New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Horké prameny a sauna

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Horké prameny a sauna Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny a sauna   Horké prameny a sauna I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 8:23 pm

V lázních si můžete odpočinout po celodenní práci a úplně vypnout.
Tady Vám nehrozí žádné nebezpečí, maximálně, že se utopíte. Lázně jsou oddělené ale nachází se zde i část, která je spojená.
Jsou tu k dispozici tři pokoje ve kterých můžete přespat pokud se Vám nechce domů z tohoto krásného místa. Dale je tu prostorná sauna ve které se můžete pořádně zapotit.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Horké prameny a sauna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny a sauna   Horké prameny a sauna I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 1:16 am

Došel jsem až sem. Sauny ss zdály jako dobrým místem na odpočinek a odreagování se. Taky co jsem měl dělat, trénovat jsem zatím nepotřeboval.
Vlezl jsem si do společných lázní (:3) kde jsem si sedl do vody a relaxoval, byla tu pára a jestě věčí sálala ze mě. Jako muže měnikdy neomrzelo šmírováni žen, proto jsem byl rád, že jssm byl ve společných lázní sám a mohl dírkou v zábraně koukat na hezké ženské. Bylo mi totiž už tak jasné že do společných hezké ženy nepůjdou.
Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny a sauna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Horké prameny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: