New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar U Sněhové vločky

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:54 pm

Bar, který je otevřený NONSTOP. Samozřejmě se zde nenalévá alkohol osobám mladším 18-ti let a pro opilce je tu vyhazovač. Je zde několik oddělených místností, které slouží pro větší skupinky které chtějí mít soukromí nebo pro Yukikage.

Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 7:38 pm

Dostal som sa do tohto baru a sadol som si hneď za bar. Mal som chuť na niečo alkoholické, ale nie zas to prehnať. Rozmýšľal som, že to dnes nepreženiem, a tak som si objednal obyčajné pivo.
Celkom som sa nudil a hodila by sa nejaká spoločnosť, lenže tu v Yuki nebol nikto taký normálny, všetci sa mi zdali ako keby boli workoholici a nikto si tu nevedel ani užiť bola tu nuda a nič viac.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:37 pm

Objevil jsem se před dveřma.
Bar u Sněhové vločky jo...originální název, fakt.
Vstoupil jsem dovnitř a sedl si k baru s tím, že jsem si objednal několik flašek saké, dokonce na tolik, že i barman byl překvapený. Tak ale co dělat o Vánocích, nikdy se to za mě neslavilo, proto jsem dělal to co každý rok v tomto období.
Všiml jsem si nějakýho chlapa opodál, byl to Jonin z vesnice. Já ale zase nasadil ten svůj kamenný výraz a začal do sebe nalívat první flašku saké.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 6:57 pm

Po čase neurčitém, když jsem tu strávil vlastně skoro celé svátky jsem se zvedl a zaplatil. Sakra byl jsem to fakt docela na mol, sice jsem věděl co se kolem mě děje, ale mé reakce na to byly o něco opožděný, tolik lihu v sobě jsem neměl pěkně dlouho.
"Díky chlapi, asi se pudu hlásit k Yukikage, potřebuju misi do háje, jsem zase švorc!"
Všechny prachy jsem utratil tady! Zase, jako vždy, proto jsem musel dostat něco za co bych je zase dostal a možností byla mise. Vyšel jsem ven a proběhl se, aby ze mě alkohol aspoň nějak vymizel a rozproudil se v mém těle, aby se mi ulevilo.
Běhal jsem tam jak idiot, ale po chvilce mi bylo líp, asi. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:23 am

Strávil som tu dosť dlho, nuž bol som švorc, čo som mal robiť? Tiež som šiel za Yukikage, ako ten chlapík, čo to povedal minule. Nespokojne som sa postavil zo stoličky, nebol som opitý, možno to tak bolo cítiť z úst a to mi bolo šuma fuk! Vyšiel som von a natiahol som sa. Celkom pomaly som šiel smerom k Yukikage. Dúfal som, že so mňa nevycíti alkohol, lebo pravdupovediac by som asi neskončil najlepšie.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar U Sněhové vločky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bar U Sněhové vločky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: