New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Veža "Amegakure"

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 7:51 pm

Veža "Amegakure" Thefallofisengardbyrpgranty-d5eksil
Veža „Amegakure“ nebola nazvaná tak, len pre nič za nič. Symbolizuje presne to, čo sa dá pod týmto pojmom dá predstaviť, a to obrovskú, vysokú vežu uprostred malého mestečka, aby na neho dohliadala. Je tmavá, čierna a nikto nevie komu poriadne patrí. Vedia len že tam sídli zlo ktoré nespí, ľudia ktorý vlastne ovládajú celú Hebikawu. Čo to vlastne znamená, ako je možné že niečo také existuje ešte stále, že by sa jednalo o dávnu Akatsuki, to je neznáme. Jedno je jasné, dedinčania sa jej boja viac ako čohokoľvek iného na tomto svete.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 8:03 pm

Puk.. Puk.. Puk..

Pomalé ale zreteľné kvapky dažďa zľahka dopadali na vrchol tmavej veže, a podivný tichý zvuk dažďa len pridával atmosfére na epickosti. Ľahký otras spôsobený mrholením a bleskom, ktorý prekrížil oblohu, odhalil na tmavom stupienku niečo podivné. Stála tam osoba, v dlhom čiernom plášti lemovanom mrakmi krvavej farby, hľadela z najvyššieho stupienka na poloprázdne ulice dedinky, ktoré sa tiež pomaly vyprázdňovali. Dážď ktorý sa spustil z ničoho nič, tak ľadový pri dotyku s pokožkou, nevestil nič dobré. Mraky smerujúce od východu, priamo od hôr v diaľke, kedysi bojiskom Madary Uchíhy, vyzerali tmavo a hrozivo. A so sebou niesli ohromnú búrku, ktorá strhávala všetko slabé z cesty.

„Čo je náš cieľ? Sme len obyčajný zločinci usilujúci sa o zničenie sveta? Máme vôbec zmysel existencie? Prečo robíme niečo, čo by iným mohlo poškodiť? Bolesť ktorú cítime, prenášame na iných, nechávame ich krvácať, tak ako sme krvácali my, to z nás robí zlých?“


Postava sa sústredila, snažila sa pochopiť zmysel svojej existencie, chcela nájsť aspoň nejakú odpoveď na otázky ktoré sa jej rojili v hlave. Hlavne očakával že príde, príde ona, ktorá mu pomôže pri sústredení zabudnúť na pochybnosti, pevne mu nastoliť vieru v jeho sen a poposunúť ho dopredu, k ohromnému víťazstvu ktoré konečne prinesie..

„Bojujeme o mier, aj keď cesta ktorú sme zvolili je cesta.. Bolesti..“

Ozvala sa nová rana, oblohu prikryla temnota mrakov a všetko v okolí stíchlo, akoby sa zastavil čas. Obrovské kvapky dažďa zrazu prestali tak hlučne bubnovať a len ľahko dopadali na zem, kde sa trieštili na malé množstvo kvapôčiek. Následne toho sa postava vzpriamila, zahľadela sa do diaľky, s jedinou myšlienkou ktorá ju mohla napadnúť keď pocítila prítomnosť novej čakry vo veži, do ktorej sa aj dedina bala vstúpiť. Je tu. Konečne prišla, a tak isto konečne nastal čas...

„Boj o mier, práve začína..“
Návrat nahoru Goto down
Kiera Ito
Nukenin S-rank
Kiera Ito


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 8:16 pm

Klapot bot se odrážel od prázdných zdí věže. Každý dopad vodou nasáklých bot na mramorových schodech se roztříštil okolo a nesl se dál. Osoba zahalená v plášti ale stále pokračovala dál.
Ostražitost byla v tuhle chvíli ta tam, nebála jsem se, jeho ne. On byl jediný, kterému jsem kdy uvěřila. Kromě klapotu bych byla snad jen jako duch, jako vzpomínka .. Když jsem se sama toulala prázdnou věží, místem, kam se nikdo nedováží jít. A ti odvážní, se už nikdy domů nevrátí. Ta myšlenka mi vyvolala na tváři úsměv. Ne milý, ale ten záludný, kdy se jeden koutek úst protáhne do výstražného úšklebku.
Pokračovala jsem dál, dnešní den, všechno odstartuje.
... úplně všechno.
K mé cestě vzhůru mě doprovázelo jen pravidelné bušení kapek o schody, jak mi z úplně promoklého pláště dopadly v proudech na zem. Z pláště, který označoval vítězství, příslib něčeho nového.
.. příslib změny.


Zastavila jsem se až úplně na vrcholu, věděla jsem, že tu je, stejně jako o mé přítomnosti už dávno věděl i on. Rozumněli jsme si i bez slov. Další blesk, co ozářil místo mi umožnil pohled na jeho tvář. Odhodila jsem si kapucu z tváře a odhalila svojí, nebylo potřeba se schovávat. Krvavýma očima jsem propátrávala místnost, lehce se poklonila a znovu napřímila.
"Dorazila jsem, dle tvého přání.."
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 8:27 pm

Postava pred ňou sa neotáčala, dosť dobre vedela kto tam stojí. Pridobre cítil ako kvapky dažďa bubnujú po jeho pokožke, premáčajú plášť a stekajú po tvári ku krku, ale nenechal sa tým vyviesť z rovnováhy. Stačilo tak málo, a bol krok ku slobode po ktorej tak urputne túžil. Cítil ako sa jej čakra chveje, dobre vedel ako lační po ich spoločnom sne ale cítil viac. Cítil jej chtivosť, jej dravosť. Cítil ako by ráda pocítila na hebkej pokožke ruky cudziu krv, chcela vidieť ako sa stráca svetlo a život z očí ďalšieho nebohého. A všetko jej bude dopriate, konečne.

„Svet dnes pohltila búrka, kvapky sĺz ktoré dopadajú na zem nám dávajú na znamenie aby sme sa pohli. Cítim ako sa znova svet otriasa v základoch, ako znova začína vrieť to medzi dedinami. Medzi tými Shinobi ktorý nás obrali o všetko. Povedz, prečo si nevážia života a moci ktorá im bola daná? Prečo berú život keď ho môžu dávať? Prečo sú tak lačný po území a po moci, ešte väčšej akú majú?..“

Prehovoril tichým hlasom, kým sa konečne otočil a pohľad stočil práve na Kieru. Človeka pre ktorého bol schopný urobiť všetko. Bola to jeho pravá ruka, už od malička si vo všetkom pomáhali, vďaka rovnakým cieľom a spoločnému snu sa ich puto znásobilo. Teraz v nej videl všetko, most ktorým chcel previesť zlo na druhú stranu od mieru. Otázky ktoré položil boli príliš zamyslenia hodné, odpoveď už dávni poznal a ani nečakal odpoveď. Zahľadel sa do jej očí svojimi, veľkými a fialovými. Sledoval ju diabolskými očami Rinneganu, očí schopných vrátiť život mŕtvym. Práve za pomoci tejto sili mienil vybudovať nový svet Shinobi, bez vojen, z mierom. Ale bolesť bola jediná šanca. Nezlomí sa.

„Časy Naruta Uzumakiho skončili, nastal čas ukázať celému svetu bolesť..“
Návrat nahoru Goto down
Kiera Ito
Nukenin S-rank
Kiera Ito


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 10:48 pm

Odebrala jsem se do stínu a ruku položila na rukojeť katany, co se mi houpala u boku. Byla jsem plná nedočkavosti a přitom na povrch tak ledově klidná. Ale uvnitř mě to vřelo, přála jsem si konečně dát všem najevo, proč se bát! Zasít jim do srdcí strach, ten, co jsem díky nim cítila celý život.
.. Shinobi, jak směšně to slovo dnes zní..
Po tolika letech se dočkám odplaty, těm, kdo mi vzali domov, kdo nám vzali všechno. Povstali jsme z popela, vstaly z kolenou a brzo dosáhneme na vrchol. Na jeho otázky jsem neodpovídala, každá buňka mého těla vibrovala nadšením. A přitom ty oči, když se na mě podíval, jen já se dokázala dívat do očí smrti s potěšením, ne se strachem.
.. Mě už nevyděsí ani smrt, že tati?..
Nebála jsem se, proto se ze mě stával skvělý nástroj. A on, byl mojí oporou, vychoval mě, když jsem byla ztracené štěně. Narozdíl od jiných, jemu jsem věřila. Já už sny ztratila, hodlala jsem splnit ten jeho, jakýmikoliv způsoby.
.. Jak žalostně tenhle svět vypadá.
"Tenhle svět není nic jiného než faleš a přetvářka. Lidé vždycky chtějí to, co nemají. Nikdy nejsou spokojení, jsou to pokrytci bez špetky úcty.." Plivala jsem ze sebe slova, zlá.
".. Je na čase jim ukázat, kde je jejich místo. Národy se naparují, roztahují, zabírají území.." Zaťala jsem ruce v pěst, tak dopadla i naše vesnice.
"Svět musí být očištěn. Proto jsi mě zavolal.. Nastal čas.. Nastala nová doba.. že?"

_________________
Better be scared, better be afraid,
Now that the beast is out of her cage..

Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 11:29 pm

„Gomenasai, Nagato Onii-san.. Gomenasai, Naruto-sama.. Nevyšlo to, je rada na mne..“

Prehovorila postava vysokého muža dosť slabým hlasom do ticha. Šepot ktorý zprvu nebolo počuť sa začal pomaly odrážať od každej trubice ktorá lemovala celú vežu, a odrážala sa do všetkých strán, keď sa to všetko ozvalo nad celou dedinou. Boh, tak volali Nagata, užívateľa Rinneganu, a tak budú nazývať aj Ittaia, vodcu ktorého si vybrali že budú následovať. Netušil ani on sám aké to prinesie na svet následky, ale mal svoj sen a nemienil sa ho len tak vzdať. Tma ktorá doteraz ovládala celé mestečko zrazu začala ešte viac hustnúť, svetlo sa pomaly strácalo a jediné čo vyzeralo nádejne bol plamienok v jeho očiach. On bol posol ktorý prinesie svetu mier. Otočil sa späť na ňu, pozrel jej priamo do očí aby videl čo má v duši a akoby čítal jej myšlienky, prikývol. Boli spolu od mala, ona bola pre neho takmer všetkým a hnacím strojom dopredu, vďaka nej si veril natoľko, že bol schopný prevziať kontrolu nad celým svetom. Preto pomaly zostúpil zo stupienka, vošiel pod strechu kde už dážď nezasahoval a tak nemohol ešte viac jeho prudké, červené vlasy klanu Uzumaki moknúť, pomalým krokom kráčal k nej, zdvíhal ruky až sa jednou dotkol jej líca.

„Je na čase aby si sa dozvedela čo nás spoločne čaká..“

Prehovoril znova, prešiel jej po líci akoby ju hladkal, ale neprišlo nič viac, iba ako ľad stál a sledoval jej oči, čo v nich nájde, strach alebo ochotu, vernosť alebo zradu. Vedel čo očakávať, preto pozdvihol zrak a pomaly, ruka v ruke, spolu s ňou prechádzal miestnosťami a schodami, až do podzemia. Mieril hlbšie a hlbišie do tej najtmavšej a najtajnejšiej diery pod zemou, obrovským komplexom pod vežou kde sa nachádzala jaskyňa. A v nej, priamo za ňou bolo niečo, čo razilo dych. Obrovská kamenná socha z 9viatimi očami a 10timi chvostami. Bola to nádoba na uchovanie všetkých Bijju, socha Gedo Mazou! Vtedy zasvietil Rinnegan a vtedy sa vedľa Ittaia začalo niečo pohybovať, no on sa nehýbal, nemal strach lebo vedel čo v tme je. Ďalších 6 párov očí svietilo rovnakými pekelnými očami na ňu, sledovali ju, a čakali čo Ittai povie. Boli to jeho sféry, jeho 6 ciest bolesti. Všetku svoju moc preniesol na nich, aby lepšie splnili svoje úlohy vo svete.

„Predovšetkým ale potrebujeme viac ľudí, samy to nezvládneme. Potrebujeme verbovať.. Kvôli sile Bijju..“

A to bol len začiatok jeho plánu, keď mu pohľad padol na 10 prstov ktoré socha mala. Presne! Potreboval ešte k tomu 8 ľudí, pričom o jednej až príliš dobre vedel. A práve Kieru chcel za ňou poslať, aby ju priviedla sem. Čoho sa týkalo ďalej, o niekom sám vedel v Amegakure, a práve tam aj mal namierené. Potreboval naozaj dosť ľudí aby dokázal prevziať kontrolu nad svetom. Potreboval množstvo príprav aby dokázal popohnať kolobeh vojny a premenil ho na mier. A k tomu potreboval tú najzásadnejšiu vec akú mohol kedy len nejaký smrteľník získať. Potreboval mocné telo a mocného Shinobiho ktorý už len svojou prítomnosťou na bojovom poli, naháňal hrôzu a o niekom takom vedel. Doby slávneho Madaru skončili, čo to nechať na jeho potomkoch?

„A potrebujeme nájsť telo Madarovho syna..“

To čo práve povedal, povedal jasne a zreteľne nahlas. Bolo nadmieru jasné o čo sa tu jednalo a to práve o telo Takera Uchíhy. Vedelo o ňom len málo ľudí a nedivil by sa keby to nevedela ani Kiera. To že mal Madara syna, sa sám Ittai dozvedel iba náhodou keď ich spoločná dedina ešte stála. A práve teraz nadišiel okamih kedy by zvládol získať na svoju stranu tak mocného spojenca za pomoci ktorého by dokázal tento svet vybudovať nanovo, nastaviť mier ktorý si tak dlho prial. Preto mal Rinnegan, dobre o ňom vedel! Preto mal poznatky o jeho tele, technika Rinne Tensei nebola náhoda! Jeho plán bol jasný, oživiť ho, pridať do armády a zaútočiť na svet.

Návrat nahoru Goto down
Kiera Ito
Nukenin S-rank
Kiera Ito


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 9:26 pm

Nebála jsem se jeho očí, těch strašlivých, očí přinášejících smrt. Čelila jsem jim s nadšením, potěšením a vnitřním klidem. Věřila jsem, že tyhle oči přinesou mír, začátek něčeho nového.. Proto jsem snad bez váhání, jako beránek následovala jeho kroky, ať už mě zavedou kamkoliv.
.. vítej v noční můře v mojí hlavě. Budeš litovat, že jsi sem kdy vstoupil.
Škodolibě jsem se usmívala, když jsem zahlédla, kam mě to zavedl. Je pravda, že do těhle míst jsem vkročila poprvé, ale oči mi jen zazářily jasnou zvědavostí a nadšením. Pohled jsem zastavila na soše, jestli jsem si kdy představovala něco děsivého, bylo to právě tohle.
.. éra začíná. Naše éra.
Sféry mě také nevyděsili, věděla jsem, že tu někde jsou, ale až teď jsem si je mohla zblízka prohlédnout. Zabijáci, ta smrtt, ledový chlad, který se kolem nich obepínal se nesl celou místností. Byla to sama smrt a její věrní vojáci. Poslouchala jsem ho, tiše, jen očima těkala od jeho zad po místnosti, ve které jsem se nacházela. Tak hrobové ticho jen jsem se ušklíbla a prsty přejela po švech na krku. Jeho plány mě překvapovali, děsili, ale bylo mi jasné, že abychom dosáhli obnovy, potřebujeme sílu. Jen jsem kývala, on byl ten, co to tu vedl, já byla ta, co jeho přání plnila.
Začínal se dostávat k důležitému bodu, o kterém jjsem teda neměla ani tušení.
.. Madara.. To byl pravý Shinobi..
Nevěřila jsem na pohádky o hrdinech, síla, každý ji chtěl jen pro sebe, a on oplýval silou, která dokázala přinutit svět se změnit. Nedokázala jsem si představit, že by existoval jeho syn. Že by se doby mohly vrátit. Že bychom na své straně měli někoho jako je on! Zhluboka jsem se nadechla a vydechla.
"Chápu.." Nikdy jsem nebyla moc hovorná, utápěla jsem se ve vlastních dedukcích a myšlenkách, projevovala jsem se jen málokdy.
"Mám takový pocit, že teď po mě chceš, ale něco jiného, než hledat legendu.." Nevěřila jsem mu? Věřila, ale přeci jen, nebude snadné ho najít, ať už existuje nebo ne. A zabere to poměrně dost času, jestli chce do Gedo Mazo shromáždit sílu všech bijuu, bude zapotřebí hodně lidí. Sama jsem byla díky němu silnější než kdy dřív, byla jsem celá nadšená, jen, abych mohla ukázat svou moc!
... Takeru Uchiha. Společně změníme svět. Společně ti splníme sen, náš sen, Ittai..

_________________
Better be scared, better be afraid,
Now that the beast is out of her cage..

Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 10:06 pm

„Nie, ty nie, ty nie si len obyčajný pešiak ktorý sú potrebný len na obetovanie..“

Prehovoril po chvíli nie ľadovým hlasom ako ona, nie nijakým zlým alebo hrozným. Práveže, znel ako človek ktorý vedel čo to je bolesť, vedel aké muka zažíva takýto svet. Vedel dobre ako zachádzať s ľuďmi, ako im vstúpiť do najhlbšieho dna aby našiel to najstrašnejšie čo sa v nich nachádza. A hneď v zápetí to použil proti nim, ale nie v zmysle aby ich dorazil. Ale presvedčil o jeho vlastnej pravde. Ticho ktoré obkolesovalo tiché postavy, bolo až príliš zlovestné, napriek tomu jeho hlas znel múdro, pravdivo a až sladko, naslúchaniahodné. Ruku vystrel pred seba, nasledovala druhá a kamené socha sa začala hýbať, otvárať oči jeden po druhom a následne vystrčovať palce dopredu. Ako stupienky smrti, ako zlo ktoré nikdy nespí. Ako silu ktorú nejde skrotiť. Ako ich hnací pohon vpred za lepšími zajtrajškami.

„Tvoja úloha bude kontaktovať istú osobu. Nachádza sa v Trávnatej, a mohla by byť dobrým prírastkom...“

Znova prehovoril s pevným hlasom, tak pevným a mocným, tak istým. Člove pri pohľade na neho nemohol pochybovať, o jeho sile a hdosti ktorú niesol na svojich vzpriamených pleciach. Bol pripravený na čokoľvek, aby to zniesol zo sveta ktorému tak dlho sľuboval svoj mier. A práve jedna z jeho zbraní, jeho pravá ruka. Kiera, jeho najvernejší, najoddanejší a najschopnejší bojovník ktorému najviac verí, bude poslaná za ňou. Za touto osobou ktorú nejde skrotiť a jej dravosť je možno prisilná aj na ňu samotnú. Mal ešte jeden cieľ, ešte jedna osoba sa nachádzala v Kusa a tú mienil zverbovať tiež.

„Pôjdu s tebou sféry, človek ktorého hľadáme je nebezpečný a príliš silný, možno silnejší aj ako ty..“

Vtedy sa 6 párov očí pohlo smerom dozadu, pohli sa a ako nezastaviteľné stroje sa pomalým krokom vydali svojou cestou vpred. Ich jediným poslaním bolo v túto chvíľu nezastaviteľne pochodovať vpred za mostom mieru. Ten teraz videli po zadaní úlohy v Kiere, áno boli oslabený keďže ich originál nešiel z nimi ale vďaka tajnej technike ktorú sám vymyslel, dokázal do nich vliať svoju silu cez sochu Gedou a ovládať ich na tisícky a tisícky míľ ďaleko s tým, že sám nepotreboval byť niekde spútaný a nemal obmedzenie vo využívaní techník. V tento moment bol nezastaviteľným a niekým, koho v tomto svete neporazí nikto.

„Ak odmietnu, nepotrebujeme svedkov..“

Vedela čo má robiť, buď pôjdu našou cestou, alebo sa stratia v nekonečnosti smrti. Zakúsia bolesť ktorú si samy privodili a ich existencia prestane pre jeho svet plniť nejaké poslane. Stanú sa zbytočnými a on sám sa posratá aby ich existencia nemusela špiniť tento svet. Otočil sa, pomaly sa sám začal vydávať smerom k Ame, kam mienil ísť už dávnejšie. To čo sa týkalo ich plánu, to jej povie Deva, už dávno vydal rozkazy. Pomaly sa zdvihol pomocou zvláštnych techník do vzduchu a vyletel z veže von, do búrky kde sa stratil smerujúc k Amegakure, na miesto, kde ho čakal ďalší kontakt a možnosť, napraviť tento svet.

~presun~

Návrat nahoru Goto down
Kiera Ito
Nukenin S-rank
Kiera Ito


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 21. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 10:54 am

Poslouchala jsem ho, ostatně, tohle jsem dělala vždy.
.. Osoba možná silnější než jsi ty..
Nevědomky jsem prudce zatnula ruce v pěst. Podceňoval mě snad, že se mnou posílá sféry? Myslela jsem si, že patřím mezi nejsilnější, byla jsem si sama sebou tak jistá, ale dnešek mě znovu donutil zapochybovat. A to jsem nesnášela, pochybovala jsem o sobě celý život, do doby, než jsem poprvé někoho zabila. Ale nemohla jsem odporovat, pokud něco řekl, měl pravdu a já se s ní musela jedině vyrovnat. Krátce jsem se ušklíbla, ještě té osobě ukážu, kdo je tady ten silnější. Ještě jsem na Ittaie kývla, než se on vypařil a já se pomalu otočila. Mířila jsem směrem do Travnaté. Kapuci přehodila přes hlavu, a vykročila vstříc nové budoucnosti, která už byla tak blízko..
.. Tak blízko.

(Přesun.)

_________________
Better be scared, better be afraid,
Now that the beast is out of her cage..

Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 7:43 pm

"Vitaj doma.."

Prehovoril po dlhšom čase Ittai znova, keď po fakt dlhej prechádzke nebom pristáli práve na tom najvyššom stupienku najvyššej veže v Hebikawe. Práve ako sa tomuto miestu hovorilo, na vrchole ničoho, ju konečne pustil a povolil gravitácii aby ho to pomaly znieslo k zemi, kde sa zľahka dotkol zeme nohami, trošku uzatvoril oči a pohľadom sa stočil od nej. Rovnako ako v Amegakure, aj tu pršalo akoby bez prestania, možno práve vďaka tomu túto zem nazývali bránou do Ame. Ittai nič neprehovoril, len tam stál v tichu, sledoval celú Hebikawu ako Káge svoju dedinu a čakal kým Reina vytasí nejaké slová a zavalí ho nejakou tou otázkou. Predovšetkým, v okolí nebolo nič čo by naznačovalo nejaký ten východ, alebo aspoň náznak na útek. Bola úplne hore a dole nešlo zísť.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 7:46 pm

"Skvěle, myslela jsem, že se aspoň toho deště zbavím. Nechápu co vy, muži na tom máte." okamžitě jsem zakryla svou loajalitu k Amegakure a steskem potom co jsem udělala. Založila jsem si ruce na prsou a sledovala okolí stejně jako on. Ani já jsem nehodlala promluvit první, on mě sem dostal on by měl mluvit.

_________________
Veža "Amegakure" 18px-Nature_Icon_Crystal.svg

Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 7:56 pm

"Dážď symbolizuje očistu, ktorou sa snažíme očistiť tento svet od hriechu.."

Prehovoril po chvíli tichým hlasom, avšak k ďalším slovám sa neoznačoval. Hlavne teraz nemal potrebu hovoriť, keďže sa nevrátila Kiera a nejako jej to trvalo. Už to boli dve dni čo odišla a sféry boli dosť ďaleko nato aby ich ešte dokázal poriadne zaznamenať. Jeho jediná útecha boli práve znaky života jeho Devy. Dážď ale neprestával ani po tom ako sa sťažovala, ďalej prudkým lejakom padal k zemi a všetky jeho špinavé vody tiekli do hebikawských kanálov. Tie ale viedli dole do veže, kde sa zhlukovali a cez čističku tvorili ohromné jazero, o ktorého existencii ešte nikto nevedel. Možno jej už ale došlo, prečo a o čo sa svojim plánom snažil dokázať, a možno veril že aj práve vďaka tomu sa pridala k nim. A keď to najmenej očakávala, bez možnosti aby stihla len urobiť kryštál, jej vrazil jemne rukou na chrbát. Len čo sa pokúsila vytvoriť kryštál, pocítila ako sa jej čakra roztrúsila a nedokázala v ten okamih vytvoriť ani len Kawarimi, pocítila naozajstú moc božích očí.

"Pečať ti zabráni povedať o našom úrkyte hocikomu, len čo sa o to pokúsiš, zabije ťa.."

Stále rovnakým tónom, plný chladu ale rovnako aj múdrosti jej odpovedal na otázku, ktorú ani nemohla položiť. Ruku takmer okamžite odtiahol, a ona mohla pocítiť ako sa na jej tele, priamo na chrbte tvorí ohromná pečať, pokrývajúca celú oblasť. Bola to len malá poistka, a aj ona mohla očakávať že sa to stane. Nemal pochybnosti o jej vernosti, ale Itachi v minulosti taky vedel dosť dobre klamať. Pein im všetkým veril, ale Ittai verí len jedinej osobe a to Kiere, ktorá tu nanešťastie ani nebola. Odstúpil a nechal ju nadýchnuť, čakal čo urobí len čo sa odtiahne. Možno na malý okamih očakával že ho napadne, ale to na vrchole ničoho, jej nedoporučoval. Nie na mieste, kde mal najväčšiu moc. Na mieste strachu.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 8:09 pm

Na okamžik jsem vyjekla překvapeností, ale záda mě začala nesnesitelně pálit. To si snad dělá srandu? Začala mi pulzovat žilka na spánku, pohár trpělivost začala přetékat a já začala pouštět ven jak nervy tak i chakru a on to samozřejmě všechno pozoroval. Nikdy jsem tak naštvaná nebyla. Ani sama jsem nevěděla co dělám a co ne byly to jen přirozené reakce mého těla a mysli. Prostě jsem najednou zmizela a před ním stála jen socha krystalická socha mého těla a já stála vedle něj s jednou rukou na jeho rameni a s tou druhou mu nečekaně vrazila pěstí. Naneštěstí pro něj byla pěst obalená krystalickým brněním.
"Takhle hyzdit moje tělo tě bude stát víc než slib, že mi dáš moc!" procedila jsem naštvaně mezi zuby. Běsnila jsem a to hodně. Co jsem neměla fakt ráda bylo, když mi někdo sahal na vlasy nebo mi nějak hyzdil tělo. Čekala jsem, že mi to vrátí, krystalické brnění to jistilo.
"Nediv se, řekl si že s tebou nemusím skrývat to co je ve mě. Sám si tomu teď otevřel bránu!"

_________________
Veža "Amegakure" 18px-Nature_Icon_Crystal.svg

Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 8:20 pm

"Pôsobivé.."

Prehovoril po útoku. To že dokázala aj v tak krátkom čase a bez prísunu poriadnej čakry vytvoriť Kawarimi a neuveriteľne rýchlo sa dostať priamo k nemu len nasvedčovalo že si naozaj vybral dobre. Áno, trafila sa aj keď dokázal ešte vytvoriť medzi nimi dostatočný tlak nato aby ho ten úder nezasiahol až tak silno a neprebil ním pár stien, bol po tejto pečati trošku ešte dezorientovaný. Teraz však, v ňom úder prebudil dávno stratené spomienky na boje, ktorých sa kedysi zúčastnil. Odskočil od nej naozaj ďaleko, pristál znova na nohách akoby sa nič nestalo a dal jej najavo, že jej útok za nič nestál len aby ju ešte viac vyprovokoval a dostal z nej maximum. Chcel sa presvedčiť o sile Shotonu a teraz nato mali perfektné miesto a perfektný čas. Ostal však stáť v pozore na mieste, bez pohybu zo zvesenými rukami, čakajúc čo urobí ona. Trošku ju postojom podceňoval, ale to len tak vyzeralo. Dostatočne vedel akými mocnými technikami klan Kana vládne, a že by sa mu mohla rovnať, toto miest obolo jeho a na tvári sa mu usadil výraz v spôsobe. Ak chceš moc, poraz ma.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 8:34 pm

"Čekáš, že to udělám znovu?" povytáhla jsem obočí a pak utvořila pečeť a rozevřela dlaně a z nich vyšla bublina a z té se udělalo šestihranné zrcadlo přímo před něj. A otočila jsem se k němu zády a stáhla si přes rameno kombinézu ANBU. Už na rameni byla vidět ta pečeť.
"Bože to vypadá děsně." fňukla jsem a pak jsem se zamračila a to zrcadlo zase prasklo a zmizelo.
"Nemám Tě ráda." pronesla jsem naštvaně.

_________________
Veža "Amegakure" 18px-Nature_Icon_Crystal.svg

Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 8:47 pm

"Máš naozaj mocné kekei Genkai, ale ja ho mám mocnejšie. Si dosť bystrá nato aby si pochopila že nemáš šancu, práve preto neočakávam že niečo také ešte urobíš.."

Znova prehovoril podpichovačne než povedala svoju vetu o tom ako ho nemá rada. Uškrnul sa, to bol prvý cit, prvá zmena tváre, prvý krát čo na sebe preukázal ľudskosť a nejako dal najavo svoje emócie ktorý vždy skrýval pod povrchom kamennej tváre bez citov. Naďalej však postával v ticho a vo vetre, nechal na seba dopadať dážď ktorý sklzával po jeho tvári ale ani to mu nevadilo. Pekelnými očami sledoval každý jej pohyb, kým sa pečať neozvala znova. Znova sa ozvala pretože sa dokončila a zaliala celý chrbát a hrudník, v tvare ohromnej kovovej zámky. Vtedy sa znova uškrnul pretože dobre vedel, ako to muselo v túto chvíľu páliť.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 8:56 pm

Chtěla jsem na to něco odpovědět, ale v tu chvíli ta bolest se zdvojnásobila a já klesla na kolena, klepaly se mi jak oni tak i ruce. Tentokrát mě pálil předek. To bylo moc. Bylo mi jedno co předtím říkal, tohle muselo jít ven. Ten zmetek! pomyslela jsem si a zatnula ruce v pěst. Věž se začala celá chvět on to mohl vidět, když byl ve vzduchu. Pěkně odspoda té věže začal vytvářet krystal a obalovat tak celou věž. Ale nebyl to jen shoton. Poprvé za 9 let se objevil kurai shoton. černé krystaly se dostaly až na vrchol celé věže a začal se nekontrolovatelně stahovat, mohli by tak poškodit konstrukci celé věže a mohla by spadnout. Nebyla to její vina. Kurai shoton reagoval na její bolest a zlost. Podívala se na něj víc jak naštvaně a kurai shoton, když se dostal na kraj věže se začal rychle blížit i přímo k němu a nejhorší na tom bylo, že ho neuměla ovládat... musela by se uklidnit a to teď rozhodně neměla v plánu...

_________________
Veža "Amegakure" 18px-Nature_Icon_Crystal.svg

Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 9:05 pm

Tentoraz už ani nemal slov keď pocítil silnú triašku pod nohami. Okamžite mu došlo čo sa asi muselo stať keď sa steny veže začali obaľovať Shotonom a ten prerastal až úplne hore kde sa rozšíril a začal mieriť na jeho samotného. V tento moment ale nepreukazoval žiadnu emóciu, znova sa ani len neuškrnul a aj keby mnohý sa v ten moment od strachu hodili k zemi, výjma Kágov ktorý by tiež veľmi ťažko mohli obstáť v tomto boji, nepohol sa a čakal. Čakal kým sa ho začnú tieto čierne kryštáli, jedno z najmocnejších Kekei Genkai rozširovať aj na jeho telo, keď po dlhom čase priložil k sebe dlane. PResnejšie tleskol, a vtedy sa stalo to, čo nemohla očakávať ani Reina a muselo ju to ukameňovať doslova k zemi. Iba zvukové vlny dokázali zničiť Shoton, nie to ešte Kurai Shoton..

"Shinra.. Tensei.."

Bolo to potichu, slová ktoré sa niesli oblohou boli tak tiché, tak jemné ale pri tom tak mocné, že ani Shoton nevydržal. Už od základov začal praskať, a kým sa stihli čierne kryštáliky dotknúť čo i len jeho plášťa, praskli, rozpadli sa na prach, na milion kúsičkov a tlaková vlna mierila nie od neho ale priamo zo stredu veže, ničiac kryštál a odstreľovala ho do všetkých smerov od veže, než z neho narobila prášok. Avšak po tomto ťahu si aj Reina všimla ako mu Fialové oči nabrali slabší odtieň, a podľa informácií z minulosti. Shinru teraz dlhší čas nebude môcť použiť, takže na malú chvíľu boli vyradené schopnosti Devy. Ostávalo jediné, má ešte nejaké tajné zbrane v rukáve, keď jediným tlesknutím dokázal zničiť najmocnejšie Kekei genkai ktoré nemalo slabiny?
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 9:20 pm

Stále mě to bolelo, ale abych ho požádala, aby ten černý krystal zastavil, to ne ... doufala jsem, že to udělá. Co ale asi netušil je, že kurai shoton je nevyčerpatelný. Jen co ho odstranil, tak se objevoval další a další.
"Zastav to!" křikla jsem na něj a nehnula jsem se z místa každý další pohyb mi dřel oblečení o spálenou kůži a to znásobovalo další návaly bolesti. Vedle Ittaie se z černého krystalu začali nořit dva golemové, tedy alespoň něco co tak vypadalo (cca 5 metrů) aniž bych je povolala. Snažili se ho zavalit. Hlava mi třeštila, tělo bolelo a teď už bylo jasně vidět jak černý krystalem proudí moje chakra. Snažila jsem se uklidnit, ale uvnitř sebe jsem chtěla aby ho to zavalilo.

_________________
Veža "Amegakure" 18px-Nature_Icon_Crystal.svg

Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 9:42 pm

Pravdou bolo, že ani nemal ako, pretože jej techniku veľmi nechápal. Až teraz sa ale presvedčil o sile jej slávneho Kekei Genkai, ktoré by mal asi problém naozaj poraziť aj on. Keby sa naučila čierny kryštál ovládať, dokázala by s ním veľké veci a možno, naozaj len možno, by ho aj porazila. Ale to by musela vládnuť ešte väčšou mocom ako dokázala Guren. Práve mocou ktorou bol tento čierny kryštál a dôvod prečo ju navštívil. Bolesť z jej pečate dávno zmizla, preto nechápal ako ju to ešte môže páliť ale možno sa pomýlil. Preto oddelil dlane a každú jednu priložil na iného golema, aby sa ich dotkol. A vtedy sa stalo, technika ktorá dokázala vysávať všetko Ninjutsu, začala vysávať Golemov, až kým úplne nevysala čierny kryštál do posledného semienka. To ho vyšťavilo ale stále dokázal bojovať, vďaka jeho Uzumaki čakre dokázal ohromné veci s očami. Ona Uzumaki nebola a čierny kryštál musel prestať rásť pod náporom ohromnej čakry ktorú v sebe Ittai mal.

"Ukľudni sa, tu si v bezpečí, nemienim ti ublížiť. Si jedna z mála ktorá mi dokáže konkurovať, a vďaka ktorej sa dá zmeniť tento zničený svet. Neponúkam ti silu, ani moc, ponúkam ti svet, kde budeš slobodná a šťastná, svet kde nebude potrebné myslieť na minulosť, svet kde sa nebudeš musieť skrývať.."

Prehovoril znova po chvíli toho ako ukončil jej techniku. Shinra sa stále nenabila, napriek tomu sa dokázal presvedčiť akou ohromnou mocou dokáže vládnuť a že s nevybral zle keď ju naverboval. Dobre vedel prečo sa pridala, istý jej vernosťou nebol, takmer u nikoho si nebol istý, okrem Kieri, ale vedel že uhodil správne. Svet bez bolesti, aj ona taký chcela. Možno potrebovala boj ale chcela zabudnúť na hriechy ktoré kedysi spravila a to jej aj ponúkol. Dokázal takýto svet stvoriť, konečne si splniť sen a priniesť svetu tak dlho sľubovaný mier. Tentoraz ho nijaký Naruto nezastaví, časy Uzumakiho Naruta skončili, nastal čas ukázať svetu bolesť.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 9:53 pm

Poslouchala jsem ho. Možná jsem si bolest jen namlouvala, abych měla větší důvod po něm jít. Měla jsem chuť ho zabít, ale pak jsem si vzpomněla na Raiza. Učili mě kontrolovat chakru. Učili mě jak za někoho položil vlastní život a on se mnou měl neskutečnou trpělivost hlavně v začátcích. Zavřela jsem na chvíli oči a zhluboka dýchala a vzpomínala na čajovnu jak tam bylo hezky, klidně všechno bylo jak mělo. Kurai shoton začal postupně odpadat a měnit se v prach. Jen se uklidnit. Potřebovala jsem čas. Ittai sice vypadal věruhodně, ale věděla jsem co má za lubem. Začala jsem si v duchu namlouvat, jak je hodný a všechny tyhle nesmysli. Ale pomohlo to. Otevřela jsem oči a pomalu se postavila tváří v tvář němu.
"Ještě jednou mi něco takového uděláš, zlámu ti všechny kosti v těle." odvětila jsem chladně

_________________
Veža "Amegakure" 18px-Nature_Icon_Crystal.svg

Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 10:18 pm

"Musíš pochopiť, si nový člen ktorému až tak nedôverujem, a nepotrebujem aby sa o nás Shinobi svet dozvedel.."

Povedal celom vážne len čo sa ukľudnila. Nebol to typ ktorý utešoval a mal príjemné slová ak mal niekto problém. Bol názoru že práve bolesť nás učí lepšiemu životu a je cestou ku mieru. A práve vďaka tomu sa natiahol nad ňu, chvíľu na ňu pozeral než sa otočil a chrbtom začal kráčať od nej smerom na druhú stranu stupienku kde sa rozhliadol znova na dedinu, vyplašenú od čierneho kryštáľa ktorý obaľoval doteraz vežu. Mnohý sa báli že sa niečo zlé stalo, ale ako vždy s obdivom hľadeli na muža ktorý tento kryštál porazil. Stál k nej chrbtom, ale cítil že sa mu dobila Shinra, preto sa cítil v bezpečí. Ani ona nechápala aká bariéra je okolo nich, a že proste nemá šancu ho na tomto mieste poraziť, na mieste kde mal mnoho ľudí za sebou, aby obnovil svet.

"Pridávaš sa k nám teda?"

Spýtal sa posledný krát, pričom už v čajovni jasne naznačil čo robil s ľuďmi, ktorý ho odmietli. Nechcel ju strašiť, ani sa vyhrážať, proste sa definitívne spýtal otázku na ktorú jasne potreboval odpoveď skôr ako jej porozpráva o svojom pláne zobudiť Takera. Keby sa o ňom dozvedeli Shinobi dediny, spustil by sa hon a on by mal oveľa viac starostí pri hľadaní jeho tela, teraz však bolo prvoradé obnoviť Akatsuki a rozhliadnuť sa po Bijju démonoch, aby ich znova zapečatil kam patria a presne využil na jeho reinkarnáciu.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 10:24 pm

"Myslím, že už stejně nemám na výběr. Přidám se, ale pomůžeš mi ovládat kurai shoton." dala jsem si další podmínku, Na tuhle by mi mohl kývnout. Dívala jsem se na něj jak si užívá svou výhru i když vlastně nebylo nad čím, když jsem kurai shoton sama zahnala zpět. Podívala jsem na opačnou stranu, kde tím směrem někde daleko odsud byla Amegakure. Povzdychla jsem si.
"Jsem unavená." řekla jsem bez zájmu a byla to pravda.

_________________
Veža "Amegakure" 18px-Nature_Icon_Crystal.svg

Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 10:28 pm

"Dole sú izby, privlastni si jednú z nich.. Doprevádzať ťa snáď nemusím.."

Prehovoril znova tichým hlasom ale nehýbal sa. Kurai Shoton nemala ako zahnať, keďže ho Ittai vysal do posledného prášku, napriek tomu si výhru neužíval. Cítil že by bola schopná s ním rovnocenne bojovať, preto ešte rýchlejšie potreboval svoj plán spustiť. A ten jej vysvetlí až ráno, až bude odpočatá. Nehýbal sa stále, stál tam na stupienku ničoho, na najvyššom bude tejto dediny, a sledoval ju, sledoval ako ľudia späť zaliezajú do svojich domov, cítili sa v bezpečí, vediac že je tu niekto ako on, ten ktorý ich ochráni a podrží, ten ktorý im prinesie mier. A na ich dohodu o Shotone, jej prikývol.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 10:36 pm

Kývla na něj a v mžiku se zní stal krystal a ona zmizela. Milovala tuhle techniku.

Objevila se v chodbě s několika dveřmi. Pokračovala dál dokud nedošla přímo na konec chodby a vzala si dveře na konci chodby. To měla být její izba. Vešla dovnitř. Byla dobře a vkusně zařízená. Se svým plánem začne později. Teď se svlékla a šla se vnořit do těch měkkých peřin a polštářů a hned co se přikryla tak usnula. Nespala skoro dva dny.

_________________
Veža "Amegakure" 18px-Nature_Icon_Crystal.svg

Techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Veža "Amegakure" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Veža "Amegakure"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: