New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zasedací / Diplomatická místnost

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:55 pm

Tato velká místnost které dominuje dlouhý stůl a několik židlí se nachází pod kage budovou.
Slouží k poradám, volení nového kageho, diplomatickým věcem a chystání války.
Sem nemá přístup NIKDO kromě Yukikage a povolaných osob které ona sama určí.

Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 9:20 pm

~Stráže~
Strážný je dovedl až ke kage budově ale místo nahoru po schodech je vedl dolů pod budovu.
Otevřel dveře a nechal je vejít do velké místnosti které dominoval velký dlouhý stůl.
Sem se obvykle vodili lidí z ostatních vesnici a nyní tomu nebylo jinak.
"Yukikage-sama tu bude hned usaďte se."
Lehce se opět uklonil a zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 9:29 pm

Tak stráž nás tu odprevadila. Ja som si sadol a tváril sa seriózne, ako by som to nebol ani ja. Keď že tu bolo strašné ticho musel som ho niečim zakryť.
"Tak čo ty a ten chlapík? Pred kanclom, čo si sa tam s ním objímala a neviem čo.. Volá sa Kence.. Kensei hádam. Ste spolu?"
Opýtal som sa na rovinu Konan, bol som väčšinou zvedavý.. teraz som čakal jej odpoveď, najskôr ma tu zmláti. Alebo odfŕkne aby som sa do toho nestaral. Nuž bolo mi to fuk, hlavne že tu nebude ticho.


Naposledy upravil Akihiro dne Sun Jan 05, 2014 5:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:19 am

Sadla som si asi meter od Akiho. Aj keď sa tváril seriózne, čo mi uňho pripadalo nenormálne. Asi vzal moje slová vážne. Aspoň že to. Čo sa do toho staráš? Je to môj bývalý tímový partner a dobrý kamarát, nič viac. Len čo spomenul, že sme spolu, sčervenala som ako puľka, ale nie preto, že by som sa hanbila, ale od hnevu. Mala som sto chutí s ním preraziť stenu. Kľúúúd, Konan, kľúúd. O chvíľu sem príde Yukikage, nesmieš sa pred ním...Alebo ňou, strápniť. Prepichla som Akiho vražedným pohľadom a ďalej sa radšej nevyjadrovala. Ako sa poznám, nedopadlo by to dobre. Mám veľmi pekný slovník a keby ho ten alebo tá Yukikage začula...Proste by to bol poriadny trapas.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:25 am

"Pfff... ja len tak"
Odpovedal som a sedel som si na stoličke, radšej som mlčal, lebo sa červenala. Síce som nevedel kvôli čomu, ale radšej som mlčal a tváril sa zas seriózne. Yukikage to chvíľku trvá, ale samozrejme to mi nemalo prekážať, nechcel som tu vytvoriť vojnu.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 7:18 pm

// Omlouvám se, měla jsem problém s internetem ^^"
Seběhla jsem po schodech až před dveře zasedačky a měla na sobě už svou mužskou podobu.
Jelikož jsem dbala na to aby o Yuki měl každý minimum informací pokaždé když jsem měla přijít do styku s lidmi z jiné vesnice byla jsem buď za muže nebo za ženu abych je spletla.
Modrou barvu vlasů jsem si ale vždy nechávala.
Vešla jsem do místnosti a se mnou i momentálně nechtěný chlad, který jsem okolo sebe šířila i když jsem se ho snažila omezit.
"Vítám Vás, jsem kage této vesnice."
Kývla jsem na ně a zavřela za sebou. Přešla jsem k židli v čele stolu a sedla si.
"S čím Vám mohu pomoci?"
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 9:05 pm

//To je v pohode xD
Odrazu sa tu vynoril akýsi chlap. Predpokladala som, že to bol Yukikage. S úškrnom som sa pozrela na Akiho, mal smolu no, nemal koho očumovať. Pokiaľ to teda nebol gay alebo bisexuál. Vyskočila som na nohy a hlboko sa uklonila. Dobrý večer, Yukikage-sama. Narovnala som sa a milo mu pozrela do očí. Volám sa Konan Kimura. Predstavila som sa a ukázala na Akiho. A toto je Akihiro. Na chvíľu som sa odmlčala. Obaja sme z Kusagakure a prichádzame sem na žiadosť Kusukáge, aby sme vám odovzdali list s mierovou zmluvou, ak teda budete mať o jej uzavretie záujem, prípadne s vami vyjednali nejaké tie podmienky. Nevedela som ako začať, nebola som Lucyiným zástupcom dlho a takúto misiu som plnila prvý krát. Snažila som sa ale pôsobiť milo a priateľsky, zároveň seriózne. Vytiahla som z taštičky obálku a podala mu ho. Popritom som mlčala, čakajúc na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 9:24 pm

Taktiež som vstal, hlboko som sa poklonil Yukikagemu. Bol to chlap. Potom, čo ma predstavila Konan som len povedal.
"Je mi potešením... Yukikage-sama."
Pozrel som kagemu priamo do očí. Stál som, pokiaľ si samozrejme si kage nesadne prvý, bolo by neslušné sadať skôr. Aspoň mi to tak pripadalo.
Ja som nič nehovoril, nechal som to na Konan. Bola to predsa zástupkyňa. Ja som bol Anbu a mal som skôr na starosti trošku iné záležitosti a nie diplomaciu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 9:39 pm

Přesunula jsem svůj pohled na Konan, která mluvila, když představovala Akihira letmo jsem se koukla i na něj a pak zpět na ní. Tvářila jsme víceméně chladně jako vždy když jsem jednala s někým neznámým a poslouchala. Nakonec jsem se koukla na obálku ale nebrala si jí.
Takže mírová smlouva?
Ušklíbla jsem se v duchu, Yukigakure nikdy žádné smlouvy neuzavírala.
Stále jsem se obálky ani nedotkla a koukla se zpět na ní.
"Než se kouknu do obálky..řekněte mi co z toho bude Yukigakure mít."
Naklonila jsem mírně hlavu na stranu a prohrábla si vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 10:40 pm

Nejako mi to nedalo a musel som sa zapojiť do rozhovoru.
"Tak v prvom rade Yukikage-sama. Podpísaním budeme obojstranne zaviazaný sa podporiť v prípade útoku od inej dediny. Ak budú dediny v miery, obchodníci sa tu privalia, lebo ich po ceste nebude nič ohrozovať a budú mať prístup cez hranice našich území. To znamená, že ekonomika v oboch dedinách porastie. A vy tu budete mať o niečo našich produktov ako napríklad jahody, ktoré máme v Kusagakure celkom výborné."
Povedal som a stál som kúsok oproti Milli, pozeral som sa jej do očí mojím chladným pohľadom. Jahody som spomenul len náhodou, ale v Kusagakure boli naozaj skvelé. Trošku som hovoril aj ako obchodník, ale tak to mi trošku ušlo...
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:36 pm

Když si tentokrát vzal slovo Akihiro sledovala jsem ho stejně chladným pohledem a lehce mi cukl koutek nahoru když skončil.
Více lidí ve vesnici, větší riziko úniku informací.
Sáhla jsem po obálce a otevřela jí, letmo jsem si přečetla smlouvu a vrátila se pohledem k nim.
"Kdybych se rozhodl to přijmout...přijmu podporu při útoku ale nezaručuji vždy volný průchod vesnicí pro Vaše shinobi. "
Hodila jsem obálku zase na stůl a čekala na reakci.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:46 pm

"Naše shinobi jednotky sa tu ani neukážu, pokiaľ na to nebudú mať dôvod."
Odpovedal som s tým istým chladným pohľadom bez zmeny. Vyjednávanie sme mali tiež pri Anbu tréningu a teraz som si to tak trošku zopakoval. Radšej som to neprenechával Konan, to už z jedného dôvôdu, podceňoval som ju v tejto téme, ako je politika. A myslel som si, že som vlastne urobil aj dobre.
"Tak Yukikage-sama, rozhodnete sa hneď alebo potrebujete čas?"
Opýtal som sa, stále ten istý pohľad priamo do jej očí.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:57 pm

"Skvěle.."
Sáhla jsem pro propisku a ve smlouvě přeškrtla "volný průchod vesnicí".
"Yukigakure nikdy s nikým neuzavírala smlouvy a já to nehodlám jen tak z minuty na minutu změnit. Pokud Vám to nevadí dám Vám odpověď zítra."
Vstala jsem i se smlouvou a propiskou.
"Momentálně je Vám vesnice k dipozici a ubytování máte zdarma. Hezký zbytek večera."
Kývla jsem lehce a odešla z místnosti. Za dveřmi už stál muž, který je měl doprovodit pryč z budovy a jeden člen Anbu jednotek.
"Jako vždycky."
Prohodila jsem k němu když jsem kolem něj procházela a stejně jako on rychle zmizela.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 12:08 am

Vypočul som si Yukikageho. Stále kamenný výraz a zareagoval som len.
"Aj Vám Yukikage-sama."
Vyšiel som za dvere pozrel sa na toho muža a konečne ten svoj kamenný výraz prerušil úsmevom. Misia vypadala celkom dobre, už som len chcel aby to dobre dopadlo. A diplomacia síce nebol môj štýl, ale vyšlo to. Od Lucy budem žiadať príplatok, ak to Yukikage-sama podpíše. Však Yukigakure nikdy zmluvu nepodpísala, ak sa mi to podarí, tak budem happy! Čakal som, čo spraví ten chlapík.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:23 pm

Muž je jen vyvedl z budovy aby se po ní někde netoulali a nechal je být ať si dělají co chtějí.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 11:21 pm

Následoval som muža a potom som sa otočil na Konan.
"Idem sa porozhliadnuť po dedine."
Odpovedal som pokojne. Nemám poňatia kam som šiel a ani ako si nájdem miesto na prespanie, ale dúfal som, že to prežijem nejako.
Bol som na misií, čo som bral vážne to znamenalo, žiadne balenie ľahkých žien, žiadný alkohol a v podstate skoro všetká zábava.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 10:31 am

Prižmúrila som oči na Akiho a prepichovala ho vražedným pohľadom. Pripadala som si ako debil. Ale vážne. Skôr než som stihla prehovoriť, skočil mi do reči a všetko s Yukikagem vyriešil. Tak to kde sme? Do lesa? Tak som tu len tak stála a dívala striedavo na Yukikageho a Akiho, dopadlo to celkom dobre. Až na to, že sme museli nejaký ten čas počkať. Nevadilo by mi to, keby tu nemali mrazy. Stavím sa, že zo mňa bude snehuliak. Aj vám, Yukikage-sama. Uklonila som sa mu na znak úcty a vykročila za tým chlapom, ktorý nás mal vyviesť von. Potom som sa vybrala kto vie kam...Yukigakure som absolútne nepoznala. Dúfala som, že sa tu nestratím. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zasedací / Diplomatická místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasedací / Diplomatická místnost   Zasedací / Diplomatická místnost I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zasedací / Diplomatická místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: