New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice a uličky

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Ulice a uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice a uličky   Ulice a uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:43 pm

First topic message reminder :

Ulice a uličky - Stránka 2 1117385-bigthumbnail
• Ulice a uličky popreplietané medzi sebou po celej dedine, ktoré vedú spoločne na jedno veľké námestie nachádzaujúce sa uprostred dediny rovno vedľa parku.
• Ulice sú sprevádzané každodenne ruchom ľudí, ktorý tu hľadajú obchody, podniky, rôzne iné budovy a podobne.
• Nájdu sa tú ale aj temné, prázdne a neobývané ulice, ktoré sú už vyhľadávane menej alebo vôbec. Na takých miestach obvykle nefungujú ani nočné lampy, ktoré všade inde tvoria peknú nočnú atmosféru.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 18, 2013 9:30 am

Došli jsme znovu do ulic. Já samozřejmě rozzářený a už jsem se těšil na ten film!
"Hele, koupíme ještě Pepsi?" Zazubil jsem se na ní a hadomuže si dal do zadní kapsy. Pak jsem jen vklidu šel vedle ní a koukal se do obchodů. Bylo tu toho moc a já ani netušil jaký popcorn chcu...
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 8:26 pm

Už opäť som mala na tvári ten svoj bežný, chladný výraz. Vražedný pohľad som upierala na každého, kto okolo mňa prešiel. Nemala som to tu rada, bolo to tu na môj vkus až príliš zaľudnené.
Odrazu som sa prudko zastavila. Počkaj, počkaj...Si myslíš, že som nejaká charita alebo čo? Buď popcorn alebo Pepsi. Povedala som rozhodne, nahodila som taký neústupčivý postoj a privrela oči. Začalo ma ale hrýzť svedomie, a tak som si nahlas povzdychla, vstúpila do prvého supermarketu, ktorý som videla. Cestou k regálu s popcornom som schmatla dva fľašky Pepsi. Možno sa to zdá veľa, ale však viete...Zásoby na horšie časy. Nikdy neviete, kedy nastane apokalypsa alebo niečo také.
No tak, vyber si. Kývla som smerom k pukancom, bolo tam celkom dosť druhov, takže si mal z čoho vyberať. Predpokladala som, že to bude trvať najmenej pol hodinu. Ako vždy.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 9:27 pm

Když mi to odmítla, jen jsem se zamračil a byl uraženej. S rukama založenýma do sebe jsem se odebral za ní i s nabručeným výrazem a až skoro slzami v očích. Já chci Pepsiiii!!! Říkal jsem si pořád dokola v duchu a když jí vzala, jen se mi rozzářily oči, ale stále jsem chvilku dělal uraženýho.
Když jsme došli do regálu s popcornem, přešlo mě to. Koukal jsem se na ty chutě a jen přemýšlel.
"No když já nevím...slaný, šunkový, sýrový, možná sýrovošunkový...karamelový, no fuj...sladký taky ne...slaninový? I takové tu mají? Možná špíz, nene pizzu..." Takto to pokračovalo dál a dál. Stály jsme tam asi už 15 minut a najednou i 30. Otočil jsme se na ségru a zase na regál a zase na ní. Pak jsem jí rázem objal a začal skuhrat.
"Když já nevíííííííím!!!" Pustil jsem jí a zase se koukal do regálu s popcornem.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 21, 2013 6:26 pm

Kým si on vyberal, doslova som sa odtiaľ vyparila. Neminila som čakať pol hodiny, než si konečne vyberie, a tak som sa vybrala na druhú stranu obchodu, kde boli vyložené šampóny, farby na vlasy, balzamy a také somariny.
Rada som tu chodila, páč som sa o svoje vlasy vzorne starala. To bolo asi to jediné, čo som na sebe mala rada, i keď tie vyzerali čudne, keďže jedná časť bola svetlo hnedá, druhá strieborná. Porovnávala som si oné balzámy a šampóny s tými, ktoré mám doma. Nemienila som si zatiaľ žiadny kúpiť, ale tak pozrieť sa môžem nie?
Po 25 minútach som sa vrátila späť k Tadaovi. Myslela som si, že si ešte nevybral, a tak som si povzdychla a nervózne sa dívala okolo. Nakoniec ma Tadao objal s tým, že nevie, ktoré si má vybrať. Proste si už nejaké vyber. To je jedno aké...Prvé, ktoré zbadáš! Uškrnula som sa a pokrčila ramenami.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 22, 2013 4:19 pm

Stále jsem tam stál a fakt nevěděl co si vzít. Pak jsem jen zavřel oči, trošku se zamotal a hrábnul po sýrovém.
"Ok, takže sýrováka." Zazubil jsem se a koukl na Yunu. Za ní byl ale regál plnej cukrové vaty a mě se jen rozzářili oči, jakoby mě to zhypnotizovalo.
Jak zombie jsem došel za ní a koukal se na ten regál.
"Wuááá....sugoiii!" Zaškelil jsem se a stékla mi slina. Jak já miloval cukrovou vatu! Zmrzliny jsme doma měli, ale vatu ne! Já jí mít prostě musel!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice a uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice a uličky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: