New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vězení / Yuki no keimusho

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Vězení / Yuki no keimusho Empty
PříspěvekPředmět: Vězení / Yuki no keimusho   Vězení / Yuki no keimusho I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:55 pm

Vězení / Yuki no keimusho Aecd0cc981f402ac00d687c015a6968ca6912561

* Vězení je mimo vesnici, vchod do vězení je v obří ledové hoře která se tyčí nad vesnicí.
* Do tohoto vězení by se vážně nikdo nechtěl dostat. Takže dodržujte pravidla a poslouchejte Yukikage nebo si tu chvíli pobudete.
* Vězení je rozlehlé a má několik bloků.
* Vězení Yuki no keimusho je postaveno tak, aby se nikdo nedostal dovnitř a nikdo ven, možná, že to nebude jen obyčejné vězení...
*"B"
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Vězení / Yuki no keimusho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězení / Yuki no keimusho   Vězení / Yuki no keimusho I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 6:56 pm

Přišel jsem před bránu vězení a shlédnul celou jeho majestátnost.. bylo to snad větší než to sídlo klanu Yuki které jsem měl tu čest nevidět ze vnitř.. Přišel jsem před bránu a hned jak mě shinobi hlídající viděli, už věděli a otevírali bránu. Vešel jsem dovnitř a jeden strážný mě vedl už k připravenému trestanci odsouzenému na smrt. Většina odsouzených na smrt mě znala, chodíval jsem tady a oni věděli proč. Když jsem dorazil k vězni hlídač mě opustil a já si připravil vše na rituál který jsem následně provedl. Při odchodu jsem popřál strážným klidnou službu a zamířil pryč (přesun)
Návrat nahoru Goto down
 
Vězení / Yuki no keimusho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: