New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Koke no Mori /Machový les/

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Koke no Mori /Machový les/ Empty
PříspěvekPředmět: Koke no Mori /Machový les/   Koke no Mori /Machový les/ I_icon_minitimeFri Dec 13, 2013 7:25 pm

Koke no Mori /Machový les/ Mf_453525728_16e92baba712d4fe398dd49c2d2208d2
Tento les, ako už prezrádza jeho názov, je obohatený najmä o machy a tomu podobné rastliny. Nenájdete tu jediný strom či hocičo iné, čo by nebolo machmi obalené. Okrem tohto tu ale môžete nájsť aj rôzne mini-jazierka, ktoré tu za ten čas vytvorili aj akési mostíky pod zemou, popod ktoré pretiekli, no vytvorili tu aj tzv. prepadliny. Ľahko sa vám jednoducho môže stať, že pri chôdzi sa vám pod nohami presiaknutá zem zrazu prepadne a vy skončíte vo vode. Vládne tu aj živočíšstvo, rôzne, od hlodavcov až po dravcov, tak si dajte pozor, či vás niečo náhodou neprenasleduje!
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Koke no Mori /Machový les/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koke no Mori /Machový les/   Koke no Mori /Machový les/ I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 2:21 am

Dlhšie som uvažoval kam Mogena vziať, aby sme mohli začať s tým, čo chcel. Prišlo mi na um pár miest, väčšinu z nich som však musel vyradiť, nepodmienečne. Boli to miesta ako Roklina mŕtvych, kde som radšej nešiel riskovať návštevu. Mohlo by sa tam niečo pod nami prepadnúť a mali by sme hneď postarané o srandu. Druhé miesto bol aj Zhnitý les, kam som už dupľom nechcel Mogena dotiahnuť. Les bol nebezpečný, boli tam mnohé močiare, nebezpečné zvieratá, blbšia viditeľnosť a jednoducho som nešiel riskovať ani takúto návštevu. Tak som napokon s Mogenom dorazil iba k začiatku tohto lesa, ktorému som dôveroval viac. Tu vládol poväčšine pokoj, síce sme sa tu mohli sem tam prepadnúť, ale našiel som miesto, kde zem bola pevná, takže som sa nemusel ničoho báť. Zastavil som a otočil sa na Mogena. Mlčky som sa na neho ostal dívať, mal priestor k rozprávaniu. Možno sa už učiť začal, vlastne som potreboval aj presne vedieť, s čím chce pomôcť. Takže som mu nechal priestor na rozprávanie, pričom som sa oprel o jeden kmeň stromu.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Koke no Mori /Machový les/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koke no Mori /Machový les/   Koke no Mori /Machový les/ I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 5:59 pm

Když jsem se koukal kam mě to vede uvažoval jsem proč. Pravděpodobně nechtěl aby nás při tréninku někdo viděl. Což jsem respektoval. Sám sem nechtěl aby někdo viděl případný úspěch. Ještě by se to dostalo k nesprávným očím a byl by malér. Když jsme našli příhodné místo zastavili jsme se na jakés takés mýtine.
"Problém je v tom, že neumím nalézt rovnováhu. Nevím kde je ten bod mezi moc přijaté senjutsu chakry a málem. Buď necítím že by byla nějaká změna nebo doslova cítím že mi pukne hlava." řeknu a sednu si na zemi pro názornou ukázku. Chvíli jsem zkoušel chakru do sebe vstřebat. Vypadalo to že se nic neděje. To byl podle mého názoru případ kdy chakry bylo málo. Poté jsem chvíli to přehnal. Vlasy mi zezelenali a oči rovněž tak. Vypadal jsem jak nějakej dědek z močálů s migrénou. Po chvíli efekt vyprchal a já se podíval na kageho jestli nepostřehl chybu.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Koke no Mori /Machový les/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koke no Mori /Machový les/   Koke no Mori /Machový les/ I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 3:14 pm

Ostal som ho ticho sledovať pri tom, ako mi predviedol to, čo mu v podstate ide, resp. nejde. Pri prvom prípade som nevidel zmenu, očividne to bol ten bod, kedy pridal málo chakry. Pochopiteľne bol teda ten druhý s tým väčším množstvom chakry, až nakoniec celý ten efekt vyprchal a iba sa na mňa Mogen pozrel. Poškrabal som sa vo vlasoch a ostal som stále stáť na mieste, opretý o kmeň stromu.
"Skúšal si postupné pridávanie chakry? Len po malých častiach, najjednoduchší spôsob v tomto prípade, povedal by som." Prehovoril som po chvíli, hoc v tomto som veľa skúseností a znalostí nemal, čo sa týkalo Senjutsu klanu Senju. Takže som na to šiel zatiaľ iba tým prostým, skutočne jednoducho vyzerajúcim spôsobom.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Koke no Mori /Machový les/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koke no Mori /Machový les/   Koke no Mori /Machový les/ I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 7:49 pm

Zkusil jsem jeho taktiku. Sedl jsem si do tureckého sedu. Zhluboka jsem se nadechl a pustil se do práce. Cítil jsem jak do mě proudí přírodní energie která plnila moje tělo. Celé prostředí kolem mě jí bylo doslova plné takže jsem měl odkud brát. Jak do mě energie srčela hledal jsem jak najít onen bod za který to ještě projde. Nechtěl jsem ze sebe udělat zelenýho muže. Soustředil jsem se a můj mozek pracoval na jiných obrátkách. Cítil jsem energii v každém stromu který zde byl v každém stéblu trávy a hned jsem viděl že tohle je jiný. Přestal jsem tedy kompletně čerpat energii a otevřel oči. Ty měli teď zelenou barvu stejně tak jako podivný kruh na čele a zbarvené kruhy kolem očí. Vypadal jsem jinak a cítil se jinak. Zajímalo mě však co se změnilo všechno. Nebyl tu žádný podstatný rozdíl. Podle svitku jsem měl mít větší zásobu chakry a silnější tělo. Teoreticky i mokuton by měl vypadat ... ale to jsem neměl jak vyzkoušet alespoň ne teď. Stál jsem tam a s úsměvem koukal na Uzukageho. Zvládl jsem techniku kterou mistři nezvládli za relativní chvilku. Byl jsem na sebe pyšný.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Koke no Mori /Machový les/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koke no Mori /Machový les/   Koke no Mori /Machový les/ I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 4:48 pm

Ostal som ticho, keďže mi ani Mogen nijako neodvetil a začal som ho pozorovať. Iba ma zaujímalo, ako je možné, že ho taký jednoduchý postup nenapadol. Ale hold som aspoň pomohol, zároveň čo som rovno mohol postrehnúť jeho spokojný úsmev, keď sa zrazu postavil a už bol o niečo rozdielny, čo sa týkalo vzhľadu. Myslel som, že mu to potrvá dlhšie.
"Gratulujem, Mogen." Preniesol som s menším úsmevom a ostal som sa stále opierať. Možno mal ešte niečo, pre čo ma vytiahol na tento tréning. A ak nie, dal som mu najavo, že čosi čakám iba tým, že som stále stál na mieste a nikam som nezmizol. Bol som však spokojný aj z iného dôvodu. Nao zvládal postupne Rasengan, Mogen zasa načal Senjutsu... videl som budúcnosť Geninov, aspoň teda minimálne týchto dvoch, dosť pestro. Napokon som sa ale nezdržal už veľmi dlho. Niečo som potreboval vybaviť, možno súrne, ktovie. Takže som bez vysvetlenia, slova či rozlúčenia jednoducho zmizol. Nebolo to možno bezpečné, nechať tu Mogena samého, ale veril som, že sa do môjho návratu nič nestane.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koke no Mori /Machový les/ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koke no Mori /Machový les/   Koke no Mori /Machový les/ I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Koke no Mori /Machový les/
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yuki no mori / les
» Yuki no mori / les
» Kusatta no Mori /Zhnitý les/

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: