PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Tréningové pole

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Tréningové pole   Sat Apr 27, 2013 2:52 pm

First topic message reminder :

• Druhý priestor na trénovanie pre každého, kto po tréningu zatúži.
• Narozdiel od toho prvého na vode, toto sa nachádza v dedine, kde už toľko vody nieje.
• Pole je ohradené mini-lesíkom, ktorého stred je prispôsobený práve na trénovanie a bojovanie.
• Aj tu neustále prší, vďaka čomu sa vlastne aj tento jednoduchý lesík ešte udržiava pri živote.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Shiryuu Nao
Genin

Poèet pøíspìvkù : 65

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Mon Dec 23, 2013 9:51 pm

Tenhle člověk to určitě neměl v hlavě v pořádku. Nejspíš by mu ani nevadilo, kdybych mu jeho hlavu chtěla doopravdy useknout.
"Počkej...odkud znáš mé jméno?" Můj tón hlasu byl opět chladný a nepříjemný.
"Já na akademii nechodila...a tebe neznám." Řekla bych, že si mě s někým pletl...ale oslovil mě jménem. Byl až moc divný...ve všech ohledech.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 63

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Mon Dec 23, 2013 10:30 pm

Na chvíľu som sa zatváril akoby mi niekto strelil facku v tom že som sa mýlil, ale ja som sa nemýlil. Mohol som predpokladať že je z akadémie keď sa tam ukázala a nemusela byť ani v triede. V prvom rade som nebol typ človeka ktorý by dával pozor na ľudí ktorý s ním nejako udržujú kontakty. "Povedal som ti, viem toho oveľa viac o tebe Nao.. Ale žarty bokom.. Proste som Akio a rád ťa poznávam.." Pohľad som mal tvrdý a pevný, bolo trochu aj jasné ako som získal tieto informácie. Môj klan bol obávaný za dôb jej slávy a vďaka tomu ako som dokázal získať informácie len pohľadom. Sledoval som jej oči, kým som moje jediné oko neodtrhol a nesadol si neďaleko nej na zem očakávajúc na túto reakciu. Zmĺkol som a sledoval či pôjde alebo nepôjde trénovať, alebo sa pripojí ku mne na zem a začne sa zhovárať.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Mon Dec 23, 2013 10:44 pm

Tahle podivná hra mě už přestávala bavit. Nevěděla jsem, o co se snažil, ani co vlastně byl jeho pravý úmysl. Byl trochu jiný než ostatní...mnohem divnější.
"Jsi snad stalker, nebo co? ... Na druhou stranu toho asi moc nevíš." Na mé tváři se objevil mírný úšklebek. Akademie..to určitě... Něco takového bylo pod moji úroveň, měla jsem doma vlastní trénink a nemusela se otravovat s ostatními. Nejspíš se semnou chtěl bavit dál, ale já jeho úmysl absolutně nesdílela.
"Hmm...to je sice hezké, ale nemám zájem." Odvětila jsem naprosto chladně a bez zájmu. Necítila jsem se v jeho přítomnosti vůbec příjemně...Ne, že bych se někde příjemně cítila..ale tohle mi spíš vadilo. Trénink nechám na jindy..až tu bude klid...a nebude tu poletovat otravný hmyz... Povzdechla jsem si a chystala se k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Mon Dec 23, 2013 11:08 pm

Ostal som sedieť na mieste, popravde mi bolo jedno či odíde alebo ostane. Ostal som sedieť na zemi, sledoval som jej tvár a myslel na jedno, a to či dnes pôjdem za Amekagem požiadať o tím alebo nie. Rukami som si chytil oko a pridržal si obväz, keď mi cezeň začala pretekať krv z tréningu. Rýchlo som si chytil ďalší obväz a tým som si začal obmotávať okolo hlavy aby som zakryl krvavú šmuhu na starom obväze. Akoby som ani nevedel že proti mne stojí Nao.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Mon Dec 23, 2013 11:22 pm

Chtěla jsem odejít, ale z místa jsem se nepohnula a jen překvapeně sledovala Akia, jak krvácí a snaží se to zastavit dalším obvazem. Ne, že by mi to nebylo víceméně jedno, ale ještě by tu vykrvácel a jeho smrt by byla na mě, protože bych ho tu nechala...vykrvácet a umrznout. Proč já...proč zrovna já...co jsem komu udělala... Promnula jsem si oči a donutila se na něj promluvit. Tak fajn...
"Um...Měl by sis zajít na ošetřovnu..."
Sklonila jsem se k němu a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Mon Dec 23, 2013 11:59 pm

Svoj pokus o ošetrenie oka som dokončil napriek dosť chabým presvedčovacím metódam Nao. Chvíľu to trvalo kým som si dobre zaviazal uzol za hlavou čo aj tak skončilo nešikovným zaviazaním ani poriadne neviem čoho. Predovšetkým som vedel jedno, a to že ošetrenie až tak poriadne nepotrebujem. "Tam mi s tým nepomôžu.." Prehovoril som po prvý krát skleslo, po prvý krát som zmenil tón, konečne som preukázal nejaký ten záujem. Vedel som jedno a to že pravé oko bude krvácať naveky kým sa nadobro nezavrie, práve preto sme boli akoby odčlenený Uchíhovia, s očami čo strácali svetlo už na základnom stupni aj bez Sharinganu.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tue Dec 24, 2013 10:50 am

Nějakou chvíli se snažil obvázat si znovu obvaz okolo hlavy, ale moc mu to nešlo. Netušila jsem, že to je takové nemehlo. To, že krvácel ho nijak nerozhodilo, takže se mu to asi nestalo poprvé. Nevěděla jsem, jestli odejít, nebo ho tu nechat.
"Hmm...Tak tu hlavně nevykrvácej." Odvětila jsem trochu podrážděně a dívala se na jeho mistrovské obvázání obvazu. Na tohle jsem se nemohla dívat...Bylo to strašné. Jak vůbec někdo mohl takhle obvázat obvaz?!
"Ukaž a nevrť sebou." Můj tón hlasu nebyl moc příjemný a nebylo se čemu divit. Tohle bylo snad poprvé, co jsem někomu s něčím pomohla. Rozvázala jsem tu zasukovanou hrůzu a obvázala mu to znovu a pořádně.
"Tohle by mělo být lepší...měl by ses to naučit, nebo jednou opravdu vykrvácíš." Ne, že by mě to zajímalo, ale nechápala jsem, jak někdo může být tak nešikovný. Vstala jsem a otřepala ze sebe tu trochu sněhu, co stihla napadnout.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tue Dec 24, 2013 11:02 am

Takmer vôbec som na jej slová nereagoval, pustil som obväz ktorým som si proste nedokázal zaviazať oko, a nechal ju pracovať. Dnes som to trochu prehnal, nikdy v živote som to nepotreboval až tak viazať, stačilo utrieť a pár hodín nechať oko na pokoji pod čelenkou. Dnes sa mi stalo prvý krát že v taktomto prúde nezastaviteľne prúdila krv. "Ďakujem.." Prehovoril som znova bez výrazu akoby mi pojmy úsmev, alebo šťastie boli úplne cudzie. Avšak v tóne hlasu šlo jasne poznať úprimnosť slov a taktiež vďaku z jej pomoci. Nemusel som sa aspoň trepať do nemocnice. Sediac na zemi som ju sledoval nad sebou, rozmýšľajúc nad všetkým možným len nie nad tým čo by som mal, kým som zo seba nevypustil. "Veselé Vianoce.." Vôbec som ani v kútiku ducha nechápal prečo som to povedal, ale povedal som to. Videl som to v mnohých filmoch že v tento deň si takéto veci prajú, tak prečo by som to neurobil aj ja nie? Ďalej sediac v snehu akoby zima na mňa nemala ani ten najmenší účinok som hľadel buď na ňu alebo na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tue Dec 24, 2013 11:17 am

Jeho další slově mě opravdu zarazila. Vánoce...Kdy jsem naposledy slavila Vánoce? To už bylo dávno...když ještě naše rodina byla pohromadě. Od té doby jsem tyto svátky ignorovala. Vlastně jsem je od té doby neměla vůbec ráda.
"Um...Já Vánoce neslavím." Odvětila jsem chladněji, než kdykoliv předtím a odvrátila pohled někam pryč. Měla bych jít... Většina lidí si určitě touto dobou užívala Vánoce s ostatními v teple domova. Já se domů vrátit nechtěla...nebylo proč. Otočila jsem se zpátky k němu.
"Neměl by jsi být doma? hmm?"
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tue Dec 24, 2013 11:31 am

Už ani neviem z akého dôvodu, som ju prestal považovať za objekt na ktorom som skúmal psychológiu a prestal vnímať jej reakcia podľa ktorých som o nej niečo chcel zistiť. Začal som ju ako jednu z prvých brať ako normálneho človeka, ktorý bol asi tak zhovorčivý ako ja. A možno práve preto ma bavilo sa s ňou rozprávať. Na jej otázku som ale odpovedal pokrčenými plecami... "Byť sám môžem aj tu, dokonca aj s čerstvým vzduchom.." Zaškeril som sa, pocítil príval nového vetru ktorý ma zaniesol snehom, pričom som ho dokonale zignoroval a pozrel konečne z neba na ňu. "A prečo nie si doma ty?" Zamyslel som sa nad jej otázkou ktorú mi položila a okamžite som jej ju vrátil v rovnakej podobe. Vianoce som tiež nikdy neslávil, a popravde som ani nevedel čo to Vianoce sú. Preto mi prišla zvláštna, zvláštne divná, a zvláštne divne zaujímavá.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tue Dec 24, 2013 12:02 pm

Hmm..proč s ním vůbec mluvím... divila jsem se sama sobě. Nebylo u mě obvyklé, že bych se sama dobrovolně pouštěla s někým do řeči, pokud se to po mě přímo nevyžadovalo. Stejně jsem neměla co jiného na práci. Sice tohle byl pro mě naprosto obyčejný den...ale ta vánoční nálada všech se na mě asi nějak přenesla...jinak jsem si nedokázala vysvětlit, proč tu s ním ještě stojím a mluvím. Možná proto, že byl taky sám? Ne...to mi nebylo podobné. Nikdy jsem si ostatních nevšímala a ani mě nezajímali. Dnes byl opravdu divný den.
"Doma?" Ušklíbla jsem se.
"Radši budu něco dělat, než se doma sama unudit k smrti...jak jsem řekla..Vánoce neslavím." Stát na jednom místě v zimě, když sněžilo...Mohla jsem se trochu tepleji obléct. Teď mi moc nedocházelo, že díky sněhu bude venku mnohem chladněji než obvykle...a to jsem na chladné počasí zvyklá byla.
"Jestli tu chceš na zemi sedět celou věčnost, tak prosím...Já odcházím." Otočila jsem se k odchodu a měla v plánu si jít koupit něco teplého k pití, co by mě zahřálo. Nespěchala jsem, takže mě mohl rychle dohnat.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tue Dec 24, 2013 12:05 pm

Nečakal som dva krát, od nej som pozvanie očakávať nemohol s jej povahou, preto chvíľku trvalo než som zo seba oprášil všetok sneh, postavil sa na nohy a znova sa začal oprašovať, a trochu rýchlejším temptom aby som Nao dohnal som sa vydal smerom von z cvičiska a bolo mi v túto chvíľu jedno kam pôjdeme..

~presun~
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Thu Jan 02, 2014 7:20 pm

I když jsem měl původně v plánu navštívit Yuri déšť říkal že společnost již měla. Natsuo si ji vzal na starost. Chvilku jsem doufal že to bude čistě profesionální ale jak jsem znal Natsua bylo to čistě o dvou věcech a rozhodně to nemělo nic společného s tím že byl její částečný sensei. Co teda jsem měl dělat? Měl jsem částečný volno. Jelikož jsem si napsal že jsem s týmem a déšť neříkal že by někdo měl namířeno do kanceláře byl čas na trénink. Dorazil jsem k lesíku který byl umístěn kousek od Ame. Trénink sice byla jedna z méně oblíbených stránek ale i ten bylo třeba absolvovat a ještě jsem dal vědět Nao že sem má časem dorazit takže jsem sem dříve či později musel. Dorazil jsem na mýtinku v onom lesíku a podíval se na oblohu. Z mraků padali kapky přímo na mé čelo a já u toho uvažoval. Ame pravděpodobně bude potřebovat klapky na uši. pomyslel jsem si ale pokrčil rameny. Trénink je trénink a já jsem moc línej na to abych šel na dešťové moře. Sedl jsem si tedy doprostřed mítinky a začal se soustředit. Nebe nahoře najednou začalo vířit a blesky začaly probíjet mezi mraky za velkého rámusu hromů. Jeden za druhým se začaly akumulovat a výboje mezi mraky otřásali celou Ame. Se zavřenýma očima jsem si nasadil rukavice a levačku zvedl vzhůru. Víření mraků začalo sílit a sílit tak že mraky vytvářeli na obloze něco jako oko bouře.  Hromy a blesky přidali na intenzitě takže teď doslova buráceli a poté jsem jen rukou naznačil pohyb dolů. Najednou se blesky na obloze spojili v jeden ten se snesl na mýtinu dolů přimo do mé rukavice. Cítil jsem jak je země a vzduch nabitá až to kolem jiskřilo. Moje ruka se pod výbojem třásla ale snažil jsem se jí udržet co to jen šlo poté jsem velmi pomalu zvedl vzhůru i druhou ruku. Blesk v tu ránu přeskočil na pravačku z níž s hlasitým zapraskáním a hlubokým duněním vylétl směrem k nebi. Rána doslova otřásla okolím až to povalilo okolní stromky. S hlubokým vydechnutím jsem vstal a rozhlédl se po okolí. Země byla popraskaná větve popadané a jeden nebo dva stromy byli dole. Rukavice doslova byli rudě rozpálené až jsem si je musel rychle zdělat protože kůži pod nimi se to nelíbilo. Byla červená jako slunce při západu. Oddechl jsem si že to nebylo nic vážnějšího a lusknutím prstu vrátil bouři tak jak byla předtím. Byl zde opět neškodný déšť a po tom co se událo před několika vteřinami nebylo ani památky.

Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 6:19 pm

Netrvalo dlho a konečne som sa po krátkej a dosť nezáživnej prechádzke s Nao dostal priamo až na cvičisko kde už sensei stál, a podľa okolnej deštrukcie cvičil. Nemal som k tomu čo povedať, jedine som sa uklonil pri priblížení sa k jeho vzpriamenej postave, na znak ospravedlnenia sa za meškanie, následne čoho som sa postavil povedľa Nao, odmerane akoby som ani nevedel že tam niekde stojí. Neviem či ma mala alebo nemala rada, či bola tak odmeraná schválne alebo nie, jedno bolo jasné a práve fakt že mi to asi možno aj bolo jedno, alebo som skôr nedával najavo žiadne pocity. Ostal som kamenným, pretože som city nepoznal..
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 6:37 pm

Do tréninkových prostorů jsem vcelku spěchala a Akia cestou ignorovala. Doufala jsem, že nebude pozdě, ale jakmile jsem se blížila na místo, poznala jsem, že Amekage tam ještě pořád je. Tentokrát jsem si opravdu oddechla. Byl by problém, kdyby tam už nebyl a my zmeškali trénink úplně. Zamířila jsem k Amekagemu a uklonila se.
"Omlouvám se, jestli jdeme pozdě." Doufala jsem, že tu moc dlouho nečeká.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 6:55 pm

Po tréninku jsem si sedl na jeden s povalených stromů. Z brašny kolem opasku jsem vytáhl obvaz a začal jsem ho obvazovat kolem rukou. O několik chvil později mé ruky vypadali jako část nějaké múmie omotané obvazy od konečků prstů až po lokty. Nepálilo to. Obvaz byl doslova nasáklí dešťovou vodou a navíc si člověk zvykne na tu bolest po té co se mu stane několikrát za sebou už ji celkem ignoruje. Když nešli už delší dobu moje veškerá zábava byla pozorování lidí v Ame. I to se však po chvíli stalo nudnou činností. Dokud jsem nezaznamenal pohyb u sídla Nao. A než jsem se nadál pohyb směřoval přímo ke cvičišti. O několik chvil později jsem došli.
"Ále s tím si vůbec nedělejte starosti. Alespoň jsem si trochu zatrénoval. To staříkovi nikdy neuškodí."řeknu s mrknutím oka a podívám se na oba dva.
"Tákže. Jsme tu sice bez jednoho člena ale snad Vám to vadit nebude. Víc času pro Vás no ne? Každopádně začneme, jak už to tak bývá, nějakým tím seznámením." řeknu stále s nasazeným úsměvem na tváři odmlčím se a pokračuji.
"Takže. Jmenuji se Tategami Raizou. Pocházím z klanu Tategami který je známý pro své Kekkei Genkai, Reiton. Moje záliby jsou... ehm... "Co jim sakra řekneš Raizou? He! Moje zálibi jsou pití alkoholu a balení holek. Jasně získáš si tím respekt až do pekel! pomyslel jsem si ale než se z onoho přerušení stala trapná chvíle ticha opět jsem navázal rozhovor.
"Mezi mé záliby patří hraní pokeru a ostatních karetních her. Miluji bouřku a déšť. Co nesnáším... pravděpodobně hmyz. Mým životním cílem je světový mír." řeknu odmlčím se a podívám se jejich směrem. Zajímalo mě jestli je Akkio gentleman a nebo uplatní právo "dámy mají přednost".

Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 7:21 pm

Nejspíš jsme zas tak pozdě nepřišli a Amekage nebyl naštvaný...to bylo hlavní...i když..nevypadal jako člověk, který by se kvůli takové hlouposti naštval. Působil vcelku příjemně...tím líp pro nás...ale zase jsem ho tak dobře neznala. Na řadu přišla pro mě nepříjemná část...ta povídací...jako by nestačilo, že jsem o sobě musela povyprávět dočasnému trenérovi, kterého jsem viděla jen jednou...a teď to tady bylo zase...Nehledě na to...Co jsem měla Amekagemu říct? Byl to Amekage...věděl toho o nás dost.
"Staříkovi?" Zasmála jsem se udiveně. "Snad se necítíte staře." Nejspíš to byla nemístná poznámka...ale u něj mě to vcelku pobavilo. Znělo to, jako by mu bylo padesát...a přitom vypadal tak na dvacet. Po Amekageho představení chvíli bylo ticho. akio se nejspíš taky moc ujmout slova nechtěl, tak to zbylo na mě.
"Mé jméno znáte...klan ze kterého pocházím taky...hmmm...není toho moc, co bych řekla...asi jen, že bych se chtěla stát silnější a znovu proslavit náš klan, který upadl v zapomnění..." Odmlčela jsem se a odvrátila pohled kamsi do dálky.

Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 7:26 pm

Počúval som nášho nového senseia, Amekágeho, hlavu našej dediny a človeka pre ktorého v budúcnosti položím svoj život. Mojím najbližším cieľom bolo dostať sa do Anbu jednotiek aby som mu mohol byť na blízku, presne ako robil každý člen môjho klanu. To bolo prvoradé. "Volám sa Akio Sakkaku.." Prehovoril som a stíchol, viac som o sebe nemienil povedať. Prečo? Vyrastal som sám a v tichu, odstránený od spoločnosti. Nevedel som čo sú to city, putá, láska, priateľstvo, veci ktoré mám rád alebo mi prekážajú a sny. Nemal som nič. Pochopiteľne som pretočil hlavu k nebu, kde som sa znova ako vždy zahľadel na nebo kde sa preháňali znova búrkové mraky, nechal vodu stekať po tvári, cítil som ako mi kvapky padajú na krk kde sa dostávajú až pod oblečenie ale bolo mi to jedno.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 7:48 pm

No co si budeme nalhávat moje nejlepší léta života už mám za sebou ale oceňuji že to někdo vidí jinak. řeknu s úsměvem na tváři a poté sedím a poslouchám každé slovo. Nao mi řekla všechno co jsem potřeboval vědět. Stejně jsem všechno věděl ze složek které jsem měl už přečtené. Šlo tu spíše o to aby oni věděli něco o mě. Připadalo mi to nefér že já vím jejich rodný čísla a první poslední o tom čím byli a oni o mě jen to co se doslechli od různých drbů které se ve vesnici šířili rychlostí světla. Akio byl oproti tomu už od pohledu tvrdší oříšek. Samozřejmě to mohli být situací nebo nervozitou ovšem spíš to vypadalo na jeho povahu. Se stálým úsměvem na tváři jsem nedal nic znát a přesunul se, již konečně, k tréninku. Jelikož tu Yuri nebyla tak zde byla příležitost věnovat se Geninům.
"No když už se tu mezi sebou známe jak nejlépe to jde začneme s tréninkem. Takže. Jako Geninové by vaše prvně nabité zkušenosti měli být soustředění chakry do chodidel a pomocí toho šplhat po překážkách." řeknu a s odmlčením přejdu k blíž k jednomu z silnějších stromů a stopnu si právě na onen strom.
"Vtip je v tom vědět kolik chakry je třeba ke šplhání použít. Použijete-li jí málo neudržíte se na kmenu stromu. No a pokud moc..." řeknu a pustím do nohou více chakry. V kmenu se najednou objevili praskliny a moje noha zajela hluboko do kůry stromu. Nechtěl jsem to přehnat.Už tak tu bylo málo stromů u kterých by mohli trénovat.
"Samozřejmě nevím jestli někdo v osobním volnu právě tohle netrénoval takže pokud někdo z Vás již tuhle dovednost zvládá dejte mi vědět a začneme s něčím složitějším." řeknu a odmlčím se.

Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 8:52 pm

Nad Akiovou odpovědí jsem jen zakroutila hlavou a otočila se zpátky k senseiovi. Ehm? Šplhání po stromech? To jako vážně? Tohle měl asi být opravdu základní trénink, ale bylo možné, že ne každý tohle ze začátku zvládal. Já měla to štěstí, že jsem chůzi po vodě a po stromech trénovala už dříve kvůli ovládání chakry, takže jsem tohle zvládala...no dobře...chůze po vodě mi zase tolik nešla, ale udržela jsem se. Vyhlédla jsem si nejbližší strom, nasoustředila chakru do chodidel a vyběhla na něj. Na jedné z větví jsem se zastavila hlavou dolů a sledovala dění na zemi.
"Stačí to takhle?" Nebylo mi zrovna příjemné viset hlavou dolů a mluvit, tak jsem se na větev posadila a čekala, co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 10:31 pm

Ani sa len nemusela poriadne poobzerať, podľa všetkého pohľad senseia hovoril za všetko. Ten určite musel smerovať, priamo na mňa, teda podľa predpokladu že po mojom zmiznutí sa ma pokúsil hľadať aj na neočakávaných miestach ako bol vrchol stromu na ktorom bola Andy, a presne nad ňou som úplne na najvyššom vrcholku stál ja sledujúc obidvoch podo mnou. Bez výrazu, bez všetkého..
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sat Jan 04, 2014 11:26 pm

Oddechl jsem si. Někdo už je asi na základy připravil. Nemusel jsem s něma procházet absolutní základy.
"Výborně. Výborně." řekl jsem dvakrát. Musel jsem se přeci přesvědčit jak zvládají základy no ne? Bez nich nedokážou dál stavět. Zamával jsem na ně že můžou slézt dolů a poté pokračoval.
"Takže se můžeme hned bez dalších okolností přesunout k bodu dvě. O kontrole chakry už očividně nějaké ty zkušenosti máte. Dalším krokem by mělo bejt chození po vodě ale to problém pravděpodobně nebude. Takže to přeskočíme." řeknu usuzujíc z toho co jsem zde viděl to byla jen formalita a nepochybně už o tom nějaké ty znalosti měli. Takže teď měla přijít část číslo dvě. Potřeboval jsem zjistit jak dobře se učí techniiky a pro to existovala jen jedna technika kterou jsem je mohl naučit oba.
"No pokračujeme." řeknu a z brašny vidělám dva malé svitky. Měl jsem i třetí pro případ že by Yuri techniku neuměla. Hodil každému jeden svitek.
"Takže. Tohle je technika Shunshin no jutsu. Je to jedna z těch základních techik. Spočívá v tom že použijete chakru k tomu aby jste dočasně posilnili vaše tělo a tím vám umožní překonání velké i malé vzdálenosti..." odmlčím se a v tom samém okamžiku jsem zmizel a objevil se za jejich zády a pokračoval v rozhovoru jakoby nic.
"Než řeknete švec. Rychlost a vzdálenost se samozřejmě měří zkušenosti uživatele." řeknu s úsměvem a poté přejdu ke kmenu povaleném na zemi. Instrukce měli. Svitek také. Chtěl jsem hlavně vidět jaký styl výuky použijí. Jsou to tip pokus/omyl? Nebo se nad technikou zamyslí a složí ji během druhého pokusu? To bylo to co mě teď zajímalo. Chtěl jsem vidět jak přemýšlí.

Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Sun Jan 05, 2014 1:53 pm

Vypadalo to, že ani jeden z nás s tímhle problémy neměl. Ušklíbla jsem se, když se Akio objevil nademnou a dělal jakoby nic. Seskočila jsem zase zpátky na zem a chytla senseiův svitek. Konečně něco zajímavého... Prohlížela jsem si svitek a poslouchala senseie, který se znenadání objevil za mými zády. Tuhle techniku jsem už několikrát viděla a asi nebylo na škodu se ji naučit...vlastně mohla být vcelku užitečná. Základní...hmm...to by neměl být až takový problém...ne? Nějakou chvíli jsem jen tak stála na místě a přemýšlela. Nejspíš vše záleží na tom, jak použiju chakru... Trochu mě znervózňovalo, že nás Amekage pozoruje. Sice jsem věřila, že to zvládnu...ale na druhou stranu jsem to nechtěla pokazit...i když to byl jen trénink, kde jsem se to měla naučit. Poodešla jsem na místo, kde jsem měla víc prostoru a rozevřela svitek. Konečně má soustředěnost plně padla na učení techniky a já se přestala zabývat rušivými vlivy okolí. Zavřela jsem oči a začala soustředit svou chakru do celého těla. Sice to byl první pokus, ale já to nechtěla nijak uspěchat, abych to kvůli nepozornosti zbytečně nezkazila. Doufala jsem, že budu cítit, kdy nastane ten správný okamžik k použití techniky...ale nebyla jsem si jistá. Ještě chvíli...soustřeď se... Po pár vteřinách jsem pocítila nějakou změnu a to byla nejspíš pravá chvíle k uvolnění techniky. Ještě chvíli jsem počkala, než techniku uvolním, a to jsem asi neměla dělat. Nejspíš jsem to s chakrou spíš přehnala. Sice se mi podařilo tak nějak problesknout o několik metrů dál, ale místo, abych se zastavila na místě, tak jsem sletěla na zem a nebyl to zrovna příjemný pád...Už vůbec ne díky dešti a tím pádem i rozblácené kluzké země. Tak takhle asi ne..ale skoro jsem to měla... Zavrčela jsem potichu, vstala a rychle se snažila dostat to nejhorší z oblečení. Začala jsem to zkoušet znovu, dokud mi ještě neutekla nit. Začátek byl stejný a tentokrát rychlejší, jen jsem se snažila odhadnout tu správnou chvíli. Další pokus dopadl o něco lépe. Sice byla vzdálenost o něco kratší, ale aspoň jsem nespadla a na konci se udržela jakž takž na nohách s mírným balancováním. Nebyla jsem na tenhle pocit zvyklá...ale ještě několik pokusů a věřila jsem, že se to se zvykem a opakováním zlepší.

(předpokládám, že je to D technika, takže se ji bude učit do 6.1. ? Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Mon Jan 06, 2014 11:42 am

Po celý čas, ktorým strávila Andy trénovaním Shunshinu som postával neďaleko nej a čítal si zvitok, akoby tam mala byť nejaká tajná šifra s pomocou na rýchlejšie naučenie sa techniky. Moha zásoba čakry ale po tom dlhom tréningu u mňa doma nebola najpriaznivejšia. Avšak bol som rád že sa konečne niečo dialo a nemusel som byť uzatvorený na tom rozpadnutom mieste, kde som sa cítil tak nanajvýš izolovaný od celého sveta. Kvapky dažďa pomaly dopadali na moju tvár stále otočenú k nebu. Niekedy som uvažoval či sa ten dážď nedá vypnúť, pretože dokázal občas vážne štvať. Neprikryté oko som zatvoril aby mi doň nenapadalo veľa vody, a sústredil sa. Čakru som nechal rozpúšťať v malých množstvách do celého tela, sústredil som sa na miesto pár metrov predo mnou kam som sa mal flashnúť. Na chrbte som cítil senseiove oči ako na mňa hľadia, a aj keď vôbec nedúfal že sa niekomu z nás podarí na prvý krát presunúť, Andy sa to podarilo aj keď s pádom, ozvalo sa divné puf pri ktorom som sa objavil len pár centimetrov od miesta kam som sa chcel dostať. Otvoril som oči, v hlave mi tento prudký presun urobil kašu a svet sa mi zakrútil do všetkých strán, no rovnováhu som udržal a pohliadol smerom na Amekágeho. Nepatrný úsmev a následne som znova a znova sa pustil do trénovania. Na pochopenie bola technika ľahká a pri mojej inteligencii to nebolo nič zložité ju sprevozniť. Bolo mi ale jasné že silnejšie Ninjutsu sa už nenaučím.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Mon Jan 06, 2014 7:49 pm

Nao byla tip která se techniku pokoušela naučit tak že se soustředila na chyby a pokusila se je odstranit. Na poprvé sice spadla do bláta takže se jí oblečení zbarvilo do hněda na což jsem jen ledabyle lusknul, vytvořil mrak napuštěný vodou a ten jí ono bahno odstranil. Byl to jeden z triků který jsem se naučil když jsem cestoval a neměl si jak prát prádlo. S mrknutím oka jsem se na ní usmál a sledoval Akia. Jeho přemýšlení fungovalo jinak. Vypadalo to tak že předpokládá jaké chyby by mohli nastat a neudělá je. Intelektuálně tady měl nahoru ovšem vypadalo to tak že ninjutsu není jeho šálek kávy. Poté co techniku oba zvládli tak jak jsem si to představoval jsem se zeširoka usmál a rychlým skokem se postavil na nohy.
"Takže první trénink je za námi. Musím připustit že oba dva jste odvedli skvělou práci! Teď mám v plánu jít s Vámi nějakou tu misi ale chybí nám tu jeden člen. Na poprvé nečekejte nic zvláštního ovšem..." řeknu a zamyslím se. Normální Gennini by měli dostávat mise tipu venčení psů a hlídání dětí jiným ninjům ovšem tady to bylo jinak. A mě se navíc nechtělo chodit s nima a hlídat nějaký ubrečený děcko a nebo venčit zablešenýho psa.
"Ovšem pro svůj tým snad najdu něco zajímavějšího. Pro zatím, jak všichni víte, ninja musí trénovat nejen tělo ale i mysl a proto pro Vás mám tohle." řeknu a rukou opět zalovím v brašně a vytáhnu dvě knížky. Pro Nao hodím knihu kterou jsem sám používal k tréninku. Měla modrý obal u kterého bylo jasné že už byl hodněkrát používaný. Knížka neměla na obalu žádný nadpis po letech používání už byl sedřený. Ovšem obsah byl stále dobře zachován. Kniha pojednávala o Raitonu jako takovém. Také měla několik poutavých kapitol o různých technikách a našlo se v ní taky účinky blesků v přírodě. Kniha mi v mládí hodně pomohla takže jsem doufal že pomůže aji Nao. Akio dostal mnohem novější knihu. To z toho důvodu že jsem ji tolik nepoužíval. Pojednávala o Genjutsu a jeho použití. Také tam bylo několik kapitol o tom jak se dostat protivníkovi pod kůži a jak vypozorovat slabiny nepřátelských genjutsu.
"No snad Vám to pomůže. Až budu potřebovat vím kde Vás najdu." řeknu s mrknutím oka a s hvízdáním nějakého rytmu jsem odcházel směrem k Yuri. Doufal jsem že nebude moc zřízená.

~Přesun~

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   

Návrat nahoru Goto down

Tréningové pole
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: