvář, ať to stojí, co chce. Už jsem byla u dveří, nasadila jsem si kapucu, abych vytvořila alespoň domněnku ochrany před deštěm a bývala bych navždycky vypadla, nebýt té osudové chyby.
Otočila jsem se.
Nejspíš spal. Přišlo mi to všechno tak stupidní, jako kliše z blbého filmu, ale byla to realita a já jsem, ač jsem se snažila jak chtěla, nedokázala odejít. Nějakej totálně paranormální pocit mě prostě nechtěl pustit z toho začarovaného domu.
S povzdechem jsem se vrátila do obýváku, ještě chvíli pozorovala jeho klidnou, neměnnou tvář, než jsem sklouzla na zem vedle sedačky a prostě tam zůstala sedět. Nevěděla jsem, co mám říct, nebo udělat, moje hrdost dostala právě kopanec do zadku, ale tak to nejspíš mělo být.
Naklonila jsem hlavu na stranu, čímž jsem se letmo opřela o jeho rameno a zavřela oči.
Možná jsem to prostě nechtěla vzdát tak snadno..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 3:47 am

Mal som napokon aspoň trošku šťastia, keď sa mi podarilo zaspať. Síce nebol ani večer, no bolo to zrejme psychickou únavou. Alebo proste tým, že som sakra chcel spať. Hlavné ale bolo, že to vyšlo a oslobodil som sa od toho všetkého. Spokojne som vydychoval, konečne sa nemračil a bol proste zas uvoľnený. No tento krehký spánok nevydržal zrovna najdlhšie. Malo to však aj pozitíva.. Keď Kasumi zaklonila hlavu a tým sa o mňa letmo oprela, stačilo to nato, aby ma to vrátilo do reality. No, bol to asi taký spánok, že by ma aj mušací prd zobudil. Otvoril som oči a pomaličky sa rozhliadol, načo som ostal prekvapene kukať, keď som zazrel Kasumi. Nejako som tomu až neveril. Očakával som, že odíde, ako každý, no ona bola stále tu. Síce podľa toho, čo na sebe mala, pripravená na odchod, ale to znamenalo, že si to rozmyslela. Prečo? Nešiel som radšej dumať nad svojou otázkou a iba som sa opatrne začal otáčať na bok, aby ani nepostrehla, že sa hýbem. Musel som teda opatrne oprieť jej hlavu o druhú ruku, keď som sa natočil, no hádam to vyšlo bez narušenia.
"Tu to asi pohodlím na posteľ nemá.. hm?" Ozval som sa potichu priamo k nej a s ozaj miniatúrnym náznakom úsmevu. Čakal som, že ju to určite prekvapí. I mňa to trochu prekvapilo! No jednoducho.. keď som odhliadol od tej noviny.. stále to bola baba, s ktorou som sa tak ráno túlil a bavilo ma to. Prečo by teda taká zbytočnosť, akou bolo možno nejaké súrodenecké puto; ktorému som mimochodom nerozumel; z čoho asi bolo zbytočné, mala kaziť môj pôvodný pohľad na ňu? Keby to aj má X dôvodov.. snažil som sa ich ignorovať a proste sa zbaviť tej EMO nálady, pretože mi to fakt už liezlo na nervy a strácal som silu i vôľu sa tomu brániť. Ešteže som ležal!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 2:57 pm

Nevnímala jsem, že se hýbe, byla jsem v takové podivné euforii a zoufalství. Mísilo se ve mě všechno, moře pocitů a žádná pořádná odpověď, nebo hlas shůry, který by mi řekl, že když tady sedím na studené podlaze, nejsem žádná samotinká chudinka. No, co naplat, stejně už jsem to udělala a svoje rozhodnutí jsem zpět nikdy nebrala, takže i kdyby mi to teď stokrát přišlo uhozené, stejně bych se ani nehla!
Z mého vzdychání sama nad sebou mě ovšem vytrhl jeho hlas. Maličko jsem sebou trhla, protože jsem se lekla, měl přece spát! Překvapivě jsem však zůstala ve stejné poloze, kterou jsem, podotýkám, nehodlala ještě nějakou dobu měnit.
Usmála jsem se, o čemž samozřejmě nemohl mít ponětí, když jsem k němu byla zády, ale ta jeho poznámka mě prostě.. potěšila. Nešlo ani tak o obsah, jako o způsob, jakým to řekl. Bylo to prostě jako před tím..
"Nestěžuju si.." odpověděla jsem klidně, aniž bych zvedla hlavu. Na co si taky stěžovat..? Problém se zjevně vyřešil bez zjevného přičinění. "Má to tu svoje výhody.." dodala jsem tiše, aniž bych se přestala usmívat.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 6:24 pm

Otočil som hlavu zas smerom nahor a hlasnejšie som vydýchol. Tento deň bol špeciálne vyčerpávajúci a teda som sa hodlal váľať aj po celý jeho zvyšok. I tak som napokon nemal čo iné na práci. Možno ísť do kanclu, ale ešte som nechcel opúšťať svoje voľno. Mal to tam na starosti Reikin a teda som sa nemusel o nič báť. Teda, nebál by som sa i tak, ale.. tak z princípu.
"To iste má." Potichu som zareagoval a len pokývol hlavou. Síce sa na mňa nedívala, takže to skôr bolo prikývnutie len pre mňa. No jedna vec tu predsa len bola taká, že mi fakt vadila.
"No takou nevýhodou je chlad." Zamrmlal som a letmo som sa poobzeral, či tu nie je nejaká deka. Síce by mi určite bolo inak, keby tu nie som len v trenkách a ešte k tomu po sprche, hoc studenej. No i tak, stále sa mi lepšie videlo vziať si nejakú deku než sa obliekať. Prešiel som radšej na inú vlnu a ostal som sa dívať na Kasumi.
"Odchádzaš?" Spýtal som sa priamo, bez nejakého točenia sa okolo tej otázky. Bola oblečená vo svojom, ešte aj v mikine a s kapucňou na hlave. Takže som chcel vedieť, či fakticky odchádza, hoc tu sedela. Možno ma do toho nič nebolo. Veď si mohla robiť, čo len chcela. No iná strana mi zas vravela, že by som to mal minimálne vedieť. A tiež zvládnuť prekonať potom moc veľké ticho, keby som tu ostal sám. Znova. Niekto by čakal, že si na to zvykneš. Sám pre seba som sa mierne uškrnul a prekrútil trochu očami, načo som i od Kasumi odtiahol pohľad a zameral ho len niekde na slepý bod. Mal som chuť ešte niečo povedať, no nestalo sa tak. Ostal som ticho, čakajúc na jednoduchú odpoveď, ktorá ma mohla zas buď trošku upokojiť, alebo naopak.. sklamať?

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 6:42 pm

Ušklíbla jsem se jeho poznámce. Ne, že mě by bylo bůhví jak, ale já na sobě, na rozdíl od něho, měla oblečení a mikinu. To mi stačilo ke štěstí, momentálně mi nechybělo asi nic, ale cítila jsem se unavená, samozřejmě ne fyzicky, ale vším tím bloumáním a nejasností, která mě ubíjela. Nesnášela jsem nejistotu a teď bych jí mohla vyvážet na kolečka..
"Zkus se obléct.." byla to další ironická poznámka, na kterou, předpokládala jsem, ani nebude odpovídat. Bylo mu to jasné i beze mě, komu by nebylo, že jo. Ale chápala jsem, že se nechce zvedat, sama jsem cítila, jak mi ztěžklo tělo, jen zvednout ruku by byl nadlidský úkol, i když jsem si to spíš vsugerovávala, než že by to nakonec bylo až tak hrozné.
Přímá otázka mě na okamžik zaskočila, přestala jsem se usmívat. Zaklonila jsem hlavu tak, abych viděla na strop a povzdychla si. "Ne.. neodcházím.." prohodila jsem nakonec tiše a ač jsem se cítila trochu nejistě, znělo to jasně. Jak jsem už říkala, pokud jsem se rozhodla, necouvla bych.
"Budeš mě tu muset snést.." zamumlala jsem, tentokrát s podtónem sarkasmu.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 7:02 pm

Predpokladala správne. Na poznámku o tom, že sa mám obliecť, som nereagoval nijak. Radšej sa tu budem váľať a prežívať chlad, než ísť do izby, obliecť sa a ešte aj vrátiť. To by som pravdepodobne prišiel do izby, padol na posteľ a z nej sa asi nepohol. Takže som tu zostal ležať a len sa ďalej dívať niekde na stenu. Keď mi odvetila na tú moju priamu otázku, nadvihol som trošku obočie a ostal mlčať. I po tom zamumlaní na konci. Iba som pozorne kukal a nijak ani nehýbal výrazom.
"To asi budem.." Ozval som sa po chvíli a pomaly otočil hlavu na ňu. Keďže zaklonila hlavu dozadu, videl som z jej tváre viac. Nie síce veľa, ale stále to bolo viac než doteraz.
"Kefku si ale musíš zohnať vlastnú." Zamumlal som na hádam nejaké odľahčenie situácie, pričom som sa znova pretočil na bok a pohodlne vydýchol. Ostal som sa i naďalej kukať na ňu a iba tak zľahka sa pousmievať. Našťastie tou stranou pier, ktorá bola pre jej zrak menej viditeľná, takže si toho ani nemusela všimnúť. I tak som sám nevedel, ako by som vysvetlil, že sa tu na ňu tak pousmievam a kukám.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 7:19 pm

Celou dobu jsem zírala na strop, jako by se tam snad odehrávalo drama, nebo co, no když se otočil a já to zaregistrovala, na chvíli jsem stočila pohled na něj. Samozřejmě jsem toho neviděla moc, ale i tak..
Pousmála jsem se, nadzvedla hlavu a stáhla si kapucu. Bylo to takové jednoduché gesto toho, že se nejspíš nikam stěhovat nehodlám a už vůbec ne nikam do deště.. Zůstala jsem ležet se zavřenýma očima a dumala nad tím, že jsem sice kdysi žila s dalšíma dvaceti lidma na pokoji, no bydlet v jednom domě s ním mi přišlo no.. nemožné! Jsem si skoro stoprocentně jistá, že se zabijeme..
"Tu tvojí už jsem použila, nemůžu si jí nechat..?" na krátkou chvíli jsem nasadila zářivý úsměv, ač ve skutečnosti mi to bylo jedno. Nebudu přece řešit zubní kartáček, jen jsem prostě chtěla zareagovat na jeho poznámku.
Sice pomalu, ale měla jsem takový dojem, že se situace z extrémně vážné mění na takovou.. normální..
Jak dlouho taková nálada vydrží, jsem si ani netypovala odhadnout. Netušila jsem, jak se budu chovat já, natož pak on. Nebyla jsem zvyklá bydlet v domě.. a navíc s někým dalším! Obvykle jsem spala pod širákem.. neříkám, že mi pohodlí postele vadí!
Obrátila jsem hlavu na stranu, takže jsem mu najednou viděla přímo do očí. Bylo to zvláštní a nechci to říkat, ale prostě mě to znervóznělo. Zase jsem se otočila ke stropu. "Bydlíš tu už dlouho sám..?" aneb, chtěla jsem zjistit, jestli je zvyklí tu někoho mít, nebo ne.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 7:44 pm

Stiahla si nakoniec aj kapucňu, čím ma hádam už 100%-ne uistila o tom, že neodchádza. Je ale možné, že by som ju ani nechcel pustiť. Nie nejako tak, že ju nasilu zastavil a povedal jej niečo.. pf, romantické či čo.. ale ja by som už hold našiel spôsob, ako ju tu udržať a nielen do večera. Našťastie som to riešiť nemusel a tak sa moja spokojnosť o pár % iba zvýšila.
"Nó.. ak si si ju obľúbila.." Trošku som sa uškrnul. Hoc práve nám by nemalo vadiť nič také, veď.. minulosť nás ehm.. zblížila aj inak, čo som si už sem tam uvedomil ale hneď na to aj zabudol, inak by moje myšlienky nabrali dosť blbý spád. A v mojom prípade by bolo ťažké ich usmerniť zas inak. V každom prípade, teraz som myslel na to, ako to bude prebiehať, keď tu hodlala bývať. Aké správanie mi k nej zostane? Dostaneme sa vôbec do toho štádia, že si večer kukneme spolu film a budeme sa smiať? Budú sa vôbec ešte niekedy opakovať také rána, ako bolo to dnešné? Väčšina z týchto a podobných vecí boli pre mňa len.. naivné myšlienky. No také ráno by som fakticky prijal znova. Nech sme boli súrodenci či príbuzní.. také rána boli proste super a bola škoda ich začať vynechávať. Aj napriek niektorým faktom, ktoré mi boli jedno. Opäť ma zo zamyslenia prerušila jej otázka a chvíľku po nej som ostal ticho. Už pred ňou som si všimol, že sa mi chvíľu dívala do očí ale nevydržala to akosi dlho. Mne to prekvapivo nerobilo veľký problém.
"Dlho.. vlastne ani nepamätám, kedy som býval s niekým iným." Odvetil som jej. Nerátal som samozrejme detstvo, ktoré bolo pre mňa takým.. rozbehom k tomu, čo sa zo mňa stalo. Ale už v tom staršom období som býval stále sám a ostalo to tak. Síce noci som nemával také osamelé, ale to nemyslím, že sa dalo nazývať bývaním s niekým. To sa hodilo fakt len nazývať spanie s niekým. Výstižné z oboch pohľadov na toto pomenovanie.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 8:07 pm

Ušklíbla jsem se, když začal mluvit o kartáčku. Pokud stačí tu věc použít, usmát se a je moje, no problemo! Znovu jsem se na něj otočila, tentokrát s drzým úšklebkem a dokonce jsem vydržela i jeho pohled. Taky, pokud tu mám s ním bydlet, nebudu se přece odvracet.. to by bylo neslušné! "Zamilovala jsem se do něj.." ušklíbla jsem se.
Když mi odpověděl, možná mě to trochu potěšilo, protože to znamenalo, že jako trotlové se budeme chovat oba, ne jenom já. Dost těžko jsem měnila svoje návyky a rituály, no hádám, že všechno asi nepůjde tak jako do teď. Minimálně tu bude člověk, kterého budu vídat denně. Denně vídat někoho, jako jsem já, často mrzutého a arogantního, sobeckého a egoistického, prostě ne vždy snesitelného. Nevěděla jsem, jestli se budeme pořád hádat, nebo si zvykneme. Výhoda byla alespoň v tom, že ani jeden jsem nebyli příliš taktní a vše, co se nám nelíbilo, jsme oznamovali přímo a jasně.
"Já nikdy nebydlela ani v domě.." pousmála jsem se, celkem neobyčejně, chci říci neobyčejně vzhledem k sobě. Bylo to takové strohé konstatování politováníhodné skutečnosti.
"Snad mě nebudeš vyhazovat denně z koupelny, jako dnes ráno.." rýpla jsem si nakonec, aby snad to, co jsem řekla před chvilkou, nevyznělo jako že se lituju. To fakt ne..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 8:19 pm

Nadvihol som obočie, keď sa znova ku mne otočila a poznamenala, že sa doň zamilovala. Uškrnul som sa tomu, konečne sa mi vrátila ta pohoda z rána a už mi to nerobilo problém. Konečne!
"Neočakával som, že tieto slová od teba niekedy začujem." Podpichol som ju a spravil si odmlku. Popravde bolo až divné také slová od nej počuť. A čo ešte počuť to od seba! To sa.. nedalo.. fakt ne. Našťastie pre mňa to ani nebolo komu hovoriť, takže som sa toho ani nemusel obávať. I keď ktovie, veď som mal za sebou len kúsok života!
"Nikdy?" Naklonil som v ľahu hlavu a ostal na ňu pozerať síce pohľadom typu "ty moje chúďa", no vonkoncom mi to bolo jedno. Obaja sme určite toho napáchali toľko, že by sme si nezaslúžili bývať v dome ani jeden. Ešteže mi to osud nevracal aj týmto, inak by náš spoločný domov vyzeral ďaleko inak!
"Nuž, tak si vychutnaj premiéru." Poznamenal som a trochu sa pousmial. Samozrejme, ešte dodala niečo ďalšie a donútila ma znova sa uškrnúť. Mne to ale neprišlo až také.. um.. hrozné vyhodenie. Mala byť rada, že som to previedol tak a nie ešte nejako.. menej ohľaduplne! Mohol som ju chytiť za krk a proste vyhodiť z kúpeľne na chodbu. To by jej isto chýbalo to dnešné!
"Hmm.. takže si želáš nejaký iný spôsob?" Spýtal som sa zvedavo, berúc to samozrejme z iného významu než to asi myslela, ale to bolo schválne.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 8:34 pm

"To víš.." reagovala jsem na jeho překvapení. "Jsem zamilovaná, protože kartáček na zuby drží hubu a dělá, co chci.. ideální vztah." pokrčila jsem rameny, no tak nějak mě napadlo, že pro mě asi stejně ideální vztah není, protože všechno mě omrzí tak rychle, že si žádný vztah vytvořit ani neodkážu. K věcem, lidem,.. bývalo to vždycky stejné - prvotní nadšení a rychlý konec.
Když se mě tak zeptal a díval se na mě  tak "ty moje chúďa", z čehož jsem mu mimochodem nevěřila ani co by se za nehet vešlo, ušklíbla jsem se. Někteří lidé mají hold klanová sídla a jiní spacák.. Co na to říct..
"Díky.." dodala jsem nakonec spíš k té premiéře. V našem případě by bylo poněkud směšné čekat něco jako: "Vítej do rodiny!". Taky bych nic takového ani nechtěla,.. brr..
Nakonec jsem nasadila zamyšlený výraz a aniž bych se na něj přestala dívat, reagovala jsem na jeho otázku. "No.. začátek ušel.. ale na konci by jsi mohl zapracovat.." byla to narážka na jeho reakci. Možnost, že by mě nevyhazoval vůbec, nespíš neexistovala. Nebylo to kdoví jaké stěžování, ostatně bylo mi to celkem jedno.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 9:23 pm

Pobavene som roztiahol úsmev, keď ešte reagovala na tú kefku na zuby a iba som to už prešiel mlčaním. Bola to predsa len no.. téma jak šľak, takže som hádam nemusel k tomu ešte viac rozprávať. Ona hold videla ideálny vzťah takto, ja zas.. um.. to je mi otázka! Prižmúril som oči a začal nad tým uvažovať. Nikdy som sa nad tým totiž nezamýšľal a teraz som prišiel na to, že vlastne absolútne netuším, jak to vidím ja! No nezostalo mi na to veľa času ani teraz. Kasumi mi len svojím "díky" odvetila a tým prerušila tento môj tok myšlienok. Takže som sa zas zameral na ňu, keď už rozprávala o tom vyhodení z kúpeľne.
"Tak na konci.." Zamyslene som sa poškrabal vo vlasoch a nahodil som trošku tajomný výraz.
"Napríklad si ťa otočiť a donútiť ťa ostať..?" Zamumlal som. Samozrejme i toto bola provokácia. Síce neviem, či by som si to sám tak najradšej nenechal v predstave, ale ono ta dnešná správa.. by mi asi mala skôr vyhnať tieto veci z hlavy, um..
"Alebo ťa vari prizvať? Možno vyhodiť bez varovania.. či ťa poznámkami otravovať, kým by si sama nevypadla.. hm?" Pokračoval som v provokáciách a priblblo sa uškŕňal, na môj spôsob vlastne nič neobyčajné. Samozrejme, keby sa vec vyvinula inak a o tom fakte, že sme súrodenci by som ani netušil.. je dosť možné, že by som pár z menovaných vecí i podnikol. Ale takto sa to hold skončilo inak a ja.. som hádam narazil na zábranu? Možno.. bohužiaľ.. S úškľabkom som ju zostal už iba ticho sledovať, no i ten pohľad bol taký, akoby sa smial. Jednoducho plný provokácie!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 9:45 pm

Dlouze jsem se protáhla, prohnula záda a zívla. Pak jsem se zhoupla dopředu a zůstala před ním spíš tak nějak klečet, jednak abych na něj lépe viděla a taky proto, abych změnila polohu, protože už mi pomalu začínali tuhnout všechny kosti a kloub v těle. Neříkám, že v některých chvílích stála moje fyzička za houby, to rozhodně to pro mě neznamenalo nějakou životní změnu, ani omylem!
Položila jsem si loket na okraj sedačky a podepřela si hlavu. "No.." slabě jsem se usmála a zamrkala zpoza dlouhých řas. [color=#cc3366"Donutit mě zůstat, nebo se přidat.. to by dopadlo nastejno."[/color] ušklíbla jsem se sladce. "Ale byla by to ta lepší možnost.." dodala jsem zamyšleně. "Vyhodit mě bez varování by bylo neslušné a otravovat poznámkami, dokud bych neodešla..? Vážně myslíš, že to by stačilo..?" znovu jsem se ušklíbla, no nepřipouštím, že některé jeho varianty bych snášela s daleko větším nadšením. Ovšem teď jsem měli poněkud jinou, dosti ošemetnou situaci. Být sourozenci, zdá se, nebude taková zábava, jako se vůbec neznat. Jedna otázka byla nad tím uvažovat, druhá to skutečně dělat..
Pokývala jsem nakonec hlavou a přestala jsem o tom přemýšlet. Náš "vztah", dal-li by se  tak nazvat, byl na tenkém ledě a pochybovala jsem, že by kterýkoli z nás zašel někam dál. Škoda..
"Děláváš kromě pití a nudění se v kanceláři ještě něco, o čem bych měla vědět..?" pozvedla jsem obočí. Nebyla to tak docela otázka o jeho zájmech, spíš ujištění, že se nedostanu do nějaké kompromitující situace kvůli nevědomosti.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 10:06 pm

Sledoval som jej zmenu polohy sedenia, v ktorej sa nakoniec otočila ku mne a tým, že sa oprela o gauč, bola tvárou ku mne opäť nie zrovna ďaleko. I keď na to ráno to stále nemalo, to sme boli fakt až pritúlení k sebe.
"To asi dopadlo.. iba ak nie si teda na očumovanie." Poznamenal som a chvíľku sa tváril tak, akoby som touto poznámkou vzbudzoval skôr uistenie o svojej myšlienke. No po krátkom okamihu som sa znova uškrnul a tým to teda mohla vziať i ako provokáciu. Ďalšiu.. mal by som sa asi kľudniť..
"Možno by to nestačilo.. no za pokus nič nedám." Pousmial som sa a znova sa odmlčal. Fakt ale bola akási škoda, že sa o tom asi síce dalo len baviť. Samozrejme, každá zábrana sa dala prerušiť.. ale.. to by asi nebolo zrovna dobré s poriadkom. Prioritou bude vedieť sa jednoducho ovládať. Nemusel som to zrovna zvládať, no.. no radšej nič. Potriasol som trošku hlavou a prešiel som pozornosťou už k jej ďalšej, poslednej otázke. Nad tým som sa trošku zamyslel, no akýmsi iným spôsobom. To mám fakt tak biedny život? Len som ju neprítomne sledoval a priam som sa až snažil si nájsť nejakú činnosť. Nakoniec som sa zas uškrnul.
"Zrejme nie." Pokrčil som ramenami a pretočil som sa na brucho, otočiac hlavu samozrejme na ňu. Keď už mi dala takú otázku, napadlo mi, že sa spýtam to isté.
"A je niečo, čo by som mal o tebe vedieť? Alebo na čo sa s tebou pripraviť?" Zvedavo som sa spýtal teda čosi podobné a zostal som sa jej kukať tentoraz rovno do očí. Hlavne som teda dúfal, že tu ale čoskoro nezaspím, lebo ma začínala sem tam prepadávať chuť zasa pokračovať v driemaní. Potreboval som predsa na to posteľ! A.. ju? Netušil som, či sa mi znova nejako podarí zaspať opretý o ňu, no tak nejak sa mi ani nepáčilo, že by mala spať.. v inej izbe. Jedno i druhé bolo niečím blbé. A sakra ma to rozlaďovalo!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 10:37 pm

Ty jeho věčné provokace. Pokradmu jsem se usmála, protože bylo prostě tak povznášející nemuset kontrolovat, co říkám. Většina lidí se naštvala, urazila, odešla a nebo byla otřesena tím, co jsem vypustila z úst. A on, stejný ne-li horší než já bral všechno tak snadno a samozřejmě a ještě mi to vracel. Prostě neskutečná pohoda se jednou nebát, že vás někdo bude chtít zabít..
"Hmmm řekněme, že trpělivost nepatří k mým nejsilnějším vlastnostem." pronesla jsem nezaujatě, no s jistým ironickým úšklebkem. Nemyslím si ale, že to by nevěděl. Ani on se mi nezdál jako člověk, co si prostě klidně počká. Spíš jako někdo, kdo se neptá a bere si..
"Zkusit to můžeš.. nepočítej s úspěchem." ušklíbla jsem se. Většinou mě nic moc nerozházelo a řeči.. to už vůbec ne!
Trochu mě překvapilo, že žádný jiný zájem nemá, i když asi by se určitě něco našlo, no po delším přemýšlení, kdy jsem tak různě měnila výrazy mi došlo, že kromě pití a provokace taky nemám nic. Jasně, já jsem se courala světem, ale bez cíle. Považovalo se to vůbec za činnost? On alespoň dělal něco prospěšného, že jo..
Drahá, zvolila si fakt dobrou otázku, to se musí nechat..
"Kromě zpívání ve sprše, toho že neumím vařit, a nechávám po sobě nepořádek.. ne, nic důležitého." poznamenala jsem s úsměvem. Nebyla jsem moc náročná, taky aby jo! Měla jsem spoustu zlozvyků a špatných vlastností, ale vyprávět je jemu bylo zbytečné.. znal je..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu May 08, 2014 11:36 pm

"Hmm, tak to je dobré vedieť." Poznamenal som s akýmsi tajomným dôvodom, ktorý ale mohol byť jasný z témy a len som si zas vypočul ďalšie jej reakcie. Bol som ale spokojný s tým, že sme znova našli reč. Chodiť tu, rozjímať nad životom a vlastne len depkariť.. nebolo nič pre mňa či pre ňu.
"To nepočítam nikdy. Je lepšie sa prekvapiť víťazstvom." Potiahol som párkrát obočím nahor a následne som sa zasmial. No fakt by som si veril ju slovami vyhnať. A vlastne som aj mal taký dojem, že by som vedel presne ako. Stačilo by ju dostať do rozpakov, či ju znervózniť. Čo samozrejme nebolo nič jednoduché, no ľahké veci boli pre amatérov!
"Hm, fajn, to ujde." Usúdil som po vymenovaní jej vlastností, načo som sa opäť uškrnul a ruky si akoby prekrížil na hrudi, no len som ich oprel o gauč a trošku sa teda trupom podvihol. Pootočil som si hlavou a v krku mi to len tak zapraskalo. Ležať celý deň nebolo proste zdravé, ale pohodlie bolo u mňa na vyššej priečke dôležitosti. Aby aj ne, veď u mňa nebolo hádam nič z činností zdravé! Možno tak to dnešné jablko, maximálne...
"No.." Načal som opäť vetu a iba na ňu upol pohľad. Opäť mi to prišlo zvláštne. Síce mi to nijak nedokázala, že mi je sestra, no spoločné znaky by si všimol aj slepec. Celkovo som mal aspoň s niekým niečo spoločné. Tu to bola dokonca i krv. Z týchto myšlienok som nakoniec usúdil, že sa mi dnes bude zaspávať pomerne ťažko, ak vôbec. Zrejme noc strávim dívaním sa na ňu, ak teda bude taká možnosť, a iba rozjímaním. Alebo budem mať obrovské šťastie a po tomto dni zaspím behom momentu. Sám som netušil, čo bola lepšia možnosť.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Fri May 09, 2014 12:16 am

Víceméně jsem se už jen svým způsobem usmívala, protože nebylo, co k tomu dodat. Měl pravdu.. ani já neměla ráda snadné věci, protože pokud jsem o něco bojovala, rostl můj chtíč a touha a dokud jsem danou věc nezískala, nebyla jsem spokojená. Odpírání jsem sice neměla ráda, ale přiznávám, dosáhnout svého bylo pak daleko uspokojující a ta námaha a nevrlost za to obvykle stála!
"No..?" zopakovala jsem jeho slovo a čekala, jestli bude pokračovat, nebo to slovo nechá holé. Nevypadal na to, spíš že nad něčím přemýšlí. No do hlavy jsem mu stejně neviděla, takže jsem mohla jen hádat okolo čeho se jeho myšlenky stáčí.
Nakonec mě pohled na tmu za oknem překvapil a mě došlo, že ignorováním a tímhle nic neděláním v obýváku jsme ztratili skoro celý den. Napadla mě jistá důvěrná myšlenka. Sklonila jsem hlavu na své ruce, takže jsem ležela na okraji pohovky a tiše zamumlala: "Kde budu dnes spát..? Tady? Nebo..?"

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Fri May 09, 2014 12:17 am

Fakt som nepovedal nič, dokonca ani keď zopakovala to svoje "no?". Proste som len náhodne zvolil toto slovko a zablúdil som v myšlienkach. A hoc som sa na ňu díval, moja prítomnosť teraz bola na chvíľu dosť malá. Uvažoval som totiž znova nad tým, ako to tu asi bude prebiehať. Súrodenci sa zvykli často hádať. Dopadne to tak i tu? No tiež si odpúšťali a.. mali sa radi ako nikto. I toto hrozilo u nás?! Všetko to boli veci mne neznáme. Nedokázal som sa ľuďom ospravedlňovať, nedokázal som si vytvoriť vzťah až taký, aby som k niekomu cítil niečo, čo k iným v takej miere nie. Ale na druhej strane som sa nezvykol ani moc hádať. Vždy som to vyriešil po svojom. A keďže sme tu boli takýto dvaja, možno nás tie hádky obídu. Ale nemohol som si tým byť istý. Mohlo sa čokoľvek stať, proste by mi pukli nervy; čo by bola fakt výnimočná situácia a hold by som s ňou nemal absolútne chuť rečniť. Vlastne.. podobne to začalo dnes, len to bolo možno kvôli niečomu inému. Záchrana od týchto myšlienok bola zas ale jej otázka.
"No, je tu pár izieb, kde by si mohla prespať." Odvetil som a len na moment sa odmlčal.
"Ale tiež nevidím dôvod, aby sa nespalo jak pôvodne." Trošku nevinne som sa usmial. Bolo to jednoducho pohodlnejšie a príjemnejšie. Okrem toho, tie druhé postele neboli bohvie čo a tento gauč už dupľom nie. Síce ma pohodlie druhých nikdy netrápilo, ale nejakú ďalšiu výhovorku som predsa mať musel. Nuž a tretia.. zaspávalo sa mi vždy lepšie v prítomnosti baby v posteli. Obzvlášť, ak som ju ešte využíval ako niečo, čo môžem objať a oprieť sa. Divný zvyk. Ale kto by si predsa nechal ujsť to ranné pohodlie, keď nemusí...

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Fri May 09, 2014 12:38 am

Jak jsem předpokládala, na to ubohé, osamocené slovo zapomněl a prostě ho přešel. Neřekl celkem dlouhou dobu vlastně nic, jen tam ležel a tvářil se neurčitě, jako by ani nevnímal, že tu stále sedím, no dal mi alespoň perfektní příležitost prohlédnout si ho z profilu, aniž by to postřehl. Člověk by řekl, že po tom všem už znám jeho tvář nazpaměť, bylo to zarážející, ale pořád mě bavilo ho pozorovat.
Úplně jsem sebou trhla, když začal mluvit. Zvedla jsem se zase zpět na lokty.
"No.." zamyšleně jsem naklonila hlavu na stranu, až se mi vlasy svezli po rameni. "Tvůj pokoj je jediný, do kterého trefím, takže.." ledabyle jsem pokrčila rameny, jako by to byl jediný důvod toho, proč souhlasím. Těžko říct, jestli sourozenci, nebo co jsme to vlastně byli, dělají takové věci.. no jednak jsme ani jeden netušili, jak se vlastně "správně" chovat a taky.. nikdo přece nemohl čekat, že se já nebo on zachováme správně. Ne, pro nás neplatila pravidla, nebo normy.
Vždy, když jsem něco chtěla, prostě jsem to dostala. Bylo jedno, jak špatné, nemorální, nebo snad nenormální to bylo. Nehodlala jsem dělat to, co se ode mě očekávalo. Dělala jsem si věci po svém, bez výhrad. Konec!

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Fri May 09, 2014 1:04 am

Pousmial som sa, keď jej rozhodnutie nakoniec padlo na izbu. Fakt bolo pre mňa lepšie, keby deň skončí ako predošlý. Bez stresu, bez nejakých myšlienok a zo spokojnosti hádam aj zaspím skôr, než by ma tie myšlienky predsa len dohnali. A na koniec, pri tom objatí som mohol počuť aj tlkot jej srdca, čo už bolo na uspávanie hádam to najvhodnejšie.
"Takže.." Zaprel som sa rukami o bočné operadlo a dvihol sa z ľahu do sedu, pričom som sa lenivo trochu ponaťahoval. Následne som kukol späť na Kasumi.
"..pripravená na presun?" Spýtal som sa zvedavo a s pobaveným úsmevom. Bol to pohyb odtiaľto až do izby. Až do izby!! Keby bolo tuná pohodlie a teplo, ani by som sa nehol, ale keďže to tak nebolo, bolo treba trošku pochodiť a získať si to pohodlie. Nečakal som nakoniec ani na jej odpoveď a pomaličky som vstal. Znova som sa ponaťahoval, načo som natiahol ruku k nej, keďže ešte stále bola pri gauči a nepostavená. Veď.. pomohla mi pri presune do postele včera, tak aspoň pomôcť pri tomto som mohol. Keď už ma nič iné teda nenapadalo.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Fri May 09, 2014 1:14 am

Byla pravda, že jsem tam tak začínala usínat v sedě, což by nakonec, hádám, dopadlo špatně. Nechtěla jsem se vzbudit totálně rozlámaná a neschopná pohybu, no on nakonec moje dilema -vstát, či nevstát- vyřešil, když se posadil. Zůstala jsem zírat na tu nenadálou aktivitu.
Nakonec se zeptal, jestli jsem připravená. Rozhodně jsem nebyla, moje neposlušné tělo se nechtělo ani hnout z místa, no takhle bych tu taky ale mohla strávit mládí a nebýt připravená nikdy, takže to konec konců nemělo žádný význam.
Protáhla jsem se, zhluboka nadechla, zívla si a chtěla mu odpovědět, že to teda bude těžké se vůbec zvednout, no to už se tyčil nade mnou a jeho natažená ruka mě uváděla do rozpaků. Nebyla jsem na takové chování zvyklá a u něj už teprve ne! Přišlo mi to ale nakonec celkem milé, takže jsem se prostě jen pokojně usmála a vložila svou ruku do té jeho, aby mi pomohl. Bylo až s překvapením lehké se postavit, když to nemusíte dělat sami!
"Díky.." zamumlala jsem a protáhla se kolem něj. Vydala jsem se do ložnice, tentokrát asi poprvé za celý pobyt přesně vědíc, kam vlastně jít.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Fri May 09, 2014 1:31 am

Pomohol som jej na nohy, čo nebolo prekvapivo ťažké a ruku som jej pustil. S úškrnom som iba sledoval, ako okolo mňa prešla a vykročila do izby. Ja som sa ešte otočil a zhasol v miestnosti, načo som sa už pomaly vybral za Kasumi. Zhasol som i na chodbe, vstúpil do izby a zabuchol dvere. Rovno ma pri vstupe až udrelo to príjemné teplo, čo tu bolo. Ani nie moc, ani nie malo. Proste ideálne! No napriek tomu som sa nakoniec prinútil na seba niečo hodiť. Obliekol som si dlhé, čierne tričko a opäť čierne kraťasy. Proste také veci na spánok. Otočil som sa následne ku posteli a Kasumi, pričom som bez slova prešiel bližšie a posadil sa na kraj postele. Už teraz som ale dumal nad tým, ako sa uložím. Asi to bude chcieť zas ale také objatie. Bola to najlepšia poloha, v ktorej som mal i pohodlie a ona hádam tiež. Napokon, ak né, zariadila by si to. Nakoniec som si ešte na svojej strane ľahol normálne a ostal tak. Aspoň na moment, kým by som sa fakt ku nej zasa pritúlil. Nuž čo. Nemal som veľa zábran a toto vlastne nič nebolo. Len pohodlie pre spánok. Natiahol som ruku k malej lampe na stolíku a kukol sa na Kasumi, či už môžem zhasnúť alebo ešte niečo chce. V hlave som ale už bol zas niekde inde. Presnejšie som dúfal, že zaspím čo najskôr, pretože inak by sa to nemuselo stať tak skoro. A to by nebolo bohvie čo!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Fri May 09, 2014 1:43 am

Rozhodla jsem se, že i já se převléknu. Vzala jsem si jeho tričko, které jsem před pár hodinami tak úhledně skládala a snad poprvé v životě se chtěla jít převléknout někam jinam, no když jsem byla u dveří, rozmyslela jsem si to. On tu celý den chodí polonahý a já se budu bát převléknout?! Ani omylem!
No.. přinejmenším jsem se "taktně" otočila, když jsem si svlékla většinu oblečení a natáhla na sebe jeho tričko. Ne, že bych se styděla, tohle mělo trochu jiný důvod... Poprvé za dlouhou dobu jsem byla ráda, že je mezi námi takový výškový rozdíl, nikoho jsem v tom tričku nemohla pohoršovat!
Nakonec jsem si vlezla do postele, stočila se na bok a zůstala koukat přímo na něj. "Můžeš zhasnout." prohodila jsem, protože už jsem se nikam nechystala. Měkká postel byla tak příjemná, že jsem se skoro propadla do nekonečného blaha.
"Dobrou noc.." broukla jsem ještě, ač jsem oči stále nezavírala. Toužila jsem po tom, aby mě zase držel, abych cítila jeho teplo a mohla naprosto klidně a uvolněně usnout, no nebyla jsem si jistá, jestli to můžu po tom všem chtít, takže jsem prostě mlčela a doufala v nemožné..

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: