New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Yukikage

Goto down 
+5
Yuki
Shaky
Daichi Hoozuki
Milli Yuki
Rirī
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:55 pm

First topic message reminder :

Budova Yukikage se nachází uprostřed vesnice, není rozhodně ale nejvyšší budovou ve vesnici.
*Kancelář je hlídaná a v době nepřítomnosti Yukikage se zamyká.
*Kancelář je hlídaná skrytým ANBU, i když v této místnosti není nic, co by stálo za ukradení.
*Ačkoliv je celá budova z ledu, chlad je potlačen a proto je zde teplo. Kromě kanceláře, pokud je v ní Milli je v kanceláři hrozná kosa.
Kancelář Yukikage - Stránka 2 Yuki10



Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:13 pm

Byla to fakt rychlovka, ani jsem pomalu nedokázal postřehnout kde jsem, ale vzala to, takže to byl cajk, nuda byla snad ukončena.
Před budovou jsem se udiveně koukl na její oblečení a prokulil očima. Ta ženská byla nenormální a vlastně asi jediný kdo mi tu přišel normální a kdo se držel dávnější doby kterou jsem znal, neměl jsem na výběr. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Rinkataki
Genin
Rinkataki


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:06 am

Samui Shiro

Z sídla klanu jsme zamířili rovnou sem, do kanceláře Kage. Celou cestu sem jsme se drželi za ruce. Přišlo mi to hodně divné, ale nevadilo mi to. Nechtěla jsem to zvláštní pouto porušit. Doufala jsem, že tam bude, protože jinak bych tam musela jít někdy znovu a to se mi moc nechtělo. ..
Celá cesta proběhla více méně v tichosti. Nevěděla jsem jak se mám bavit s lidmi a už vůbec jsem netušila... jak bych se měla bavit s chlapcem mého věku.
Kibõ se mi po celou dobu držel u nohy a vzorně cupital vedle mě.
Když jsme došli ke kanceláři Kage, tak jsem se zastavila před dveřma a usmála jsem se nevině na Danteho
... "Ehm. Já... promiň, že tak málo mluvím... ale nejsem zvyklá na to, že by se se mnou někdo bavil." Řekla jsem upřímně a podívala jsem se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Da-Tenshi
Genin
Da-Tenshi


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:29 am

Kráčal som vedľa nej po celý čas.. však sme sa predsa len držali za ruky. Cesta bola celkom tichá.. sám som sa nesnažil naviazať nejakú konverzáciu páč som si aj tak nebol istý, či by mi nejakým spôsobom odpovedala. Rozhodol som sa najprv si skúsiť.. u nej vybudova´t nejakú tú dôveru.. po tom nejaký rozhovor určite pôjde ľahšie. Došli sme až k dverám a mne bolo absolútne jasné že tu Milli nie je. Nepočul som ju.. Poškrabal som sa vo vlasoch no to na mňa Shiro prehovorila a ja som sa na ňu prekvapene usmial. Položil som jej ruku na temeno hlavy a utešujúco som ju pohladil. 
"Nič si z toho nerob Shiro-chan, to sa časom spraví." Pousmial som sa pri čom som sa pohľadu do jej očí nijak nebránil.
"Len.. vieš.. Milli.. tu nie je." Dodal som už trocha sklesnuto. Nevyzeralo to však tak, že by som mal blbú náladu. Vlastne som bol celkom určite happy.
Návrat nahoru Goto down
Rinkataki
Genin
Rinkataki


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 1:21 am

Samui Shiro

Když ke mě natáhl ruku, tak jsem trochu ztuhla. Bylo to pro mě těžké...
"Nevím jestli se to spraví... možná už takhle žiji příliš dlouho na to, aby se to mohlo spravit..." povzdechla jsem si a uhla jsem pohledem.
"Není? Achjo... tak sem budu muset zajít ještě jednou... no nevadí." Řekla jsem a pohladila jsem mého vlčího přítele, který se mi usídlil u nohy.
Návrat nahoru Goto down
Da-Tenshi
Genin
Da-Tenshi


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:01 pm

Zložil som ruku z jej hlavy a len som si ju položil v bok.
"Vravím ti, že sa ti oveľa viac oplatí počkať na ňu v sídle. Je väčšia pravdepodobnosť že tam na ňu raz narazíš než že ju nájdeš tu. Sám si nemyslím že je až taký workoholic za akého sa považuje." Zasmial som sa nad v podstate pravdivou vecou. 
"Len.. čo teraz.." Na chvíľku som sa pozeral von oknom, po čom som pohľad upriamil späť na Shiro. "Napadá ťa niečo? Kam by si chcela ísť.. alebo tak ? Popravde ma Milli zabije keď jej neukážem nejakú novú techniku.. ale to.. asi počká." Uškrnul som sa. Môj život v Yuki bol dosť na vlásku.. v podstate každý deň. Naozaj som sa desil toho že raz Milli naštvem a ona sa rozhodne na mňa uvrhnúť všetky tresty ktoré by som si mal teoreticky odpikať za to, čo som spravil v minulosti.
Návrat nahoru Goto down
Rinkataki
Genin
Rinkataki


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:37 pm

Samui Shiro

Usmála jsem se a poté jsem kývla. "Chmm. Asi máš pravdu... ale možná sem ještě zajdu. Stejně nemám celé dny co dělat." Podívala jsem se na něj a opřela jsem se o stěnu. Rukou jsem stále drbala Kibõ. Ten si to viditelně náležitě užíval. Jeho blažený pohled mluvil za vše.
"Já nevím." Podívala jsem se do země. "Nevím kam by se dalo jít.. Kam by se mělo jít. Neznám to." Nesměle jsem na něj koukla a sledovala jsem jeho reakci. "Možná.. by ses měl jít učit tu techniku, jestli to potřebuješ..." Přidala jsem na konec neutrálním tónem... Uvnitř jsem nechtěla, aby šel... Nevěděla jsem čím to je.. Do teď jsem vše dělala sama a tak mi to i vyhovovalo... Rukou, kterou jsem do teď  drbala mého vlčího přítele jsem se objala a mírně jsem se zamračila...
Návrat nahoru Goto down
Da-Tenshi
Genin
Da-Tenshi


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:44 pm

S povzdychom mi trocha poklesli ramená a ja som naozaj nevedel, čo s ňou. Bola pre mňa troška otáznikom.. no, nemohol som povedať že by mi to vadilo. Len som ju pozorne pozeral a.. popravde mi jej prišlo trocha ľúto.
"To je v poho.. nejak to prežijem aj bez nej." Pousmial som sa, po čom som len podišiel o krok k nej a znova som jej podal ruku.
"Pôjdeme? Myslím že by sme sa zatiaľ mohli vrátiť do sídla. Spravím ti tam niečo na .. obed." Po pozretí z okna som si len povzdychol.
"..alebo skôr na večeru." Dodal som s úškrnom na tvári popri čom som už len počkal, kým prikývne.. poprípade kým mi ruku podá. Ak sa tak stalo, moje kroky následne mierili späť do sídla klanu Yuki.
Návrat nahoru Goto down
Rinkataki
Genin
Rinkataki


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 11:09 pm

Samui Shiro

"Jak myslíš... ale nechci abys měl kvůli mě nějáké problémy."
Řekla jsem a po chvíli jsem mu podala ruku. Nechtěla jsem mu rozmlouvat jeho rozhodnutí.
"Hai. Můžeme." Mírně jsem se na něj usmála. Celkem mě překvapilo, že by mi chtěl něco vařit, ale dnešek byl viditelně plný překvapení. "A jen pod podmínkou, že ti pomůžu... Nemůžeš všechno dělat sám..." Můj úsměv se ještě o něco rozšířil a já se odrazila ode zdi a vydala jsem se spolu s tím chlapcem, který pro mě představoval velký balíček překvapení směrem k sídlu klanu Yuki.
*Přesun*
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 6:31 pm

Dorazila jsem před kancelář a odemkla si.
Nohou jsem za sebou zabouchla a hodila dřívko od nanuka, kterého jsem snědla cestou sem do koše.
Natočila jsem do větší skleničky vodu a do ní dala růži. Skleničku jsem pak postavila na skřínku u okna a sedla si do křesla.
Ach jo..
Koukla jsem se na ty papíry, které měly být už dávno hotové a pustila se do nich.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 7:01 pm

Po střechách jsem se dostal až sem. Fakt jsem to nechápal, ale tak nějak se to semnou pořád točilo, ale byl jsem v pohodě! Skočil jsem až k oknu, kde byla ale námraze a já sebou před zaklepáním na něj švihl na zem. Do p*dele náledí debilní... Poškrabal jsem se na hlavě a stoupl si.
V klidu jsem zaklepal na okno a čekal až se ta sedící-velmi milá-osoba poručí zvednout a to debilní okno otevře.
Abych nedal znát to v jakém stavu jsem, do pusy jsem si narval rampouch, abych raději ani neodpovídal a jen řekl to co potřebuju.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 7:43 pm

Otočila jsem se k oknu a nadzvedla obočí.
Jasně, proč chodit dveřmi když je tu okno.
Zamračeně jsem došla k oknu a otevřela, mlčky jsem se vrátila do křesla a podepsala další papír.
"Co potřebuješ?"
Prohodila jsme směrem k němu a dál se věnovala papírům.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 7:52 pm

Otevřela, fakt otevřela! Jenže ten rampouch se mi v puse až moc rychle roztál, proto jsem už jí neměl ničí zacpanou a vlezl dovnitř. Teda, pokus byl.
Když jsem přehodil jednu nohu přes parapet, ta druhá se mi zachytla o rošt a já se tam skácel na zem. Když jsem jí chtěl říct svůj požadavek, stoupl jsem si na nohy a zasekl se ve stoje. Toto není dobrý. Rychle jsem otevřel dveře od záchodu a nemohl jinak, prostě jsem se pozvracel (do záchodu!), pak jsem samozřejmě spláchl. Měla štěstí že jsem to stihl, protože jsem vůbec nemusel. Vypláchl jsem si pusu a nasypal si do ní skoro celý balíček žvýkaček. Opřel jsem se o rošt dveří a zvedl ukazováček nahoru.
"Opravdu by mi podla nějaká..."
Ani jsem to nedořekl a padl čelem jak šiška na zem.
"Mám návrh na zrušení alkoholu. Nevím proč ale zdá se mi že po sto letech jste tomu dali větší grády než bylo potřeba."
Vylezlo ze mě když jsem se přetočil na záda a snažil se probudit z toho tranzu a dostat nějakou misi. Nesnáším Vánoce.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 5:35 pm

Sledovala jsem ho nejdřív s kamennou tváří a pak začínala rudnout.
Během sekundy namrzla okna a teplota v kanceláři klesla o dost než normálně.
"Děláš..si srandu?"
Zavrčela jsem a zatnula zuby. Rozbít kancelář jsme si nechtěla...aspoň zatím. Kdo to má furt platit.
"Ještě jednou mi sem vlezeš zlitej a garantuji ti, že se třeba dalších 100 let nepohneš."
Procedila jsem skrz zuby a zhluboka se nadechla abych se trochu uklidnila.
Kdyby to nebyl můj zástupce už by byl ve vězení, žel bohu jím byl a tak jsem nekonala tak jako vždy.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 6:23 pm

Po kratší procházce po vesnici, od jejího domu až sem, jsem konečně byl v cíli. Otevřel jsem si dveře a vešel "Klep klep.." Přiblížil jsem se blíže ke stolu a pohledem sjel Shakyho.. zase byla s ním ? Ted sem to nehodlal řešit ani nějak kazit.. byl jsem tu kvůli jiné věci.. vlastně dvoum. "Je čas.. už je to dlouho.. musím do vezení." Věděl jsem že bude vědět.. přišel čas na to obětovat někoho Jashinovy.. náznak toho že si vážím jeho náklonosti. "A taky.. ohledně té mise, cos mi slíbila asi minulý týden.. přišel sem hned další den a ty nic.. no to je jedno, dáš mi ji ted" Mile jsem se pousmál. Masku jsem měl dole a měl jsem na sobě své obvyklé civilní oblečení, včetně černého pláště a opasku se vzorkama.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 6:32 pm

Když do toho přišel i Katsuro sedla jsem si zase do křesla a snažila se tvářit klidně.
"Ve vězení tě už čekají.."
Poznamenala jsem a podepsala další papír.
"Co se týká mise půjde do Kusagakure pro jahody a rovnou se tam poohlídneš jestli je tam klid. Samozřejmě jako vždycky, kdyby jsi tam udělal nějaký bordel jsi třeba z Uzu.."
Zamumlala jsem a vyšvihla další podpis.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 6:35 pm

Chápavě jsem se pousmál "Jak si přeješ.." Otočil jsem se a vyšel ven. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 12:27 am

Ten leňochod, teda ja som sa dotrepal až do budovy Yukikage. Stále som sa snažil zisti´t, či mi tiahne z úst ešte alkohol a bolo to tak. Nuž snažil som sa to zakryť a začal som piť vodu z takej cestovateľskej fľaše, ktorú som so sebou vždy nosil. Nepomohlo to a stále mi tiahlo z úst. Keď som prišiel pred schody až mi zle prišlo.
Lenivec ako ja nebol zvyknutý na toľko schodov. Postupne som ich však zdolal a zaklopal som na dvere. Bolo to len pár sekúnd čo som počkal a či už ma Yukikage vyzvala alebo nie, tak som vošiel dnu.
"Dobrý deň Yukikage-sama."
Povedal som s úsmevom. Snažil som sa na ňu nedýchať, jeden dych a vedela by, že mám ešte nejaký alkohol v krvi.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 3:02 pm

Přišlo sem najednou několik lidí. Do háje copak co člověka nenechají aspoň vyspat?! No, usoudil jsem že asi ne, když jsem se rozkoukal a zjistil že jsem v kanceláři. Zvedl jsem se a sedl si na sedačku s hlavou sklopenou dolů.
"Já ale nebyl opilej! To se stává když člověk přemýšlí, nikdy nevíš, co do sebe hodíš." Pokrčil jsem rameny a díval se na nově příchozího. Toho chlapa jsem někde viděl. JO! Toho chlapa jsem už někde viděl!
"To si ze mě děláš p*del!" Začal jsem se hlasitě smát, když jsem viděl toho chlapa, který stejně jak já se ládoval flaškama Saké a neopil, šlo vidět že je z této doby...i když. Milli mě fakt trošku viděli tím, že bych se dalších 100 let nepohnul, no snažil jsem se nesmát, ale nemohl jsem jinak!

Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 31, 2013 9:17 pm

*Nie! Nie nie to je on! Ten chlapík z baru.
Modlil som sa v duchu, aby ma neprezradil, že som bol v baru a že som v podstate ešte trošku opitý, čo som sa snažil poriadne potlačiť. Samozrejme niekoľko ročné skúsenosti s týmto sa mi vyplatili, takže mi len páchol alkohol z úst. Cítil som sa celkom fajn a pozeral som sa Yukikage do očí, tváril sa , že je všetko naprosto v pohode. I keď som tu bol nedávno a dostal som dosť rio. Stihol som ich bohužiaľ minúť. Poškrabal som sa vo vlasoch a nahodil menší úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 10:17 pm

Na Shakyho jsem neměla náladu, mávla jsem proti němu rukou a velká krychle ledu do něj narazila, odhodila ho otevřenými dveřmi na chodbu a zmizela.
Zvedla jsem se, mlčky došla ke dveřím a prudce je zavřela.
"Takže.."
Prošla jsem kolem Daichiho zpět ke stolu.
"Co potřebuješ?"
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 11:09 pm

"Potreboval by som misiu, niečo nebezpečné, potrebujem peniaze. Nejako sa mi minuli.. všetky úspory."
Povedal som vážne. Fakt by som mal prestať hrať hazardné hry v baroch. Lebo na tom som už dosť prerobil. Zahľadel som sa Yukikage rovno do očí. Mala ich také ľadové.
"Máte tu niečo také alebo budem musieť ísť robiť nezmyselné prednášky do akadémie?"
Opýtal som sa nakoniec znudene. Vypadnúť na čas z dediny bola skvelá idea... Potreboval som niečo nebezpečné, v poslednej dobe to tu bola veľká NUDA!


Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 11:46 pm

"Hmm.."
Podepsala jsem další nesmyslný papír.
"Potřebuji někoho aby šel v utajení zkontrolovat co se děje v Uzu. Nějaké nové informace by se hodily."
Koukla jsem se na něj a čekala jestli bude souhlasit abych mu k tomu mohla ještě něco říct.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 01, 2014 11:52 pm

"Utajenie... to nie je môj štýl..."
Odpovedal som trošku nuž povýšenecky. Naozaj som nevedel byť extra utajený. Mal som nejakú tu väčšiu chakru a keď sa k tomu pridala Samehada, tak to proste bolo trošku moc chakry na utajenie.
Rozmyslel som si to, musel som niekam predsa len ísť.
"Aké informácie, za koho sa mám vydávať? Nejaká diplomacia?"
Hneď som vyhrnul na Yukikage otázky.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 12:07 am

"Jestli nezbrojí a jak to mají s bezpečností. Vydávej se za někoho z Amegakure. Část bývalé Kirigakure je i tam...Pokus se nenechat chytit, kdyby jo tak víc co a jak. O Yuki nic nevíš a my jsi pro tebe přijdeme." Trochu jsem se ušklíbla. Vyhovovalo mi, že o Yuki nikdo skoro žádné informace neměl a hlavně o mě. Yukigake byl pro ostatní jako přízrak..žena nebo muž? Vede to tam vůbec někdo? Tohle byly otázky, které si většina lidí pokládala.
"Máš na to plus mínus týden. Jo a kdyby jsi tam taky narazil na jahody vem je."
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 12:15 am

"Jahody? Yosh... tie sa ku Vám cez moje ruky nedostanú. "
Usmial som sa, jahody som mal rád. Tu v Yuki sa takéto príjemne veci dali ťažšie zohnať.
"Takže, ak nastanú komplikácie, som z Amegakure. "
Zopakoval som si a vydať na cestu som sa mohol čo najskôr.
"Ešte mi musíte zafinancovať misiu, z čoho mám žiť v tej Uzu? "
Uškrnul som sa, predsa tam nebudem z mojich peňazí žiť!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Yukikage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Yukikage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Yukikage
» Milli Yuki / Yukikage
» Seina Yuki / YUKIKAGE
» Milli Yuki (Legendární šermíř, Yukikage)
» Katsuro Nagasaki / Osobni ochranka Yukikage (ANBU)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: