New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Park

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Park   Park I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 3:58 pm

Park Mf_457729428_2674de07b2b36ba6040f30dd5b379d46
Park Amegakure sa nachádza v trošku odľahlej časti, predovšetkým ďaleko od rušných miest dediny. Predsa len, v parku vládne kľud. Napriek tomu, že väčšinou aj na tomto mieste prší, ľudia sa môžu prechádzať pod korunami stromov, ktoré kvapky zachytávajú a tak je vlastne pod nimi sucho. Z toho dôvodu je po cestičke aj mnoho lavičiek, ak by si chcel niekto na tomto mieste posedieť. Pravda, nie každé miesto je takto vďaka stromom suché, nájdu sa tu aj miesta, kde by ste zmokli až na kosť, pretože by vás stromy pred dažďom neuchránili.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSat May 03, 2014 9:22 pm

Pršelo docela hustě, bylo mi to jedno. Procházela jsem se vydlážděnou cestou a vnímala jak moje vlasy pod návalem deště těžknou. Nevím co na tom chlastu všichni vidí. Připadala jsem si sama. Minulost se mi neustále vracela hlavně potom co odešel Raizou. Ale zbavila jsem se aspoň všetečných otázek o minulosti. Posadila jsem se na opěradlo lavičky a pozorovala prázdný park.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 9:56 am

Šiel som smerom od domu až k námestiu, kde som si chcel niečo kúpiť. Ako som tak prechádzal cez park, nemohol som si nevšímnuť Reinu. Vypadala trošku samotná.
"Môžem?"
Opýtal som sa, chcel som si k nej prisadnúť. Možno len prehodiť pár slov. Moc dobre som ju nepoznal, ale v prvom rade ma zaujala tým, že bola naozaj oddaná a svoju povinnosť ochraňovať Amekageho si plnila prvotriedne.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 10:09 am

"Samozřejmě." podívala jsem se na něj a poposedla si, aby se vešel. chvíli jsem mlčela a dívala se do dálky.
"Hezky se tu přemýšlí." řekla jsem na svou obhajobu, proč tu jsem sama a moknu.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 10:14 am

"Uhm, to máš pravdu."
Pokrčil som ramenami a sadol si. Oprel som sa a tiež pozeral do neznáma.
"A nad čím premýšľaš?"
Opýtal som sa a mierne sa usmial. Pozrel som sa na jej mokré vlasy. Ja som mal stále na sebe kapucňu.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 10:18 am

"Tak o všem možném, třeba o tom proč tu všichni jenom chlastají. Když jsem byla dvojitý agent, nukenini žili životem vyšší společenské vrstvy. Alkohol si dovolili jen pokud něco slavili nebo pokud se něco zkazilo." podívala jsem se na něj, a pak zpět. Sundala jsem si masku aspoň na chvíli a jen jsem jí držela v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 10:46 am

"Počkaj, ako kto... napríklad ja stále nechlastám a už ani neplánujem..."
Obhajoval som sa, bola pravda čo hovorí...
"Ale je tu viac dôvodov, niekto v tom vidí niečo ako náhradu za rodnú dedinu, stratených ľudí a podobne. Naviac teraz je mier, kto vie dokedy vydrží. Ale v podstate máš pravdu, niektorý ľudia to preháňajú."
Pousmial som sa na Reinu a mierne som sa poškrabal vo vlasoch pod kapucňou.
"To len toto ťa žerie? "
Spýtal som sa, mne to moc nepripadalo ako nejaký veľký problém, kvôli ktorému by tu sedela.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:02 am

"Nejen to, ale to si s dovolením nechám pro sebe." Nevěděla jsem jestli mu můžu věřit. vlastně nemohla byl zástupce Amekageho. Ani novému Amekagemu nemůžu věřit. Věřila jsem Raizovi ale ten odešel. Nemám důvod se tu někomu zpovídat.
"Pití není důvod nahrazovat ho místo rodné dědiny. I já přišla o svou rodnou vesnici. Shinobi se tomu měl postavit čelem." vězení a dvojitá služba naučí hodně. Ale to tihle nemůžou ani vědět.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:13 am

"Niektorí to však nedokážu."
Povedal som tak celkom zamyslene. Natiahol som sa na lavičke a potom sa znova oprel.
"Potom, čo skončila vojna a nastal tento mier. Všetko je také iné."
Povedal som, mier, ktorý som si predstavoval bol s ďalšími ľuďmi, ale ja som bol takmer sám. Asi preto bola moja predstava iná.
"Nemáš náladu ísť na námestie, potrebujem dokúpiť zásoby jedla. Rád by som mal nejakú spoločnosť."
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:15 am

"Může být." pronesla jsem chladně jako vždy a nasadila si zpět masku.
"I zástupce je třeba chránit." pousmála jsem se a seskočila z lavičky a čekala na něj
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:35 am

"Nemusíš ísť ako moja ochranka, ja ju predsa nepotrebujem."
Usmial som sa na ňu a postavil sa na nohy. Práve som si uvedomil, že som Michi nechal v mojom dome samú, bola to asi chyba a možno mi tam nebude robiť bordel, v čo som dúfal viac.
"Tak poďme."
Pokrčil som ramenami a šiel som s Reinou smerom k námestiu.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:38 am

"I tak nepolevuju v ostražitosti." usměju se a vyrazím jemu po boku

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeThu May 08, 2014 9:23 pm


Po toulání se ve vesnici jsem dorazil na tohle místo. Neměl jsem žádný deštník takže jsem byl pěkně mokrej což mi ale zvlášť nevadilo. Byl jsem na déšť vždy zvyklý. Vyrostl jsem v něm a narodil se v něm. Park byl v tuhle dobu celkem prázdnou lokací a přesně to jsem hledal. Od té doby co jsem vyšel z nemocnice jsem na kroku potkával lidi s otázkami. Zprvu mi to nevadilo ovšem den po nějaké době to začlo být lehce otravné. Dorazil jsem tedy sem do parku abych si odpočal od lidí. Seděl jsem na mokré lavičce a rozhlížel se po okolí utápějíc se v myšlenkách. Zatím zde nebyl důvod pro nějaké další akce a chvíle relaxování přišla vhod každému. Poposedl jsem si na lavičce a chytl jsem si nohu. Stále byla trochu dřevěná ale už jsem dokázal chodit bez hole. Což bylo nějaké malé plus. Poté jsem se usmál a užívali si relativně hezkého dne.
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeFri May 09, 2014 12:20 pm

Prajem dobrý deň. Ozval sa za Raizouom jemný ženský hlas. Môj. Mohol si aj všimnúť, že naňho prestalo pršať, vzhľadom k tomu, že som stála priamo za ním, dáždnik, ktorý som držala v ruke, ho jakž takž chránil. Síce sme sa dlho nevideli, ale možno si na mňa ešte pamätal. Na mladú zdrvenú tínedžerku, ktorá stratila všetko, na čom jej záležalo a stala sa jednou z posledných členov klanu Uzumaki. Kto vie, možno už žiadni ďalší nie sú. Teraz som už ale bola iná. Vzhľadovo som síce bola stále rovnaká, až na tých pár piercingov a tetovaní, ale povahovo som sa zmenila. Nedepkarila som ani som nebola pesimistická. Sršala zo mňa pozitívna energia. Dúfam, že neruším. Pípla som a usmiala sa. Dúfala som, že mu moja prítomnosť nevadí. A že sa ma nepokúsi odstreliť, keď zistí, že som si ho vybrala ako senseia.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeFri May 09, 2014 12:34 pm


Déšť jakoby z ničeho nic přestal což bylo v Ame docela divné. Mírně to se mnou cuklo když jsem si uvědomil že tady někdo je. Byl jsem tak zamyšlený že jsem jaksi nevnímal okolí do té doby než ta dívka promluvila.
"Ehm... Dobrý den." řekl jsem trochu zaraženě jelikož mě zastihla jaksi nepřítomného.Podíval jsem se jí do očí takový zvídavým pohledem. Bylo na ní něco povědomého a známého. Odněkud jsem jí znal jen jsem nevěděl kam jí zařadit.Bádal jsem ve vzpomínkách dokud se můj úsměv nerozšířil. Vzpomněl jsem si.
"Mikito že ano? Vyrostla jsi." řeknu s úsměvem. Dva roky utekli jako voda a na všech co jsem znal se to projevilo jen já zůstával tak nějak stejný. Mikito se ale změnila. Když jsem jí viděl naposledy přišla o svoji rodinu. Byla na tom špatně. Teď z ní však sršela pozitivní energie. Byl jsem rád že se z toho dostala.
"Nerušíš ani v nejmenším. Potřebuješ něco?" zeptal jsem se se stálým úsměvem na tváři a mírně si poposedl čímž jí udělal místo na lavičce.
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeFri May 09, 2014 12:45 pm

Áno, som Mikoto. Bola som rada, že si na mňa vážne pamätal, aj keď to bolo pomerne dávno, čo sme sa stretli naposledy. Trošku možno. Vy ste sa ale akosi nezmenili. Usmiala som sa a prisadla si, stále držiac dáždnik nad sebou. Nevedela som si na ten dážď zvyknúť, aj keď tu žijem čosi vyše troch rokov. Trochu som znervóznela, keď sa ma opýtal, či niečo potrebujem. Nevedela som, ako na to zareaguje. Ja...Bola som v kancelárii za Amekageho zástupcom a opýtala som sa ho, či ma už k niekomu priradil. Veď viete, musím opäť začať trénovať. Dostala som na výber troch ľudí, ktorí sa môžu stať mojim senseiom. Yukikage, nejakú Lucy Arashi a...Vás. Odmlčala som sa a poškrabala sa za hlavou. Možno už teda tušíte, koho som si vybrala. Zdvihla som k nemu pohľad a usmiala sa. Vás. Dúfam, že vám to neprekáža, ja...Tie dve kunoichi som nepoznala. Nevedela som, či s nimi budem vychádzať a tak...Pokrčila som ramenami a sklopila pohľad k zemi. Cítila som sa nehorázne trápne.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeFri May 09, 2014 12:58 pm


Trošku jsem její jméno poplet což se většinou nestávalo ale i tak jsem byl blízko. Sledoval jsem jak drží deštník a luskl jsem prsty. Nad námi se objevil mrak který chytal déšť. Držet deštník byla otravná činnost. Poté jsem jí opětoval úsměv a čekal na důvod proč je tady. Vypadala docela nervózně a očividně se cítila tak nějak nesvá. Nevěděl jsem jak jí z toho pomoc proto jsem se jen usmál. Úsměv ještě nikoho nezabil no ne? Když dopověděla proč je tady úsměv se ještě více roztáhl.
"No tak to je bezvadné! Jsem rád že jsem obstál v takové konkurenci." řekl jsem a zasmál se. Byl jsem senseiem rád. Za svou dobu jsem měl již pár žáků a nikdo si zatím neztěžoval. Rozhodně jsem nechtěl zlomit statistiku teď.
"Doufám že ti po čase nepolezu na nervy a nezměníš názor." řeknu a opět se usměji.
"Hm... takže pokud si pamatuji dobře byla si lékařka že?" řeknu čímž jsem se pokoušel naznačit aby mi o sobě něco málo řekla.
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeFri May 09, 2014 1:14 pm

Zložila som dáždnik, keď prestalo pršať a zamyslene sa pozrela na onen mrak. Zrejme ho vytvoril Raizou. Aspoň som teda nemusela teda ten dáždnik držať. Tvár sa mi rozžiarila, keď tak zareagoval. Zazubila som sa, bola som vážne rada, že ma vlastne nebral len ako nejakú záťaž alebo tak, že ho len budem oberať o voľný čas. Nemyslím si, kto vie, či to skôr nebude naopak. Zasmiala som sa. Nervozita ma konečne opustila a uvoľnila som sa. Na jeho otázku som súhlasne prikývla. Áno, ale stále som sa nenaučila techniku liečenia. Ovládam len chakrový skalpel, v ľudskom tele sa vyznám, v boji viem, kde mám nepriateľa zasiahnuť, aby som mu napáchala čo najväčšie škody. Uhla som pohľadom na stranu. Dívala som sa kto vie kam. Zameriavam sa zároveň na pečatiace techniky, ako správny Uzumaki. Usmiala som sa a pohľad som stočila opäť naňho. A ešte nesmiem zabudnúť spomenúť chakrové reťaze. Tie, myslím, ovládam na slušnej úrovni. Užitočné Kekkei Genkai. Pokrčila som ramenami.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeFri May 09, 2014 1:33 pm


"Jsem trpělivý člověk. Myslím že to spolu zvládneme." odpověděl jsem a opětoval jsem jí úsměv. Pozorně jsem poslouchal její slova a stejně tak jsem pozoroval její řeč těla. Vypadalo to že počáteční nervozita byla pryč což mě opět donutilo se usmát. Počkal jsem dokud nedokončí svoji řeč a "dělal si poznámky". Poté když skončila jsem se opět usmál a řekl.
"Vždycky jsem měl štěstí na talentované žáky a dnešek to rozhodně nezmění." řekl jsem s širokým úsměvem. Poté jsem se mírně protáhl a rozhlédl se po okolí.
"Takže co by jsi chtěla dělat?" zeptal jsem se s úsměvem. Moje metody byli trochu jiné. Nikdy jsem lidi nenutil dělat něco co nechtěli ale nechal jsem je zvolit co chtěli oni a v tom ohledu jim pomohl. Když si lidé vybrali sami nemohli poté obviňovat nikoho jiného než sebe.
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSat May 10, 2014 9:07 pm

Tak to nie ste sami, ja som trpezlivá tiež. Určite to zvládneme. Vždy som na sebe rada drela. Musela som byť silná, aby som nezahanbila klan. A aby som bola schopná ochrániť tých, na ktorých mi záleží. Síce je to klišé, ale...Toto bolo jednou z hlavným zásad Uzumaki klanu od čias Naruta. To on sa stal naším vzorom, ktorému sme sa chceli v mnohých ohľadoch podobať. Svojimi schopnosťami sa od tých jeho síce trochu líšim, ale pár krát som počula, že som mu podobná čo sa týka mojej osobnosti. A som za to úprimne rada. Pretože možno jedného dňa dosiahnem to, čo on. Určite ste mali talentovanejších žiakov než som ja, Raizou-sensei. Som len typický Uzumaki - viem dobre ovládať chakru a mám talent na pečatiace techniky. Pokrčila som ramenami. V Uzumaki klane to nebolo nič nezvyčajné. Keby takmer nevymrel a jeho členovia by sa presťahovali sem, stala by som sa obyčajnou kunoichi. Nebolo by na mne nič zvláštne, pretože týmto talentom by oplývali skoro všetci uzumakiovci. Neviem. Možno by mi prospel nejaký tréning. Odmlčala som sa. Dlho som netrénovala a potrebujem sa dostať späť do formy. Natočila som si pramienok čiernych vlasov na prst a pozorovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSat May 10, 2014 9:34 pm



Široce jsem se usmál s pohledem upřeným přímo na Mikoto.
"Já jsem jen typický Tategami." řeknu s úsměvem. Což byla pravda. Černé vlasy, flegmatická povaha, velký talent pro ninjutsu a
"Neumím nic jiného než to co lidé z mého klanu. Umím stejné techniky ale umím je líp. O dost líp ve skutečnosti. Není důležité umět něco víc ale umět věci zdokonalit jak jen jdou." řeknu s úsměvem. Byla ještě mladá. Život před sebou a spoustu potenciálu zakořeněnou hluboko v jejích genech. Nepochyboval jsem že po čase se z ní stane výjimečná Kunoichi.  
"No tak to jsme dva. Trochu pohybu by prospělo aji mě. Dva roky jsem ho jaksi moc nedostal." řeknu s úsměvem stále sledujíc Mikoto. Pomalu jsem se zvedl protáhl až mi mírně luplo v zádech. Poté jsem pomalu odcházel směrem k cvičišti.

přesun
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitimeSun May 11, 2014 8:45 am

Vzala som si jeho slová k srdcu. Mal pravdu. Ako si som nad niečím takým nikdy nepremýšľala. Mohla by som zdokonaliť trebárs chakrové reťaze, nájsť nejaké nové využitie, možno ich skombinovať, vytvoriť k nim ďalšiu techniku. Usmiala som sa. Okéy. Pipla som, postavila sa a zamierila na cvičisko. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park   Park I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Park
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Park uprostred Uzushiogakure
» Park uprostred Uzushiogakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: