New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Reštaurácie v Uzu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Reštaurácie v Uzu Empty
PříspěvekPředmět: Reštaurácie v Uzu   Reštaurácie v Uzu I_icon_minitimeTue Dec 03, 2013 9:04 pm

• Každá z ulíc Uzushiogakure akoby povinnosťou vlastní minimálne jednu z luxusných reštaurácii, kde ľudia nájdu všetko načo pomyslia. Teda, ak myslia na jedlo.
• Pravdaže sa tu nájdu aj tzv. nočné podniky, kde si najmä muži prídu aj na niečo iné než potravu ;D.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Reštaurácie v Uzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácie v Uzu   Reštaurácie v Uzu I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 4:38 pm


Prišiel som do reštaurácii ktorá momentálne nebola moc plná čo bola jedna obrovská výhoda...budem mať skorej pripravené jedlo...Sadol som si za jeden zo stolov a netrvalo dlho už pri mne bola obsluha objednal som si dango. Keď priniesli jedlo vyzeralo ozaj lákavo neváhal som a hneď som sa do toho pustil..
Návrat nahoru Goto down
Kiyoko Kurama
Chūnin
Kiyoko Kurama


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 19. 12. 13

Reštaurácie v Uzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácie v Uzu   Reštaurácie v Uzu I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 10:22 pm

Došla jsem do hospody. No, lidi na mě divně čuměli. I přes to že mi bylo 15 let, jsem si přece mohla jít koupit džus...no...džus s rumem bez džusu. Sedla jsem si k baru a krvelačným pohledem jsem sežehla toho barmana. Jako vždy se ode mě všichni vzdálili, nevadilo mi to, byla jsem na to zvyklá.
"Džus s rumem...bez džusu." Řekla jsem mu na rovinu a ještě jednou se na něj podívala svýma krvelačnýma (doslova) očima. Jedno oko rudé a druhé bílé, v tento moment jsem byla opravdu ráda že mám vzhled takový jaký mám. Jako Kurama se ode mě nedalo ani nic jinýho čekat, jen jsem doufala že toto nezjistí sestra.

------------------

Po nějaké té době, kdy jsem v sobě nějaký ten alkohol, jsem se jen "mile" pousmála a odešla pryč.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reštaurácie v Uzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácie v Uzu   Reštaurácie v Uzu I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reštaurácie v Uzu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: