New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ubytovanie Law-a

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeMon May 05, 2014 9:10 pm

Law nevlastní žiaden dom, má vlastne kvázi doživotne prenajaté podkrovie jedného rodinného, opusteného domu. Vlastne je tam na dohodu dovtedy, kým nebude robiť až príliš veľké problémy susedom.
Podkrovie je vlastne jedna veľká a rozsiahla miestnosť s nízkym stropom a niekoľkými strešnými oknami. Celý interiér je z dreva. Nie je to však žiadna zrúcanina, je vlastne dosť útulne zariadené. Dokonca je tam aj .. teda on to nazýva poriadok. Zopár rozhádzaného oblečenia, otvorená skriňa do korán a neupravená postel, či prevrátená stolička.. toto tu "panuje". Spí vlastne na letisku, čo je niekoľko epied na zemi poskladaných dokopy, je to pohodlnejšie než normálna posteľ, aspoň pre neho. Po stenách má povešaných množstvo katán.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeMon May 05, 2014 9:17 pm

Naša cesta mohla dojsť až k domu, ktorú vyzeral naozaj.. bostojne. Každopádne nepatril mi tak.. úplne. Skôr len jeho horná časť. Stál som pred domom s rukami založenými na hrudi, mokrými vlasmi a premočeným oblečením.
"Nie je to nič moc, ale .." S povzdychom som si začal prehliadať vrecká.
"Steny sú hrubé, posteľ pohodlná.. a hlavne z toho podkrovia nie je absolútne nič počuť." Žmurkol som na ňu, na čo som začal štrngať klúčikom vo dverách. Bolo otvorené.. pred tým než som odomkol. Očividne som znova zabudol zamknúť.
"Prvé schody sprava.. pokojne môžeš prísť prvá ja.. sa rád pozerám." Oprel som sa o rám dverí a len som sa na ňu uškrnul, čakal som či vojde alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeMon May 05, 2014 9:26 pm

Kapuce ochránila moje vlasy ale zbytek oblečení jsem měla lehce promočený. Debilní počasí. Na jeho mrknutí ani to co řekl jsem nezareagovala a když jsem byla pryč z toho protivného deště sundala jsme si kapuci a povzdechla si. Ne že by mi byla zima...teda vlastně jo, byla mi kapánek zima. Po jeho poslední větě jsem se ušklíbla a podle pokynů šla. Cestou jsem si rozepnula mikinu a odlepila si tílko od těla.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeMon May 05, 2014 9:33 pm

Vstúpil som dovnútra za ňou, po čom som za sebou iba zatvoril dvere a zamkol, výnimočne. Mohla naraziť na jediné dvere, ktoré po schodoch viedli. Boli to práve tie do môjho "ubytovania". Ja som len kráčal za ňou s rukami vo vreckách a pohľadom, ktorým som takto zozadu skenoval každú časť jej tela.
Jop, dnes v noci bude fajn. Každopádne som nepatril k tým deťom ktoré by krvácali z nosa pri tom, ako si nejaká žena odhalí trebárs ramienko či podobne. Bol som "profesionál". Rukou som si poupravil golier na mikine, na chvíľku som zatvoril oči a len som sa sám pre seba uškrnul.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeWed May 07, 2014 11:20 pm

Probudila jsem se dřív než on. První co mě překvapilo bylo, že jsem byla schoulená v jeho náruči. Co to sakra.. Odtáhla jsem se a posadila se. Kupodivu jsem si ze včerejška pamatovala všechno a to mě donutilo zopakovat v hlavě "Co to sakra..". Promnula jsem si obličej a koukla se na něj jak spí. Automaticky jsem se usmála a když jsem si to uvědomila zamračila jsme se a rychle se zvedla. Moje oblečení bylo tak trochu...víc nepoužitelné. Teda ne všechno. Sebrala jsem ze země co utrpělo bez újmy a po chvíli hledání jsem si vzala jeho čisté trenky za to, že mi zničil kalhotky. Zalezla jsem do koupelny a chystala si dát sprchu, jenže jakmile dopadly první kapky na moje záda tlumeně jsem vykřikla a prohnula se v nich. Tak neskutečně to pálilo! Kdybych si na ně viděla kleplo by mě, měla jsem je rudá a poškrábaná. Zatnula jsem zuby a bolestně potichu naříkala než jsme si na to zvykla. Když jsem byla po té mučivé sprše zírala jsem na sebe do zrcadla a sledovala značky na svém krku, kterých nebylo málo.
Pak jsem si ukazováčkem přejela po prokousnutém rtu a zakřenila se. Takových "škod" po noci jsem snad ještě nikdy neměla. Hodila jsem na sebe podprsenku s tílkem a jeho trenky. Chm.. Ještě naposledy jsme se na sebe koukla do zrcadla a vyšla z koupelny. Pořád si klidně spal. Lehla jsem si na bok vedle něj, rukou si podepřela hlavu a sledovala ho. Obvykle bych se prostě jen sebrala a odešla než by se vzbudil ale nějak...se mi nechtělo.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeWed May 07, 2014 11:34 pm

Otvoril som oči a s pohľadom upretým do stropu, som sa snažil nejak.. pohnúť.
"Čo to .. sakra." Zamumlal som stále rozospato, pri čom som si sprv nevšimol Michi, ktorá stále ležala vedľa mňa. Keď som sa posnažil posadiť, vŕzgalo to so mnou a ja som si tak nejak začal vybavovať včerajšiu noc. 
Začalo to v bare, tam sa to trocha zvrtlo a po istej ceste sa sem, sa to zvrtlo ešte raz. Vybavovali sa mi obrazy, pocity.. a dokonca som mal pocit že sa otvárajú škrabance na mojom tele, jak to začalo štípať. To bola teda noc. 
"Ichi.. " Skúsil som no, niečo bolo inak, jej meno neznelo tak. "Tuchi,.. Kichi?" Stále to nebolo ono. Len som pokrútil hlavou a na chvíľku som sa zamyslel.
"Michi?" Na tvári sa mi objavil až podivne vyrovnaný výraz a sám pre seba som si prikývol, jop, to bolo to, čo som si včera v noci hovoril že nesmiem zabudnúť. Obzrel som sa po mojej ľavici. Uvidel som ju tam, ako tam ležala a sledovala mňa. Tváril som sa úplne normálne, ako keby sme sa práve stretli v nejakom obchoďáku. Rukou, ktorou som sa škrabal vo vlasoch, som jej len pohotovo ukázal palec hore a stále s rovnakým výrazom na tvári som pootvoril ústa.
"Dobrá práca." Horšie to snáď znieť nemohlo. Výber slov, tón.. ako keby niekto chválil pracovníčku mesiaca či niekoho, komu sa nejak dobre podaril postaviť nejakú blbosť.. nie niekoho, kto bol včera v posteli taký, akýbol.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeWed May 07, 2014 11:39 pm

"Nápodobně." Ušklíbla jsem se a převalila jsem se na záda. Hned jak jsem to udělala jsem si nadávala jako nikdy. Už jsem se skoro ani nehnula, dala jsem si ruce pod hlavu a mírně pokrčila jednu nohu. "Potřebuju něco na sebe." Oznámila jsem mu a ještě stále rozespale zívla. Vlastně jsem jen potřebovala nějaké kalhoty, když mi ty moje roztrhal. Ach ano to byl ten důvod proč jsem tu zůstala. Spokojená se svým poznáním jsem se v duchu poplácala po rameni a lehce znuděně ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeWed May 07, 2014 11:44 pm

Rukami som sa zaprel rukami o posteľ, a sám som sa uškrnul. Ako inak, bola to jednaz vecí ktoré som vedel, že robím dobre. O ktorých som si bol "istý". Podvihol som jedno obočie a prezrel som si moje trenky, na jej tele. Po jej oznámení som sa na chvíľku zamyslel.
"Koľko?" Spýtal som sa jednoduchú otázku a pozrel sa na ňu, ako keby som sa pýtal, koľko je hodín. Samozrejme som sa ale pýtal na peniaze, či na niečo, čo by mi tie peniaze nahradilo. Chcel som počuť jej ponuku, možno by som sa s jednými vedel rozlúčiť. Bolo ale celkom ťažké obchody uzatvárať takto na suchu. Po včerajśku som mal v ústach Saharu a tak som začal rukou našmatávať popri posteli, na opačnej strane, než ležala. Vždy som tam niečo mal. Aj teraz som odtiaľ vytiahol fľašku čistej vody, ktorej polovicu obsahu, som do seba vylial. Zo spokojným výrazom na tvári som si povzdychol, osvieženie..
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeWed May 07, 2014 11:50 pm

"Čhe." Uniklo mi po jeho otázce a vyhoupla se na nohy, když se natahoval pro pití. Sebrala jsem ze země svojí mikinu a mlčky seběhla po schodech. Obula jsem si botky a zapnula si mikinu až ke krku a vyšla ven tak jak jsem byla. Vlastně mi to zas tak velký problém nedělalo, jen mi byla sakra velká zima. Natáhla jsem si kapuci, strčila ruce do kapes a vyrazila rychle pryč. Doufala jsem, že po tomhle nebudu nemocná...nesnášela jsem nemoc. Člověk pak chodil jako tělo bez duše a bla bla, prostě to bylo na nic. Lidi, které jsem minula cestou jsem vždy "obšťastnila" zářivým úsměvem a šla dál.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitimeThu May 08, 2014 12:01 am

Popri pití som pozeral, ako si na seba dáva mikinu a ako "odchádza". Keď za sebou zavrela/zabuchla dvere, len som si znova odpil a pozrel sa von oknom. Musel som sa uchechtnúť, odvážna to ženská. Alebo bláznivá, v oboch prípadoch som si sťažovať nemohol. Pomaly som sa postavil z postele, a veľmi.. veľmi pomaly, som si to zamieril do sprchy. 

Po asi troch minútach sa celým domom ozval srdcervúci rev, ktorý pripomínal nejaké zviera čo sťahovali z kože. Samozrejme som to bol ja, v sprche, po tom čo prvé kvapky vody dopadli na moje telo. Musel som to vydržať, nejak.. Ťažko, ale predsa. Podarilo sa mi to. Ešte na mokré telo, som si natiahol dlhé nohavice, tieľko a rovnakú/é tričko/mikinu čo včera. Vonku bolo naozaj krásne, pršalo a tak.. Preto bolo na čase ostať aspoň zopár minút doma, a najprv sa nejak posíliť. Popravde som vybrakoval všetko, čo som v chladničke mal. Po včerajšku som naozaj potreboval.. energiu a tak. Následne som sa sám vydal do ulíc, niekam. Predsa len som toto miesto využíval len málokedy. 
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ubytovanie Law-a Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie Law-a   Ubytovanie Law-a I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ubytovanie Law-a
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: