New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dům Shiryuu Nao

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 1:07 pm

Dům Shiryuu Nao Hd-wallpapers-french-architecture-wallpaper-japanese-house-cherry-blossoms-lantern-rain-1920x1200-wallpaper
Dříve v tomto menším sídle žila celá rodina Shiryuu. V současnosti tu žije pouze sama Nao a stará se o celý dům, který v poslední době spíše chátrá, až na její pokoj, koupelnu a kuchyň. V domě je spoustu nevyužitých pokojů a dům má i vlastní malé dojo. Sakuru před domem vysadila její rodina a Nao k ní má zvláštní vztah.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 8:42 pm

Tentokrát jsem domů pospíchala. Čím víc se blížil večer, tím bylo chladněji. Ještě že jsem byla na chladné počasí zvyklá od mala a měla dobrou imunitu, ale ani tak nebylo ledové mokré oblečení příjemné. Konečně jsem spatřila obrys svého domu. Prošla jsem kolem sakury a tentokrát si jí nevšímala a rychle jsem vešla dovnitř a zabouchla za sebou dveře. Nebylo tu zrovna teplo, ale bylo tu mnohem lépe, než venku. Začínalo se stmívat, a tak jsem rozsvítila a zamířila do svého pokoje. Neměla jsem to tu moc ráda...Od doby co jsem tu žila sama byl dům úplně bez života..tmavý a pustý... Povzdechla jsem si a začala jsem hledat nějaké suché oblečení. Vzala jsem si suché oblečení a odešla do koupelny. Přemýšlela jsem o dnešním dni. Byl úplně jiný, než ty předchozí. Sice jsem z toho neměla radost, ale bylo to něco nového. Trenér...tým...lidé...hmmm... Nevěděla jsem, co si počít. Byla jsem moc hrdá na to, abych se řídila příkazy někoho, kdo nebyl z klanu...Proč bych taky měla? Nikdy jsem nic nemusela...Proč by se to muselo měnit? Ne...potřebovala jsem být silnější...a oni mi k tomu mohli pomoci. Musím toho využít...co nejvíc to půjde ve svůj prospěch. Když se všichni budou držet dál a nebudou strkat nos do mých věcí, půjde to přežít. Doufala jsem, že ke mě nepřiřadí nikoho moc vlezlého, ani blbého, což bylo dost možné. S povzdechem jsem vešla do sprchy a dobrých dvacet minut si užívala dopadající horký proud vody. Tenhle "déšť" byl příjemný...narozdíl od toho venku. Oblékla jsem se a odešla do kuchyně, kde jsem začala vařit večeři. Musela jsem se naučit vařit...bylo pod mou úroveň jíst všechna ta minutková rádoby jídla, která by mi spíš ublížila, než prospěla. Sedla jsem si s večeří k prázdnému stolu a sledovala z okna padající sníh. Jsem zvědavá, jak dnešní souboj pomohl úžasnému panu trenéru k tomu, aby mě něco naučil, když se zaměřuje na úplně jiné věci...Velmi chytré přiřadit mi někoho, kdo má úplně opačné schopnosti. Dost jsem o tom pochybovala.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 5:05 pm

Zavrtěla jsem se ve spánku, ale probudilo mě nepříjemný pocit. Zvedla jsem hlavu a mžourala kolem sebe. Heh...? Můj překvapený pohled padl na stůl, kde ještě před chvílí ležela má hlava. Já...usnula? kolik je sakra hodin?! Rozhlížela jsem se kolem sebe. Tohle se mi ještě nestalo, abych usnula v kuchyni na stole a...probudila se až ráno? Ne..nemocná jsem nebyla...nechápala jsem to a štvalo mě to. Venku pořád sněžilo. Zajímalo mě, jak dlouho to ještě vydrží...určitě to bylo dílo Amekageho, protože sníh tu nebyl přirozený a normálně ani možný díky podnebí. Sklidila jsem nádobí ze stolu a protáhla se. Byla jsem opravdu rozlámaná a bolely mě záda. Jestli jsem bývala normálně protivná, dnes to bylo ještě horší. Další skvělý den... Zavrčela jsem a vzala si své kopí do ruky. Potřebovala jsem se trochu protáhnout...nebo alespoň projít a doufala jsem, že mě ten sníh trochu zchladí...minimálně, že alespoň trochu zmírní moji špatnou náladu.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 11:49 am

Celou cestu od Amekageho věže, jsme mlčeli, ale to mi vůbec nevadilo. Byla jsem ráda, že je zticha. Nejspíš byl zase úplně mimo..někde v jiné realitě, jako skoro pokaždé, když jsem na něj pohlédla. Ulice byly úplně prázdné. Nebylo se čemu divit...Byla Vánoční noc a všichni byli doma. Prázdné ulice se mi líbily víc, než ty zaplněné, ale to bylo tak jediné pozitivum na vánočním čase. Naštěstí pro mě ta vánoční komedie už končila.
Trvalo nám dobrou půlhodinu, než jsme došli domů. Já nespěchala a Akio udržoval mé pomalé tempo. Zahlédla jsem sakuru, která rostla před domem a a zrychlila trošku svůj krok.
Odemkla jsem dveře a vstoupila dovnitř...skoro jsem zapomněla na Akia, takže jsem zase vykoukla ven a zavolala na něj.
"Hej, jestli nechceš spát venku, pojď dovnitř a nestůj tam." Kdyby stál venku ještě chvíli, nejspíš bych ty dveře opravdu zabouchla a pustila ho až ráno.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 12:15 pm

Bolo ale aj nadmieru jasné, že kaby ma neprebrala z tranzu tak by som ostal stáť pred tými dverami ešte pekne dlho. Možno by som naozaj tam prestál tú dobu až do rána a bolo jasné že by mi to takmer vôbec ani nevadilo čo bolo na mne strašne zvláštne. Pomalým tempom som vošiel do vnútra a rozhliadol sa po dosť obrovskom dome. V takom som dlho nebol, vedel som že naše sídlo je veľké ale bolo zničené a poznamenané tokom času. Toto nevyzeralo opustene a zničene ale naopak, hlavne som sa tu nevyznal takže som ostal stáť na chodbe a obzerať sa. To mi chvíľu zabralo ale než som jej dal nejakú šancu ma niekam zaviesť, pomalým krokom som sa vydal na vlastnú prehliadku domu, nevediac kam idem a ako sa vyblúdim ak sa raz stratím. A tak rovnako som ako kedysi na cvičisku, aj teraz zmizol Nao z dohľadu.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 12:37 pm

Rozsvítila jsem a hodila klíče na poličku u dveří. Akio nakonec dovnitř vešel a zmateně se rozhlížel kolem. Nejspíš bylo zbytečné na něj v tuto chvíli mluvit, tak jsem ho nechala a odešla do kuchyně. Vzala jsem z lednice špejli s dangem a vrátila se zase na chodbu, ale Akio tu už nestál. Tak tohle ne...
"Akio...!" Zavrčela jsem do ticha.
"Další pravidlo...v tomto domě mizet nebudeš!" Stála jsem na místě a čekala, jestli se uráčí přijít.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 12:50 pm

Ticho ostalo tichom a ja som sa ale neukázal. Moje myšlienky práve upútala obrovská knihovňa, kde som si našiel istú zaujímavú knihu o Ninja umení so zameraním sa na Genjutsu, a práve o kapitole nadväzujúcej o Uchíhoch. Zlosť aká vo mne v ten moment zovrela keď som si prečítal názov klanu bola až hmatateľná a takmer až neuveriteľná aká bola veľká a silná. Na volanie som neodpovedal, všetko svoje sústredenie som vložil do knihy, alebo presnejšie som spomínal na to čo som čítal z klanových listín.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:19 pm

Možná to nebyl až tak dobrý nápad...Nechat ho tu bydlet, jelikož se evidentně vůbec neuměl chovat. To, že tu teď mohlo být neznamenalo, že si mohl dělat, co chtěl. Hodila jsem do sebe naráz celé dango ze špejle a zamračeně čekala. Nic...Tak fajn... Soustředila jsem se na Akiovu přítomnost a díky tomu,. že jsem cítila jeho chakru, jsem ho mohla taky rychle najít.
Naše rodinná knihovna? Zamířila jsem na místo, které mi má schopnost pomohla určit...Tam se taky nacházel Akio. Opřela jsem se o otevřené dveře a chvíli ho pozorovala, jak pročítá knihu. Nejspíš moji přítomnost vůbec nezaregistroval. Bylo tu i spoustu knih a svitků o našem klanu, technikách a schopnostech a mě se zrovna nelíbilo, že by si je měl pročítat. Nevěděla jsem co čte. Jelikož jsem pořád vnímala jeho chakru, všimla jsem si i toho, co se dělo uvnitř něj. Cítila jsem kolem něj zlostnou auru. Odlepila jsem se od dveří a přišla k němu.
"Hele skrčku..." Netušila jsem jestli mě vnímá, ale vzala jsem mu knihu z ruky.
"Jsi tu pět minut a už děláš problémy." Podívala jsem se na obal, abych zjistila co četl. Genjutsu?... Přečetla jsem pár řádků ze strany, kde právě před chvílí četl. "Hmm...Uchihové..." Zamumlala jsem nahlas, ale spíš pro sebe.
"Hele..." Zaklapla jsem knihu a pořád ji držela v ruce.
"Toto je knihovna našeho klanu a bez mého svolení sem máš přístup zakázaný...Pokud budeš něco chtít, řekni mně...ale nemůžu tě sem jen tak pouštět...jsi pořád cizí člověk...rozumíme si?" Pohlédla jsem na něj zpříma a knihu mu vrátila.
"Můžeš si ji půjčit, ale teď si běž nejdřív najít pokoj...Ten nalevo od schodiště je můj, ale ty si můžeš vybrat jakýkoliv jiný. Bude potřeba tam uklidit." Nebyla to ani tak žádost, jako spíš rozkaz, který nepřipouštěl žádné námitky. Pokud tu chtěl žít, musel mě poslouchat. V neobydlených pokojích byla jistě spousta prachu, protože já už do nich nějaký ten rok nevstoupila.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:25 pm

Problém s hľadaním izby bol takmer okamžite vyriešený, len čo sa ma dotkla aby mi vytrhla ruku z knihy a môj prúd myšlienok a vôle na udržanie sa bol narušený. Presne v tom okamihu kniha o Uchíhoch vzplanula a moje oko sa zlovestne presunulo na Nao. Tentoraz bolo červené, azurovo modrá zmizla a zmenila sa na krvavú červenú a to oko hľadelo na Nao ako na svoju novú obeť, akoby ju chcelo rozpárať a rozsekať na cucky. Kniha padla na zem, horiaca a páliaca na uhoľ, ale práve v tom istom momente ako sa zdalo že nie je niečo v poriadku a ja na Nao zaútočím, začalo mi znova krvácať pod vrstvou obväzu oko a ja som si spomenul kto som.. "Som Akio.. Sakkaku.. Akio.. Sakkaku.. AKIO.. SAKKAKU!" Posledné slová som už zreval a moje ochabnuté telo padlo v bezvedomí a krvacajúce na zem kde sa ubralo na dlhý spánok. Čo sa stalo nové, tetovanie, nové čierne plné divných znakov a tečiek, cez celé telo a tak isto aj tvár.. Čo to bolo? Prekliatie klanu Sakkaku.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:44 pm

Stála jsem tam a nechápavě celou dobu hleděla na Akia. Dělo se s ním něco divného. Netuším přesně, co to v něm vyprovokovalo..možná ta kniha? Teď už to bylo jedno, protože byla zničená. Kdokoliv by se asi začal Akia bát, ale já byla celou dobu klidná. Nemyslela jsem si, že mi ublíží...Na genjutsu jsem sice nebyla stavěná, ale byla jsem rychlejší než on a ona rána elektrickým proudem ochromí docela rychle. Naštěstí to nebylo potřeba, protože z nějakého důvodu padl na zem a začal zase krvácet. Byl to velký podivín a mě došlo, že s ním budou ještě problémy. No nehodlala jsem se nechat zviklat nějakým cizím skrčkem. Na těle se mu objevili nějaké znaky. Co byl sakra zač?
No počkej...až se probudíš, sedřu z tebe kůži... Zavrčela jsem pro sebe. Nemohla jsem ho tu nechat na zemi...Teda mohla, ale nechtěla jsem, aby zůstal v knihovně. Už tak jednu knihu zničil, bůhví, co by zničil příště. Nejspíš byl v bezvědomí. dotkla jsem se ho...nic zvláštního se nestalo. Teď mě čekalo odtáhnout ho někam, kde nebude překážet a kde bych ho měla pod dohledem, až se probere. Společenská místnost...Jenže v tom případě jsem ho musela nějak dostat do spodního patra. Byl drobnější, tak jsem doufala, že nebude těžký.

(o pár minut později)

"Za tohle tě zabiju, až se probereš!" Řekla jsem nahlas a hodně podrážděně, když se mi ho konečně podařilo dotáhnout dolů. Nějak jsem ho dostala na pohovku a nechala ho tam ležet. Protáhla jsem se a zase vystoupala nahoru, abych knihovnu zamkla, ale předtím jsem ještě hledala v policích. Mělo by tu něco být...nějaká zmínka o klanu...jakže? Sakkaku? Naše knihovna byla rozlehlá a najít tu něco bylo nadlouho. Po hodině hledání jsem nejspíš něco našla. Vzala jsem knihu a zamkla knihovnu. Zamykat si ve vlastním domě... Povzdchla jsem si a vrátila se do místnosti, kde pořád nehybně ležel Akio. Sedla jsem si do křesla a začala číst. Bylo tu takové ticho, že jsem slyšela, jak Akio tiše oddechuje do zvuku tikajících hodin. Zvuk hodin mě vždycky uspával...Přečetla jsem skoro půlku knihy a nic nového se nedozvěděla, až na nějaké základní informace, které jsem si dokázala odvodit i sama. Netrvalo dlouho a upadla jsem do spánku.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 2:23 pm

Netrvalo dlho a moje vedomie sa začalo nabíjať. Dlho, ako dlho, pre Nao to bola krátka chvíľa keďže zaspala, ale pre normálneho človeka to bolo takmer osem hodín od upadnutia do dlhého bezvedomia. Urobil som obrovskú chybu keď som nechal svoje pocity prúdiť von a tak sa nechať ovládnuť druhou stranou mince. Nádychy ktoré boli doteraz pomalé a plynulé sa pozmenili na krátke a nesústredené ale rýchle. Prudko som otvoril oči a trhol celým telom, vo vypetí síl a celý spotený akoby som doteraz bojoval som sa začal rozhliadať okolo seba, diviac sa ako som sa sem dokázal dostať, než môj pohľad padol na spiacu Nao. Nechcel som ju budiť a myšlienky ktoré mi chodili hlavou neboli príliš uspokojivé nato aby som odišiel po jej prebudení v celku. Očakávajúc zmlátenie som sa potichu postavil a ako myška som prešiel do ďalšej miestnosti, čím som sa ocitol v obrovskej a rozľahlej a hlavne dostatočne vybavenej miestnosti. Rozhliadol som sa, keďže som nikdy poriadnu nevidel, začal som skúmať predmety než ma napadlo niečo, čo by ma mohlo spasiť pred jej hnevom po prebudení. Preto som doslova po zavretí a takmer až uzamknutí dvier do kuchyne vošiel do chladničky a začal robiť svoje veci aby som odčinil svinstvá ktoré som podľa všetkého narobil. Stav z ktorého som sa prebral som až príliš poznal, a kniha ktorú Nao doteraz mala v ruke ju neopisovala. Naše tajné dedičstvo...
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 2:32 pm

Se zívnutím se mi pomalu otevřeli oči. Chvíli jsem mžourala po okolí a nevěděla, ani jak dlouho jsem spala. Protáhla jsem se, když v tom mi došlo, že jsem spala v křesle. Můj pohled se prudce zaměřil na pohovku, kde měl ležet Akio...byla prázdná. Vystřelila jsem z křesla a rozhlédla se. Bylo ráno...asi jsem spala dlouho. Ale tohle mě teď netrápilo, důležitější bylo, kde je ten problémovej skrček. Z kuchyně se ke mě doneslo pár zvuků, takže bylo jasné, kde je. Tohle si vypiješ... Nasupeně jsem se postavila do dveří a probodávala ho nepříjemným pohledem...ale neřekla jsem ani slovo.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 3:36 pm

Dvere ale boli zamknuté a ja som jej zatiaľ nedovolil vojsť do vnútra kým nepripravým niečo, čo by ju mohlo z časti potešiť a z ešte väčšej časti utvrdiť že nejsom až tak na škodu. Preto v momente kedy som konečne po dlhej dobe otvoril dvere, v zástere a kuchárskej čapice, zacítila lahodnú vôňu nových pokrmov aké ani ona ešte nejedla. Množstvo jedál ktoré som vedel variť a boli no dosť ťažké, a hlavne, nie len že kuchyňa voňala perfektnými raňajkami ale dokonca bola tak uprataná a vyčistená že jedlo sa mohlo servírovať kľudne aj na zemi. Len čo totiž otvoril som dvere, prisnul som k nej stoličku aby si sadla, pomaly ju zasunul za stôl a začal nosiť pokrmy. "Dobré ráno.. Dnes pošťák nedoniesol nič pani moja, a volali z údržby že na tú kanalizáciu sa prídu pozrieť neskôr. Pre teraz ale prajem dobrú chuť.." Zaškeril som sa ako malý, trochu som ju trollil to áno, ale napriek tomu som sa snažil správať úctivo a aspoň z vďakou že tu bývam.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:46 pm

Konečně mě pustil dovnitř, chtěla jsem mu pořádně vynadat, ale překvapil mě. Můj nos ucítil něco, co se mu hodně líbilo...Vlastně celá kuchyně krásně voněla. Ve dveřích na mě hleděl Akio s kuchařskou čepicí na hlavě. Eh? Vykoukla jsem za něj a přejela pohledem po lesknoucí se vyčištěné a uklizené kuchyni. Nějak jsem se nezmohla na jediné slovo a nechala se dovést až ke stolu, kde jsem se posadila na židli a jen nechápavě zírala na Akia. Tentokrát mi z tváře zmizel i můj chladně kamenný výraz a já na něj hleděla jak na mimozemšťana. Když mi donesl jídlo, které jsem sama opravdu nezvládla sníst, zasmála jsem se a kousek ochutnala. Bylo to výborné...nejspíš vařil líp než já.
"Hele..." Ukázala jsem na něj hůlkou a ušklíbla se. "Takže říkáš, že takhle to bude každé ráno?" Dobře, pro dnešek ho neuškrtím... Pustila jsem se do jídla. Mít takového sluhu by se mi opravdu hodilo.
"Ale nemysli si, že tímhle se všechno omluvilo..." Zatvářila jsem se zase vážně. "To co jsi předvedl včera...doufám, že už se to nebude opakovat, nebo poletíš rychleji z domu než můj blesk...a taky..chci nějaké vysvětlení..." Trošku jsem ho probodla pohledem. "Mimochodem po včerejšku se do knihovny nějakou chvíli nepodíváš, dokud se nenaučíš pořádně ovládat." Polkla jsem další sousto a věnovala se dál jídlu. Vlastně v mém hlase nebylo znát vůbec nic...žádná emoce...takže člověku se mohlo zdát, že je mi to vlastně úplně jedno, ale to až tak pravda nebyla. Byla jsem naštvaná, jen jsem dokázala mistrovsky nedávat své emoce najevo.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 10:27 am

Popravde, som nemal ani toho najmenšieho tušenia ako variť a jedlá ktore práve jedla boli robené po prvý krát. Podarili sa mi hlavne vďaka kuchárskej knihe a inteligencii pri ktorej som na varenie ani nepotreboval talent. Okamžite som na prvú otázku zareagoval ľahkým prikývnutím so slovami na perách v podobe.. "Áno, madam.." a hlavne hlasom pri ktorom ste si ani neboli istý ako o myslel, a mohol som to zobrať v celku vážne aby som sa stal vlastne major domus. Avšak okamžite ako prišlo k vysvetleniu čo to malo znamenať, vážnú a neutrálnu tvár akú som zachovával presne ako ona doteraz, som nahradil za neistotu a ba až strach z rozprávania o veciach ktorým som ani sám poriadne nerozumel. Kývnutím hlavy som dal jasne najavo o súhlase s touto podmienkou a taktiež ostatnými, predovšetkým o kontrole, zľahka som odsunul stoličku od stola aby som si uvolnil priestor pred sebou, zoskočil s nej a pomalým, šuchtavým krokom som sa vydal naspäť do obývačky na miesto kde som prespal celú noc, až na chodbu k dverám, a následne von do záhrady, kam som sa posadil na múrik a sledoval znova oblohu. Rozmýšľajúc ako jej to predniesť aby ma ešte náhodou nevyhodila.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 11:42 am

Dojedla jsem a nechala nádobí na stole. Teď jsem přece nemusela nic uklízet. Zase se začal chovat divně. Nejspíš mu nebylo příjemné o tom mluvit, ale já vysvětlení vyžadovala...pokud tu chtěl dále bydlet. Odmítala jsem tu trpět někoho, kdo by byl nebezpečný pro mě, nebo pro dům. Sledovala jsem ho jak odchází pryč. Nemělo smysl ho do něčeho nutit...nejspíš. Vstala jsem od stolu a zamířila do obýváku, kde ležela kniha, kterou jsem včera nestihla přečíst. Sedla jsem si do křesla a hledala stránku, kde jsem skončila. Bylo vcelku brzo a taky poVánoční den, takže jsem nepočítala s tím, že bude muset tým nastoupit, a nebo že nás někdo bude potřebovat. Nechala jsem zatím Akia napokoji a znovu se začetla do knihy.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 4:55 pm

Bolo naozaj zaujímavé že boli o klane Sakkaku uchovávané nejaké zmienky v podobe kníh a spisov a tie zavedené do knihy aj pre taktéto domácnosti. Popravde som ani len netušil o jej klane, tak ako ona nevedela o mojom. Kniha ktorú držala v rukách odkazovala na našu minulosť plnú krvy ale vernosti voči Kágemu, plnú pomsty a udalosti ktorá zmenila všetko. Hovorilo sa tam o majestátnosti klanu, najväčšieho a najbohatšieho v Ame pre ich umenie Genjutsu schopné poraziť Genjutsu klanu Uchíha. O ich minulosti, o ich vernosti, o tom ako každý člen Sakkaku nakoniec bojoval v najbližších radách Amekageho, ako ale pri ich vernosti všetci umreli. O poslednom boji proti Konohe, kedy Uchíha klan vyvraždil ten náš do posledného jedinca. Skončili sme presne ako v minulosti Uchíhovci, s prá jedincami potulujúcimi sa po svete ale ani jeden z nich sa z neznámych príčin nevrátil do Ame. Mali sme však jednú zaujímavosť, vždy sme mali jedno oko inej farby ako to druhé a hlavne sme si ho vždy ukrývali pod červené šatky, ktoré nevyzerali ako farebné ale nasiaknuté krvou. Nič viac sa ale nepísalo v knihách, ostali len rodokmene, založenie ktoré malo niektoré stránky zničené a krátky súpis schopností klanu ktoré by sa mi mohli zísť. V momente prečítania posledného riadku v knihe som sa na záhradnom múriku pohol, strhol pohľad z neba a zahľadel sa do zeme. "Za cenu veľkej sily, sme sa vzdali polovice nášho vedomia.." Tak som prehovoril, presne ako znela posledná veta a citácia v knihe.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 9:49 pm

Pročítala jsem stránku po stránce, až se konečně kniha začala zabývat tématem, které jsem celou dobu hledala a už jsem ani nedoufala, že to v této knize najdu. Konečně jsem se mohla dozvědět, co byl vlastně zač...on i jeho klan. Začetla jsem se natolik, že mi čas ubíhal hrozně rychle...já vnímala jen obsah knihy, který mě obeznamoval se Sakkaku klanem čímdál víc. Uchihové?... Zarazila jsem se na chvíli. Klan Uchihů byl slavný...a to všude, ale o Sakkaku klanu jsem předtím neslyšela ani zmínku. Jaké to překvapení, že spolu tyhle dva klany velmi úzce souvisely. Konečně jsem i pochopila, ty jeho divné oči...Možná se tam nepsalo vše, ale mě to pro tuto chvíli stačilo. Osvětlilo mi to spoustu věcí i bez toho, aby mi je musel vysvětlovat sám Akio. Dočetla jsem poslední, závěrečnou větu v knize..a zaklapla ji. Nějakou chvíli jsem zůstala nehybně sedět v křesle a snažila se pořádně vstřebat vše, co jsem se díky knize dozvěděla. Po několika dalších minutách jsem vstala a odložila knihu na stůl. Co teď stebou? ... Zadívala jsem se směrem k oknu a přistoupila k němu. Venku seděl Akio zády k domu. Netušila jsem jak dlouho už tam je..ani jak dlouho jsem knihu četla. "Dokážu tě tu udržet pod kontrolou?...a dokážeš to ty?" Ptala jsem se sama sebe pozorujíc Akia z okna. Pořád ještě padal sníh, ale už nebyl tak silný jako včera...Brzy to nejspíš skončí a nastanou zase ty staré dobré deštivé dny... Ušklíbla jsem se a s povzdechem se odvrátila od okna.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 11:07 pm

Preto sme si zakrývali oko, ktoré ešte od dôb padnutia nášho klanu nikto nevidel, keďže som ho ešte nikomu neukazoval. V momente prečítania tejto vety som sa zahľadel pred seba, do neďalekej spleti obrovských vežičiek Amegakure, a otázku ktorú mi položila po chvíľke zízania do ničoho, som dlhú chvíľu ignoroval. Nie že by som nechcel odpovedať, ale popravde som ani odpovedať poriadne nevedel. Dnes sa to ale stalo len kvôli spomienke na Uchíhov a jedno som vedel. Svoje druhé já vypustím iba keď potrebujem a v nutných situáciach, inak ostane pečaťou zamknuté v druhej polovici vedomia naveky. "Áno.." Odpovedal som po chvíľke ticha ale neobzeral sa na ňu späť. Stále som sledoval pred seba do Amegakure a čakal čo poviem, pričom väčšina mozgu očakávala že ma ešte dnes vyhodí z domu. Nevadilo by to až tak, samotu som stále zvládal, a bolo mi to vlastne fuk. Áno chýbala mi ľudská spoločnosť, ale bol som typ, ktorý to proste neriešil.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 1:05 pm

Šla jsem vrátit knihu o jejich klanu zpět do knihovny a chtěla také uklidit zbytky zničené knihy o genjutsu. Jaké překvapení,když kniha ležela na zemi v pořádku. Ještě jsem ji překontrolovala a zamyšleně ji několikrát otočila v ruce. Takže tohle bylo taky genjutsu... Neměla jsem z toho zrovna radost. Na genjutsu jsem měla nulový talent...i na jeho rozpoznání...a tenhle člověk nejspíš ovládal genjutsu velice dobře...a podle knihy ho bude ovládat časem ještě líp. Možná nebylo natolik k zahození, že jsem ho měla v týmu...možná jsem se od něj mohla něco naučit...Byl něco jako můj přirozený nepřítel...sice bych ho porazila v taijutsu naprosto hravě a v ninjutsu určitě taky. Fyzicky byl slabý...ale jeho neschopnost normálního boje vyrovnávalo právě jeho umění genjutsu. Doufala jsem, že já se svým taijutsu budu rychlejší než on s aktivací genjutsu...a nebo, že mi pomohou mé blesky...se z těch zatracených iluzí dostat. Odložila jsem obě knihy zpět do polic, kam patřily a se zamknutím opustila knihovnu. Tak co s ním?...Vyhodit ho nemůžu..už tak je dost narušený...třeba by se zbláznil a chtěl mě pak zabít. Nevím proč, mi to přišlo tak vtipné, ale moje myšlenka mě rozesmála. Vypadal že ho zlomí i silnější vítr s jeho silou a tělem a já tu přemýšlela o takových věcech. Zahnala jsem tohle uvažování a odešla dolů...vlastně ven, kde pořád seděl Aiko.
"Hele, to nádobí se neuklidí samo." V mém hlase zazněla trocha pobavení a hned na to jsem zase zmizela uvnitř domu. Byl jediný člověk, který ovládal genjutsu, kterého jsem znala. Mohla bych z toho mít i nějaké výhody...
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 5:50 pm

Pomalými kroky jsem přicházel k tomuhle sídlu. Nikdy jsem tu nebyl ale přesto jsem věděl kdo v něm je a kde se nachází. Znal jsem vetšinu uliček a domů v Ame. Přeci jen to byla "moje" vesnice. Prošel jsem malou uličkou a ocitl se na něčemu co byl nejspíš "dvorek" i když dvorek byla urážka pro to co se zde nacházelo. Podíval jsem se směrem na strom který stál uprostřed. Byla to třešeň s růžovými listy. Určitě se k ní vázala nějaká historka jak už to u klanů bývá. I my jsme měli skoro ke každé budově nějaký příběh. Několika kroky jsem překročil onen dvorek a poté vyběhl několik schodů a ocitl se před vstupními dveřmi.Doufám že bude doma. pomyslel jsem si a několikrát udeřil na dveře.

O několik chvil později

Poté co jsem zaťukání ještě dvakrát opakoval. Se mi čekání přestalo líbit. Takže jsem vytáhl z kapse kus papíru a napsal na něj.

Vzkaz:

Papír jsem přeložil na polovic a poté vytáhl kunai. Papír jsem pomocí kunaie připíchl na dveře. Snad ho najde. pomyslel jsem si a s pokrčením ramen se podíval k nebi. Déšť už zatím hledal druhou členku týmu.
No jasně. Kde jinde by byla. pomyslel jsem si s úsměvem a odešel k baru.

~ Přesun ~
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 4:07 pm

Naozaj dlho trvalo kým som sa vzpamätal z dôsledkov aké mi privodil môj „Sharingan“. Aj keď ním nebol, cítil som po celé dni ohromné slabosti a dokonca stratu videnia. Po tieto dni som sa ani nezdržiaval v mojom provizornom dome, u Nao, ale práve naopak som sa utiahol do ruin môjho sídla, kde som študoval všetky možné spisy o našom klane a ako ovládať dar a zároveň prekliatie, aké mi bolo poskytnuté od narodenia. V týchto dňoch som úplne zmizol z dohľadu celej zadaždenej Amegakure, kým posledná kvapka nedopadla ťažko na zem a nesignalizovala konečné ukončenie dažďového obdobia aspoň na pár dní. Vtedy som zdvihol zmorenú hlavu z kopy knižiek, biely ako krieda vďaka úplne nulovému kontaktu zo slnkom alebo niečím zdravým ako je jedlo ba či voda ktorej som mal naozaj už aj dnes málo, natiahol sa pričom sa zo mňa zosypala väčšina spisov, natiahol sa s podivným zvukom akoby mi praskli všetky kosti v tele a pomalým pohybom som sa vydal späť do rezidencie Nao, kde som si po dlhej ceste všimol lístku priloženého kunaiom na dverách. Strhol som ho, pozorne si ho prečítal keďže mi to ale robilo problém, musel som tento pokus opakovať asi tak 20 krát kým som pochopil že už týždeň meškáme na tréning, ostal stáť pred prahom dverí očakávajúc zázrak a hľadel na dubové dvere obávajúc sa že sa niečo stane.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 5:44 pm

Akio zmizel a nějaký čas se nevrátil...vlastně jsem si myslela, že už se sem nevrátí nikdy. Napadlo mě, jestli jsem něco nepřehnala já, když jsem na něj minule tak vyjela po tom, co se stalo. Uběhlo několik dní a můj život se zase vrátil do normálu...trénovala jsem sama a žila stejně, jako předtím...až do dnešního rána.
Chystala jsem se do obchodní čtvrti pro nějaké věci. Otevřela jsem hlavní dveře a chvíli zůstala stát...hleděla jsem na Akia, jako by byl duch. Měl v ruce nějaký papír a nehýbal se...já taky ne.
"Ale...už jsem si myslela, že tě sežrala smečka hladových vlků" Zasmála jsem se po chvíli a vytrhla mu papír z ruky, jakoby nic.
"Trénink?! Kdy to sakra psal?" Obrátila jsem se na Akia, jako by to snad mohl vědět. Nemohlo to tu být dlouho...i když..většinou jsem vycházela zadním vchodem...takže kdo ví. Datum tam nebylo...a já doufala, že to tu je jen od dnešního rána. Zmeškat Amekageho trénink...nic horšího by se snad ani stát nemohlo.
"Jdeme!" Zavelela jsem rozhodně. Doufám, že není pozdě!
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 5:50 pm

Znova epický post xDDD

~presun oboch~
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 6:36 pm

Přišla jsem domů jako první...zase celá mokrá. Heee...ten déšť mě jednou zničí... Zavrčela jsem, otevřela dveře a okamžitě vklouzla dovnitř...kde bylo teplo a hlavně sucho. Na chodbičce jsem odložila své kopí a zmizela v koupelně. Horká sprcha bylo přesně to, co jsem teď potřebovala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Shiryuu Nao Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Shiryuu Nao
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Shiryuu Nao
» Shiryuu Nao (Genin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: