New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Kusagakure

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nao Okumura

Nao Okumura


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 05. 13

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:49 pm

Ulice Kusagakure MorikageVilla Ulice sú vlastne vyrezané do obrovského stromu uprostred dediny, kde sú zabudované rôzne obchodíky, domčeky, bary a reštiky a podobne. Je tu rušno preto nový Kusakáge postavil zábradlia aby ste nevypadávali. Proste úžasný Káge.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:57 pm

Procházela jsem se o ulicích a hledala nějaký obchod, kde bych si mohla koupit nějaký časopis. Fakt jsem se nudila a co může být lepší než koupit si nějaký pořádný časopis s módou a relaxovat. Právě proto jsem šla do menšího obchodu, kde jsem si vybrala časák a zaplatila. Když jsem odcházela, zarazil mě regál se zmrzlinou a hned jsem k němu doběhla. Hledala jsem poměrně dlouho a na konec si vzala jahodové Calipo. Znovu jsem to zaplatila a zase odešla...No, ti lidé si o mě mohli myslet kdo ví co, jsem platila 2x, no to už ale nebyla moje starost. rozhodla jsem se a tak jsem taky udělala. Popošla jsem si dál od nákupního centra a sedla si na lavičku. Dala jsem si nohu přes nohu a otevřela časák. Páni...dneska je ale neobyčejný klid... Zazubila jsem se a pustila se do čtení.
Návrat nahoru Goto down
Shin'ichi

Shin'ichi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 04. 05. 13
Age : 27
Location : Banská Bystrica

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 5:00 pm

Preplietal som sa pomedzi ľudí na hlavnej ulici. Tu ich bolo vždy kvantum. Akoby ste rozkopali mravenisko meter krát meter a potom sa z výšky pozreli na tú hemžiacu sa kopu. Nemal som rád miesta, kde bolo veľa ľudí a po chvíli toho uhýbania mi to už začínalo liezť na nervy. Obyčajní ľudia a nevie sa to uhnúť, keď vidí Shinobi vestu? Kam tento svet speje... Prevrátil som oči a prešiel na druhú stranu ulice, odkiaľ som sa cez tmavú uličku dostal na oveľa prázdnejšiu ulicu neďaleko obchodného centra. Vydýchol som si, tu bolo až na jednu ženu očividne plne sústredenú na stránky akéhosi časopisu, úplne prázdno.
Spokojne som si teda vykročil po chodníčku popri žene, ktorú som však v poslednej chvíli spoznal a v mysli si k nej priradil meno.
"Eeh, zdravím Lucy-san," prišlo mi vhodnejšie sa pozdraviť, predsalen patrila k Jōninom našej dediny, ako by som mal bez jediného slovíčka prejsť okolo.
Pri pozdravení som sa zastavil. Možno plánuje ísť na Cvičisko, mne tiež napadlo tam skočiť. Plus, dvom sa bude trénovať lepšie ako jednému.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 5:20 pm

Pomalu jsem obracela stránky časopisu a četla si. Bylo tu spoustu věcí hlavně co se týkaly o módě a to jem si vždy moc ráda přečetla. Nebyla jsem ani taková namyšlená kráva jak se říkalo, ale měla jsem oblečení docela ráda, tak co by bylo špatného na normálním čtení, že jo. Z hlubokého prhlížení si obrázků a textů mě vyrušil hlas, ve kterém zaznělo i mé jméno. Pomalu jsem složila časák na koleno a podívala se před sebe. Mile jsem se na oného chlapce umála a přehodila si nohy. Chvilku jsem se na něj jen tak koukala a přemýšlela kdo to je, pak mi to docvaklo.
"Zdravím...Shin'ichi viď? Vyrostl jsi." Usmála jsem se na něj a koukla jsem se na hodinky. Ani jsem netušila že tu jsem už tak dlouho. Pomalu jsem si stoupla a všimla si že je o docela dost vyšší než já. Musela jsem se pousmát a pak si zařela časopis. Zarulovala jsem si ho, aby se mi lépe nesl a prohábla jsem si vlasy. Stejně jsem ještě musela za Kusakagem a fakt se mi moc nechtělo nikam chodit. Koukla jsem se trošku unuděně na Shina a povzdechla si.
"Tak co? Máš nějaký plány?" Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shin'ichi

Shin'ichi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 04. 05. 13
Age : 27
Location : Banská Bystrica

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 5:41 pm

Keď si ma tak prezerala, stál som nehybne ako socha, len čo mi vietor opäť rozstrapatil vlasy, ktoré som si automaticky jedným ťahom ruky napravil na pôvodné miesto. Tento ťah som mal už v hlave zabudovaný, robieval som to už inštinktívne ani som nad tým nerozmýšľal. Proste zvyk každého, kto má dlhšie vlasy.
Prikývol som. "To počúvam často," zazubil som sa, pretože to bolo naozaj pravdivé konštatovanie. Dlane som si zasunul do vreciek a pokrčil plecami, až katana zavesená krížom cez môj chrbát veselo zaštrngotala. Teda, rolnička na katane, nie samotná katana.
Keď však na mňa vrhla znudený pohľad, a takých som za svoj život videl neúrekom, hlavne od otca, mi došlo že s ňou asi nemôžem počítať.
"Pravdupovediac som chcel zbehnúť na cvičisko a napadlo ma, či by ste mi nechceli robiť spoločnosť, ale ako vidím, asi tam pôjdem sám," povzdychol si, pričom sa pár sekúnd pred vyslovením tejto vety ešte rozhodoval či Lucy tykať alebo naopak vykať.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:10 pm

Zaškelila jsem se na něj a pak se podívala dolů. Byla to fakt výška. Ne že bych je neměla ráda, ale ani jsem je nijak nemilovala. Když pak něco řekl, koukla jsem se na něj a vyposlechla ho. Pak jsem se po jeho slovech jen usmála a povzdechla si.
"Je pravda že jsem měla v plánu jít ke Kusukagemu...tak klidně pojď semnou...Teda jen když budeš chtít." Usmála jsem se na něj a koukla znovu na hodinky. Tolik hodin! Mohlo mě vomejt.
Návrat nahoru Goto down
Shin'ichi

Shin'ichi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 04. 05. 13
Age : 27
Location : Banská Bystrica

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:40 pm

Bolo už uprostred noci a keby nebolo machom obrastených pouličných lámp, stáli by sme tam nekonečnej tme, pretože kvôli obrovským stromom z tadeto len horkotažko vidieť na oblohu. Prekročil som z nohy na nohu a ruky presunul z vreciek na hruď, kde som si ich sebavedomo prekrížil.
"Navštíviť Kusakage, to bude tréning sám o sebe, kým sa vyšplháme do tej jeho veže," pokrčí ramenami, pričom pokračuje: "Veľmi rád s vami pôjdem. Ktovie? Možno sa pošťastí a nájde sa tam niečo zaujímavé pre mňa," mrkne jedným modrým očkom smerom na Lucy, pričom sa mu v oku blysne iskra plná nadšenia.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 12:34 pm

Musela jsem se trošku zasmát. Byla pravda že dostat se až k němu je někdy možná horší než tréning, ale co, aspoň nám to v něčem prospěje. Znovu jsem si víc srulovala časopis a chytka ho obouma ruku, které jsem si dala před sebe podél těla a svírala ho. Na chvilku jsem se zamyslela, ale pak ze zamyšlení jen mírně pousmála a znovu se koukla na Shin'ichiho.
"Dobrá...tak teda jdem." Mile jsem se na něj usmála a pak se dala pomalejší chůzí k Naově kanceláři.

-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Shin'ichi

Shin'ichi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 04. 05. 13
Age : 27
Location : Banská Bystrica

Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 12:44 pm

Pri jej smiechu sa mi na tvári mihol príjemný úškrn. Nevyriekol som však už ani slova, len som trpezlivo čakal, kým Lucy ako prvá vykročí smerom ku Kage Veži.
A keď sme sa z tade pohli, vykročil som ležérnym tempom za ňou, pričom som si dlane opäť strčil do vreciek pohodlných teplákov.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Kusagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kusagakure   Ulice Kusagakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Kusagakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice Kusagakure
» Bar v Kusagakure
» Kusagakure no Sato/ 草 隠れ の 里
» Nemocnica v Kusagakure
» Kekkei Genkai (v Kusagakure)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: