New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Veža "Amegakure"

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ittai

Ittai

Poèet pøíspìvkù : 33

Veža "Amegakure" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 7:51 pm

First topic message reminder :

Veža "Amegakure" - Stránka 2 Thefallofisengardbyrpgranty-d5eksil
Veža „Amegakure“ nebola nazvaná tak, len pre nič za nič. Symbolizuje presne to, čo sa dá pod týmto pojmom dá predstaviť, a to obrovskú, vysokú vežu uprostred malého mestečka, aby na neho dohliadala. Je tmavá, čierna a nikto nevie komu poriadne patrí. Vedia len že tam sídli zlo ktoré nespí, ľudia ktorý vlastne ovládajú celú Hebikawu. Čo to vlastne znamená, ako je možné že niečo také existuje ešte stále, že by sa jednalo o dávnu Akatsuki, to je neznáme. Jedno je jasné, dedinčania sa jej boja viac ako čohokoľvek iného na tomto svete.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Reina Kana
ANBU
Reina Kana

Poèet pøíspìvkù : 127

Veža "Amegakure" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veža "Amegakure"   Veža "Amegakure" - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 8:25 pm

probudila jsem se, celkem vyspalá, jen pohled na mé zohavené tělo tetováním mě trochu zkazilo náladu. Oblékla se učesala a šla se porozhlédnout po věži. Překvapilo mě, že tu nikdo nebyl. Nikdo mě nehlídal? Rozhodla jsem se vyzkoušet jejich pozornost a prostě jsem se rozešla pryč z vesnice pohazujíc za sebou krystálky, abych věděla kdo mě sleduje. (přesun)

Techniky:

Návrat nahoru Goto down

Veža "Amegakure"
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: