New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Horúce pramene

Goto down 
+3
Senju Mogen
Lucy Arashi
Raiken
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 3:32 pm

Horúce pramene Mf_457726360_53bdae854d8cf44b3b198193e6d2ae71
Horúce pramene sú jedným z najobľúbenejších miest z celej Amegakure. Predsa len, kto by si dovolil nenavštíviť bazény s príjemnou, teplou vodou? Okrem toho si tu ľudia môžu aj dať masáž, či využiť izby na prenajatie, ak by ich relax a príjemná voda udržala na viac dní. Bazénov je niekoľko, sú tu oddelené časti, spoločné či dokonca aj súkromné, ak by niekto nechcel byť rušení niekým cudzím. Je jednoducho na vás, čo si vyberiete!
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 6:52 pm

Došli jsme přímo před lázně, kde jsem se zastavila a pírka nad naší hlavou zmizela, když jsme vešli na recepci. Mile jsem se na tu paní usmála a objednala si tři ručníky. Dva pro sebe a jeden pro něj, který jsem mu podala.
"Vánoce bych moc nepřirovnávala k dnešnímu dni, spíš jen šťastná shoda náhod." Nadzvedla jsem pobaveně obočí a zatočila do své převlékárny. Tam jsem ze sebe shodila věci a obmotala kolem sebe ručník. Vlasy jsem si sepla do drdolu a po poskládání si svých věcí jsem vešla do místnosti plné páry a teplé vody. Hmm...jo, toto je jediná věc, která se mi na Ame líbí. Letmo jsem se usmála a vlezla si do vody zatím jen po kolena. Nebyla jsem zvyklá na tak teplou vodu, přeci jen u mě doma jsem si až tak vřelou nedávala snad nikdy.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:22 pm


Vešel jsem dveřmi a hned na mě dýchla vůně lázní. Taková ta která vás hned dokáže přivést do stavu uvolnění a relaxu. S úsměvem jsem poslouchal jak reagovala na moji narážku.
"No rozhodně jedna z nejhezčích shod náhod za poslední dobu." řeknu prostě. Vezmu si od ní ručník a vyrazím do převlíkárny. Tam shodím ze sebe zbytek oblečení a hodím ho do skříně. Samozřejmě poskládané. Byl jsem v těchto věcech celkem pedant. Měl jsem rád ve věcech pořádek. Většinou se mi to i podařilo.
S ručníkem kolem pasu jsem přišel rovnou k bazénu. Lucy už tam byla a zkoušela vodu. Shodil jsem ze sebe ručník a položil ho na lavičku. Poté jsem vklouznul do horkých pramenů a sedl si na stranu bazénu.
"No rozhodně příjemné ne?" řeknu s úsměvem směrem k Lucy.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:41 pm

Jeho poznámka mě jen dovedla k úsměvu a popřemýšlení nad jeho osobností. Ne často jste viděli muže co by měl mozek a používal ho. Často se stávalo, že si ho vymáchali v baru a pak ho zapomněly používat.
Když se však u bazénu objevil i Mogen, otočila jsem se a to měl na sobě zatím ručník. Mezi tím co lezl do vody jsem se i já ponořila a taky se opřela o kraj bazénu. Porozhlédla jsem se kolem až jsem pohledem přešla na lavičku s ručníkem. Porozhlédla jsem se, ale nikdo jiný než my dva tu nebyl. Nadzvedla jsem obočí a jen přivřela oči.
"Jo, to teda opravdu je." Zaklonila jsem relaxačně hlavu a pak se opět jako vždy ponořila do myšlenek.
"Muži si většinou sundávají ručník když se nemají za co stydět..." Prohodila jsem jen tak bokem ale pak jen pokrčila rameny. Byla to jeho věc a já se jen škodolibě pousmála.
"Takže, řekni mi. Byl jsi za poslední dva roky navštívit svou rodnou zem?" Ani nevím, proč jsem zabloudila k této otázce. Jen se mi trošku zbarvily tváře pod očima do světle rudé barvy.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:56 pm

Kývnu na její konstatování k mé otázce a stejně jako ona se ponořím do myšlenek. Voda zde působila tak uklidňujícím dojmem. Myšlenky tu měli volný průchod a přemýšlelo se tu tak lehko. Myšlenky mi těkali od různých věcí. Například jak se má Nao byla jedna z těch otázek. Už délší dobu jsem ho neviděl ale něco mi říkalo že je stále živ a zdráv. Myšlenkový tok přetnulo Luciino konstatování. Úsměv se mi na tváři objevil a i ty tváře se lehce zbarvili.
"No... něco na tom asi bude." řeknu s úsměvem. Nikdy jsem se za to nestyděl. Stud byla jedna z věcí kterou jsem postrádal tak celkově. Ne že bych byl nějaký exhibicionista ale prostě jak řekla Lucy neměl jsem se za co stydět.
U další otázky jsem se zastavil.
"Ano. Navštívil. Ne tedy v soukromém čase ale na misi. To místo působí tak opuštěně a přeci plné vzpomínek. Řekni mi ... jak na tebe působila Kusa když jsi tam byla naposledy?"
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 8:08 pm

Pousmála jsem se a když mi odpověděl, usmála jsem se. Měl na to asi tak stejný názor jako jen, tedy, podobný názor jako já. Otočila jsem svůj pohled do jeho obličeje a tak nějak mi úsměv trošku klesl.
"Ani nevím. Moje vztahy s vesnicí byli pevné až za války při boji s matkou. Jediné co se mi vybaví když přijdu do té vesnice je boj. Nic konkrétního." Mile jsem se na něj usmála a rozpustila si vlasy. Neměla jsem je ráda delší dobu v drdolu. Chvilku jsem nic neříkala ale pak se zase obrátila na něj.
"Kolik ti vůbec je, že jsi už dokonce ANBU?" Jediné co jsem si nemohla typnout byl jeho věk. Ale, jak jsem přišla na to že byl ANBU? To už by si opět musel zjistit sám. Občas lze vydedukovat spoustu věcí ze slov které ti někdo řekne.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 8:26 pm


Pečlivě jsem jí sledoval. Nic její řeč těla vypadala na to že se mnou souhlasí. Docela se mi s ní líbilo trávit čas. Pravda, znali jsme se teprve několik chvil ale stejně jsem si sní rozuměl více než s nikým jiným. Poslouchal jsem jak že to má se vztahy k bývalé vesnici. Chápal jsem to že nemusí milovat svoji vesnici. Já měl Uzu rád ale nikdy mi nepřirostla k srdci tak jak by asi měla.
"Víš.. asi bych to říkat neměl ale žádná vesnice pro mě nebude nikdy tak důležitá jako můj klan."řeknu. Od člena Anbu jednotek by tohle vyjádření mohlo znamenat ukončení kariéry Anbu. U těchto jednotek je vždy na prvním místě vesnice.
"Stejně jako tobě." řekl jsem s úšklebkem. Ona uměla dedukovat stejně tak jsem dokázal já. Aby si nemyslela že jen tak něco házím do větru dodám.
"Devatenáct."
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 8:40 pm

Při jeho větě, že pro něj klan znamená víc než vesnice mě nepřekvapilo. Trošku jsem si promnula ramena a uchechtla se.
"Jo, málo který ANBU takto dlouho a pilně trénuje jednu techniku svého klanu že si ani nevšimne, že je tam několik hodin, dokonce dní." Mrkla jsem na něj a usmála. Já jsem to cítila úplně stejně. Jediný můj skutečný cíl v životě byl vytvořit nový a skutečný domov pro členy klanu, i když se to poslední dobou moc nedařilo.
Avšak, z mého zamyšlení se nad obnoven klanu mě dostala jeho odpověď. Udiveně jsem se na něj podívala a skoro až pootevřela pusu. Dřív než jsem to však udělala se mi na tváři usadil velký úsměv a já se znovu opřela a uchechtla se.
"Jsi velice zajímavý muž. Většina mužů se konverzace semnou bojí, ty však děláš to samé." Pobaveně jsem se usmála. Konečně jsem našla v této prokleté vesnice člověka, se kterým mi trávení času nevadí, právě naopak. Což bylo i zvláštní, protože byl muž, se kterými si většinou nic nezačínám, dokonce ani větší přátelství. S povzdechem jsem i já ze sebe sundala ručník a ponořila se celá do vody, na což jsem se zase vynořila a utřela si vodu z obličeje.
"Jakou máš rád kuchyni?" Optala jsem se ho tak letmo, abych věděla na jaké jídlo jít. Já jedla vlastně skoro všechno.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 9:08 pm


Samolibě se usměji při reakci na moji dedukci. V tomhle jsem byl docela dobrý. Docela důležitá část
"Tuhle vlastnost mám od dob co jsem byl Gennin. Pomatuji si že tenkrát jsem trénoval 3 dny v kuse než jsem se konečně naučil Senjutsu." řeknu při vzpomínce na mladá léta. Byli jsme si docela podobní když jsem o tom takhle přemýšlel docela jsem si rozuměli a navíc jsme měli podobné názory.
"Jak už jsem řekl já nejsem jako většina mužů. Stejně jako většina žen se nebaví semnou. Mají radši "jednoduché" muže." řeknu s úsměvem.  Při zmínce o jídle mi zakručelo v břiše. Na otázku o tom jakou kuchyni mám nejraději jsem odpověděl.
"To je na tobě já jím téměř všechno. Navíc je slušnost aby si vybrala dáma." řeknu s pokrečením ramen. Opravdu jsem většinu jídel nerozděloval na to co jím a to co nejím. Chutnalo mi všechno, nejvíce asi Dango, a navíc potom co vás nučí jíst u Anbu Vám stejně všechno chutná jako pětihvězdičková kuchyně.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 9:17 pm

"Tři dny? To není tak dlouho na to že jsi byl geninem." Usmála jsem se. Další věc co se z něho dala vyčíst a to ta, že byl a nejspíš je pořád talentovaný. Co mě ale opravdu zaujalo bylo to, že měl poměrně dost společného a to se jen tak často nestává. Už teď mi bylo jasné že by stál za poznání.
Když ze sebe udělal gentlemana, do široka jsem se usmála. Popravdě, mě bylo docela jedno na jaké jídlo půjdem. Popravdě, stejně jsem čekala že tady nebude skoro žádné jiné než japonské, jak se dalo očekávat.
"Já osobně preferuji nějaké jednodušší jídlo. Ale to už je na tobě, jestli půjdem do baru a nebo něco vytvořím doma." Pokrčila jsem rameny a dala mu na výběr. Mezi tím jsem si vlasy přehodila na bok a zaklonila hlavu v poklidné relaxaci.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 10:05 pm


"Vždycky jsem byl tak trochu ... napřed. Děti mě neměli rádi díky tomu."
Ponořil jsem hlavu pod vodu ve snaze uvolnit obličejové svaly a trochu si opláchnout obličej a vlasy. Přeci jen dva dny venku se na člověku projeví. Vodu jsem miloval. Měl jsem k ní velký citový vztah. Dokonce jsem měl i talent v jejím používání. Když jsem ještě neměl Mokuton tak mi lidé říkali že se hrozně podobám druhému ve schopnostech.
Když se mě zeptala kde že si tu věčeří dáme trochu jsem se zamyslel. Jistě pozvání k dívce domů na večeři by většina mužů přijmula všema deseti. Ovšem ne každého mohlo bavit vařit.
"No to je znovu na tobě. Vím že z vařením může být docela práce. Takže pokud nemáš náladu vařit můžeme klidně do baru. Jinak bych se rád podíval k tobě." řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 10:13 pm

Čím víc informací mi dával, tím víc mě to nutilo k úsměvu. Já se naštěstí dokázala velice dobře přetvářet a vydedukování jsem si nechala jen když se po mě snažil někdo svozit, aby mě ztrapnil. Hold se jim to nikdy nepovedlo.
"Škoda...že jsme se nepotkali už jako děti." Usmála jsem se, vzala si druhý ručník a ten si obmotala znovu kolem sebe, tentokrát už byl suchý.
"Um, půjdeme ke mě, stejně jsem se tam už dlouho neobjevila, kdo ví jak na tom ten dům je." Pousmála jsem se a opět jsem nadzvedla pobaveně obočí a šla se převléknout. Hold, zajímalo by mě, jestli na mou přetvářku dojde až teď a nebo až u domu. Samozřejmě, že můj dům byl udržovaný jak jen mohl a objevovala jsem se tam docela často...Ale to jsem nechala jen na něm. Mezi tím jsem se převlékla, vysušila si vlasy a počkala na něj připravená u recepce.
Než přišel, tak se objevila před lázní Yoki-hime, která tušila, že něco budu potřebovat.
"Sežeň nějaké zásoby jídla. Dneska se zdržím doma." Usmála jsem se na ní a ta jen s pobavením prokoulila očima a odlítla. Já jen v klidu zůstala stát a přemýšlela nad jídlem.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:03 pm


"Jo... vážně škoda." řeknu zamyšleně. Pravděpodobně kdyby se Klan Senju rozhodl usadit v Kusagakure místo v Uzu mohli jsme být spolu na Akademii. Možná i v týmu. Rozhodně bych si dokázal představit že bych si sní jako dítě rozumněl. I když ... byl jsem jinej. Moc jsem lpěl na pravidlech a celkově jsem byl větší pedant.
Všiml jsem si že se začala zvedat což pravděpodobně znamenalo že návštěva lázní byla u konce. Přišel jsem tedy k ručníku ležícím na lavičce a omotám si ho kolem pasu. S úsměvem jsem sledoval jak říká "kdoví jak na tom dům je." Nevypadala jako nepořádný tip. Podle toho jak se chovala. Spořádaně. Dokonce si zapletla drdol jen aby si nerozcuchala vlasy. Předpokládal jsem že její dům bude jak ze škatulky.
"Ále s tím si nedělej starosti." Odpověděl jsem z úsměvem. Poté jsem došel do převlékárny a oblékl se. Netrvalo mi to ani nijak zvlášť dlouho. Když jsem přišel před lázně Lucy už tam byla. Zastihl jsem jen jak se baví s tím ptákem který následně odletěl.
"Takže ... kudy?" řeknu s pozvednutým obočím.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:13 pm

Při jeho příchodu jsem se usmála a přivázala si svou starou čelenku na pásek na šortkách. Chvilku jsem nic neříkala, protože jsem stále měla v hlavě to jídlo, ale pak se na něj otočila a usmála se.
"Stačí když mě budeš následovat, není to až tak...daleko." Mrkla jsem na něm s úsměvem. Bylo mi teď mnohem lépe relax v lázních mě docela celou uvolnil a probral, což bylo jen dobře a já se pomalou chůzí vydala směrem k domu.
"Doufám že máš rád dango." Jo, popravdě, já skoro nic jiného nejedla a byla to jedna z mála věcí, které jsem ještě dokázala udělat.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:42 pm


Jednoduše jsem přikývl a opětoval úsměv to když mě řekla že ji stačí jen následovat.
Všiml jsem si že déšť byl stále přítomen. Tentokrát myslím byla řada na mě abych vytvořil deštnílk. Z ruky mi vyjela jakoby větev která se nahoře rozdělila na menší větvičky. Mezi větvičkami vykvetli listy které zadržovali déšť. Deštník jsem přidržoval nad námi takže se k nám nedostatla ani kapka. Vyběhl jsem tak rychle že jsem si ani neupravil vlasy ale to mě ani tak nevadilo. Moje vlasy si stejně dělali co chtěli. Poslouchal jsem co má v plánu připravit a když jsem se dozvěděl že se jedná o Dango, jídlo které patřilo v mém potravinovém žebříčku nahoru řekl jsem jen.
"Teď vážně.. ten tvůj ptačí zrak vidí i do hlavy nebo jsme naladění na tak stejné notě?" zeptám se s úsměvem. Tak či onak to bylo super a nemohl jsem se dočkat až ochutnám ono Dango.

přesun
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 12:28 am

Došla jsem do pramenů a na recepci si vzala klíčky. Opět na mě koukali jako na idiote. No co je? Zamračeně jsem došla do šatny a tam se koukla do zrcadla. Zrudla jsem a zatnula zuby. No tak to si odnese! Rozmrzele jsem si to snažila dostat z obličeje a nálada se mi opět vracela až jsem nakonec uznala, že jsem si to zasloužila. Když jsem měla zase tvář čistou svlékla jsem se a omotala si okolo těla krátký ručník. Cestou do spojených lázní jsem uznala, že mi tam mohl nakreslit něco mnohem horšího a tohle vypadalo celkem fajn. Než jsem se ponořila do vody stáhla jsem si vlasy do volného drdolu a pak si jen a jen užívala teplou vodu.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 12:39 am

Došiel som do prameňov o čosi neskôr než Michi, no pohľad od druhých nebol až tak rozdielny ako u nej. Ľudia nemali vo zvyku vidieť Amekageho, ako sa takto celý mokrý ťahá pomalým krokom až sem. Aspoň si mali ľudia o čom zasa hovoriť, napokon niektorí žili len z klebiet. Vypýtal som si kľúč od šatne a vydal sa tam. Zhodil som zo seba tie mokré veci, z ktorých by sa dal hádam vyžmýkať ešte ďalší bazén a plášť som strčil do skrinky. Okolo pása som si obmotal uterák a prehrabol som si ešte mokré vlasy, ktoré mi teraz padali viac do tváre, lebo som nemal tú čelenku. Bol to až trošku nezvyk. Následne som sa vydal do spoločnej časti, kde už som zočil Michi. Bez jediného slova som sa pomaly ponoril do vody až po krk a privrel oči. Až po tom, čo som vstrebal to príjemné teplo, som sa mohol konečne ozvať.
"Aká škoda.." Zamumlal som pri pohľade na Michi, ktorá už mala tvár takmer čistú. Na jej bledej pokožke hold bolo vidno aj tú najmenšiu bodku od fixky. Síce to by tak bolo i u mňa, ale ja som našťastie nezaspával v prítomnosti ľudí, čo boli hore.. ehm, väčšinou.
"Svedčilo ti to takmer tak ako Reikinovi." Povzdychol som si, hrajúc to na strunu, ktorú zvolila v kancelárii ohľadom tej chlapskej spoločnosti. Jo, dnes som fakt hodlal zistiť, kto to vypustil z úst!
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 12:52 am

Když přišel otevřela jsem oči a sledovala ho. "No jo, ale jak sám říkáš on byl víc sexy." Ušklíbla jsem se a spokojeně vydechla. "Chápu proč se ti líbí." Rýpla jsem si s andělským úsměvem a mrkla na něj. Pak jsem se zase spokojeně opřela a zavřela oči. V klidu jsem si užívala tu pohodu a přemýšlela nad tím jestli jsem nezapomněla, kde Reikin bydlí abych se tam pak dokopala. A nebo to zapíchnu zase v baru.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 12:59 am

Nasilu som sa usmial a pokývkaval hlavou do súhlasu. Kým realita.. hnusné to aj predstierať. Odfrkol som si v duchu a lenivo som sa už aj ledva pohyboval v tej vode, hoc to ani nebolo nejako potrebné. Ale hold, keby si iba sadnem ku okraju a opriem sa, mohol by som začať driemať a po tom som netúžil.
"Povedz.. ktorá hlavička vypustila toto moje tajomstvo?" Spýtal som sa zvedavo a s ďalším vynúteným úsmevom. Síce som sám nechcel, no snažil som sa nebyť nápadný tým, že tu o chvíľu zblednem a dostanem chuť sa utopiť kvôli tým rečiam. Či mi to ale vydrží, to som netušil. Preto som aj chcel tú malinkú informáciu zistiť čo najskôr, aby som mohol prestať a uvoľniť sa, zároveň ešte byť sebou, nie.. em.. "týmto".
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 1:04 am

Když začal vyzvídat usmála jsme se a dál jsem v klidu odpočívala se zavřenýma očima. Já spala před chvílí a tak nehrozilo, že usnu. "To se neříká, ale i tak si člověk všimne pár věcí sám." Znova jsem si rýpla a usmívala se. Ve skutečnosti mi to nikdo neřekl ale proč si nerýpnout do Amekageho? Kdykoliv jsem mohla někoho naštvat nebo do něj rýt neodolala jsem. Bylo zajímavé vidět jak se snaží vypadat jako gay, prostě zábava.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 1:11 am

"Pár vecí?" Tón bol odrazu inší, viac.. "priamy" než prv. Bolo to tým, že ma to prekvapilo a rovno aj prebralo, čiže také niečo ako driemanie hneď nehrozilo. To som si však uvedomil, že som vyšiel z role až moc viditeľne a odkašľal som si. A ku*va..
"Akých.. em.. vecí?" Spýtal som sa zvedavo. V duchu som si už teraz ale nadával tak, ako už dávno nie. No ak boli nejaké tieto veci, tak som chcel vedieť aké! Inak dlho.. nezaspím, eh. To mi okrem toho ani nenapadlo, že by si mohla zo mňa strieľať, ale ak to potiahne príliš ďaleko a zistím to, nuž odplatu si určite vychutnám! Pretože toto bola vec, o ktorých by sa žartovať nemalo!
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 1:22 am

"Nepřijde mi taktní ti to tady vyjmenovat ale nemělo by tě to tížit když jsi se svou orientací smířený ne?" Koukla jsem se na něj a usmála se. "Přiznám se, že jsem byla zklamaná. To víš kdyby jsi nebyl na kluky asi bych po tobě jela ale na druhou stranu se říká, že gayové jsou lepší kamarádi než holky." Vykouzlila jsem zářivý úsměv a v duchu si tleskala. Tohle se mi povedlo..vážně jo!
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 1:36 am

Musel som jej v duchu dať bod, teraz moju hru využila a obrátila dokonalo. Bohužiaľ pre mňa. Pod vodou som nervózne začal bubnovať po vlastných kolenách a mlčky ju sledovať. Oké, dosť. Toto nikam nevedie. Napokon som vzdal to predstieranie, ešte by som prišiel nechtiac na veci, ktoré by som fakt nechcel počuť a mohol by som si hodiť mašľu. Radšej som ruky vytiahol a oprel ich pozdĺž kraja bazéna, čím som sa aj oprel a nahodil už svojský výraz, teda úškrn s akousi menšou aroganciou. Menšou preto, lebo som ho už dlho nenahodil a.. asi som vyšiel z cviku.
"Tak sklamaná a lepší kamarádi, hm?" Zopakoval som časti z jej viet a trochu som naklonil hlavu.
"Píše sa niekde, že by to mala byť zábrana?" Nadhodil som len tak otázku, akoby o nič nešlo a ponechal som si stále rovnaký výraz. Mohla síce využiť tú vec s orientáciou, ale ktovie, tej "strane" by to možno nevadilo. Alebo áno? Meh, čo ma to vlastne zaujíma.. Musel som dostať preč z hlavy to divadlo.. a to jedine tak, že začnem druhé.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 1:43 am

Pobaveně jsme se ušklíbla a sledovala ho. "Nepíše ale to víš, já radši pořádného chlapa než kluka co je napůl baba." Pokrčila jsem prostě rameny a mimoděk si olízla rty. "Nic ve zlým." Dodala jsem a zase zavřela oči. Mě tohle bavilo a to, že jsem před chvíli přiznala, že bych po něm jela mi nedělalo problémy. Já jsem byla upřímná až to bolelo. "A přece když se ti libí muži nebudeš se nutit aby se ti líbila holka ne?" Dodala jsem na závěr a pak zůstala spokojeně mlčet.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitimeSun May 04, 2014 1:52 am

S úškrnom som ju počúval a v duchu si sem tam zas povedal nejakú nadávku, že som jej takto nahral a už len nepríjemne strieľala. Nebolo to bohvie čo počúvať to, ale keď už sa toho držala, nemohol som to napraviť. Teda mohol, ale výrok "robil som si srandu" by mohol vyjsť ešte trápnejšie, než by som očakával.
"Popravde, nemusíš hľadať ďaleko. Možno som bez hraníc a oddávam sa jednému i druhému naplno." Poznamenal som a nasledoval za tým smiech, ktorý sa mi nepodarilo udržať. Prišlo mi to mimoriadne blbé a smiešne, že som musel hovoriť tieto veci a netušil som, ako ich vziať späť.
"Napokon i baby údajne rady.. um.. "experimentujú". To viem dokonca z vlastnej skúsenosti." Dodal som a stiahol ruky zas do vody, pričom som sa odlepil od kraja.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horúce pramene Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Horúce pramene
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Horúce pramene
» Horúce pramene

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: