New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Mayu Inuzuka

Goto down 
AutorZpráva
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Sídlo Mayu Inuzuka  Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Mayu Inuzuka    Sídlo Mayu Inuzuka  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:14 pm

Sídlo Mayu Inuzuka  Japanesehousebyneellss
Celé sídlo, či pozemok, sa skladá z troch častí. Toto je hlavná časť kde Mayu vlastne býva, je to dvojposchodový dom v ktorom je nespočetne veľa izieb či kúpelní, takže spočiatku môže pripomínať menší hotel. Okolo tohto domu je dosť veľký les ktorý Mayu využíva ako aj veľké tréningové pole. V lese sa ale často stretáva z jej rodinou, bratrancami či sesternicami, ktorý sú u ANBU. Menší domček slúži na uschovávanie byliniek ale taktiež ako aj menšie laboratórium, respektíve sklad liečivých byliniek či zvitkou alebo čajou.

Interier menšieho domčeka:
Pohľad na Mayuinu záhradu:


Dokončím neskôr


Naposledy upravil Mayu Inuzuka dne Sun May 12, 2013 7:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Sídlo Mayu Inuzuka  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Mayu Inuzuka    Sídlo Mayu Inuzuka  I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:44 am

Nakoniec som sa na prácu vykašľala. Veď predsa, je pokojné obdobie nie? Nebude ma až tak potrebovať, plus, potrebujem robiť aj veľa iných vecí! Kuro mi nenápadne šťuchne do nohy a jemne zavrčí.
Jasné, nakŕmiť a potom umyť. Ah, a potom neviem čo budem robiť. Hmm.
Takéto vnútorné debaty som mala často odkedy sa otec a matka pridali k ANBU jednotkám. Ako skoro všetci z nášho klanu, okrem mňa.
Neviem čo by som u ANBU robila, pomyslela som si a začala som vyťahovať psie žrádlo. Ním som potom naplnila misky a tie som pomaly vyniesla vonku za dom kde som mala tréningové priestory a záhradu.
Sadla som si na terasu a oprela som sa o stenu za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Sídlo Mayu Inuzuka  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Mayu Inuzuka    Sídlo Mayu Inuzuka  I_icon_minitimeMon May 06, 2013 2:58 pm

Psi pokojne dojedli svoje žrádlo a ľahli si neďaleko mňa. Prebudila som sa ale keď do mňa Kuro znova šťuchol. Zapozerala som sa naňho a poškrabkala som ho za uchom. Pokojne si odfŕkol, rovnako ako aj Shiro a Gure.
Mala by som ísť trénovať. Alebo aspoň niečo robiť.
Zdvihla som sa teda, rozkázala som psom aby strážili dom a odkráčala som preč.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Sídlo Mayu Inuzuka  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Mayu Inuzuka    Sídlo Mayu Inuzuka  I_icon_minitimeSat May 11, 2013 3:27 pm

KSOOOOOOOOOOO!? Tresla som dvermi ako zmyslov zbavená, Kuro behal okolo mňa a rovnako ako ja - bol nahnevaný. Nie žeby som nebola potešená misiou do Ame, tešila som sa že konečne uvidím aj niečo iné než brány Uzu ale... tá technika! Pokiaľ by sa, nedaj Jashinovy, niečo stalo nejakému významnému či dôležitému človeku tak by som ho mohla bez problémov zachrániť! KSO!
Shiro a Gure postávali pri vchode, čakali kedy vyrazíme. Kuro, keby mohol, tak trhá zubami nábytok. Tse, keby som mohla tak to urobím tiež.
Vzala som si menšiu taštičku do ktorej som si dala notes, pero a fľašu z vodou. Aspoň si budem zapisovať čo som zistila, a sem-tam si budem kresliť. Možno. Kso.
Vzala som si plášť, a pobrala som sa zo svojimi psami preč.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Mayu Inuzuka  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Mayu Inuzuka    Sídlo Mayu Inuzuka  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Mayu Inuzuka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mayu Inuzuka / JONIN
» Ehm, Mayu hlási neaktivitu! :D

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: