New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zairen Saito - techniky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Zairen

Zairen


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 05. 13

Zairen Saito - techniky Empty
PříspěvekPředmět: Zairen Saito - techniky   Zairen Saito - techniky I_icon_minitimeMon May 13, 2013 6:27 pm

1)
Název techniky: Suiton: Mizunote
Rank: C
Element: Suiton
Zařazení: Ninjutsu / Taijutsu
Popis: Obalí ruce vodním obalem a z toho mohou šlehat vodní chapadla případně proměné v rotující vrtáky (vrtáky lze vystřelit a ruce znovu obalit). Ruce lze obalit z ničeho, nebo z bližší vody - bližší voda ušetří chakru. (lze kombinovat se Suiton: Mizu kontororu)
Uživatel: Já

2)
Název techniky: Suiton: Mizu Shotto
Rank: D
Element: Suiton
Zařazení: Ninjutsu
Popis: Vystřelí z pusy středně velkou vodní střelu ve tvaru koule tak nějak nepravidelné.
Uživatel: Já

3)
Název techniky: Suiton: Mizu kontororu
Rank: B
Element: Suiton
Zařazení: Ninjutsu
Popis: Umožňuje ovládat vodu v okolí 20 m a různě s ní manipulovat (podle fantazie, může si s vodou dělat co chce, ale neuzvedne samozřejmě oceán, jen třeba zvedne z vody chapadla, nebo jí vyzvedne a udělá z ní větší vlnu a vytvářet může takřka cokoliv co lze - nic přehnaného prostě jen tak střední věci z vody, někdy větší, ale je pro něj namáhavé to udržet)
Slabiny: Neudrží to dlouho, je to namáhavé to udržet (fyzicky těžké)
Uživatel: Já

4)
Název techniky: Suiton: Hitaru
Rank: B
Element: Suiton
Zařazení: Ninjutsu
Popis: Vytvoří nepříteli pod nohami vodní louži (nebo jinde, může vodu rozprsknout do okolí tím, že jí vyplivne - středně velké množství), která mu znemožní pohyb nebo alespoň zpomalí - s vodou lze dále manipulovat.
Slabiny: Nepokryje to zas tak velké okolí. Stojí více chakry - voda není všude, je tak náhodně rozprsknutá do okolí.
Uživatel: Já

5)
Název techniky: Raiton: Jirando
Rank: S
Element: Raiton
Zařazení: Ninjutsu
Popis: Vyšle silný proud elektřiny nebo zelektrizuje jakkýkoliv vodivý předmět - tato elektřina má velice vysoké napětí - způsobuje obrovská zranění a chvilkový šok po zásahu - je to vysláno ve formě blesků (samozřejmě to není zas tak rychlé jako blesk, ale je to dost rychlé). Pokud je elektřina ve předmětu, taky způsobuje menší šok a prořízne téměř všechno - je posílená tím bleskem. (téměř všechno - jen to co vážně jde, žádné přehánení)
Slabiny: Vyslat proud stojí více chakry, ale zeelektrizování stojí méně a může se používat častěji.
Uživatel: Já
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Zairen Saito - techniky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zairen Saito - techniky   Zairen Saito - techniky I_icon_minitimeTue May 14, 2013 11:00 pm

1) - B rank
2) Povolené
3) Túto techniku nie, podobnú/rovnakú schopnosť má klan Myoshiru Smile -> https://ns-new-times.forumczech.com/t94-klan-myoshiru
4) Um, táto technika je teda dosť podobná so Suiton: Mizuame Nabara O.o Ale oké, môže byť povolené.
5) "prořízne téměř všechno" - Fakt dúfam, že s tým nebudeš preháňať Smile Žiadne vlastnosti ako pri tých bleskových prstoch, čo vlastnil Raikage... A chce to väčšiu slabinu, to že to vezme veľa chakry na S rank nestačí.
Návrat nahoru Goto down
 
Zairen Saito - techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: