New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnica

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 4:08 pm

Nemocnica Mf_457726346_2cdc944274b1c2649247c21e36f1470b
S väčším počtom ľudí pribúda samozrejme aj viac úrazov, chorých ľudí či zranených. Z toho dôvodu sa postavila nemocnica v priam ohromnej veľkosti. Ide o budovu, ktorá sa nedá jednoducho prehliadnuť, pretože je svojou veľkosťou dosť výrazná. A nielen to, nemocnica vlastní najlepšie dostupné prístroje, lieky a personál sa postará snáď o všetko, čo pacient potrebuje.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeTue Apr 29, 2014 10:48 pm

Objavil som sa pred nemocnicou. Už to bola dlhá doba, čo som sem chodil. Síce som nemal nejaký zrútený výraz z toho, že je Raizou stále v kóme, ale aspoň som sa uisťoval o to, či sa už náhodou neprebral. Zavítal som teda aj dnes do jeho súkromnej izby, kde ležal už nejaký dlhší čas. Zavrel som dvere a prisunul si k jeho posteli stoličku. Sadol som si a mlčky na neho ostal kukať. Od poslednej návštevy mal snáď ešte dlhšiu bradu než prv.
"Aspoň viem, čo ti dať k narodeninám." Poznamenal som k nemu, i keď ma asi ťažko počul. Hoc vraví sa, že ľudia v kóme počujú hlasy. No to bolo jedno. Odmlčal som sa a prekrížil som si nohy pri členkoch, zároveň čo som ostal mlčky kukať na neho. Sám som netušil, čo ma tu držalo. Či vôbec, čo ma sem zaviedlo. Hold, asi sa u mňa prejavila ľudská stránka. Divné...
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeTue Apr 29, 2014 11:01 pm

"Doufám že pořádnou flašku Whiskey." Pronesl jsem chraplavým hlasem.
Pomatoval jsem si všechno jako by se to stalo před několika sekundami. Jutsu řítíc se přímo na spojeneckou armádu. Vyděšené výrazy lidí kteří si uvědomovali že jsou to jejich poslední chvíle. Tělo jednalo automaticky a už ani nevím jak se mi něco takového vůbec povedlo zastavit prostě se tak stalo. Poslední co si pamatuju je záblesk bílého světla a potom šlus.
Otevřel jsem jedno oko a podíval se po místnosti. Bílá místnost a spousta přístrojů. Blikajících a nepříjemnou kapačku vedoucí přímo do mé žíly.
No jasně... Jak jinak. pomyslel jsem si ironicky.Byl jsem tam kde jsem vždy skončil po bitvách takového tipu. Stalo se to trochu tradicí. Omývanou pořád do kola tak často že už mě unavovala. Myslím že bych měl tyto zaběhnuté koleje změnit. Tělo sem cítil jako bych sním nehýbal roky. Bylo dřevěné a vrzalo to v něm jako ve staré posteli. Posadil jsem se a opřel se zády o opěradlo postele. Podíval jsem se přímo na Natsua. Jeho pohled vypadal docela divně.
"Vypadáš jako kdyby si viděl ducha...."řeknu s úsměvem a s pozvednutým obočím.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeTue Apr 29, 2014 11:10 pm

Keď sa ku mne odrazu dostala odpoveď na moju vetu, prekvapene som sa vystrel a viac otvoril oči. On fakt prehovoril?! Po celý čas, čo sa asi snažil pohnúť, som na neho iba kukal. Fakticky ako na zjavenie, či na ducha, ako sám poznamenal. Každý jeho pohyb vydal pomerne hlasný zvuk, ale na to som bol zvyknutý i pri sebe. Hoc toto bolo trochu.. no.. hlučnejšie. Keď sa ozval druhýkrát s úsmevom, iba som nadvihol jedno obočie a kukal stále ako na zjavenie.
"Možno ho aj vidím." Zamrmlal som a otriasol sa. Toto bolo fakt niečo, čo som nečakal. Každým dňom som totiž veril menej a menej tomu, že sa preberie. A teraz.. po vyše dvoch rokoch.. Vstal som a pomaly prešiel k oknu, ktoré som otvoril aby som sa nadýchol čerstvého vzduchu. Následne som sa otočil a oprel o oblok chrbtom, pohľad upnúc na Raizoua.
"Vieš vôbec, čo sa stalo? A kedy sa stalo?" Spýtal som sa zvedavo, hoc mi bolo jasné, že nebude mať ani šajnu o tom, čo sa v skutočnosti stalo. O to viac ho čakali teraz horšie chvíle, pretože som mal pre neho niekoľko zlých, ale i dobrých správ.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeTue Apr 29, 2014 11:20 pm

Úsměv trochu otrnul poté co se otevřeli dveře a sestřičky přilítli jako na koni hned jak jsem se pohnul.Už jen pohled na jejich tváři mi ukazoval že tady je něco v nepořádku. Rukou jsem je odehnal protože jsem věděl že teď rozhodně není ta vhodná chvíle měl jsem moc otázek na to abych se nechal podrobovat testům a čemukoliv proč zde vůbec byli.
Za prvé Natsuo byl Amekage. Viděl jsem na něm vyset ten plášť kterej jsem tak dlouho nosil já. Další šok nastala když jsem si přejel rukou po tváři. Byl jsem zarostlej jako děda mráz. Ok tak tohle je divný. připustil jsem si v duchu. V hlavě mi zněla jeho slova. Mozkový závity se mi doslova vařily. Zatřásl jsem hlavou, uklidnil se a pokusil se mu odpovědět i když se mi to dělalo těžko. Bylo to jako kdyby se to stalo včera a přeci jen to bylo tak dávno...
Pomatuju si že jsem... se pokoušel zastavit tu techniku. Což se mi asi povedlo jinak by jsme spolu nevedli tuhle konverzaci. Od té doby jen tma. Sem tam nějaký hlasy ale je to všechno... v mlze. Jak dlouho jsem ... však víš a hlavně co se stalo? řeknu s hlavou plnou otázek
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeTue Apr 29, 2014 11:31 pm

Mlčky som ostal sledovať príval sestričiek, ktoré ale behom momentu zmizli, keď si ich tu Raizou teraz zjavne neželal. Testom sa síce nevyhne, ale teraz určite. Všimol som si aj to, že mu úsmev poľavil a zjavne si uvedomil, že tu neleží len pár dní či týždňov. Prekrížil som si ruky na hrudi a počkal, kým dopovie svoju myšlienku. Po nej som ostal chvíľu ticho.
"Veci sa dosť zmenili, Raizou. Ako vidíš, tí zúfalci z rady boli nútení zo mňa spraviť Amekageho. Asi preto, lebo som bol jeden z mála, čo neskončil s veľkými zraneniami." Prehovoril som a odmlčal sa. Prešiel som od okna naspäť k jeho posteli a posadil som sa znova na stoličku vedľa.
"Preležal si v kóme dva roky, priateľu. Bez zmien stavu, každý deň ti mohol byť osudný.." Oznámil som mu a oprel sa, zároveň čo som krátko kukol na prístroje, ktoré ho ešte stále monitorovali.
"Vojna sa skončila, víťazstvo padlo na našu stranu. Mnoho ľudí však prišlo o život.. a tí, čo prežili vojnu sa usídlili tu. V Amegakure." Pokračoval som a nakoniec zmĺkol úplne. Spomínajúc na pár osôb, ktoré bohužiaľ zahynuli.. no, jednoducho ma to prinútilo stíchnuť a zatiaľ nechať priestor pre Raizoua, aby mi položil ďalšie otázky, ak mal vôbec slová...
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeTue Apr 29, 2014 11:44 pm


"Dva roky?!" pronesu a tělem mi proběhne divný mráz. Dva roky tady... není divu že se cítím jako vyžvýkaná žvýkačka. pomyslím si a snažím si věci uspořádat v hlavě.
Spojení vesnic. Ninjové spojeni pod společnou vlajkou. No bylo to všechno tak jak jsem si to vždycky vykresloval. Ovšem trochu za jiné situace. Navíc jsem přišel o křeslo kageho. No ne že by mi to nějak vadilo být Kage jen jsem se vždycky cítil tak nějak... připoutaný? Jo to je to slovo. Důležitý bylo že jsme vyhráli. Hrozba je pryč a svět je v míru.
"Takže společná vesnice. Trochu se divím že vybrali tebe. Ren se na to hodí určitě víc. Je to přirozenej vůdce. Stejně tak ta... holka z Kusa. Moc jí neznám ale vesnice se k ní docela obracela....Stejně tak Mili Jen mě teda nenapadá důvod proč by..." řeknu a najednou jsem se zasekl a hořkost se mi v puse doslova rozlila a jazyk se mi zamotal. Nenapadl by mě důvod proč by nezvolili je... až na ten nejhorší. Do očí mi vhrkli slzy a rukávem sem je hned utřel. Podíval jsem se na něj. Třeba jsou v komatu stejně jako já jsem byl. Podíval jsem se na něj a doufal že slova nejsou potřeba.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeTue Apr 29, 2014 11:57 pm

Vyvolalo to u mňa trošku pobavený výraz po tom, čo sa dozvedel, že tu bol dva roky. Nebolo síce vhodné sa teraz nejako usmiať, ale ja som si nemohol proste pomôcť. Vyparilo sa to však v momente, čo začal ďalej rozprávať. Do tváre sa mi vrátila vážnosť a chladný pohľad. I so mnou to porobilo svoje.. síce nie tak, ako možno s inými, ale inokedy by som bral i toto na ľahkú váhu. Teraz som ale začal rozmýšľať nad tým, čo vravel Raizou. Čo vymenoval.. koho..
"Milli je v poriadku, dostala sa z toho." Odvetil som a nič viac k tomu nepovedal. Vedel som, že sa z toho dostala, predsa som už vedel o veľa veciach čo prv nie. Milli napokon bola z blbého stavu v dobrom celkom rýchlo. Ale tí ostatní, ktorých vymenoval... Jednoducho som ho ostal prebodávať chladným pohľadom, dávajúc mu najavo, že jeho myšlienky sa pobrali správnym smerom. Nejakú chvíľu som i mlčal, nechal ho si to urovnať trošku v hlave.
"Stratili sme viac, než sa možno zdá." Prehovoril som a povzdychol si, mali sme síce mier a veľkú dedinu, ale strát bolo rovnako veľa. Mňa sa táto veta síce netýkala tak priamo, možno iba tou Yuri, ale pre Raizoua to bol isto iné. Mal lepšie vzťahy, vo väčšom počte... a jednoducho musel začať rátať s tým, že mnoho zo známych už nezazrie. V tom mala tá moja svinská povaha výhodu - síce som nemal priateľov, ale v tomto pohľade to bolo pre mňa dobré, pretože som vlastne nemal takmer za kým smútiť. Bohvie, ako by ma to ešte vedelo zmeniť, keby to je inak.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeWed Apr 30, 2014 9:55 pm


Pro něho to byly dva roky. Dávná historie. Pro mě to ale byli čerstvé rány a docela hluboké. Bylo mi líto ostatních Kage. Byli o mnoho mladší než já. Život před sebou... Tak už to ve válce už hold chodilo. Byl jsem rád že to je za mnou. Očividně zde bylo víc než jen to. Zdálo se že zde chybí víc lidí. Nechtěl jsem se na to ptát. Zatím ne. Moc smutku na jeden den. Zakroutil jsem hlavou jelikož jsem v ní měl právě teď až moc zmatku a jako bych se ho snažil vytřepat pryč.
"Potřebuju na vzduch." řekl jsem prostě. Doktoři kteří stáli za dveřmi očividně chtěli provést svoje testy ale rozhodně jsem na to teď neměl náladu. Po fyzické stránce jsem se cítil až podezdřele dobře. Horší to bylo zevnitř. Chytl jsem si ty kapačky v ruce a opatrně je vytáhl. Stejně to byla umělá výživa. Nejspíš. Poté jsem vratkými kroky přišel ke skříni a vytáhl oblečení které tam leželo. Obyčejné triko a kalhoty. Nic víc jsem ani nechtěl. Všechno bylo v tuhle chvíli lepší než nemocniční roucho. Opatrně jsem se vracel zpět k posteli. Doktoři div nezešíleli vtrhli dovnitř a bylo na nich vidět že ale já si z toho nic nedělal. Bylo mi dobře. Vypadali že by mě nejraději připoutali k té posteli ale můj výraz hovořil jasně "Jen si to zkuste."
"Měli by jsme jít. Jen budu potřebovat nějakou hůlku." řeknu neutrálním hlasem. Rozhodně mi nebylo do smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeWed Apr 30, 2014 10:18 pm

Ostal som tentoraz úplne ticho. Na celý zvyšok chvíle, čo sa ozval. Len som ostal v tichosti sedieť a pozorovať ho. Nemal som chuť mu hovoriť ďalšie veci, ďalšie straty. Tak sa mi zdalo, že smrť Yuri by ho mohla len doraziť a tak nejak som nechcel, aby ešte skončil na psychiatrii, keby to na neho takto všetko vrhnem v jednom momente. Hlava by mu vybuchla od toľkých smutných správ.
"Uhm." To bolo jediné, čo zo mňa vyšlo, keď oznámil že potrebuje ísť na vzduch. Ja sám by som tiež čo najskôr odtiaľto odchádzal, nemal som veľmi rád nemocnice. Samozrejme, keby som bol v stave, že viem chodiť. Inak by som asi nemal veľa možností. Keď už vstal a nemocničné rúcho zamenil za oblečenie, vstal som a stoličku odsunul bokom. Doktorov som iba spražil pohľadom a umlčal ich od akýchkoľvek protirečení na to, že Raizou vstáva a odchádza z postele von. Ba naopak, keď si Raizou povedal, že by potreboval palicu, akoby hneď ju jedna zo sestier doniesla a podala mu ju. Bez jediného slovka. Aspoň tomuto som sa mohol trošku pousmiať. Otočil som sa k Raizouvovi a bez slova som napokon prešiel na chodbu. Pridržal som mu dvere, aby mohol vyjsť a následne som už len pomaličky vykročil po chodbe. Chcel ísť síce len na vzduch, ale mohol vykročiť aj niekam konkrétnejšie, a teda som smer nechal nakoniec na ňom. Len som hodlal mlčky kráčať vedľa neho.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeWed Apr 30, 2014 10:35 pm


Mile jsem se usmál na sestřičku která mi hůl donesla a ona mi ten úsměv velmi hezky opětovala a i trochu zrudla ve tvářích. Opřel jsem se o onu hůl a vyrazil ven. Podíval jsem se na Natsua když podržel dveře s pozvednutým obočí a pohledem kterej by zpražil i ledního medvěda. Byl jsem "mrzák" deset minut a už jsem nesnášel jak se ke mně lidi chovaj. Chodbu jsem dolal bez problému. Problém nastal na schodech. Slezl jsem je ale pomalu. Bylo docela divný sledovat pohledy lidí které jsem potkával. Pohled který se tak podobal tomu co mi věnoval Natsuo. Místo toho abych vyrazil rovnou do ulic zavítal jsem na záchody. Musel jsem se vidět v zrcadle. Muže v zrcadle jsem téměř nepoznal. Vlasy jsem měl docela dlouhé. Nikdy mi nerostli rychle takže zde jsem měl výhodu. Vousy ovšem byla jiná. Byli černé, sem tam nějaká ta šedina ale tu jsem se snažil ignorovat, ale docela se mi líbili. Další věc přibila jizva přes oko. Ta taktéž vypadala trochu elegantně. Rozhodně jsem vypadal jinak ale ne ve špatným slova smyslu. Přejel jsem rukou po tváři.
"Asi si je nechám." řeknu jako by do větru a zároveň k Natsuovi. Poté jsem už zmizel z budovi a zamířil do ulic. Konkrétně do prvního baru který najdu.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeWed Apr 30, 2014 10:57 pm

Pozastavil som sa, keď Raizou prešiel na záchody. Najprv som myslel, že za účelom potreby, ale napokon len za zrkadlom. Oprel som sa o zárubňu dverí a ticho na neho hľadel. Pravda, fúzy mu narástli o dosť viac než vlasy. Bolo to trošku zvláštne, ale nič, čo by ma nútilo nad tým nejako rozmýšľať. Keď podotkol, že si fúzy zrejme nechá, iba som sa zľahka pouškrnul. Nuž čo, zmena je život. Bol o menší ročník starší než ja a na bradu si už napokon aj musel začať zvykať. S rokmi, ak sa teda nezačne zas holiť, ho napokon čaká čoraz väčšia brada. Ale to mňa tiež nemuselo trápiť. Keď zas vyšiel von, len som zasa vykročil. Ako som už podotkol, hodlal som ho len nasledovať. I tak by sme sa dostali tam, kam sme aj šli keby vediem ja. Ja by som totiž zvolil tiež bar, potreboval si proste aspoň trochu vypiť.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnica
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nemocnica
» Nemocnica
» Nemocnica v Kusagakure
» Nemocnica v Amegakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: