New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningová hala

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 3:36 pm

Tréningová hala Mf_457726355_7c9b3f951ddc1473aaf4182065e7ae79
Tréningová hala je miesto, kde môže prísť ktokoľvek s úmyslom si zatrénovať. Je tu všetko potrebné pre rôzne tréningy, dokonca je tu aj časť, kde ľudia môžu cvičiť a posilňovať svoje telo. Hala je rozdelená na niekoľko častí, napr. časť na boj zblízka, na boj s mečom, spomínaná cvičiaca miestnosť a pod. Je tu však zakázané používať techniky, aspoň teda tie, ktoré by tu mohli niečo poškodiť.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 6:05 pm

Po tom co jsem dvojčatům předala věci a svitky potřebovala jsme místo, kde budu sama. A jediné takové místo bylo právě tohle a nebo knihovna. Za tu dobu co jsem tu byla jsem si stačila všimnout, že právě se do haly nikdo moc nechodí a to se skvěle hodilo. Cestou ulicemi jsem si stihla postěžovat na déšť, který na mě dopadal díky tomu, že jsem byla v "klidu" a pro změnu okolo sebe neměla obvyklou auru. Rychle jsem vešla dovnitř a vyždímala si u vchodu košili. Pak jsem se protáhla a došla až doprostřed haly. Jediné co narušovalo ticho, byly bubnující kapky deště. Na ten déšť jsem si mimochodem zvykala asi rok a bylo to hrozný, ne že by to teď bylo lepší no. Jak jsem tam tak stála přivřela jsem oči a nechala uměle vytvořené sněhové vločky létat okolo mě. Teď jsem se mohla začít učit další techniky bez toho abych se bála, že to neuhlídám.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 6:53 pm


Mili mohla slyšet jak se počasí venku mění. Začala být pěkná bouřka. Hromy a blesky byli slyšet po celé Ame a najednou se ozvala rána přímo vedle haly.
Hlasitě jsem zakašlal a vydechnul obláčky kouře. Tahle technika byla vždycky náročná ale byl jsem rád s jejím výsledkem. Díra v zemi byla podstatně menší ale nebyl jsem výrazně popálený. Jen mírné černé šmouhy na rukách a na obličeji naznačovali že mě před chvílí zasáhl blesk. Otevřel jsem tedy dveře a vešel dovnitř.
Sněžilo tu což jen naznačovalo že jsem na správném místě.
"Ahoj. Stýskalo se ti?" řeknu s úsměvem na tváři.
"Jak by se ti líbilo být v radě vesnice?" zeptal jsem se na rovinu a posadil jsem se na proti ní s zářivým úsměvem na tváři.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 7:07 pm

Když se venku začalo měnit počasí, nebo to aspoň tak znělo a zhluboka jsme se nadechla abych se mohla soustředit ale šlo to těžko když se pak ozvala rána jak z děla. Přiložila jsme si ruku na srdce abych se ujistila, že tam pořád je a neuteklo. V tu chvíli vešel Raizou. V obličeji se mi mihly snad všechny emoce a nakonec jsem se vrátila k mému soustředěnému já. "Strašně moc. To víš minuta bez tebe a už se mám špatně." Pronesla jsem s úšklebkem a po jeho další otázce jsem nadzvedla obočí. "V radě?" Zopakovala jsem po něm a mlčky nad tím uvažovala. "To děláš kvůli tomu abych necítila vůči Ame zášť? Jestli ano tak se nemusíš bát, zas tak daleko nejsem."
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 7:17 pm


Poletující vločky mi nevadili. Naopak se mi líbili. Neměl jsem rád zimu mínus dvacet ale když byla v rozumném podnebí měla určité kouzlo. Sledoval jsem Mili která očivdně byla rozrušená. Pravděpodobně jsem ji mírně rozhodil.
No jak by se asi cítila kdybych to neuřídil a napral přímo do haly... pomyslím si s úšklebem. Poté jsem poslochal co měla říct na moji nabídku. Očekával jsem jinou reakci ale chápal jsem její postoj. Zakroutil jsem halvou.
"Ne... proto to nedělám. Říkalas že chceš pomoct Yuki a jejím obyvatelům. Já ti nenabízím řešení ale nabízím ti prostředek jak ho dosáhnout. Chci aby lidé z tvé vesnice byli šťastní." Odmlčím se a podívám se Mili přímo do očí.
"Chci aby jsi ty byla šťastná."
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 7:30 pm

Sledovala jsem ho a udržovala vločky, které pomalu kroužily okolo mě. Založila jsme si ruce na prsou a přešla tak do svého obraného postoje když se mi zase koukl do očí. Musela jsme si připomenout abych jeho slovům nedávala moc velký význam. On byl dobrák co myslel na každého a snažil se aby každý byl happy. Povzdechla jsem si. "Já vím, promiň. Děkuji za nabídku snad jsem ještě nezapomněla jak se co dělá."
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 7:56 pm


Opět se mi na tváři rozzážil úsměv. Mili mě stále v kouktu duše podezdřívala. Přitom jsem se tak snažil aby mě k sobě pustila. Zatím si ale udržovala odstup.
"Stal se nám z toho už tak trochu rituál že? Já něco řeknu ... ty mě podezdříváš... já odpovím... ty se omluvíš a já ti řeknu "Nemusíš se mi omlouvat". řekl jsem s širokým úsměvem při vzpomínce že v jeden den tato situace nastala alespoň potřetí.
"Nemusíš mě taky podzdřívat. Možná si byla zvyklá jednat s... lháři, podvodníky jinak řečeno muži bez cti. Já nejsem ani jedno z nich. Nemusíš za každým mým slovem hledat nějakou kličku či tak. Co na srdci to na jazyku."řeknu s úsměvem. Poté jsem pohled od ní odvrátil a začal jsem si hrát s malým mráčkem který poletoval kolem mé ruky a sem tam do ní vystřelil výboj. Stejně tak jako Mili měla určitou immunitu vůči ledu mě zase do jisté míry nevadila elektřina.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 8:09 pm

Chtěla jsme se zase omluvit ale nakonec jsem se jen nadechla a zase vydechla. "Já tě nepodezřívám." Zamrmlala jsem nespokojeně a lehce se zamračila. Dobře Milli...nepřemýšlej nad blbostmi, najeď na normální vlnu a nebudeš zklamaná. Napomenula jsem sama sebe. Nakonec abych tam nestála jak idiot jsem si sedla právě tam kde jsem stála, tedy doprostřed haly a nechala vločky zmizet. Mlčky jsem ho sledovala jak si hraje s mráčkem a sledovala výboje, které vystřeloval.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 8:48 pm


Mraček začal jiskřit a poté vyletěl do vzduchu kde vystřelil poslední klikatou jiskru a zmizel. S úsměvem jsem se podíval na Mili a promnul jsem si ruce.
"To jsem rád. Takže... co kdyby jsme to šli oslavit? Hm...Večeře?" řeknu s úsměvem. Ani jsem nevěděl kde je ve vesnici nějaká restaurace. Bylo to tady přestavěné a tak. Samozřejmě jsme mohli jít ke mě ale tam dva roky nikdo nebyl. Teda ... asi uklízečky ... doufám. Dva roky prachu a pavučin...
"Jistě pokud by jsi chtěla trénovat, v pořádku..." dodám. Nechtěl jsem ji do ničeho nutit konec konců přišla sem z nějakého důvodu a jelikož jsem ji vyrušil pravděpodobně ten důvod ani nedokončila.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 8:52 pm

Jelikož jsem nejedla od včerejška nemohla jsme to odmítnout.."V pohodě, sem jsme šla jen abych měla klid." Mávla jsem rukou a vyhoupla se na nohy. Večeře..Odvrátila jsem pohled ke dveřím a protáhla se. "Můžem?" Koukla jsem se zpět na něj a vlastně nečekala na odpověď a vydala se ven do deště. Počkala jsem na něj a nechala se vést.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitimeSun May 04, 2014 9:24 pm


Nečekal jsem takovou rychlou reakci. Zvedla se a hned vyrazila. Zasmál jsem se nad tím proč tu byla.
"Klid na cvičišti?" řekl jsem s úsměvem. Poté jsem se rozhlédl. Moc lidí tu teda nebylo. Poté jsem vstal a vyrazil ven. Bylo tak příjemné být na čerstvém vzduchu a přitom nezmrzat na kost. Luskl jsem prstem mezi prsty vyrazil mrak který se vytvaroval do černého dečtníku a letěl nad námy aby nás chránil před deštěm.
"Myslím že můžeme." řeknu se širokým úsměvem.

přeusun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová hala   Tréningová hala I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová hala
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: