New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána

Goto down 
+2
Michiko
Raiken
6 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Brána    Brána  I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 3:28 pm

Brána  Mf_457727054_eedddcf57a3605c8b27662a2312c4986
Brána Amegakure sa od začiatkov príliš nezmenila. Stále to nie je žiadna brána, ktorá by slúžila proti obrane, ide skôr o iba o oblúk, cez ktorý ľudia vchádzajú a odchádzajú. Na ochranu tu ale predsa len sú ANBU jednotky, ktoré sa o to starajú viac než dobre. Priamo za bránou je menšia budova, pri ktorej sa shinobi musia zastaviť a odovzdať zbrane, samozrejme, cudzí. Každý je pred vstupom kontrolovaný, či už sa o to starajú stráže alebo priamo zabezpečenie Amegakure, takže by nik nemal vniknúť ozbrojený. Aspoň nie tadiaľto. Brána sa zatvára po 23-tej hodine, do ďalšieho otvorenia by sa nemal nik púšťať dnu či von, ak na to nemá povolenie.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána  I_icon_minitimeFri May 02, 2014 3:48 pm

Už z dálky jsem viděla vesnici. Šla jsem pomalou a ladnou chůzí, nikam nespěchala tak jako celý svůj život. Měla jsem na sobě černý plášť a kapuci na hlavě. Ame je prostě Ame. Na tváři se mi objevil pobavený úsměv, ani jsem nevěděla proč. Zajímalo mě tolik věcí! Jestli se Amekage probudil, když jsem odcházela byl v nemocnici v bezvědomí! Jestli se probudila vůbec Yukikage protože ta na tom byla úplně stejně. Jak se mají lidi z Uzu a vlastně jak se mají všichni. Tak dlouho jsem byla pryč a ačkoliv mě většinou nic nezajímalo teď to bylo jiné. Být odstřižená 2 roky od informací bylo peklo.
Zastavila jsme se u boudy před bránou a prokázala se. Mluvila jsem na ně jako bych je znala i když opak byl pravdou. Po tom co mě pustili dál jsem se zastavila uprostřed brány a sundala si kapuci. Natáhla jsem ruce k obloze a zasmála se. "Wohó! Jsem zase zpět!" Zakřičela jsem na celé kolo jako cvok, zrovna ode mě to znělo divně, protože jsem v Ame strávila strašně málo času ale což. Prohrábla jsme si vlasy a vydala se spokojeně dál.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána  I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:33 pm

S Yoki-hime jsme doletěli přímo až před brány našeho...dočasného útočiště. Slezla jsem z ní a pohladila jí. Děkuji mnohokrát. Usmála jsem se a ona ještě chvilku šla semnou do vesnice, pak se jen sklonila, trošku mi vrazila do ramena a mile se na mě podívala. Tak zatím sbohem a žádné nekalé plány. Mrkla na mě a rozplynula se. Já se jen v podvědomí uřechtla a pokračovala dál. Když jsem zahlídla několik lidí mířích do baru s povzdechem jsem se zastavila.
"Takže v kanclu nikdo nebude...klasika." S pobavením na rtech jsem teda mířila do baru.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána  I_icon_minitimeSun May 04, 2014 6:41 pm

S pocitem jakési cynické nostalgie jsem se blížila k bráně. S podrážděným úšklebkem jsem naslouchala všem těm "živým" zvukům, které se ke mě valily, zatím co jsem uvažovala o tom, jestli vracet se, byl zase tak dobrý nápad. Co naplat, Ren byla někde v tahu a chodit po světě plném zbořenin a prachu sama není až taková sranda, jak se může zdát!
Pohodila jsem vlasy v gestu dodávajícím si kuráž a ušklíbla se, tentokrát o poznání spokojeněji. Když nic jiného, bar tu měli přijatelný..
Pokračovala jsem do středu vesnice, aniž bych přesně tušila, kam vlastně jdu, nebo co chci dělat. Ono se něco najde..
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána  I_icon_minitimeThu May 08, 2014 8:58 am

S katanou opretou o rameno, som sa priblížil z vnútornej strany k bráne, ktorá viedla do Amegakure no sato, v mojom prípade z. Mal som chuť.. zabíjať, bojovať..krvácať. Ťažko sa to popisovalo. Nechcel som však vyvolávať rozruh v Ame. Keď som prechádzal bránou, niektorý zo strážnikov sa na mňa pozreli. Možno ma chceli zastaviť, spýtať sa či mám priepustku či podobne. Po jednom pohľade do mojich očí tam však pravdepodobne ešte nejakú chvíľu budú stáť, bez schopnosti či možnosti sa pohnúť. Momentálne som moju krvilačnosť príliš nedokázal ovládať, aspoň teda ten pocit, alebo tiež auru ktorú zo mňa bolo cítiť. Pre niekoho ako nich, to bolo paralizujúce.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána  I_icon_minitimeThu May 08, 2014 9:52 am

Procházela jsem se uličkami, nedařilo se mi vypnout.
Ocitla jsem se před branami vesnice. Dívala jsem se na ně jako na svátost, vidina útěku mě moc lákala.
Málem jsem se prokecla, málem jsem mu řekla informace, které by mi mohli ublížit. Zavřela jsem oči a zhluboka se nadechla.
Mám nebo nemám? Hlídači na mě vcelku divně koukali stála jsem uprostřed cesty a nikdo netušil ani já sama co se ve mě odehrává. Pak jsem se obrátila zpět a šla opět plnit svou práci

((přesun))
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána  I_icon_minitimeSat May 10, 2014 12:00 pm

Tentokrát jsem se nezastavovala uprostřed ulice a šla jsem rovnou k bráně. Hlídačům jsem ukázala povolení o odchodu a vyrazila jsem, můj první cíl byla Yukigakure, přesvědčit se, zda-li všechny dokumenty o mé osobnosti jsou v tajnosti a v bezpečí před okolním světem.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána  I_icon_minitimeWed May 21, 2014 11:48 am

Část cesty jsem letěla čím víc jsem se blížila k Ame tak jsem služby summona přestala využívat a na hranicích jsem šla už po svých. U brány jsem se zastavila a chvíli rozmlouvala s jedním z hlídačů pak jsem se vydala zpátky. Sama se sebou jsem se vsadila kolika lidem jsem asi chyběla. Žádnému


(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: