New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Shakyho dům

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:55 am

Shakyho dům Img_1289368766_21
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 3:56 pm

Došli jsme přímo před dům, kde jsem se zastavil a povzdechl si.
Bylo to divný být zase doma, no fakt.
Vešli jsme dovnitř, zul jsem si boty a namířil si to rovnou do kuchyně a doufal že půjde za mnou. Byla tu spousta místností, kde jsem měl vzpomínky, dokonce jedna místnost byla celá z dob Akatsuki, to znamená plášť, pár svitků, zbraní a já nevím čeho všeho.
Otevřel jsem ledničku a v jednom z šuflat byly po okraj v krabičkách jahody.
"Tady, sněz jich kolik budeš moct, aspoň se toho zbavím. A...chceš něco na pití?"
Zeptal jsem se ze slušnosti, taky jsem bral teď ohled na to, že je to Kage.
"Zajímá tě historie?"
Optal jsem se jí letmo, když jsem viděl, jak z jahod byla nadšená.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 4:02 pm

Vešla jsem s ním dovnitř a neskrytě si vnitřek prohlížela. Bylo fajn vidět jiný dům než bylo sídlo klanu.
Namotala jsem si pramínek vlasů na prst a vlasy začaly mít opět svou modrou barvu. Tady jsem se nepotřebovala už schovávat. Když už byly normální prohrábla jsem si je a natáhla se po jahodě.
Mmm yummy. Spokojeně jsem si jí vychutnávala a koukla se na Shakyho.
"Voda bude stačit, díky." Vzala jsem si další a pak další. "Jop." Odpověděla jsem prostě a dál se věnovala jahodám.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 4:12 pm

Vzal jsem skleničku a nalil do ní vodu, kterou jsem jí pak podal.
"Pít obyčejnou vodu? Zajímavé."
Fakt jsem nechápal lidi, kteří můžou pít něco, co nemá ani chuť, ale tak, vyhověl jsem jí, snad.
"Klidně tě tudy pak provedu. Svitky v dnešní době mají vše moc zkreslené od skutečnosti."
Uculil jsem se a pak si kousl jablka, co jsem tu měl. Pustil jsem televizi, aby tu nebyl tak moc velká klid a čekal, až si dojí ty jahody.
"Mám tu i fontánku na čokoládu, jestli by jste chtěla."
Nabídl jsem jí, když jsem viděl jak si ty jahody užívá, ale kdo ví, jestli by jí chutnali i s čokoládou, tak moc jsem jí zase neznal.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 6:52 pm

Napila jsem se vody a koukla se na Shakyho.
"Za chvíli budu muset jít, musím něco zařídit v sídle ohledně Vánoc a výzdoby."
Zatvářila jsme se poněkud kysele a vzala si další jahodu.
Vánoce jsem moc nemusela a snažila jsem se tomu vyhýbat jak jen to šlo.
Takže i letos jsem měla v plánu o Vánocích pracovat a dodělat resty.
"Um to je dobrý."
Odmítla jsem čokoládovou fontánku, ne že bych to neměla ráda ale to bych tu byla pak ještě dýl.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:49 pm

"Vánoce a výzdoba? Opravdu?"
Uchechtl jsem se, netušil jsem, že lidé slaví tento svátek, ale nijak jsem to dál nekomentoval.
Snědl jsem jablko a díval se do okna, než jsem si na něco vzpomněl.
Odběhl jsem na chvíli do jedné místnosti a v ruce jsem držel dva zapečetěné svitky. Taky, kdo by chodil zrovna sem, do sídla, které se zdálo být opuštěné a kde je venku tolik nástrah.
Led, led, led, led...a, tady je.
Svitek jsem zase v pečeti zavřel a na půl jsem si aktivoval Ragykyou, kdy má teplota kůže dosáhla přes 40°C. Prošel jsem tak nenápadně kolem ní a zezadu jí šáhl na rameno.
"Je to jen takovej test, cítíš to?"
No co, sháním už několik led informace o tom, co všechno má schopnost dokáže, tak jsem musel zkusit i toto přece! I když...máknout jsem v tu chvíli chtěl jinam, jenže se mi vybavila vzpomínka na to, co mohla udělat tomu klukovy s vyplazeným jazykem, tak jsem si to rychle rozmyslel.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 2:44 pm

"Chm bohužel.."
Zamumlala jsem a dál jedla jahody, někam zmizel ale neřešila jsem to.
Zaobírala jsem se vlastními myšlenkami až do té doby než jsem ucítila stisk na rameni.
"Ne."
Odpověděla jsem trochu zamračeně a vzala si další jahodu.
Sakra! Nemusel mi takhle připomínat, že nikdy nepoznám teplo!
Chmm možná kdyby trochu víc přidal..
Koukla jsem se na něj ale nic neříkala.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 3:25 pm

Při odpovědi jsem se trošku zamračil, ale zase se dal do normálu.
Tak toto necítila. Bylo to pro mě znamením, že se možná můžu pokusit víc.
Soustředil jsem se na svou teplotu a tu jsem značně zvýšil. Jenže jsem si nebyl stále jistý, jestli by to pocítila, proto jsem svou druhou ruku přiložil na její druhé rameno a udělal pár kroků blíž k ní.
Mohl jsem jí obejmout, ale byla to Yukikage a navíc dáma, proto jsem neriskoval a doufal že jí ani tato má přítomnost nebude moc vadit.
Teplota se značně zvyšovala. Rukami jsem z ramen sjel níž na její lokty až na dlaně. V tento okamžik dokonce i z mého oblečení začala sálat pára.
"Tak? Co...teď?"
Nehodlal jsem přestat do doby, co teplo neucítí, ale měl jsem za to, že i při této mé tělesné teplotě teplo pocítit mohla. Nijak jsem jí ruce nedržel, pouze jsem ty své měl přiložené na jejich.
Počítal jsem v nejhorším i s tím, že mi buď jednu střelí, že se jí dotýkám jinak než bych měl, takže připraven jsem byl na vše.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 3:47 pm

S neutrálním výrazem ve tváři jsem ho sledovala a pak přesunula pohled na ruce kde se mě dotýkal.
Po chvíli jsem trochu pootevřela rty a zadržela dech.
Pak jsem se mu poplašeně koukla do očí a rychle ucukla rukama.
Otočila jsem se k němu zády a přiložila si je k hrudi.
Právě teď..
Mlčela jsem a pořád skoro nedýchala.
teplo?
Mohlo to vypadat, že jsem naštvaná ale najednou jsem se otočila s širokým až dětinským úsměvem.
"Teplo!"
Oznámila jsem mu a zářila jako měsíček na hnoji.
Cítila jsem to sice málo ale konečně jsem věděla co vlastně teplo je!
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 3:59 pm

Její radost z toho, že pocítila něco, co já cítím denně mě pobavila.
"Jo, teplo. To ho opravdu cítíš poprvé?"
Překvapeně jsem se jí podíval do očí a pak se usmál.
Ukradl jsem jí jednu jahodu, jen tak, protože jsem měl na něco chuť a toto bylo nejblíž, i když jsem si je už zprotivil, pořád to bylo jídlo, ne?
Znovu jsem se postavil za bar, neboli před ní a nepřestal na ní koukat, fascinovala mě a to už přes několik let se nikomu nepovedlo. Možná mě to i hnalo k tomu, si o ní zjistit víc.
Stalkerem jsem se ale stát nehodlal, na to jsem byl až moc línej, oči jsem se odvrátit nějak nedokázal.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 4:05 pm

"Chmm.."
Pořád fascinovaně jsem se koukala na ruku a pak se ušklíbla nad svou dětinskostí.
Natáhla jsem se pro další jahodu a zvedla oči k němu.
Zíral..trochu jsem přimhouřila oči a vložila jahodu do úst.
Díky němu jsem teď přemýšlela jestli nemám něco na tváři nebo ve vlasech.
"Takže..proč, že tu vůbec máš tu zásobu jahod?"
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 4:19 pm

Uchechtl jsem se když zmínila jahody.
"Máte je moc ráda? No, nedaleko, asi dva kilometry odtud je les patřící do Kusagakure. Znám jedno místo kde roste hodně jahod a nikdo tam nechodí, bylo mi líto to tam nechat aby to přes zimu zmrzlo, tak jsem je vzal, ale netušil jsem že jich bude tolik a sám jsem neměl šanci je sníst."
Odpověděl jsem jí rovnou a vzal jsem si do ruky druhý svitek, který jsem vytáhl z místnosti a položil jí před ní.
"Kdybych někdy náhodou udělal něco čeho bych i sám litoval."
To co jsem jí dal byla pečeť, jediná která teď existuje, aby mé Kekkei Genkai držela částečně na uzdě, kdyby se ta nynější nějak pokazila. Bylo to jak pro mé, tak pro jejich dobro, protože jsem nechtěl...no, nesměl jsem nikomu ve vesnici ublížit.
Opřel jsem se rukami o barový pult a díval se na ní pořád tak podivně.
Usmál jsem se ďábelsky a schválně ze sebe nechal kouřit páru a pak se jen zasmál.
"Vypadá to že sváděcí metody před sto lety už neplatí."
Zasmál jsem se ironicky a vzal si ještě jednu jahodu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 4:44 pm

"Mohla bych je jíst asi pořád."
Pokrčila jsem rameny a vzala si další.
Takže Kusa...
Dala jsem si pramínek vlasů za ucho a zamyšleně si vzala další jahodu.
Že bych tam začala posílat chuuniny na mise pro jahody?
Oči jsem k němu opět zvedla když mi podal svitek, trochu jsem nadzvedla obočí a pak pochopila.
"Ah...díky."
Svitek se v mé ruce obalil ledem a zmizel.
"Takže ty se mě pokoušíš svádět?"
Nadzvedla jsem přísně obočí ale pronesla jsem to pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 4:54 pm

Takže jsem zjistil další věc. Má oblibu v jahodách! Aspoň jsem věděl, jak jí budu moc někdy uklidnit, když se stane něco co se jí nebude líbit.
Vzal jsem si do ruky ovladač od telky a přepl kanál. Šlo vidět že pohádky se teď valí jak o závod, na každém kanálu byla nějaká, no někam jsem to překlikl.
Podíval jsem se na ní a znovu se zaculil a hned potom hlasitěji zasmál.
Opřel jsem se o linku, ruce si založil do sebe a nohy zkřížil u kotníků a přimhouřil jsem na ní oči a celou jí pohledem sjel.
"Kdo vííí. Nepopírám to, jste krásná žena ale...i já mám své mouchy a ublížit nějaké nechci, takže se zabavuju tím..."

Najednou jsem se znovu objevil za ní a pára ze mě sálala ještě víc.
Naklonil jsem se k jejímu uchu a usmál se.
"...že se snažím být milým a okouzlujícím, ale na pohádky nevěřím."
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 5:11 pm

Sledovala jsem jak se opřel o linku a tvářila se pořád stejně.
Když se objevil za mnou natáhla jsem se v klidu pro další jahodu.
"Ach ták, taky bych se snažila po 100 letech něčím zabavit."
Prohodila jsem a ukousla si půlku z jahody.
"Já si taky ráda hraju, takže to chápu."
Zaklonila jsem na chvíli hlavu abych na něj viděla když stál nade mnou a olízla si rty.
Pak jsem vrátila hlavu do normální polohy a snědla v klidu zbytek jahody.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 5:20 pm

Nikdy bych to do ní neřekl, čekal jsem spíš nějaký kopanec, ale toto se mi líbilo mnohem víc. Tak, nikdo nechce dostat do držky od ženský, že jo.
"Geh...100 let, ta číslovka není zrovna nejlepší."
Pokroutil jsem hlavou a když mi oznámila že si taky ráda hraje, dal jsem ten svůj zamýšlející se obličej a pak se škodolibě usmál.
Co nejvyšší teplotu jsem teď dal do svých dlaní, které jsem jí položil na pas.
"Když nad tím teď tak přemýšlím...nerozpouštíte se někdy nebo něco takovýho že ne."
Ovšem že jsem věděl jak to s ní je, ale tak srandu jsem si taky mohl udělat, to nikde nebylo zakázané.
Ruce jsem jí z pasu oddělal a proměnil se trošičku do svého módu, že jsem měl větší špičáky.
"Co takto hra na upíry?"
Nadzvedl jsem obočí pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 5:43 pm

Cítila jsem lehké teplo, o něco větší než předtím a ušklíbla se.
"Co myslíš?"
Utrousila jsem a otočila se na něj když se proměnil.
Trochu pohrdavě jsem se usmála a nadzvedla obočí.
"Myslíš, že mě zvládneš kousnout?"
Sledovala jsem ho a naklonila hlavu trochu na stranu abych odhalila krk.
Vážně si myslel, že se nechám kousnout?
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 5:55 pm

"Um, nevím, měl bych to snad...zjistit?"
Nadzvedl jsem obočí a pak se usmál a prokoulil očima. Až moc si semnou začínala hrát, ale nijak mi to nevadilo, spíš naopak...Zajímalo mě kam tato hra vede.
"Ne, vím to."
Podíval jsem se jí do očí a usmál. Nejdřív jen tak málo a pak do široka, tato situace byla pro mě už dlouho neznámou.
"I když, možná bych měl dát na radu toho chytrýho vyplaz jazyka."
Myslel jsem toho chlapa, co na ní v ulicích vyplázl jazyk, třeba bych si měl tu radu vzít k srdci.
Udělal jsem pár kroků blíž k ni a ruce jí dal kolem pasu a nakláněl se k jejimu krk.
Čím víc jsem se blížil tím víc mohla cítit, možná pro normální lidi až vařící dech, já každou chvilku čekal ale na to, jak mě asi zastaví. Nerad bych ale, kdyby mě to nějak moc bolelo.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:01 pm

Mlčela jsem a sledovala ho.
Když se přibližoval začínala teplota chladnout i když on to necítil.
Po tom co mi dal ruce kolem pasu začala okna namrzat a voda ve skleničce zmrzla úplně.
Já jsem na rozdíl od něj uměla zchladit okolí na několik metrů a ne jen v těsné blízkosti jako on vydával teplo.
To že se teplota měnila mohl poznat podle toho že když vydechl, vydechl obláček páry.
Zatím jsem nic jiného ještě nedělala...možná.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:08 pm

Začínal jsem si čím dál tím víc všímat, jak věci okolo namrzají, včetně oken, které jsem slyšel jak se na nich tvoří námraza.
Když jsem byl už jen pár centimetrů od jejího krku, usmál jsem se a pustil jí s tím, že jsem se odklonil.
"Ne díky, zmrznout jak rampouch zatím nemám v plánu."
Popošel jsem k oknu na které jsem foukl a námraza trošku ustoupila.
Prokoulil jsem očima a usmál se.
"Neberte to nijak vážně, je to jen hra, o dům přijít nechci."
Mrkl jsem na ní a zase si stoupl před ní, teď ale ne už tak těsně jak před tím, spíš tak krok od ní.
"Jakou hru hrajete teda ráda vy, aniž by jste musela někoho zabít."
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:27 pm

Na tváři se mi objevil spokoje úsměv.
Bingo..
"Chmm jakou hru hraju ráda já?"
Zopakovala jsme po něm nahlas a tvářila se, že přemýšlím.
Pak jsem udělala krok dopředu a prstem mu přejela po hrudi.
Stoupla jsem si na špičky a přiblížila se k jeho obličeji.
"Tak třeba.."
Zašeptala jsem a od nohou mě začal pokrývat led čeho si nemohl všimnout protože jsem jeho pohled fixovala tím svým.
"..na babu." Vydechla jsem a led mě pokryl celou, než se nadál byla jsem pryč.
Musela jsem vyřídit ty ozdoby!
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:33 pm

Zmizela. Do široka jsem se usmál a znovu pobaveně prokoulil očima.
"Ženská bláznivá..."
Pokroutil jsem hlavou a podíval se do lednice. Měl jsem hlad, ale nic co by mi teď bodlo tu nebylo
Ta jako fakt?
Povzdechl jsem si a šel k teploměru. Teplotu jsem nastavil na víc, aby se to tu zatím ohřálo, než večer příjdu, musel jsem se jít někam najíst.
"Tak na babu jo...Jak já jí nezávidím, nikdy jsem v této hře neprohrál."
Říkal jsem si v předsíni, kde jsem se oblékl do bundy a vzal si boty. No a...teď směr hodpodááá! (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shakyho dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shakyho dům   Shakyho dům I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shakyho dům
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: