New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Amekageho

Goto down 
+5
Natsuo
Shiryuu Nao
Michiko
Tategami Raizou
Rirī
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:24 pm

First topic message reminder :

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Amegakuresplice
• Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov celej dediny, avšak nieje až tak výrazná, pretože oproti ostatným budovám sa výškou až tak neodlišuje.
• Kancelária je na tom najvyššom poschodí, odkiaľ Amekage šéfuje a prideľuje rozkazy svojim podriadeným.
• Budova je vyplnená aj miestnosťami s technikami, misiami a zvyškom ostatných dôležitých vecí a informácii.
• Ešte sa v budove nachádza aj veliteľstvo Anbu, ktoré je pripravené zasiahnuť, keby sa dažďom vycíti cudzia chakra.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 10:01 pm

Yuri som nechal vonku a za sebou som zatvoril.
"Zdravím Amekage-sama, vlastne som len prišiel na dve veci. Či nepotrebujete s niečim pomôcť za prvé. A potrebujem pre niekoho známeho vaše fotky s podpisom, obdivuje Vás."
Povedal som na rovinu a trošku som sa pousmial. Nevadilo mi, že tu bol ešte niekto.
Nuž, keď že som bol jeho zástupca, tak mi mohol dať v pohode aj papierovačky zaňho vybaviť, ale nechcelo sa mi to robiť.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 10:24 pm

Kouknul jsem se kdo to byl a byl to Reikin. S úsměvem sem se na něj podíval a zjistil že on nechce abych já pro něj něco udělal dokonce se nabídl že by mi pomohl on! Štěstíčko!
"No asi by si časem mohl udělat pořádek v těch papírech ale nějak zvlášť to nespěchá. Taky zde byla Nao. Potřebuje nějaký dohled dokud ji nebudeme schopní ji zařadit do týmu. To bude asi tvůj úkol " řekl jsem a poté se přesunul k té jiné, příjemnější části.
"Fotky s podpisem? O bože mám faninky! Tse a pak že jsem starej!" řekl jsem nahlas a mírně se usmál.
"Jasně a máš nějakou fotku nebo.. já totiž u sebe moc fotky nenosím." řekl jsem a čekal co z něj vyleze.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 10:45 pm

"Nie, práve preto zháňam od Vás či náhodou nemáte. Má to byť darček."
Odpovedal som s úsmevom, no tá menšia úloha ma moc netrápila.
"Naozaj sa nenájdu dve tri fotky?"
Opýtal som sa a rozmýšľal som nad možnými alternatívami.
"Etoo a čo sa týka Nao, čo mám s ňou robiť? Len tak sa poflakovať ukazovať dedinu, alebo už ju pomaly pripravovať do nejakého týmu?"
Znova som sa opýtal a čakal na reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 10:54 pm

Prohrabal jsem zbytek šuplíku a skutečně tam jedna z fotek byla. Byl jsem na ní sice mladší... tak 20 ? 23 let ? ale co už ... stejně se na ní jen usazoval prach. Vzal jsem tužku a podepsal se na fotku.
Máš štěstí jedna tu ještě je. řeknu s úsměvem a pokračuju.
"Tak trochu od obojího. Zjisti čeho je schopná co dovede a zároveň ji zde trochu proveď a tak dále však znáš to. No jestli to bude všechno mám tady s Natsuem nějakej ... melouch takže pro dnešek zde končím. Kdyby něco jsem ... no jo... v hospodě." řeknu provinile jako bych byl zase na koberečku u otce. Poté se zvednu a kývnu hlavou na Natsua. Je čas se jíz zdupat. pomyslím si a odejdu z kanceláře. Na chodbě zamávám na Reikiovu ségru a... proč jí trochu neoplatit stejnou minci?
"Kdyby jsi byla starší pozval bych tě s náma. Ale myslím si že si moc mladá na to aby jsi pila alkohol." řeknu s mrknutím oka a odcházím z kanceláře po "ďábelských schodech".

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 11:05 pm

Nuž zohnal som fotku Amekageho za mlada! To sa asi bude páčiť Yuri. Nuž rýchlo som to tu poupratoval a poukladal tie zložky, netrvalo to dlho, ja som bol už zvyknutý. Po chvíľke som so schoval fotku do plášťa tak, aby ju ešte nevidela Yuri. Vyšiel som von z dverí a za sebou zamkol. Na dvere dal odkaz, že tam Kage nie je a zástupca sa fláka, takže som mal jeden z problémov vyriešený, nasledovalo pár ďalších detailov. Musel som urobiť Mizu bushin, ktorý sa rozbehol smerom odtiaľto preč. Ja som zostal pri Yuri. Nuž všetko prebehlo hladko.
"Zohnal som fotku, kde je Amekage mladší, dúfam, že ti to neprekáža. Je aj s podpisom."
Dodal som s úsmevom. Nuž jej by to nemalo prekážať, aspoň podľa mňa, čakal som na reakciu.
(Presun Mizu bushin)
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 11:10 pm

Po celý čas som len sedel stále na stole a sledoval teraz výnimočne niečo iné než fľašku či nezaujímavé steny kancelárie. Iba som sledoval Reikina, s ktorým sa Amekage rozprával a tak jedným uchom som to počúval. Keď už ale Amekage vstal a vybral sa k odchodu, zoskočil som zo stola a pomaly som vykročil za ním. Bez slova, bez kývnutia, nič. Len som sa ešte raz kukol na toho zástupcu a len som vyšiel na chodbu. Tuná stála ešte nejaká slečna. Pozastavil som sa a neskryto si ju obzrel, načo s úškrnom som kráčal zas ďalej. Not bad. Skonštatoval som v mysli a ďalej som už kráčal bez rozmýšľania nad tým. Skôr som už rozmýšľal nad dnešným večerom, opäť pri poháriku.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 7:20 pm

Přešlapovala jsem venku sem a tam a znuděně nafukovala tváře. Když se otevřeli dveře čekala jsem, že to bude bratr ale vylezl Amekage. Po tom co řekl jsem na něj jen zírala dokud nezmizel. Hned potom vylezl brácha, čapla jsem ho za tričko a stáhla si ho níž.
"KOLIK si myslí že mi je?!!!"
Zašeptala jsem hystericky a pak ho pustila.
"To je zlý...to je zlý." Mumlala jsem si pro sebe a chodila sem a tam. Tseh jak, moc mladá na to abych pila alkohol?! Kde si myslí, že jsem utrácela všechny svoje peníze.
Tseh..tseh!
Pak jsem se zase otočila na bráchu s uraženým facem a založila si ruce na prsou.
Pak mi došlo, že mluvil o fotce natáhla jsem k němu ruku a nasupeně čekala.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 7:27 pm

"Nie, nie dostaneš ju neskôr."
Uškrnul som sa víťazne. Samozrejme som sa smial na tom, ako tragicky to zobrala.
"Takže, podľa mňa ti chcel len zložiť lichôtku, že vypadáš mladšie."
Zasmial som sa, bavilo ma to si robiť z nej srandu.
"Tak čo teraz?"
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 7:37 pm

"Jasně..peču na to."
Naštvaně jsem kopla do zdi a seběhla schody po dvou.
Pak jsem zmizela někde v ulicích.
Což nebylo zrovna extra dobré...já...naštvaná...sama v ulicích.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 4:47 pm

Podíval jsem se přímo na obří věž ve které se nacházela moje kancelář a věděl jsem co bude následovat. Přiznávám delší dobu jsem netrénoval takže schody pro mě byli jediný trénink za den. Proto jsem se rozhodl se pěkně zatrénovat ještě dnes. Nikdy jsem nepočítal kolik měla věž pater. Jediný co jsem věděl že trvalo nějakých doset minut dostat se až na její vrchol. Přímo před schody jsem se zastavil. Pořádně jsem se protáhl až ve mě klouby zaskřípali a udělal stojku. Vyjít až na vrchol jen po rukách to by měla bejt pěkná rozcvička vezmeme-li v potaz že poslední dva dny jsem byl stále v lihu. Nebylo třeba o tom debatovat ale bylo třeba jednat. Vydal jsem se na výstup.

O patnáct minut později

Nadávky se hrnuli jedna po druhé. Zbývalo už jen pár schodů a já litoval rozhodnutí které jsem učinil. Co mě to panebože popadlo? Po rukách vyjít 82 pater? Jediná moje zábava byla právě počítat kolik těch pater tam je. Nic! Ať si ten stařík říká co chce. "Pfe prej každý schod z tebe dělá silnějšího ninju." Postavit kancelář takhle vysoko byl totiž nápad předchozího kage. Ninjové kteří sem přišli poprvé byli utahaní ale ti co jsem chodili pravidelně už ani nepoznali že museli tuhle cestu absolvovat.
"I kdybych po tejch schodech lezl 60x denně stále mě budou vytáčet víc a víc." pomyslel jsem si a věděl že tohle si žádá radikální řešení. Vstoupil tedy do kanceláře a začal vypisovat papír na přestavbu výtahu v co nejkratším čase. Odeslal ji a o několik hodin později už viděl pracovníky jak kmitají.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:12 pm

Nakoniec som ulicou už šiel poklusom, lebo sa ta zima ku mne dosť rýchlo vrátila. Keď som však k budove dorazil, všimol som si tu niekoľko pracovníkov. Krátko som sa pozastavil, načo som ich len obišiel a už by som vyrazil po schodoch, keď mi napadla ďalšia vec. Na schody ti s*riem. Vrátil som sa zas von, načo som sa pozrel hore, čiže na jednu časť steny budovy. Na ňu som rovno vyskočil už aj s chakrou vpustenou v nohách, načo som začal bez výčitiek takto po stene bežať až hore, kde mal Amekage kanceláriu. Netrvalo mi to ani dlho, v behu som bol rýchly, aj keď mi teda ta zima veľmi nepomáhala. Vyštveral som sa až hore, prichytil som sa nohami o parapetu okna kancelárie a zaklopal som na okno, akoby šlo o dvere. S tým rozdielom, že tu Amekage vedel, že kto prišiel, ako a v mojom prípade asi aj prečo.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:31 pm

Seděl jsem a poslouchal rutinní bouchání kladiv, vrčení vrtaček a pokřiky dělníků na chodbě. Bylo to po čtvrté kdy jsem měl rád tuhle moc. Stačilo lusknout a do hodiny jste zde měl dělníky. Na přehlučení toho randálu jsem však byl nucen vytáhnout rádio a hodit tam Guns N Roses abych to přehlučil. V tom bouchání kladiv a hlasitých refrénech které se linuli z rádia se však ztratilo zaklepání na okno. Nevím jak dlouho tam Natsuo stál když jsem si konečně uvědomil odkud vítr fouká. Podíval jsem se na papíry na stole
"Vstupte." řekl jsem s úšklebem na tváři když jsem Natsuovi otevíral okno. Divil jsem se že mě to nenapadlo dřív. Bez sebemenšího zdržení jsem vytáhl z lednice Whiskey a nalil dvě skleničky. Mrazák jsem zde neměl takže ani led.
"Předpokládám že jsem nejdeš s jinýho důvodu že?" řeknu a ukážu mu na křeslo ať se posadí.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:44 pm

Mal som pomaly chuť mu to okno vybiť, keď si ma zjavne nevšimol a bohvie čo to zapríčinilo. Konečne ale to okno otvoril a odrazil som sa od tej parapety dnu, do tepla, konečne! Rukami som si pošúchal ramená, pričom som sa otočil k Raizouvovi. Chcel som mu už vynadať, že nieje schopný ani začuť klopanie za chrbtom, ale začal nalievať whiskey, takže som ho nechcel rušiť.
"Máš správny predpoklad, Amekage." Zamrmlal som uzimene a keď bolo už naliate, vzal som pohár a šupol som to do seba. Následne som sa aj posadil do ponúknutého kresla a spokojne som vydýchol. Za tú zimu to stálo. Aktuálne som vlastne aj ostal ticho, len som sedel a zvykal si na prijateľnejšiu teplotu, ktorú kancelária vlastnila. Ešte toto bol možno dôvod, prečo by som tu vedel sedieť každý deň. Bolo tu teplo a pitie. Akurát cez nejaké lepšie počasie by sa to asi neoplatilo, ale ani také počasie Ame veľmi nepoznala. No to bolo jedno, takéto zamýšľanie sa nad tým ma len mohlo unaviť, tak som sa radšej kukol na Amekageho a síce i tak nič nepovedal. Možno by sa patrilo "ďakujem", ale ja som neuznával také slová..
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:54 pm

Napil jsem se stejně jako Natsuo. Očividně jeho rodiče ho nenaučili slovu děkuju ale kdo jsem byl já abych ho soudil. Mě to mohlo bejt celkem jedno. Teď však přišel čas oslavit vánoce tak jako každej rok. Byl jsem nekuřák a to docela přísnej. Začal jsem když mi bylo dvacet pět a zkončil o dva roky později ale jednou ... no dobře dvakrát... do roka jsem si dopřál. Jednou na Vánoce a po druhé na Silvestra abych si předsevzal že znovu až za rok. Ale jelikož se jednalo o tak významnou událost nebyla to obyčejná cigareta. Vytáhl jsem dva doutníky. Jeden měl bejt právě na silvestra ale do té doby času dost. Hodil jsem ho k Natsuovi
"Seš kuřák?" zeptal jsem se a vložil doutník k ústům a zapálil ho. Potáhl jsem dovnitř kouř a vzpomněl si na to nač jsem zapomenul. Ta chuť...
"Ani nevíš jak mě to chybělo." pronesl jsem k Natsuovi.
"Poslouchat skvělou muziku, popíjet Whiskey a kouřit doutníky. Zažil jsem i horší Vánoce." řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:11 pm

Skôr šlo o to, že som bol dosť nevďačný. Bral som aj teraz tak, že som tú whiskey dostal za to, že ma tam nechal čakať v zime. Takže ďakovať tým pádom nebolo nutné. Ale dal mi na to dôvod keď mi hodil do rúk cigaru. Teda, nie žeby som ten dôvod chcel využiť, heh. Mierne prekvapene som zas na neho pozrel, potom zas na cigaru.
"Ja a fajčiar? Kde žiješ.." Zašomral som a následne s úškrnom som vytiahol z vrecka zapaľovač, ktorým som si cigaru zapálil a rovno som do pľúc potiahol dym, ktorý som o moment zas vyfúkol jak nosom, tak aj ústami.
"Človeče... dúfam, že to tu nemáš dlhšie ako jeden deň. Hriech nefajčiť to." Zamrmlal som a zas som si potiahol, teraz o niečo viac, načo som sa aj opäť uškrnul.
"Ja som už pár rokov nezažil iné Vianoce." Potichu som poznamenal k jeho skonštatovaniu, pričom som sa otočil trochu na kresle a pozrel som smerom von. Ešte furt snežilo. S otravným výrazom som sa pozrel zas na Raizoua. Zas už len tak mlčky, mal som dosť starostí s dymom, ktorý som vyfukoval a zas ťahal do seba.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:24 pm


"Je to tu měsíc." řekl jsem s pokrčením ramen. Dárek od sebe pro mně. Tak prázdný že byl můj život? Tse... komu na tom záleží.
"Já zažil jen horší Vánoce. Jako malej jsem je prožíval o hladu ale na tom nesejde." řekl jsem a znovu si potáhl z doutníku. Začínal jsem se ptát sám sebe proč že sem s tím přestal. Pak jsem však zakašlal tak že mě pomalu vylítla půlka plíce. Jo ... tak proto.
"Jedna otázka. Koukal jsem se ti do složek. 5 let bez mise? Vážně? Z čeho žiješ chlape?" zeptal jsem se ho s údivem na tváři. Když jsem já byl v jeho věku mise lítali jedna za druhou. S,A,B bylo mi jedno co všechny jsem je splnil a další týden už byl na další. Tak sem si vydělával a to ze mě učinilo celkem slušnýho boháče. Kdybych chtěl mohl jsem jít teď klidně na důchod a dokonce života si vystačit.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:36 pm

Pokrútil som hlavou, keď mi odvetil, že sa mu to tu váľa nejaký mesiac. U mňa by boli už aspoň 30-krát minuté. Natiahol som pred seba nohy a v členkoch si ich prekrížil, zároveň čo som sa oprel ešte viac a takmer som už ležal v tom kresle, tak som sa nakláňal. Ešteže bolo to kreslo tak ohybné. Keď spomenul svoje horšie Vianoce trochu som prižmúril oči a pozrel na neho. Nebol som nejaký súcitný, tak som to radšej prešiel mlčaním, aby som ešte nepovedal niečo horšie. Zmenila to ale vec, keď zakašľal a to tak, akoby sa dusil. Škodoradostne som sa uškrnul a schválne som pred ním bez problémov vyfúkol dym, smerom na neho, samozrejme.
"Vyšiel si z cviku." Poznamenal som, čo mu bolo ale i tak určite jasné, načo som ale skoro zakašľal aj ja, ale nejako som to ustál. Zapríčinila to jeho ďalšia otázka.
"No... to už 5 rokov? Heh." Poškrabal som sa vo vlasoch pod šatkou a rozmýšľal som, čo také povedať. To, že ma väčšinou každý založil? Alebo že som úspešne podedil? Len no... aj z toho podedeného mi už prd ostalo.
"Povedzme, že som mal dlhý čas šťastné obdobie, tak som vyžil." Mykol som plecom a zas som do seba potiahol dym, ktorý som následne vyfúkol.
"A starý Amekage ma nemal rád, tak som sa mu vyhýbal a keďže nechcel problémy, ani mi nedával misie. Dobré, nie?" Uškrnul som sa na tom a letmo som kukol k fľaši whiskey, ktorá bola neďaleko mňa, ale nechcelo sa mi po ňu naťahovať, tak som sa zas pozrel iba na Amekageho, akoby nič.
"Hlavne mi nehovor, že ma chceš zásobiť misiami, či nebodaj tímom. To ma tu už v živote neuvidíš." Prižmúril som oči a sledoval som ho jak keby som čakal, že na mňa každú chvíľu zaútočí, aj keď to asi ťažko, že.. no skôr som čakal nato, či bude nutné odtiaľto zmiznúť alebo nie, lebo po ničom z toho som netúžil. Aj keď ma asi čakali časy chudoby, no to som si.. akosi neuvedomoval.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:49 pm

"Misemi tebe zásobovat nehodlám. Budu zásobovat mě a můj tým. Měl si bejt původně jeho sensei. Nikdo jinej mi nezbyl ale díky tvé povaze jsem to na sebe vzal já." řeknu s úsměvem a znovu si potáhnu z doutníku. Bylo to příjemné se zase vrátit do starých kolejích.
"Ovšem." řekl jsem a znovu sem se na něj podíval. Tentokrát přímo do očí protože tohle byla vážná věc.
"Jsem vytížená osoba a občas se stane že prostě nebudu moci jít na misi. Proto mám pro tebe nabídku. Ty tam budeš místo mě. Nemusíš nic říkat, dělat jen když to půjde do kytek zasáhneš. To je všechno. Dostaneš za to plnohodnotný plat a 3 měsíce ročního volna. Placenýho. Pokud si myslíš že by si je nedokázal ubránit, řekni. V tom případě budeš chodit ale jednou do měsíce na misi." řekl jsem. Do ničeho jsem ho nenutil. Mohl si vybrat. V nejhorším případě tu byl ještě Reikin takže zálohu jsem měl. Ovšem byl bych ho rád nevytěžoval ještě víc než je. Doufal jsem že přijme.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:01 pm

Trochu som sa prisunul k stolu, aby som si mohol oň oprieť lakeť a rukou zasa hlavu, kým rozprával. Tešilo ma, že ma povaha zachránila od vedenia tímu. Nedopadlo by to dobre totiž jak s tímom, tak aj so mnou. Zbytočné problémy. Bol som už aj bližšie k fľaške, takže som sa po ňu aj natiahol a trochu som si nalial, načo som ju vrátil na miesto a cigaru som na chvíľu len držal niekde bokom. Raizou ma zaujal tým, čo hovoril. Dal mi totiž na výber čo sa týkalo tých misií a tímu. Privrel som oči a začal som uvažovať, čo z toho bolo lepšie. Plnohodnotný plat.. 3 mesiace plateného voľna.. zasiahol by som, len keby to bolo nutné.. Zopakoval som si veci z tej prvej možnosti a spokojne som sa uškrnul.
"Beriem prvú možnosť." Odvetil som a rovno som to aj zapil. Tipoval som, že druhá možnosť by mi dala asi menej "zásluh", ale zas ktovie. No rozhodne by som ich hádam vedel ubrániť, takže som nechcel povedať kravinu typu "nie, nedokázal". Zas tak neschopný som nebol, aspoň v tomto ohľade. To len tá moja lenivosť a povaha to tak mohla stvárňovať...
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:18 pm


"Ok domluveno." řekl jsem s úsměvem a byl jsem rád že přišel k rozumu. Yuri nebude nadšená. Ostatně ani on když se dozví kdo bude v týmu. Záměrně jsem mu to neřekl. Tedy až doteď.
"Tohle jsou složky těch na koho budeš dávat bacha." řeknu a po stole mu pošlu tři složky. Yuri, Nao a Akio.
"Podle toho kdo je v týmu pravděpodobně zasahovat nebude nutné." řeknu. Tým byl poskládán dobře. Nao ovládala nin/taijutsu stejně tak i Yuri a Akio byl přeborník v Genjutsu. Měli by se teda skvěle doplňovat.
No ale dost o týmu. Je třeba se napít. Když jsou zejtra ty Vánoce. řekl jsem a vytáhl flašku 50let staré Whiskey. Teda vlastně 58 let. Koupil jsem jí před 8 lety a byla jen pro zvláštní příležitosti. Stálo mě hodně úsilí ji nevyjet hned po otevření. Z litru už zbyla jen polovina. Nalil jsem teda jednu Natsuovi a jednu mě.
"Tak na tým." řeknu a nastavím skleničku.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:30 pm

Zas som si potiahol z cigary a posadil som sa trochu lepšie a vyrovnanejšie, keď mi hodil na stôl zložky tých, čo boli v tíme. Najprv som pred seba potiahol Yuri, otvoril som zložku a začal som iba tak zbežne čítať.
"Tak tá bunda nakoniec ani nebola potrebná." Zamrmlal som si a nahodil som menší úškrn. Keď som dočítal, zložku som odsunul a pozrel som na tie zvyšné dve. To má teda čísla v tíme. Pomyslel som si, keď som už zaklapol aj poslednú zložku, Akiovu, načo som všetky tri nechal na kope.
"Spolieham nato, že budú takí schopní." Zareagoval som nato a zas som sa posadil, ako som sedel aj pôvodne. Veď nebolo treba už sedieť vzpriamene, podľa Amekageho slov sa teraz malo piť, čiže som ho začal sledovať, čo zasa vytiahne. Whiskey, ako inak. Aspoň som vedel, čo má najradšej, aj keď som to neplánoval nejako využiť. Pritiahol som k sebe pohár a rovno som ním aj cinkol o ten jeho. Radšej na plat. Pomyslel som si s úškrnom, načo som do seba zas šupol obsah pohára.. Ten Amekage tu mal jednu dobrú vec za druhou. A ani jednu zjavne nepoužíval tak, ako by mal!
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:46 pm

Znova jsem zašpuntoval Whiskey a složil ji dolů kam patřila. I když mě u toho lehce sjížděla ruka a měl jsem chuť si znovu nalít řekl jsem ne! Až na Silvestra! Do té doby si vychutnávej zvuk Rocku a chuť doutníku. řekl jsem si sám pro sebe, popotáhl a vyfouknul krásně úhledné kolečko.
"Tohle mi taky chybělo. "poznamenal jsem a sledoval ho jak se rozplívá.
"A co ty. Jak budeš trávit zítřek. Já měl vánoce trávit se setřičkou ale je mimo Ame." řekl jsem abych ho uvedl do obrazu. Zajímalo by mě jak jí vlastně je. Od té doby co jsem Amekage si bere čím dál tím víc volna. Moc využívá toho že jí málo kdy řeknu ne.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:56 pm

"Aká škoda." Poznamenal som potichu, keď Whiskey odložil naspäť. No čo, aspoň mi dal ochutnať z toho jeden pohárik. A tomu druhému sa pravdepodobne tiež nevyhnem. Už len mlčky som si zas potiahol z cigary a spustil som hlavu do záklonu, čím som si ju oprel o kreslo.
"Zrejme nijak, tak ako vždy." Odvetil som mu jednoducho. Pravdepodobne to prespím alebo niekde presedím, jak som sa poznal. Hold možno to bola nejaká odplata. Trápne, vlastne nijaké Vianoce zato, aký som bol. Ale ak to bola odplata, tak som mohol byť šťastný, lebo ma to ani netrápilo.
"Hmmm... ty máš sestru, hej?" Zamyslene som sa poškrabal na krku a viditeľne mi vystúpili kútiky pier vyššie. Nedbajúc nato, že tu vlastne premýšľam o Amekageho sestre, som sa aj ostal tak "nevinne" tváriť a pritom som ešte ďalej už dokončoval cigaru.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:18 am

"Jop. Nevlastní. Je jí 21." řeknu s pokrčením ramen i když jsem si byl vědom toho co se mu právě honilo v mysli. Rozhodně sem nechtěl být ten tip bratra co se jí míchá do vztahů. Ať posoudí sama co je zač.
Prokřupal jsem si krk když v tom... Zaklepání na dveře a po vyzvání přišel člověk který byl vedoucí projektu.
"Hotovo." řekl s úsměvem a já s otevřenou pusou zíral. Ani ne půl dne a bylo to? V tom měla Ame výhodu oproti jiným vesnicím. O každou věc se tu starala jen jedna společnost. Navíc jsme zde měli dělníky kteří uměli pomocí chakry chodit po stěnách a nepochyboval jsem že i oni jsou na tom stejně. Práce se jim tedy hrnuli a jejich tempo bylo obrovské.
"Tak to děkuju chlapi. Skvělá práce." řeknu a když zavře dveře podívám se na Natsua.
"No tak pro dnešek to asi bude všechno. Dík za pokec a Šťastný a veselý." řeknu s úsměvem a rozhodnu se jít domů. Z jednoho důvodu abych vyzkoušel výtah. Z druhýho. Zítra vánoce. Vyskočil jsem tedy z křesla. Típnul doutník a vypnul rádio. Poté jsem otevřel dveře počkal až Natsuo vyjde a podíval se kolem. Na konci chodby byl výtah. Skočil jsem do něj a stisknul tlačítko pro spodní patro. Krásně jsem se svezl až dolů a s podivením jsem zjistil jak rychle ten stroj dokáže jet. Poté jsem se vydal pryč ke svému domu.

~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:51 am

Kukal som na toho muža, čo vstúpil a len zahlásil, že je niečo hotové. No, ani mi nenapadlo, že by dal Amekage budovať výťah. I tak som vlastne prišiel na nový spôsob, aj keď výťah je od toho asi ešte lepší. Mlčky som teda nakoniec vstal, keď už bol aj Raizou na odchode a už len nepotrebnú časť z cigary som hodil do koša. Prešiel som na chodbu a začal som sa naťahovať, akoby som sa zobudil po týždni. To už som ale ostal kukať na ten výťah, do ktorého Amekage aj stihol nastúpiť a zmiznúť preč. Až tak ma to prekvapilo, že som sa zabudol rozlúčiť. Tse, a ako naschvál si na tom odišiel on. Otočil som sa druhým smerom chodby, kde na jej konci bolo okno. No čo, môj spôsob bol aspoň záživnejší. Prešiel som k nemu, otvoril ho a rovno som z neho zoskočil jak keby som skákal s padákom z lietadla. Až nato, že som nemal ani lietadlo, ani padák. Dole som už iba dopadol do drepu na nohy, samozrejme s pridaním chakry, keby niečo, načo som vykročil tou zimou zas niekde preč.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kancelária Amekageho
» Kancelária Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: