New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice a temné uličky

Goto down 
+3
Renji Hazuki
Shaky
Rirī
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:53 pm

First topic message reminder :

Spletité ulice a uličky, které vedou do všech zákoutí Yukigakure.
Hlídky se zde toulají náhodně a proto pozor až budete vyvádět nějakou lumpárnu!
Nikdy nevíte, kdo Vás vidí.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 2:14 pm

Zmínka o jahodách očividně byla velmi uspokojující pro její uši.
"Fááájn, tak jdem. Doufám že se jich pak nepřejíš a nebudeš si stěžovat že už nemůžeš."
Ďábelsky jsem se usmál a šel směrem ke svému domu.
Pravda, byl sice tak o něco dál od vesnice, ale výhled na ní jsem měl, to bylo fajn. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 3:01 pm

S rukama v kapsách a stále bílou barvou vlasů jsem šla vedle něj a mlčky sledovala lidi co jsme míjeli.
Chmm..oni vlastně budou Vánoce.
Protočila jsem očima a šla dál.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:34 pm

Procházel jsem se opět ulicemi, tentokrát trochu blíže k centru s pohledem zapíchnutým do země. Bloumal jsem myšlenkami a vůbec nevnímal okolní ruch, takhle těsně před Vánoci lidé stále někam spěchali, takže já jich pár se svým líným krokem v užších uličkách pravděpodobně vytočil. Zase padal sníh, vlastně tady padal skoro vždy. Já sníh miloval a zima? Na tu jsem si za těch pár let zvykl, nic jiného mi ani nezbývalo. Možná jsem si ji dokonce i oblíbil, i když párkrát jsem zapřemýšlel, jaké by to bylo bydlet v teplejších krajinách. Šel jsem dál a dál, až mě najednou zarazilo drcnutí do čehosi malého. Zastavil jsem se a rychle se probral. Vzhlédl jsem kousek před sebe a upřel zrak na drobnou holčičku v bílém kabátě, skoro splývala se sněhem. Nechápavě kroutila hlavou a asi ji hned nedošlo, co se stalo. Dřepl jsem si a pomohl jí vstát, ona se na mě upřela lítostivý kukuč a se zarůžovělými tvářemi vyžbreptla. "O-omlouvám se, nedávala jsem pozor na cestu..." a oči opět sklopila k zemi s bradou k hrudi. Nahnul jsem hlavu na stranu, ta holčička mi někoho hrozně moc připomínala. Musel jsem se z té její reakce pousmát. "Nic se neděje, kdybych pozor dával já, tak tě nesrazím, to já se omlouvám," zavrtěl jsem hlavou a čekal, jestli se z té své chundelaté pevnosti někdy vychumlá. A taky že vychumlala, nejdřív s udiveným výrazem, který se vzápětí rozzářil do širokého úsměvu. "Um!" kývla spokojeně a také si mě přejela pohledem, zdálo se, jakoby se na okamžik zamyslela. "Ráda jsem tě zase viděla," se stále stejným úsměvem na mě jednou mrkla, položila mi její ledovou ruku na tvář a jemně po ní přejela, zatímco obešla okolo mě až za má záda. Nevěřícně jsem zíral před sebe, až se prudce otočil a zjistil, že za mnou je už jen prázdná temná ulička. Z podřepu jsem zase vstal a rozhlédl se okolo, nikde nic. Opřel jsem se o zeď jednoho z domů a podíval se vzhůru na hvězdy...
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:55 pm

Jen co jsem od sídla dorazila blíže k centru prohrábla jsem si vlasy a nechala modrou barvu zmizet opět pod bílou jako s Shakym aby mě nikdo neotravoval a divně nezíral. Jenže i tak jsem nezapadla díky tomu, že jsem v té zimě měla na sobě jen košili a tříčtvrťáky. Jop...to se mi trochu nepovedlo, ale aspoň drtivá většina nepoznala že jsem Yukikage. Byla jsem pro ně prostě jen cvok.
S rukama v kapsách jsem pomalu courala ulicemi a sledovala jak vločky dopadající na mou kůži netají, takže abych nevypadala za chvíli jako sněhulák musela jsem se oprašovat.
Sakra práce..
Oprášila jsme si vločky z vlasů a zastavila se u výlohy jednoho z krámů.
Měla bych někomu něco koupit?
Chvíli jsem nad tím vážně přemýšlela a pak se ušklíbla.
Ne.
Vešla jsem do jiného krámu a koupila si zmrzlinu.
Byl večer před Vánocemi a všude byla tuna lidí, nakonec jsem to vzdala a místo proplétání se mezi nimi jsem vyskočila na střechu, sedla si na okraj a spustila nohy dolů.
Rozbalila jsem si zmrzlinu a zvedla pohled ke hvězdám. Ten sníh mi momentálně v klidném pozorování nebe vadil, strčila jsem zmrzlinu do do pusy abych měla volné ruce a složila pečeť. Na to sníh přestal padat. Chmm.. Uchopila jsem špachtličku od zmrzliny a kousek si ukousla.
Jen tak ze zvyku kontrolovat své okolí jsem se koukla pod sebe a spatřila jednoho z Joninů. Ukusovala jsem kousky zmrzliny a zírala na něj. Zajímalo mě, jestli mé krytí funguje i na Shinobi z Yuki.
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:09 pm

Netrvalo to dlouho a v mém výhledu se objevily něčí nohy a co víc, z té střechy na mě spadla hrouda sněhu, která se zasloužila o mé další probrání. Z vlasů i ramen jsem si ho postupně všechen oprášil a zpět vzhlédl na něčí postavu tam nahoře. Z mého úhlu jediné, co se dalo rozpoznat, byly bílé vlasy, které vrhaly stříbrné odlesky ve svitu měsíce. Napadlo mě, že by to mohla být ta dívka, která vypadala jako malý sněhulák s právě bílými vlasy. Vyskočil jsem na střechu naproti a relativně zblízka si prohlédl onu osobou. Není to ona. Možná i zklamaně jsem si v duchu povzdechl. "Zima vám není?" pronesl jsem na úvod konverzace neutrálním tónem stále stojící ve stejné vzpřímené poloze. Žena v košili a tříčtvrťákách hryzající zmrzlinu, v životě jsem toho viděl už hodně a tohle jen u jedné takové. Yukikage, to mi ale blesklo hlavou až později. Přestalo sněžit.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:15 pm

Když vyskočil nahoru a zíral na mě mlčky jsem nadzvedla obočí a pokračovala v okusování zmrzliny.
"Vypadám na to?" Odpověděla jsem mu na otázku otázkou a pak se trochu ušklíbla což se ale víceméně schovalo za zmrzlinou.
"Čekal jsi někoho jiného?" Zeptala jsem se po chvíli, protože mi neuniklo jeho zkoumání mé osoby a pro většinu lidí neviditelné známky zklamání. Celou dobu jsem se tvářila stejně neutrálně jako on a sledovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:22 pm

"Nejprve mě napadlo vám nabídnout kabát, ale právě proto, že na to nevypadáte, jsem začal otázkou," odpověděl jsem nezaujatě a nakonec se po krátkém váhání rozhodl také posadit, čelem k ní. Shlédl jsem dolů ulicí a naposledy překontroloval, zda-li je opravdu prázdná. Na další otázku jsem pohled zaměřil už jen na ni. "Ano." To, že byla Yukikage jsem věděl, ale podle neobvyklé barvy vlasů mi došlo, že zřejmě takhle nechce vystupovat. Proto jsem tento fakt ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:31 pm

"Chmm.."
Koukla jsem se na nebe a sledovala hvězdy.
"Tak to se omlouvám za zklamání, snad někdy příště."
Utrousila jsem a ukousla si další kousek zmrzliny.
Nemusela jsem pospíchat, v tomhle mrazu rozhodně jen tak nerozteče.
Renji Hazuki, šermíř, vlastník Kubikiri.
Přemítla jsem si v hlavě základní věci, které jsem věděla asi o každém ve vesnici a přesunula svůj pohled na měsíc.
Tak přece jen tam budu muset dneska zajít.
Na chvíli jsem se zamračila a pak se koukla zpět na něj.
"Můžu mít pár otázek?" Vlastně tohle byla jen řečnická otázka a tak jsem pokračovala. "Co si myslíš o tom když někdo o sobě říká že je šťastlivec?"
Zdánlivě nesmyslná otázka, která se sem vůbec nehodila ale byl tu pro ní tak trochu důvod.
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:54 pm

"Hmm."
Zavrtěl jsem hlavou a společně s jejím pohledem se přesunul na nebe.
Zajímalo mě, jestli ten sníh zarazila ona. Popravdě jsem si nikdy nebyl jistý hranicemi jejích dovedností a taková "maličkost" se zdála uvěřitelná. Od doby, co přestalo sněžit, se obloha mnohem více vyjasnila a jejich svit byl ještě více ohromující. Nikdy jsem nevěděl proč, ale při pohledu na večerní oblohu se mi vždy dostalo takového uklidňujícího pocitu. Pokaždé mi přišlo jako bych nebyl sám, ale zároveň byl od všeho tk daleko. Kdekoliv a za jakékoliv situace. Bylo to zvláštní.
Hluboké ticho přerušil až hlas té slečny. Opět jsem jí pohlédl do tváře a vyslechl si otázku. "Existují dva typy šťastlivců. Jedni tvrdí, že jsou šťastlivci, protože jsou bohatí, úspěšní anebo se jim jen něco čas od času povede. Ti druzí o sobě tohle tvrdit nemusí, nemají tu potřebu. Jde o osoby, které v životě našli něco, co jim celý život scházelo a vyplnilo prázdné. Složilo je do celku. Ty by se tedy mohli nazývat šťastlivci, protože nalezly pro ně jediné a opravdové štěstí."
Dokončil jsem svůj monolog a pravou rukou hrábl do sněhu, na chvíli zavřel a oči a pak je zase otevřel s pohledem na ženu naproti.
Nahnul jsem jeden koutek do téměř neviditelného, skoro až zoufalého úsměvu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:05 pm

"Zajímavé.."
Utrousila jsem nakonec a snažila se rozpoznat souhvězdí.
Nakonec jsem nemusela pokládat další otázky jak jsem měla v plánu a ukousla jsem si opět kousek zmrzliny.
Pak další a další až mi nakonec nezbylo nic jiného než právě špachtlička od zmrzliny.
Trochu lítostivě jsem se na ní zadívala a pak opět přesunula pohled na oblohu.
Budu se muset poradit se Shakym..
Jak jsem předpokládala přece jenom mě dostihl divný pocit ohledně zabezpečení vesnice.
Stiskla jsem špachtli mezi zuby a složila krátkou pečeť.
Na vesnici se opět začal snášet sníh až na kousek kde jsem byla já a on. V okruhu 5-ti metrů kolem nás nebylo po sněhu ani památky. Tenhle kousek jsem nemusela kontrolovat když jsem tu byla a hlavně jsem se ještě chtěla nějakou tu chvíli kochat hvězdami.
Mlčela jsem a kousala špachtli.
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:14 pm

Střídal jsem pohled mezi ní a hvězdami. S tou zmrzlinou tam zápasila celkem dlouho, napadlo mě, jaké by to bylo být tak chladný navenek a zimu necítit. Nebo necítit teplo? Položil jsem si otázku sám sobě, ale hned na to ji nechal plavat, jelikož jsem stejně neznal odpověď. Když jí z pusy trčela už jen tyčka nanuku jako velké párátko, složila pečeť a dělo se, co se dělo. Potvrdilo to mé domněnky, líbilo se mi to. Do úsměvu se mi dokonce možná nadzdvihl i druhý koutek. Jasné hvězdy nade mnou a sníh, který jsem zbožňoval všude okolo. Byl jsem rád za toto náhodné potkání.
"Proč?" vrátil jsem se zpět k její předchozí neobvyklé otázce.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:27 pm

Přestala jsem kousat špachtli a vyndala jí z úst.
"To se dozvíš někdy později."
Koukla jsem se na něj a pousmála se.
Bylo by to zbytečné mu to teď říkat a ještě jsem to chtěla nechat všechno v klidu.
Díky sněhu jsem postřehla velký úbytek lidí v ulicích..aby taky ne když byla skoro půlnoc.
Namotala jsem si pramínek vlasů na prst a právě odtud se začala barva vlasů měnit zpět na modrou.
"Jen tak mimochodem. Za chvíli nám přibudou genini, chceš tým?"
Položila jsem mu další otázku a sledovala ho.
Měla jsem k dispozici víc Joninů než mělo být geninů a tak jsem zjišťovala kdo je proti abych mu je nedala.
Nechtěla jsme aby je učil někdo otrávený a jen z povinnosti.
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:43 pm

Na souhlas jsem kývl. Bylo zbytečné z ní cokoliv dostávat, výslovně mi oznámila, že později se dozvím, z jakého důvodu se mě zeptala zrovna na tuto otázku a to mi stačilo. Zrovna jsem ji sledoval, když se jí na tváři objevil úsměv, bylo to poprvé, co jsem si všiml, že jí na okamžik zmizel ten neutrální výraz, který mi až moc podezřele připomínal ten můj při pohledu do zrcadla. Pramínek po pramínku se jí vlasy zbarvovaly opět do její modré barvy. Na tomto 'procesu' jsem se zasekl. Když se zbarvil i poslední, který byl součástí její ofiny, uvízl jsem ji na očích a byl tázán tentokrát čekatelnou, ale nelehkou otázkou. Už po dlouhou dobu bylo mojí náplní práce jen procházet ulicemi, na misi jsem nebyl stejně dlouho. Po přestěhování do Yuki jsem vesnici vlastně nikdy neopustil. "Bude vám vadit, kdybych si vzal čas na promyšlenou?"
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:54 pm

"V pořádku, promysli si to."
Odpověděla jsem mu a chvíli ho sledovala šedým pohledem, nakonec jsme se koukla na hodinky.
Ještě ne?
Zvedla jsem oči opět k obloze a znova se trochu pousmála.
Ticho, klid, hvězdy, sníh, chlad...to všechno dneska působilo nějak zvláštně.
"Ale nemáš na to zase měsíc."
Dodala jsem jen tak aby nebylo ticho.
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:06 am

"Děkuji," když mě sledovala, pohled jsem měl také upřený na ní. Proto jsem si poté nemohl nevšimnout její kontroly času. Nevypadalo to, že by zrovna někam spěchala, ale svým způsobem působila nervózně nebo nejistě? Zatímco jsem si ji prohlížel, panovalo mezi nám naprosté ticho. Ulice byly v podstatě prázdné, ani žádné občasné výkřiky se tentokrát neozvaly. Nečekal jsem, že takový klid se dá zažít i s někým poblíž. Pak ticho prořízla rychlou poznámkou. Nevadilo mi to, protože jsem sám začal pomalu přemýšlet, jak opět navázat konverzaci. Nadechl jsem se a nakonec vypustil jednu větu. "Co takhle zítra ve stejnou dobu, na stejném místě?" Tentokrát jsem já zvedl pohled opět k obloze, možná, abych se vyvaroval jejímu pohledu při zodpovídání na můj návrh.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:17 am

Po jeho otázce jsem jen nadzvedla obočí a chvíli ho mlčky sledovala.
"Fajn, takže zítra.." odmlčela jsem se a koukla se na hodinky. Nejdřív jsem se na chvíli zamračila a pak se s lehkým úsměvem koukla na něj. "Šťastné a veselé." Jakmile jsem to dořekla přestala jsem bránit sněhu aby dopadal i na část kde jsem byla já a on. Jako vždycky jsem rozevřela dlaň a sledovala vločky, které na mé pokožce netály. Když už jich bylo moc odfoukla jsem je.
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:29 am

"Dobře," jen jsem znovu potvrdil to, na čem jsme se domluvili a pousmál se s pohledem stále ještě poletujícím od hvězdě k hvězdě. Šťastné a veselé? Sklopil jsem pohled na ni a nechápavě pootočil hlavou. Všiml jsem si úsměvu a pak si dal dvě a dvě dohromady. Ach, ty hodinky. Také jsem s úsměvem odvětil. "Šťastné a veselé." Nepamatoval jsem, kdy to bylo naposledy, co jsem slavil Vánoce. Alespoň ty šťastné a veselé už velmi dávno. Koukal jsem, jak nastavila dlaň, udělal jsem to též a sledoval vločky, jak se postupně jedna za druhou roztály. Když už jsem tam měl malou loužičku, sevřel jsem ruku v pěst a nechal kapičky vody protéct mezi prsty.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:39 am

Přece jenom to nechám na příště, ta moje lenost..
Ještě chvíli jsem tam mlčky seděla a nakonec se začala pomalu zvedat.
O chvíli později jsem stála nad ním a natáhla k němu sevřenou dlaň.
Počkala jsem až nastaví dlaň a pustila mu do ní ledovou vločku ve velikosti přívěšku.
Vločka chladila ale při styku s teplem netála.
"Já bych na to pak zapomněla. Budeš to potřebovat, ber to třeba jako dárek k Vánocům, pak ti to vysvětlím."
Mírně jsem se ušklíbla a skočila ze střechy dolů do ulice.
Když jsem dopadla pohodila jsem vlasy a letmo se na něj otočila.
"Tak zítra.."
Prohodila jsem aby mě slyšel a pomalu odešla za roh a mířila domů.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:51 am

Nebyl jsem vůbec pozorný, sledoval jsem zaujatě svoji dlaň. Když jsem se podíval před sebe, stála nade mnou. Vytočil jsem hlavu za sebe a také okamžitě vstal, natáhla svou dlaň a do té mé nechala sklouznout vločku, odlišnou od ostatních, netála. Vyslechl jsem její slova a s nepatrným úsměvem poděkoval. Dále už se vše seběhlo rychle, neohroženě seskočila dolů a s posledními loučícími slovy zmizela za rohem. Já stihl jen mávnout. Naposledy jsem prohlédl oblohu a také se vydal volným tempem pryč. Já pro vás žádný dárek nemám...

přesun
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:12 am

Dorazil jsem téměř na čas, možná s nepatrným předstihem na místo, kde jsem naposledy potkal Yukikage. Stopy po naší předchozí konverzaci už dávno zahladil sníh, i přesto jsem věděl, kde přesně jsme před nedávnem seděli. Ještě tu nebyla a já pár minut přemýšlel, co udělat s květinou v ruce. Nakonec jsem se rozhodl ji položit tam, kde Yukikage seděla. Rozprostřel jsem kousek látky a na něj položil jednu už vykvetlou bílou růži, poté jsem se vrátil naproti a posadil se s pohledem upřeným ke dlani, v které jsem svíral ledovou vločku. Možná zapomněla...
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:20 am

Cestou na místo jsem se stavila opět v krámě a opět si koupila nanuk.
Když jsem nemohla mít jahody, cpala jsem se aspoň zmrzlinou.
Vlastně počkat, Shaky říkal že jahody jsou v Kusagakure..
Kousla jsem do zmrzliny a už věděla koho tam pro ně pošlu.
Na sobě jsem měla typické letní oblečení a vyskočila na střechu budovy, kde jsem předtím seděla.
"Yo.."
Zvedla jsem ruku na pozdrav a ukousla si další kousek z ledové pochoutky.
Pomalu jsem došla na kraj a koukla se pod sebe do tmavé uličky.
"Rozmyslel jsi si to s tím týmem?"
Prohodila jsem směrem k němu a pak zaregistrovala růži.
Hmm?
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:30 am

Mé zasnění přerušil sníh, který zakřupal pod jejími kroky. Stočil jsem zrak směrem, odkud zvuky vycházely a vzápětí vločku zandal do náprsní kapsy. Říkal jsem si, jestli si ji pověsit na řetízek, ale zatím se kapsa zdála jako dobrá alternativa. Při pohledu na ni a její typické oblečení jsem si musel položit řečnickou otázku, kolika lidem asi nahnala husí kůži, když ji zahlédli. Na pozdrav jsem jen beze slova mávl. Chvíli jsem ji sledoval a pak odpověděl na otázku. "Ještě ne," řekl jsem neutrálně. Když to vypadalo, že si všimla té růže, tak jsem ještě stejným tonem dodal. "To je dárek pro vás, nic lepšího mě nenapadlo."
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:40 am

Páni..
Koukala jsem se na růži a tvářila se jako vždy..takže nijak ačkoliv jsem měla radost.
Netušila jsem co mám dělat, bylo to hloupé ale předtím mi nikdo z žádného důvodu ještě kytku nedal.
A taky jsem si tu vybudovala pověst ledově klidné osoby takže i teď bych se tak měla chovat.
Když na chvíli vypadnu z role nikdo to nepozná a nikomu to neublíží.
Sehnula jsem se pro ní a rozpačitě si k ní přičichla.
"Um děkuji." Usmála jsme se na něj až moc spokojeně a růži i pořád prohlížela.
"Netušila jsem, že se u nás dají sehnat kytky."
Pronesla jsem zamyšleně...chm jak bych to taky měla vědět když šly kytky mimo mě.
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:51 am

Zprvu jsem se chtěl zeptat, jestli se jí ta růže nelíbí, ale když už jsem pootevřel ústa, sehnula se pro ni a věnovala mi nakonec i překrásný úsměv. Dokonce se jí udělaly dva koutky, jeden výraznější než druhý. Dva dárky za dva dny od jedné osoby, skoro se mi snad i začaly Vánoce zamlouvat, tedy alespoň ty letošní. Také jsem se tedy spokojeně pousmál a na její poděkování jen kývl. "To já taky ne, ale nakonec se ukázalo, že ano," odpověděl jsem, zatímco jsem si užíval její radosti. Tato růže rostla nedaleko Yukigakure a tím pádem byla zvyklá na tak chladné podmínky, bylo to zvláštní, ale také to asi vysvětlovalo, že dotek Yukikage květině nijak neublížil.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:05 am

Pořád jsem byla tak zaujatá růží, že jsem zapomněla zastavit sníh když jsem přišla, takže jsem skoro všude na sobě měla sněhové vločky.
Došlo mi to až když jich několik dopadlo i na růži. Čhe..
Strčila jsme si zmrzlinu do pusy a stiskla jí mezi zuby, volnou rukou jsem se trochu oprášila a dostala vločky z vlasů.
Delší vycházky když sněžilo jsem neměla ráda, protože se ze mě stával sněhulák.
Stiskla jsem opět v ruce dřívko od nanuku a vločky kolem nás přestaly padat jako předtím.
Poté jsem se konečně koukla opět na něj. Moc ukecaný teda nebyl, ale aspoň byl chvíli klid...ne jako když remtal Shaky.
"Co jsi vlastně celé dny dělal? Nepamatuji si, že bych tě nějak extra často viděla v kanceláři nebo v ulicích." Naklonila jsem trochu hlavu na stranu a sledovala ho. Nebyla to výčitka ani nic podobného, jen mě to tak napadlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice a temné uličky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice a temné uličky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulice a temné uličky
» Ulice a uličky
» Ulice a uličky
» Ulice Amegakure
» Ulice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: