New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningové pole

Goto down 
+3
Shiryuu Nao
Reikin Shindo
Raiken
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Tréningové pole - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole   Tréningové pole - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Apr 27, 2013 2:52 pm

First topic message reminder :

Tréningové pole - Stránka 3 Bambooforest
• Druhý priestor na trénovanie pre každého, kto po tréningu zatúži.
• Narozdiel od toho prvého na vode, toto sa nachádza v dedine, kde už toľko vody nieje.
• Pole je ohradené mini-lesíkom, ktorého stred je prispôsobený práve na trénovanie a bojovanie.
• Aj tu neustále prší, vďaka čomu sa vlastne aj tento jednoduchý lesík ešte udržiava pri živote.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Tréningové pole - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 9:39 pm

Doběhnu na tréninkový prostor prohlédnu ho letmým pohledem.
"Asi spáchám politickou vraždu." kousla jsem se do prstu a přivolala jsem hejno motýlů.
"Koukejte ho najít nebo se neznám!" rozkřičím se na celou krajinu a oni se vzdálili. Stála jsem tam a chvíli čekala a v duchu počítala, aby mi neruply nervy.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Tréningové pole - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 10:38 pm

Když se motýli se začínajícím deště vrátili bez zprávy o nalezení Amíka tak jsem se značně vytočila. Do toho začalo pršet. Nic mě nedokázalo vytočit víc a jestli zjistím, že někde zase pil osobně se postarám o odvikačku. Naštvaně jsem se vydala zpět do hlavní budovy spřádajíc pomstu (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 1:05 pm

Oba dva jsme techniku úspěšně zvládli a Amekage byl nejspíš s naším prvním tréninkem spokojený...a já taky. Naučila jsem se něco užitečného a nového...a taky mi to hodně pomohlo s ovládáním chakry. Mise? Jsem zvědavá, co nám najde... Uchechtla jsem se. Chtěla jsem něco akčnějšího...a to rozhodně nebylo chytání místních koček...a podobně...na druhou stranu jsem se těšila na svou první misi. Byla by hloupost tady dál zbytečně zůstávat. Déšť neustával a já se cítila docela vyčerpaně, i když bych to nikdy nepřiznala. Naštěstí mé oblečení bylo zase čisté, takže díky Amekagemu jsem byla ušetřena pohledů okolí.
"Jdeme domů." Promluvila jsem k Akiovi, ale neotočila se na něj. Bylo jasné, že to patřilo jemu. V ruce jsem držela knihu a nechtěla jsem, aby promokla. Sice vypadala staře a ošoupaně, ale to svědčilo o její používanosti a užitečnosti. Počítala jsem s tím, že Akio půjde zamnou, takže jsem se neotáčela a vydala se k domovu.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Tréningové pole - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 4:19 pm

Popravde, som na jej nie príliš príjemnú pripomienku, nereagoval. Schoval som si knižku do záhybov plášťa, cez hlavu som si znova prehodil kapucňu aby som nezmokol ešte viac ako doteraz, a pomalým, šuchtavým krokom som sa pomaly vzďaľoval z cvičiska. Nechápal som akoby mi mohla pomôcť kniha, ale nad tým som teraz nepremýšľal. Naše klanové Genjutsu bolo na oveľa vyššej úrovni ako majú normálny Shinobi. Ale možno my tá knižka v niečom pomôže. Časom určite.

~presun~
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tréningové pole
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: