New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice a temné uličky

Goto down 
+3
Renji Hazuki
Shaky
Rirī
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:53 pm

Spletité ulice a uličky, které vedou do všech zákoutí Yukigakure.
Hlídky se zde toulají náhodně a proto pozor až budete vyvádět nějakou lumpárnu!
Nikdy nevíte, kdo Vás vidí.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 9:27 pm

Nuda a nic jinýho než nuda. Ti lidi se snad domluvili na tom, že se naklonují a budou se chovat úplně stejně. Dokonce i po 100 letech se tu nezměnilo tolik věcí a to jsem si myslel, že začnu nový život. Bláhový myšlenky. Bože můj, mít tak třeba psa, nebo něco na zabavení. Prokoulil jsem očima a zašel si o jednoho stánku s bižutérií. Nijak extra jsem se o to nezajímal, ale zaujalm mě jeden přívěšek. Diamant... Blesklo mi hlavou a prohlížel jsem si ho čím dál tím víc. Bylo to stavěné jak pro nějakou ženu, jen nějakou mít že? Ale byl jsem z jiné doby a oni nemají takový styl jako kdysi, jsem moc nevšední, zastaralý. I přes to jsme ho ale koupil, pro lepší případy. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 10:17 pm

"Zase jeden z těch chladnějších večerů," znaveně jsem si povzdechl, poupravil si kabát a opřel se o zítku. Chtěl jsem si udělat chvilku pro sebe, abych si mohl setřídit myšlenky. Nacházel jsem se na střeše domu dál od centra. Už jsem tu posedával nějakou dobu a klidně sledoval hvězdy. Daly se zde zaslechnout útržky konverzací lidí z uliček pode mnou a vzhledem k tomu, že tato část vesnice patřila k těm méně navštěvovanějším a odlehlejším, někdy to byly opravdu zajímavé "rozhovory"... "Kdo má chuť v takové zimě zrovna na tohle?" uchechtl jsem se, když se zespoda začaly ozývat hlasité vzdechy. "Asi bych jim měl nechat trochu soukromí," sesbíral jsem si svých pár švestek a pomocí jednoduché techniky se vypařil.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:19 pm

Dorazila jsem ve svém skromném oblečení ke stánku a cestou párkrát zaznamenala udivené pohledy lidí okolo.
Jenže pro někoho, kdo nezná nic jiného než chlad to bylo normální.
Chmm jaké to asi je cítit teplo na kůži?
Znova jsem přemýšlela nad touto otázkou, kterou jsem si pokládala už od dětství.
Mlčky jsem se otočila na chlapíka, který právě prodal svařák mladému páru a objednala si u něj taky.
"Děkuju.."
Objala jsem dlaněmi kelímek tak, jak jsem to okoukala u ostatních, kteří si tím hřáli ruce a koukla se na Shakyho.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:30 pm

Přišel jsem spolu s ní a taky si obědnal. Bože ta fronta tady se vylidnila celkem rychle, taky před Vánocemi se není řemu divit že jo. Starší chlapík u stánku mi podal kelímek, který jsem si chytil do jedné ruky a pomalu upíjel. Bohužel pohled na tu bláznivě normální ženskou mě donutil udělat něco, co jsem nikdy neudělal, ale při pohledu na ní jsem prostě musel, to fakt nešlo jinak!
Položil jsem si kelímek na vyšší sotleček opodál a sundal si bundu, kterou jsem jí přehodil přes ramena. Byla opravdu teplá a už jen díky tomu že jsem jí měl na sobě, tak musela aspoň minimálně zahřát, to jsem nevěděl jestli je furt naštvaná, že je pořád tak ledová, nebo to tak má už prostě daný.
"Lidi na tebe koukají jak na cvoka a mě při pohledu na tebe začíná přepadat pocit neochoty. Ale nijak si na to nezvykejte, je to jen proto, aby lidi přestali blbě čumět."
Zase jsem si upil a čekal, co by chtěla podniknout. Tato doba byla divná, před lety to byly jiný pařby, to byl aspoň masakr.
"Lidi z dnešní doby si očividně neumí užívat...otrava."
Povzdechl jsem si, řekl jsem si to spíš pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:38 pm

Překvapeně jsem zvedla obočí ale nijak to nekomentovala.
Vysvětlovat mu, že to nemá smysl by bylo marný. Napila jsem se a rozhlídla se po ulici.
"Jen tak mimochodem, jak si tu zvykáš?"
Upřela jsem na něj zvědavě oči. Vážně mě to zajímalo, protože to, že byl z jiné doby bylo vážně pozoruhodné.
"Ne? A jak jste si užívali předtím?"
Ušklíbla jsme se a naklonila hlavu na stranu.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:46 pm

Upil jsem si znovu svařáku a pohled přesunul do jejich očí a dokonce mi to přišlo i vtipné, protože ani já neznal odpověď na takovéto otázky. No, měla štěstí že dnes už ano.
"Nezvykám."
Odpověděl jsem a při další otázce se fakt zákeřně usmál a tentokrát to byl pravý zákeřný úsměv.
"Chceš snad poznat pořádnou srandu?"
Byla to trošku výzva. Zajímalo mě, jestli by se bála udělat něco, co bylo opravdu vtipné a nebo jestli zůstane u toho popíjení svařáčku a stání v davu u Vánočních trhů.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:57 pm

"Myslela jsem si to."
Utrousila jsem a napila se. Já bych si asi taky jen tak nezvykla.
Chmm a nebo možná jo..hmm ne určitě ne.
Zavrtěla jsem hlavou a znova se na něj koukla s nadzvednutým obočím.
"Možná.."
Nechala jsem tu odpověď viset ve vzduchu. Zajímalo mě co má na mysli.
Nedokázala jsem si představit, že by znal nějaký extra čuper super způsob zábavy.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:08 am

Její odpověď možná, pro mě nebyla opodvědí, proto jsem si povzdechl a vypil svařák z kelímku.
"Ano či ne?"
Potřeboval jsme to vědět už jen proto, abych pak nedostal sprda za něco, co jsem ani neměl chválené že jo! To by mě mohlo vomejt.
Navíc, když jsem si tak v pohodě stál, kolem jdoucí do mě narazil a ani se neomluvil. Přiložil jsem si ruku k ústům a fouknul.
"Teď koukej."
Tomu chlapovy se na zadku objevila jakási jiskřička, po chvilce mu začaly jiskřit celé kalhoty u zadnice. Byl to opravdu velký rámus už jen toho prskání a toho jeho křiku. Nepálilo ho to nebo tak něco, pouze předvedl sexy vysoupení s jiskřící prdelí a běhání sem a tam, možná ukázal i nějaké taneční prvky při těch výskokách. No, toto byl můj způsob zábavy, i když ten co jsem jí chtěl ukázat byl o trošku odlišný.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:20 am

Sledovala jsem to a jako Yukikage bych měla něco udělat! Měla bych to brát vážně, přece jen to byl člen vesnice na které mi záleží jenže místo toho jsem odvrátila hlavu a pobaveně se uchechtla aby to nikdo neviděl. Pak jsem se opět koukla na Shakyho a odkašlala si.
"Ehm.. takhle jsi se teda předtím bavil?"
Protočila jsem očima. "To je dost chabý." Rýpla jsem si a zaregistrovala skupinku lidí, která se vracela očividně z hospody. Hlasitě se smáli, hulákali a sotva chodili.
Asi dva metry před nimi pokryl zem tlustý led, když se k němu dostali popadali jako hrušky na zem.
Trochu jsem se pousmála a schovala ruku, kterou jsem to udělala do kapsy.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:29 am

"Toto je jen začátečnickej LVL."
Obhájil jsem se. Ani jsem netušil, že by se do něčeho takovýho přidala. Zledovatělá zem byla dobrým nápadam, hlavně když se nemohli postavit, tak jsem se skvěle bavil.
"Fajn...1:1."
Bokem jsem se smál. Oni fakt nemohli vstát! Byli dost na moc, to se jim ani nedivím. Vyla to zábava, o tom žádná, ale rozhodl jsem se ukázal další kousky.
"Vidíš tam tu krásku u bordelu?"
Zaměřil jsem svůj prst na stříšku nad ní, na které byl napadlý sníh a vystřelil tak ohnivou kouli.
"3...2...1..."
Sníh se na ní zvrchu celý sesypal. A nejen to. Díky tomu že jsem tam dal stejný, řekněm prvek jako chlapovy do kalhot, tak začala celá jiskřit. Doslova ten její bílý kožíšek u krku a polonahé tělo začínalo z dálky od nás vypadat spíš jako nějaká živá chodící prskavka. Ta panika a ten její kozáček, když se snažila válet sudy aby jiskření zastavila bylo k nezaplacení.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:41 am

Byla jsem zvědavá co vymyslí tentokrát.
Přesunula jsem svůj pohled na tu ženu a čekala.
Pár následujících věcí se stalo dost rychle a já si stačila jen tak tak zakrýt ruku pusou abych se nezasmála nahlas. Pak jsem se rychle rozhlídla a prohrábla si rukou vlasy. Jakmile jsem to udělala, modrou barvu vystřídala bílá. Takhle jsem byla aspoň méně nenápadná a dělala jsem to vždy, když jsem chtěla mít ve vesnici klid. Skupinka pořád nemohla vstát a tak to zase odnesou oni no. Mračna nad Yuki se stahovala do jednoho bodu nad nimi, než se nadáli napadalo na ně tolik sněhu, že byli jako sněhuláci. Sněhuláci na ledu..
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 1:00 am

Ani jsem nevěděk jak, ale tentokrát jsem se smál opravdu z vlastní vůle, aniž bych něco předstíral.
Mračna se přesunula nad tu skupinku chlapů a já se prostě nahlas smát musel, dlouho jsem se takto nepobavil.
"Opravdu super nápady. Netušil jsem že s ženskou, navíc Yukikage, navíc z této doby může být někdy sranda."
Usmál jsem se na ní z rozesmátí a pak to musel vydýchat. Nemělo to chybu. Teprve po chvilce jsem si všiml její změny vlasů a jen se letmo pousmál.
"Jak tak vydím, ani tolik zaučit nepotřebuješ. I když...Pamatuju ty časy, kdy jsem si v Akatsuki hrál v tomto stylu s celou vesnicí. Jo, to byl teprve kalibr. Navíc Hyoton je na toto jak dělanej."
Koupil jsem pár mrkví u stánku a opilým sněhulákům na ledu jsem zapíchl mrkvičky a zase se vrátil.
"Hezký výtvor."
Podotkl jsem a pak se zamyslel. Takto jsem se naposledy choval před sto lety, když jsem se zamyslel pořádně, tak možná i před více.
Pohlédl jsem na Milli a v myšlenkách se pousmál. Když se koukala na ty sněhuláky, napadlo mě něco zkusit. Oči mi zrudly, prodloužily špičáky a vlasy se o trošku víc naježily a prodloužily.
"Tímto se taky docela dobře zabavíš víš to. No, spíš u nějakých dětí v parku."
Při těchto slovách jsem stál za ní, proto mě zatím neviděla. Kdo ví, jestli by se lekla i ona, chtěl jsem to zkusit!
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 10:44 am

S úsměvem jsem sledovala jak se snaží vstát a vůbec netuší o co jde.
Ale ještě lepší bylo sledovat, Shakyho jak se směje.
Chmm..
Když se zmínil o Akatsuki naklonila jsem hlavu na stranu.
"Nechybí ti to?"
Byla to blbá otázka, jasně že mu asi ta doba chyběla, přece jenom něco jiného je být v Akatsuki a dělat si víceméně co člověk chce a něco jiného je být ve vesnici.
Sledovala jsem jak jim dal mrkvičky a usoudila, že by jsme se měli vytratit o kousek dál.
Otočila jsem se na něj abych mu to navrhla a s nadzvednutým obočím ho sledovala.
Zajímavá forma..
Nahlas jsem to nijak nekomentovala a dopila svařák, kelímek jsem pak hodila do koše a vrátila se k němu.
"Měli by jsme jít o kus dál.."
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 11:01 am

Nelekla se. Ona se nelekla! Já věděl že na ní mám radši bafnout do háje, to by určitě vyšlo!
Vrátil jsem se rychle do normální podoby a šel s ní tedy o nějaký ten kus dál, pěkně pomalejším krokem a pak se zamyslel nad její otázkou.
"Ovšem že volnost je vždy lepší. Ale i to jsem hodlal obětovat abych se stal jiným člověkem. Člověk se musí změnit podle prostředí aby přežil, kdyby to neudělal, už bych kdysi skončil možná tak na šibenici...heheh."
Poškrabal jsem se nervozně na zátylku. Své hříchy jsem probírat zrovna dvakrát nechtěl, stejně věděla co jsem byl, proto to ani nebylo potřebné.
"Kdyby jsi se narodila před sto lety, kdo ví jestli bych byl ochoten si takto s tebou povídat. Ale...nelituju toho. A co ty? Nenudí tě to věčné sezení v kanceláři?"
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 1:11 pm

"Nudí.."
Odpověděla jsem mu stroze a pak se to nakonec přece jenom rozhodla nějak rozvést.
"Ale je to cesta, kterou jsem si vybrala abych udržela klan tam kde má být."
Ušklíbla jsem se, kdybych po tom co jsem vedla povstání nechala post kage někomu jinému bylo by to více než divné a historie by se mohla opakovat.
"Ty jsi to sice nepostřehl protože jsi tu nebyl od začátku ale vesnice se hodně změnila."
Natáhla jsem ruku a s úsměvem jsem sledovala vločky jak padají na mou dlaň a nerozpouští se.
"A pokud se změní ještě víc jen za cenu toho, že budu trčet v kanclu tak tam trčet budu."
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 2:04 pm

Poslouchal jsem jí. Z jejích slov šlo poznat že ví co dělá a jde si za tím, za čím chce jít.
"Udržet klan na vrcholku a změnit vesnici nedokáže jeden člověk sám, proto máte mě."
Byl to náznak toho, aby si uvědomila že na všechno nemusí být v životě sama. Moje chování teď ale nebyla úplně všední. Lidé mě znají spíš jako ignoranga a povrchního snobce. Hold, člověk se musí přizpůsobit, no ne.
"I když tu jsem teprve chvíli, z minulosti si pamatuju jedno. Nemění se vesnice ale její lid. Kage nemění vesnici, mění chování a postoj lidí, snaží se je vést k dobrým skutkům, aby si chránili svůj domov. Možná tě moc neznám, ale svou práci plníš jako správná Kage."
Pousmál jsem se na ní, zřejmě tímto způsobem poprvé a kdo ví, třeba i naposledy. Tato osobnost kterou jsem jí teď ukázal viděla v minulosti pouze jedna osoba a ta už dávno nežije.
Vločka která přistála na její dlani se neroztekla, taky aby ano, když její kůže byla ledová. Jenže...
"Každý led jednou roztaje, někdy s pomocí a někdy i bez ní."
Přiložil jsem svou dlaň na tu její a pocítil její chladnou kůži. V duchu jsem se trošku pousmál a ruce si dal zpátky podél těla a dělal jakoby nic. Přece jí tu nemůžu ukázat svou citlivou stránku, to nikdy!
"Tak co teď madam Milli? Chtělo by to nějaký vzrůšo, mám docela chuť někomu natáhnout."
Porozhlédl jsem se po vesnici, ale pak mi došlo, že tady vlastně nikomu ublížit nemůžu. Hold, někdy se mě zvyky z Akatsuki držely jako klíště.


Naposledy upravil Shaky dne Sat Dec 21, 2013 10:36 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:40 pm

Procházel jsem celou Yukigakure, všemožné uličky, zákoutí a kulaté rohy téhle sněhem prokleté vesnice až když... konečně jsem zahlédl co jsem hledal. "A mám tě !" Řekl jsem když jsem pomalu dokráčel k ní. Měla tam pánskou společnost, ale to mi vůbec nevadilo. "Hledám tě... chodím po celé vesnici jak vůl a ty seš na rande ? ..no to je jedno, potřebuju tě. Mluvil jsem schválně neformálně, nevěděl jsem zdali ví to co vím já a hodně lidí to neví, to že je Milli Yukiage. "Mám s tebou vážnou řeč co se týče...no tam toho... ohledně toho.. chápeš, toho tajemství...však víš" Mile jsem se pousmál, i když to nešlo vidět přez masku, ani jsem si neuvědomil že jí mám stále na xichtě.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 7:16 pm

Mlčky jsem ho poslouchala a pak sledovala jak vločka zmizela po tom co mi na dlaň přiložil jeho ruku.
"Moc toho o ledu nevíš."
Pousmála jsem se tajemně a strčila ruku do kapsy.
Ne každý led se rozteče..
Když se přihnal Katsuro nadzvedla jsem obočí.
"Tak mluv.."
Pobídla jsem ho prostě, neměla jsem páru o čem to mluví a před Shakym klidně o záležitostech vesnice mluvit mohl, přece jen to byl můj zástupce.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 7:53 pm

Nahodil jsem smutnej výraz, který jak jinak opět nemohla vidět ale to mi bylo vcelku fuk. "Pošli mě někam... prosíííím...nějaká vesnice nebo tak něco, je tu strašná nuda, a... na mou práci máš jiného" Poodhrnul jsem si masku a vyplázl jazyk, tak aby to viděla. Věděl jsem že nejspíš dostanu jednu po tlamě, ale stálo to za to. Hold už jsem byl provokatér od jak živa.. a bavili mě ty její sadistický stavy, i když jsem většinou skončil bez ruky nebo nohy..
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 9:36 pm

Pousmál jsem se. Chtěl jsem něco říct, ale to už sem přišel někdo další. Nasadil jsem svůj kamenný výraz a poslouchal.
Do jiné vesnice? Co by tam chtěl asi dělat? Bez tak tam někde má milenku. Nebo třeba tajně počatý dítě co ztratilo svou mámu a on je jeho jediný příbuzný. Hmm...Nene, to je blbost! Bez tak tam má jak milenku, tak i to malý.
Začal jsem vduchu přemýšlet nad jeho důvodem odchodu, ale neříkal jsem ho nahlas, naštěstí.
Můj kamenný výraz ale nevydržel dlouho. Při jeho vypláznutí jazyka na Milli jsem si zakryl pusu a začal kašlat.
No, musel jsem nějak zamaskovat smích! Toto mě opravdu pobavilo, no spíš vydina na to, co by mu asi udělala, já se každopádně dost bavil a byl jsem zvědavý, jak zareaguje. Taky bylo možný, že by to ignorovala no.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 12:52 am

Hned jak dal pryč trochu masku a vyplázl jazyk chytla jsem ho za bradu a propalovala do něj díru.
"Neříkala jsem ti už jednou, že jestli ho na mě ještě jednou vyplázneš zmrazím ti ho a nechám upadnout?" Zavrčela jsem potichu a sladce se pousmála.
"Tohle je poslední varování, nechci strašit lidi na ulici." Pustila jsem ho a koukla se stejným pohledem na Shakyho který kašlal aby zamaskoval smích.
"Mohl by jsi se vydat do Ame, přijď zítra do kanclu pro další informace." Koukla jsem se zpět na Katsura.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 1:08 am

Hned jak to zmínila už se mi do odehrávalo před očima....asi by to opravdu bolelo. Docupital jsem pomalu k Shakymu a naklonil jsem se k jeho uchu "Dávej si na tu sadistku bacha... ukousne ti ho" šeptnul jsem tak aby neslyšela a v tu ránu jsem pelášil pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:02 am

Při jejím pohledu jsem jen s úsměvem prokoulil očima a povzdechl si. Byl jsem klidnej, teda až do doby, co mi ten chlap nepošeptal toto.
Ukousla? No počkat, ale to by musela...A já bych-.
Podíval jsem se na Milli a hlavou už se mi to celé odehrávalo, proto jsem jí jen zatřásl a snažil se to ignorovat, i když toto v hlavě asi budu mít ještě dlouho.
"Tak fajn, toto bylo celkem divný."
Uchechtl jsem se a podíval se na oblohu a hned potom na hodinky.
"Stmívá se. Já...Asi už půjdu."
Otočil jsem se a po dvou, tří krocích jsem se zastavil a na patě se otočil zpátky čelem k ní.
"Um...Nechcete třeba...na návštěvu? Jste žena a já bych se potřeboval zbavit jahod."
Tak, velkému procentu žen chutnají jahody, já jich už byl přecpaný, proto jsem neměl nejmenší chuť sníst nějaký další a aby to tam shnilo jsem taky nechtěl, navíc byly čerstvé tak kdo ví jak dlouho by to asi trvalo. Fakt jsem skoro neuvěř sám sobě že někoho momentálně zvu k sobě domů, ale vypadlo to ze mě úplně samo.
Asi začínám cvokatět. Nevadíí...
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 1:17 pm

Nadzvedla jsem obočí když Katsuro Shakymu něco šeptal a zamračila jsme se. Zase plácal hovadiny, ostatně jako vždy. Jakmile zmizel povzdechla jsem si a zakroutila hlavou.
"Jo.." přitakala jsem na to, že to bylo divný a už se viděla jak se válím doma...v klidu.
Jenže pak jsem zaslechla něco o jahodách a otočila se na něj.
"Jahody?" Zopakovala jsme abych se ujistila a najednou  jsem stála po jeho boku.
"Tak to je nesmím nechat čekat."
Poprvé jsem se nějak normálně usmála a čekala až vyrazí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice a temné uličky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulice a temné uličky
» Ulice a uličky
» Ulice a uličky
» Ulice Amegakure
» Ulice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: