New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 NONSTOP bar

Goto down 
+2
Natsuo
Rirī
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:28 pm

First topic message reminder :

Bar se nachází kupodivu na kraji vesnice aby případní opilci nerušili lidi okolo.
Jede se tu nonstop ale pokud to někdo hodně přepískne vyhodí ho nemilosrdně na ulici.
Alkohol se zde nalévá jen osobám starších 18-ti let!!
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 10:43 pm

"No, niečo mi našepkáva, že dnes doma nebudem sám." Poznamenal som zo začiatku s nevinným výrazom, doslova milým úsmevom.
Bola povinnosť ho vedieť, niektoré na to hneď zabrali jak ryby na háčik!
Ale následne som sa zas svojsky uškrnul a už som chcel chytiť fľašku, než ju vzala ona. Prižmúril som oči a pozoroval som ju. Nejako mi nevadilo, že si ju vzala, len som dúfal, že ju nebude mať dlho.
"Súhlasím." Zareagovla som s úškrnom až keď sa napila, načo som jej vzal fľašku a rovnako som si odpil, no, síce som možno stiahol väčší kus obsahu, ale to bolo jedno.
Následne som fľašku položil na pult a spokojne sa, už opäť iba trochu priblblo, pousmial.
"Jedno mi pomôž pochopiť.. trávim tu dosť času.. a teba som tu nikdy nevidel.. jak je to možné?" Nadvihol som obočie a stále s takým priblbým výrazom som na ňu ostal pozerať. Jo, nemohol som poznať všetky osoby z dediny, ale ju by som určite nikde neprehliadol, takže v tom niečo muselo byť. Síce si to možno nezapamätám, keďže prídu dôležitejšie veci a možno aj témy, ale... aspoň na krátke informovanie to mohlo poslúžiť.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 11:20 pm

Přešla jsem první větu s letmým úsměvem. Ani já jsem si nemyslela, že by to dnes mohlo skončit nějak jinak, protože všechno směřovalo k tomu, že si jeho sídlo prohlédnu už brzy. Ne, že bych se na dům nebo nedejbože nábytek těšila.. ne, těšila jsem se na něco trošku jiného.
Navíc ten jeho milý sladký úsměv, na jinak provokující tváři.. vypadal v tu chvíli jako malé, zmatené kotě!
Samozřejmě mu to ale nevydrželo dlouho, i když jsem si byla jistá, obvykle se i on sem tam zatváří maličko jinak, když mu o něco jde. Asi jako já právě teď, že?
Zamyšleně jsem si znovu začala hrát s prázdnou skleničkou, aniž bych si všimla, jak rychle se přede mnou nakupily. Ušklíbla jsem se, když se zmínil o tom, že mě tu neviděl. Aby taky ne, sotva jsem byla volná, musela jsem pryč. Vždyť já z Ame znala akorát tenhle bar a tu chátrající barabiznu, nazvanou domovem. Pche..
Nakonec jsem pokývala hlavou a záhadně se pousmála. "Třeba nejsem zdejší." ušklíbla jsem se s tichým smíchem. Vlastně to ani nebyla lež. Svým způsobem jsem k vesnici jako všichni ostatní příliš netíhla a ani nepatřila. Kdybych se narodila kdekoliv jinde, nejspíš by mi to bylo fuk, protože bych pořád byla jen odložený děcko.
Ironicky jsem se ušklíbla.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 11:34 pm

Ešte nejako ostala ticho, samozrejme, na prvú vetu mi zareagovala iba úsmevom. Tak som sa zatiaľ ponaťahoval a zadíval sa na nejakú chvíľu na fľašku pred sebou.
Všimol som si aj to, že pred ňou už bolo niekoľko pohárikov, ktoré zrovna barman prišiel vziať, aby ich mohol spratať zo stola.
Jeden jej tam ale nechal, ten, s ktorým sa hrala. Ja som zatiaľ zas prešiel pohľadom k nej a zvedavo som očakával na odpoveď ohľadom toho, že som ju tu nevidel.
A tá ku mne prišla len krátko po tom, čo som sa to spýtal...
"Ale čo.. takže si tu na návšteve?" Nadvihol som obočie a s akýmsi spokojno-provokatérskym úsmevom som sa na ňu díval ďalej. Ak teda nebola odtiaľto... zbavím sa hneď jednej starosti. Uškrnul som sa, znova.
Myslel som práve na situáciu, kedy by už... povedzme... splnila, čo sa asi dalo očakávať, a mala by odísť. Odišla by z vlastného záujmu, žiadne starosti s lúčením, s tým, že sa jej vraj ozvem a blá blá blá. I keď po tých pohárikoch mi prestala pripomínať nejakú slušnú, nevinnú babu, ale ako som si už dnes opakoval veľakrát, zdanie môže klamať. Takže som to nechával na osude.
I keď ten mi tiež nebol vždy príjemný, naposledy mi zariadil návštevu nemocnice kvôli Yuri!
Aj keď to bolo istým spôsobom tiež v pohode, hoc ma ešte sem tam štvalo to, že som jej naletel na tú stratu pamäte.
Aspoň som teraz do budúcna mohol rozmýšľať o tom, ktorá lampa ju zas zrazí.
A aké následky jej to spraví... no, hlavne žiadne také, aby som ju zas musel vláčiť k doktorom.
To radšej nech vrazí pri niekom inom a potom to len príde znova zapiť ku mne do sídla, než keby ju mám zas.. jo, v podstate zachraňovať...
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 6:47 pm

"Hmmm..." chvíli jsem zamyšleně přemýšlela, co mu odpovím, abych neřekla nějakou hloupost, co by mě dost možná prozradila. Radši jsem si teď už dávala pozor, nebyla jsem už tak úplně v uvědomělém stavu, tak kdyby náhodou, že jo.
"Dalo by se to tak říct." usmála jsem se nakonec a zvedla oči, abych se mohla setkat s pohledem těch jeho. "Jsem na návštěvě u příbuzných." ušklíbla jsem se a v hlavě se královsky bavila. Krásně mi to vychází, jen co je pravda..
Kousla jsem se do rtu, abych se nezačala smát. Mohlo to vypadat všelijak, ale nedokázala jsem se udržet, protože až tohle budu vyprávět Ren, bude se celkem stoprocentně válet po zemi smíchy. Kdepak, takové bravurní kousky se nestávali každý den.
Nakonec jsem jen znovu vzala lahev, tu jeho samozřejmě, dlouze osvěžila svá ústa pitím a sotva jsem polkla poslední lok, s přimhouřenýma očima jsem k němu stočila zrak. "No.." olízla jsem si rty. "Co takhle tu párty posunout dál?" dál jsem se nevinně usmívala a naklonila hlavu, ovšem nedokázala jsem skrýt své nadšení.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 7:01 pm

"Mhmm, tak to potom všetko vysvetľuje." Ukončil som tému, ktorú som začal svojou otázkou a začal som sa naťahovať. Znova. To sedenie síce bolo lepšie, než keby som sa mal nejako hýbať, ale zároveň mi telo trošku "tuhlo". Presedieť tu tak dlho hold nerobilo dobre telu.. ani pečeni.. a všetkému ostatnému.. ale to mne bolo, ako inak, fuk.
Mlčky som ju pozoroval pri tom, ako stiahla väčší kus obsahu fľašky a následne som sa uškrnul, aj na tom, aj na jej otázke, ktorá hneď nasledovala.
"Nemôžem nič, než iba súhlasiť." Poznamenal som a kratšie sa na ňu ešte díval s úškrnom, než som ale prešiel očami k výberu nápojov. Čo vziať domov? Nemal som pri sebe až toľko, že by som si toho dovolil veľa. Max. dve-tri fľašky, tie lepšie samozrejme. Mlčky som na ne ostal hľadieť a asi si vyberať, keďže tu toho bolo teda požehnane.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 8:03 pm

Spokojeně jsem zaregistrovala, že žádné další otázky už nepřijdou, což mě upokojilo. Nerada bych řekla něco důležitého a popravdě, už teď jsem si spílala. Kdyby se zeptal u koho, co bych mu na to asi tak odpověděla? Kdepak, chytrá a zodpovědná tu vždycky byla Ren a na špinavou práci jsem tedy zbývala já,.. ne že by mi to nějak vadilo, spíš naopak.
"Výborně." zasmála jsem se a celkem nerada posunula prázdnou skelničku směrem k číšníkovi. No jo, hold nerada jsem se vzdávala svých hraček, ale vypustit tuhle zase tak těžké nebylo. Zvlášť, pokud pokračování bude větší zábava.
Už bych se nejspíš zvedla, kdyby mě nezaujal pohled na Natsua, protože právě vyhlížel, jako by řešil kvantovou mechaniku. Tiše jsem se pro sebe uchechtla, protože jsem na pomyslný žebříček jeho tužeb musela na první příčku, hned vedle žen, zařadit taky chlast. Jako by to u něj člověk nečekal!
Nakonec jsem se naklonila přes bar, abych na flašky lépe viděla a ukázala prstem na jednu, která měla, alespoń podle mého mínění, nejhezčí barvu. "Tuhle." zazubila jsem se, div jsem nespadla ze stoličky. To mě přivedlo na další zajímavou myšlenku, a to že jestli bydlí daleko, bude ta cesta hodně, hodně zajímavá!
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 8:53 pm

Napokon mi bol výber fľašky uľahčený, keď si Kasumi sama vybrala. Aj keď neviem podľa čoho vyberala, ale to mohlo byť jedno. Už som vypité mal, zas úplne na dorážku som dnes piť nemusel, takže to hádam postačí. Vstal som, pre istotu zistil, či sa mi svet netočí a následne som vytiahol úbohú peňaženku. Nebola špatná, len ten obsah bol úbohý. Vytiahol som jedny z posledných prachov, ktoré som hodil na pult za dnešné objednávky a vzal som tú fľašku, ktorú si Kasumi vybrala. Následne som sa otočil k dverám a s úškrnom na ňu pozrel.
"Tak sa teda ide." Oznámil som a iba s mierne opatrnou chôdzou som vyrazil von. Očakával som, že ma Kasumi bude nasledovať, hrať sa na gentlemana, ktorý jej dá prednosť, otvorí dvere, zavrie a čo ja viem čo, som sa nemusel. Viedol som ju domov, netušila kde to je, takže som bol proste vpredu a kašľal som na nejaké slušnosti typu gentlemanstva. Nikdy som ním nebol, možno ani nebudem. Podľa toho, koľko toho pečeň ešte znesie.
"Teš sa na cestu." Ozval som sa už na ulici, kde som ignoroval dážď a s úškrnom som vykročil už ulicou k sebe do sídla. Hádam už tam Amekage a Yuri neboli, bolo by to trápne, keby sa tam dovalím s Kasumi. Aj keď v mojom stave... asi by som si z toho teraz nič nerobil. Ešte by som ich aj s úsmevom zoznámil!
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NONSTOP bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   NONSTOP bar - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NONSTOP bar
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» NONSTOP Bar
» NONSTOP bar ~ Jednooká žába

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: