New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Černý trh

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Černý trh Empty
PříspěvekPředmět: Černý trh   Černý trh I_icon_minitimeTue Dec 17, 2013 11:34 pm

Trh v podstatě tvoří půlku města. Seženete tu kdekoliv téměř cokoliv. Informace, zbraně, mapy, drogy, jedy, ukradené svitky a nebo si můžete najmout žoldáky. Ceny jsou ale přemrštěné a každý Vás tu chce oškubat. Ovšem pokud zaplatíte dost velké množství můžete si tu na objednávku koupit třeba i novou nohu, ruku, srdce.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Airis
Nukenin A+ rank
Airis


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 13

Černý trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý trh   Černý trh I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 5:18 pm

Courala jsem se po thách, kde stál debil vedle druhýho co měli přitroublý obličeje na mě. Chápu, vypadala jsem sice na 15 let, ale kdyby ti šmejdi věděli, co vše bych jim mohla udělat, rozhodně by svůj názor změnili velmi rychle.
"Vzala bych si...rohlík." Řekla jsem čumějícímu chlápkovy za pultem od stánku s pečivem. 100 Ryo za jeden rohlík?! Chytla jsem ho za límec a začala mu hrozit pomalou smrtí, hned si to rozmyslel a dal mi vše zadara, dobře udělal.
"Asi ke mě nepříjde jen tak někdo se žádostí na vraždu, jaká to otrava." Povzdechla jsme si a cestou si okusovala rohlík.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Černý trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý trh   Černý trh I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 7:09 pm

Raiden

Netrvalo dlho od momentu kedy si Airis brutálne vyžiadala rohlík, spustil sa alarm v meste. Podľa všetkého niekto vtrhol do mesta a akousi záhadnou silou sa dostal až nepekne rýchlo práve na trhovisko kde sa Airis nachádzala. Tá si ani nedokázala všimnúť že sa poriadne niečo deje, keď sa ozval krik, krik mladého muža smerujúceho z diaľky. Taktiež krik muža vlastniaceho stánok, ktorý teraz v kope ležal zhodený na zemi, kedy ho maskovaná osoba prevalila aby sa dostala k objektu rýchlejšie. A hneď nato dlhý meč zamerajúci sa na Airisin hrudník, prepichujúc ju cez brucho a krv striekajúca z jej tela. Bolo to strašne rýchle, keď tento nájomný vrah prehovoril.
„Niekto si žiada tvoju smrť, a vybral si na vykonanie služby tých najlepších..“ Bol vážne rýchly, akoby využíval čudesnú techniku ktorou by mohol konkurovať najrýchlejším, tentoraz stál priamo pred prepichnutou ženou. Cítiac víťazstvo!
Návrat nahoru Goto down
Airis
Nukenin A+ rank
Airis


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 13

Černý trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý trh   Černý trh I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 8:18 pm

Křik lidí se najednou rozlehl po celém trhu, s povzdchem jsem šla dál, jakoby nic a přikusovala jsem si rohlík. Tedy, až do doby, co nezabil toho chlápka co mi mou pochutinu dal zadarmo! ZADARMO! Takový lidi dneska pohled je fakt těžký.
Když mnou projel meč, podívala jsem se na svůj hrudník a pohled jsem tam zasekla.
"T-...Toto bylo nový vasilo ty kreténe!" Mohl vidět, jak jsem se vůbec netrápila tím, že mě propíchl, vadilo mi teď jen a jen to vasilo, který fakt nebylo nejlevnější. Z mých očí přímo sálal vztek.
"Toto...Ccc...Toto mi buď zaplatíš nebo zašiješ!" Začala jsem na něho hulákat mezi tím, co jsem v sobě měla stále ten meč, který mi začínal celkem dost vadit, i když to bylo na jednu stranu příjemné, tolik krve jsem ztratit nemusela že jo.
Právě proto jsem udělal několik kroků dozadu a z meče jsem se dostala pryč. Stejně jako on, i já jsem velkou rychlostí hmátla po své kose (srbu) a švihla s ní přes jeho nohy.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Černý trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý trh   Černý trh I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 10:06 pm

Raiden

Mladíka úplne rozhodilo, že meč ktorý mala práve Airis zabodnutý v mnohých, pre život dôležitých orgánoch, úplne ignorovala akoby tam ani nebol. Vedel že má schopnosti pri ktorých ju ťažko zabije, ale aby očakával že je doslova nesmrteľná, to vážne nevedel. Chvíľu po prepnutí do jej útočného módu rozmýšľal nad nejakým tým protiútokom, kým pochopil že jeho zostava útokov je založená na prekvapení súpera a nie hľadenia mu do očí. Preto v momente kedy sa chopila svojich zbraní, rozbehol sa proti nej, ale namiesto toho aby zaútočil, naozaj podivne rýhclym chvatom sa uhol jej ranám a trielil obrovskou rýchlosťou z trhu preč, preč do tmy, do neznáma. Čo najďalej. Čo urobila Airis bolo na nej, či ho sledovala alebo nie, avšak otázne bolo čo povedal. Niekto snáď po nej ide? Boli viacerý, vrátia sa? A kto ich najal?
Návrat nahoru Goto down
Airis
Nukenin A+ rank
Airis


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 13

Černý trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý trh   Černý trh I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 8:55 pm

Když se tak rycle vyhl mému seku, pousmála. Byla spousta možností jak ho zastavit, ale proč? Říkal že je jen ten, kdo mě měl zabít. Byl to zaměstnanec a každá zaměstnanec má svého šéfa. Toto byl způsob, jak se dostat k němu. No, buď k němu a nebo běžel do nějaké léčky, protože doufal že půjdu za ním. Každopádně jsem byla připravená na všechno, rychlost pro mě nebyla konkurencí.
Hned po tom jak utekl, jsem běžela jak stín za ním. Jen jsem to brala po střechách budov. Že by konečně nějaký vzrůšo?

Přesun


Naposledy upravil Airis dne Sun Dec 22, 2013 6:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Černý trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý trh   Černý trh I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 6:38 pm

Raiden

Áno, bolo to od nej až príliš riskantné že si práve takto dovolila prenasledovať súpera ktorý jasne naznačil väčší počet potencionálnych útočníkov. Podľa toho ako sa zachoval sa jednalo o profesionála, ktorý neostal ako blbý bojovať na mieste aj po odhalení jej novej schopnosti, ale oproti tomu sa vydal na útek aby si premyslel nanovo plán. Tentoraz bolo jasné len jedno, opustil Hebikawu, mesto plné zločincov a mieril si to za ďaleké hradby. Až k jednej z veľkých zemí.

~presun~

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Černý trh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Černý trh   Černý trh I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Černý trh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: