New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar

Goto down 
+5
Milli Yuki
Reina Kana
Natsuo
Tategami Raizou
Raiken
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 4:22 pm

First topic message reminder :

Bar - Stránka 5 Mf_457726311_afedee3dd3f02d4ae2483f10af9822f4
Bar, v ktorom si každý príde na svoje - lepší výber nápojov ako tu snáď ani nikde inde nenájdete. Bar je otvorený nonstop, ale dodržiava pravidlá a tak mladší ako 18 rokov majú zákaz si objednávať alkoholické nápoje. Stále je tu ale možnosť objednať si rôzne džúsy, kolu, či čokoľvek iné.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 1:59 pm

"A já jsem zase holka." Odsekla jsem pobaveně a po tom co Lucy zase rychle zmizela jsem se narovnala. "A zas o tolik starší být nemůžeš." Ještě jednou jsem se protáhla a zívla. "Takže...je tu nějaký hotel nebo ubytovna?" Prohodila jsem k nim, ano právě jsme se vzbudila ale bolela mě po dlouhé době tak hrozně hlava, že jsem se chtěla už jen válet a umírat. Mohla bych se vetřít k někomu známému jenže hledat je po celé vesnici a bůh ví jestli tu ještě jsou...Moc práce. Když Amekage zjistil kolik má zaplatit chtěla jsme se rychle zdekovat ale rychlé pohyby mi dneska moc nešly.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 2:07 pm

"Fajn, vyhrala si."
Sklamane som priznal porážku. Celkom ma to žralo!
"Samozrejme, že je... Ja mám doma tiež niekoľko izieb voľných, ak máš záujem. "
Poznamenal som, chcel som ísť už domov ale vstávať sa mi tak moc nechcelo. Tiež som jej dal ponuku, nech ostane u mňa. Potom čo tu nebola Yuri, bolo to tam tak prázdne! Čakal som na reakciu a pripravoval som sa na to, kým sa postavím.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 6:18 pm

"Nyah" Spokojeně jsem se usmívala když to nakonec přiznal a podepřela si hlavu rukou. "Mmm a máš tam ty flašky, až mi bude líp tak se ti na ně vrhnu." Zakřenila jsem se ale nezvedala jsem se. "Je to daleko?" Nadzvedla jsem zoufale obočí a zívla. Nechtěla jsem se vláčet přes půlku vesnice, to bych asi nedala.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 6:47 pm

"Flašky tam sú."
Povedal som a v mysli som si doplnil *Pod zámkou MUAHAHAHA!
Mal som ich pod zámkou, kvôli Yuri, ktorá bola ten typ, čo nemala moc peňazí a vždy si dačo pre svoje kamarátky chcela zobrať z domu.
"Etooo, nie je to tak ďaleko. Inak by som ani sem nechodieval."
Môj dom nebol práve najďalej od tohto baru, kde som väčšinou chodil. To by bola predsa blbosť, aby som chodil do baru, čo je ďaleko od domu.
Čakal som na jej vyjadrenie a stále som mal na tvári, že nechcem počuť nič hlučné!


Naposledy upravil Reikin Shindo dne Sat May 03, 2014 7:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:01 pm

"Skvěle. Nic víc už vědět nepotřebuji." Zahlásila jsme na to, že tam jsou flašky a je to blízko. S námahou jsem se postavila a zatvářila se bolestně. Auuuuu Povzdechla jsem si a pomalu se protáhla už asi po desáté...ale když člověk usne v té poloze co já tak to je pak síla. "Tak..veď." Zašeptala jsem potichu.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:07 pm

"I tak pochybujem, že sa dnes dotkneš alkoholu."
Pousmial som sa a taktiež sa postavil. Telo ma síce bolelo, ale nie tak moc vďaka Natsu-ovi, ktorý ma dal do takej slušnejšej polohy pri spaní.
"Natsuo, tak ja sa zajtra stavím znova do kanclu, ak budeš potrebovať niečo, som doma."
Poznamenal som potichšie. Prehodil som si cez seba svoj plášť a šiel som smerom k môjmu domu. Domov som to nenazýval, nebol tak nikto, kto by mi z toho domov urobil.
"Tak poďme."
Pokrčil som ramenami a vyšiel som z baru, dal som si kapucňu a viedol Michi smerom k tomu domu.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:11 pm

Uchechtla jsem se, jasně že se ho dotknu! Však ono to přejde a večer se bude moct krásně zase pít. Když vyšel ven nasadila jsem si kapucu a koukla se na Amekageho. "Stavte se, všechno mu to vypijeme." Pozvala jsem ho drze k někomu cizímu domů a zakřenila se. Pak jsem si povzdechla a vyšla jsem ven, kde jsem se loudala za Reikinem.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:20 pm

Zaplatil ajsem si svou rundu vzhůru jsem takhle dlouho snad nikdy nebyla. Nechala jsem je pít, potrestají se kocovinou sami, takže mi to mohlo být jedno. Nikdy jsem však nezažila aby se tu tolik pilo. Za vlády Raizoua to takový nebylo. Ale aby se vožral i samotný Amekage jsem považovala za vrchol a ostudu vesnice. Najednou se mi i postesklo po životě u druhé strany. Tam se brali věci aspoň vážně. Postavila jsem se a s chladnými slovy: "Beru si volno." jsem odešla z baru potřebovala jsem se nadýchat čerstvého vzduchu

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:43 pm

Mlčky som ostal sedieť a postupne prestávať vnímať. Akosi ma to vnímanie opustilo pri tom, jak som sledoval čoraz viac ľudí, čo sa spolu bavili. Vnímanie sa mi vrátilo snáď až vtedy, čo sa Reikin ku mne prihovoril, za ním Michi a zas Reina. Ale popravde.. mal som ich všetkých teraz na háku. Mohli hovoriť čo chceli. Nezostal tu nikto a neprítomnosť ma neštvala snáď už iba pri tom účte. Zostal som tu tak sedieť a kukať sa na dvere baru. Po chvíli sa ma i barman spýtal, či niečo chcem, ale bez odpovede som len vstal a pobral sa vlastným smerom. Bohvie čo ma to teraz prepadlo a tiež bohvie prečo. No ostal som tu znova sám a to už i bez chuti sa prihovárať ku komukoľvek. I tak som tu už nemal teraz čo robiť. Snáď akurát tak len dúfať, že Reina z nervov nič nikde nespraví.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 1:19 pm

Vrazila jsme do baru a zastavila se ve dveřích. S kapucí do obličeje jsem tam tak chvíli stála a pak udělala krok dovnitř jako nějaký namakaný maník. To co jsem chtěla se povedlo, celý bar utichl a koukal na mou úžasnou maličkost. Jenže oni čučeli pravděpodobně kvůli tomu, že si říkali co je to tu za idiota. To mě ale netrápilo, stále se zahalenou tváří jsem si odkašlala a podivným krokem se vydala k baru. Když jsem k němu přišla praštila jsem do něj pěstí a strhla si kapuci. "Tak nalejvej a neupejpej se!" Zavelela jsem s úšklebkem a sedla si na stoličku. Tímto mé představení skončilo a to jak na to reagovali mě nezajímalo. Musím se dát do formy. Barman mi opět nalil to co minule a než mohl jít obsloužit další zadržela jsem si ho tam u sebe a vyptávala se na to kolik mu je, jak se jmenuje a tak.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 3:39 pm

Tak z domu som prišiel do tohto baru, nechcel som piť alkohol, ale mali tu aj super nealkoholické nápoje. Sadol som si vedľa Michi za bar a kukol na ňu, bavila sa s barmanom, ktorý už dosť nestíhal. Mávol som naňho rukou, toho štýlu, že nech Michi ignoruje a on poslúchol. Náááh moja hodnosť bola tak skvelááá! Vlastne som mu dopomohol, aby mohol ďalej obsluhovať, lebo tu bolo už pár nervóznych chlapov.
"Michi? Nemala by si obťažovať ľudí, ktorý pracujú."
Pousmial som sa a objednal si obyčajnú kofolu.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 4:28 pm

Když se se mnou barman přestal bavit naštvaně jsme se rozhlídla abych našla zdroj důvodu a uviděla Reikina, který si sedl vedle mě. Zamračeně jsem si podepřela hlavu a napila se. "Jistě tati." Pronesla jsem sarkasticky a rozmrzele. Barman vypadal jako fajn chlápek a Reikin mi to přerušil. Ale což...rozdělaného jsem ho už měla. A to jsem si dneska chtěla užít.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 4:43 pm

"Akoby som to už niekde počul."
Usmial som sa, ale čo mne to neprekážalo.
"Zasa piješ alkohol?"
Opýtal som sa, bolo mi jasné ,že hej. Čo by tu inak asi pohľadávala?
"A ako sa ti vlastne páčila moja kresbička? Na tvojej tvári?"
Všimol som si, že si to už zmazala.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 4:49 pm

Koukla jsem se na něj s výrazem, že právě objevil největší tajemství na světě a s obdivem pomalu přikývla. "Ano svatý a vznešený otče." Odpověděla jsem mu a po další otázce se ušklíbla. "Mooooc vtipné, ale náhodou to bylo hezký." Uznala jsem a napila se. "Chtěla jsem ti to ještě nějak vrátit, ale přešlo mě to. A hlavně by jsi mi to vrátil taky a šlo by to dokola." Zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 4:54 pm

"Tak čo našla si si už niečo na bývanie alebo chceš ešte u mňa zostať?"
Nasledovala moja ďalšia otázka, nuž mohlo jej byť u mňa fajn, však nič neplatila, tak čo... Mne to trošku vadilo, ale zároveň som bol aj rád, že tam nebolo to hrobové ticho ako počas tých dvoch rokoch po vojne.
"Jop a kúpil som zas niečo pod zub, keď že si to všetko naposledy samotná skonzumovala. Čo sa tiež divím, ako toho toľko môžeš a vypadať tak...."
Nah, trošku som so slovami zašiel ďalej než som chcel a najradšej by som tam dodal "sexy", ale kto vie ako by to zobrala.
"..štíhlo?"
Dokončil som a mierne sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 5:02 pm

"Nyah...neboj já něco brzo najdu." Mávla jsem rukou a začala si namotávat na prst pramínek vlasů. Když se zmínil o jídle a že nakoupil podivně jsme se zakřenila a tímhle vyrovnal to, že mi odehnal barmana. Najde se někdo jiný. Upřela jsem na něj oči a po jeho otázce pokrčila neurčitě rameny. "Asi mi není předurčenou být koule." Okomentovala jsem to s pobaveným úsměvem. Pak jsem zase mlčela, už při příchodu jsem se shodla na tom, že on i Amekage by stáli za hřích ale šlo by z toho pro mě zbytečně moc problémů. Potřebovala jsem někoho "neznámého" abych pak měla v rámci možností klid. Nespokojeně jsem od něj odvrátila hlavu a napila se. "Máš volno?"
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 5:08 pm

"Nie, nemám, len som zdrhol Natsuovi z kanclu, lebo ma to tam nudilo."
Povedal som sarkastickým tónom.
"Jop mám voľno, aspoň myslím."
Odpovedal som neisto. Nuž tak či tak sa mi v kanclu nahromadí práca, lebo Natsuo, to najskôr neurobí a radšej tam bude posedávať s niekym a popíjať niečo.
"A bola si v tých lázniach?"
Opýtal som sa, keď že som tam chcel ísť.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 5:15 pm

"Jop." Odpověděla jsem prostě a pak se ušklíbla. "A urazila jednu mužskou ješitnost." Dodala jsem a napila se. Když už mi to připomněl chvíli jsem přemýšlela nad tím jak se náš uražený Amekage bude chovat a nakonec jsme to nechala být, nezajímalo mě to. Jen mi tím co udělal pořádně zvedl ego, které jsem měla i tak až do nebes. Spokojeně jsem se mlčky zakřenila a koukla se na něj. "Máš tetování?" Zeptala jsme se naprosto na spontánní otázku a nadzvedla obočí. Já sama jsem jich měla několik viditelných a ještě pár ukrytých.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 5:27 pm

"Áno, momentálne obe ukryté. Jedno je na chrbte, trocha vyššie na pravej lopatke. Zobrazuje čiernu ružu. Ani neviem čo ma to napadlo, ale vypadá to slušne. No a to druhé medzi lakťom a ramenom takého motýľa, to je všetko."
Pousmial som a odpil som si z kofoly.
"Vidím, že ty ich máš teda naozaj dosť."
Uškrnul som sa, ale stále ich nemala zas tak moc. Videl som raz jedného týpka čo bol totálne celý potetovaný.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 5:32 pm

Po tom co mi odpověděl jsem se pousmála a zadívala se na vystavený alkohol. Byla jsem rozhodnutá, že až si zase bude převlékat tričko kouknu se na tu růži. "Jojo a ještě předpokládám, že jich bude víc." Zazubila jsme se vesele. Bylo to stejné jako s piercingy, když člověk jednou začne...nemůže přestat a to u mě platilo víc jak u kohokoliv jiného. "Ach jo, já jsem tak líný člověk." Povzdechla jsem si. Chtěla jsem si dojít koupit pár věcí ale ta lenost...zvednout se a někam jít...tak daleko.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 5:52 pm

"Hmm ? Tetovania?" Podvihol som hlavu. Pri čom som sedel hneď vedľa miesta Michiko, len z druhej strany než Reikin. Bolo to celkom zvláśtne, keďže som tu doteraz nebol a ani sa nezdalo, že by sa za posledné minúty nejakým spôsobom otvorili dvere do baru. Dokonca som v rukách zvieral skleničku s pre mňa neznámym alkoholom, hlavne že to bol alkohol hm? Mal som v nej dve kocky ľadu a a keď som sa napil, na mojej tvári nebolo vidieť jedinú vrásku odporu, ako by sa u pitia alkoholu očakávalo. Pohľad som upriamil na stranu, pri čom bol namierený trocha nižšie. Teda konkrétne bol namierený na Michikine prsia. Naozaj som sa to nijakým spôsobom nesnažil zakryť.
"Čo robí velectený Shinobigashiru v bare s .. dieťaťom?" Spýtal som sa, pri čom mi bolo celkom jedno ktorý z nich mi odpovie, či vôbec niekto.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 5:58 pm

"Ja asi nie, nemám žiadný nápad, čo by som si dal kam vytetovať."
Pokrčil som ramenami a potom som zas odpil z kofoly.
"Tssss aj ja, ale len keď to na mňa príde."
Pousmial som sa, následne som sa poškrabal vo vlasoch.
"A čo vlastne chceš robiť?"
Opýtal som sa zo zvedavosti. Keď v tom sa tu objavil nejaký nový človek.
"Sám neviem, Michi, čo tu vlastne robím?"
Odpovedal som mu na otázku vlastnou otázkou k Michi.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 6:00 pm

Stočila jsem pohled za hlasem a lehce nadzvedla obočí, neskrytě jsem ho sjela pohledem a zvláštně se ušklíbla. Že by mě někdo v mých 23 letech nazval dítětem se mi ještě nestalo, ale pokládala jsem to jen za pokus provokace. "Tatínek mě vzal na procházku." Odpověděla jsem mu a napila se. Toho kam jeho pohled směřoval jsem si všimla a ačkoliv by to někoho jiného mohlo urážet mě to bylo jedna...ba naopak. Vypadalo to, že jsem našla toho koho jsem hledala. Koukla jsem se na Reikina abych mu odpověděla na to co chci dělat. "Chtěla jsme se stavit v krámu pro pár věcí. Ale je to moc daleko." Zakřenila jsme se na něj líně.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 6:09 pm

Z Michikiných airbagov som hodil okom po Reikina. Musel som sa uškrnúť. Popravde som ich chcel naozaj vyprovokovať, oboch..
"Nemusíte hneď utekať. Mali by ste si tento bar ale trocha uctiť a nechlastať tie omáčky." To ku mne barman posunul niekoľko flašiek aj s troma pohárikmi, do ktorých som začal dávať rozličné množstvo alkoholu z rozličných flašiek.. všetko však rovnomerne, do všetkých troch.
"Pozývam vás." Navrhol som a dva poháre som posunul k ním dvom, teda jeden každému. Sám som si ten jeden nechal pre seba. 
"Nie som si tak úplne istý, či to nie je smrteľná dávka." Zobral som si pohárik jednou rukou a podvihol som ho k môjmu "bystrému" pohľadu. Trocha som zašejkoval pohárikom a sledoval som, ako sa tekutina v ňom krúti.
"Nechcete si, zahrať?" Uškrnul som sa na nich. Nevedel som či vedeli aký typ hry myslím no mohlo im to napadnúť. Boli sme v bare, plnom alkoholu.. a po vojne všetci tak neskutočne pri prachoch, že to až nebolo zdravé.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 6:14 pm

"Michi, nenazývaj ma otcom, som o tri roky starší."
Zatváril som sa zkyslo a potom čo tu vykládal ten nový chlapík, len som sa pousmial.
"Rád by som, len nemôžem. Užite si to tu aj za mňa, mám ešte niečo na práci."
Spomenul som a potom som sa postavil a šiel preč, naozaj som niečo mal a jednoducho zas sa opiť tak moc. To som nechcel.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: