New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Trosky Yukigakure no Sato

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 9:54 pm

Trosky Yukigakure no Sato Mf_457744136_adef3e5712089e60ab49ccfb16f229d0
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 12:43 pm

Upřeně jsem sledovala jak se blížíme, když na mou ledovou ruku položil tu svou na chvíli jsem se na něj koukla a potichu vydechla vzduch který jsem chvíli napjatě zadržovala. Když přistál s mrakem udělala jsem dva nejisté kroky dopředu a stála na sněhu. Po tak dlouhé době jsem okolo sebe měla sníh. Natáhla jsem ruku k obloze ze které se rázem začal snášet sníh, jakmile mi první sněhová vločka dopadla  na nataženou ruku stiskla jsem jí v pěst a stáhla jí opět k tělu. Tahle technika byla podobné té v Ame, díky ní jsem Yuki kontrolovala. Jenže teď nebylo koho kontrolovat, nikdo kromě nás tu široko daleko nebyl. Prázdno..
Vydala jsme se pomalu dál a najednou mě ovládl podezřele ledový klid. Ano, chtěla jsme se sem vrátit už hodně krát. Hned po tom co jsme přišli do Ame, pak po tom co jsme se probudila v nemocnici a za ty dva roky jsem nebyla schopná to ještě udělat. A teď jsem byla tady. Mířila jsem dál k "vesnici" a poupě na mém zápěstí začalo s tichým praskáním ledu rozkvétat.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 1:05 pm


Stoupl jsem z mraku pryč a ten se z tichým puf vypařil. Pára z něj začala pomalu stoupat k nebi. Hůlkou jsem se opíral ve sněhu. Musel jsem říct že nohy už mě tolik neboleli a začínal jsem opět cítit své svaly jako kdysi. Hůlku jsem však pro jistotu měl. Nechtěl jsem se vyválet ve sněhu. Pomalými kroky jsem šel Mili v patách. Rozhlížejíc se kolem viděl jsem plno trosek. Zbořených budov které už ani v nánosu sněhu nebyli dobře vidět. Podíval jsem se na Mili. Doufal jsem že nebudu muset jí zpacifikovat. Zatím se držela více než dobře. Nevěděl jsem co říct. Nevěděl jsem jestli mám vůbec něco říkat. Zůstal jsem tedy v tichosti a nechal jsem ji ať to zpracuje po svém. Kdyby se mi zdála nějaká na dně nebo něco přišel bych s útěchou. Zatím jsem byl ale tichý jak kostelní myš a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 1:32 pm

Propletla jsem se okolo trosek skoro až doprostřed a jakmile jsem se zastavila vše co jsem za celou tu dobu držela někde v hlubinách se prodralo napovrch. Sníh pode mnou se s praskáním měnil na led a pomalu postupoval dál. Tolik lidí. Pootevřela jsem rty a bez výrazu sledovala zamrzlou, zbořenou budovu přede mnou. Tolik životů. Led na mém zápěstí se přestal hýbat, poupě rozkvetlo a odhalilo pečeť. Potichu jsem se uchechtla. Kvůli mě. To já je mám na svědomí. Zvedla jsem hlavu k zatažené obloze, ze které se dál snášely vločky. "Kvůli mě." Moje ledová aura viditelně propletená s chakrou okolo mě vybuchla a led na zemi se prodloužil až na hranici výbuchu. Chakra okolo mě pomalu vířila spolu se sněhem, který padal. Nedokázala jsem ochránit svou vesnici a nedokážu to znova s Ame pokud se něco stane. Techniku na které jsem dělala a kterou jsem použila v poslední bitvě jsem zapomněla. Nemám nic čím bych někoho mohla ochránit. Neskutečným způsobem jsem podceňovala své schopnosti. Co to vůbec vypovídá o Yukikagem, který nedokáže ochránit svůj lid a přežije? Měla jsem tam padnout jako spousta nevinných, padnout za svou vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 2:01 pm


Šli jsme až doprostřed toho co kdysi bývalo Yuki. Muselo tu to být krásné když se z toho ještě nestrašili trosky. Teď to tu vypadalo jako nějaké město duchů. S hlubokým povzdechnutím jsem se zastavil a podíval se na Mili. Kouknul jsem se na její ruku a uviděl onu květinu. Bylo to něco jako ... pečeť? Zajímalo mě co to má znamenat ale dřív než jsem se stihl zeptat se to stalo. Výrazně se ochladilo. Mili stála uprostřed a kolem ní se ze sněhu stávala ledová plocha.Kvůli mě ozvalo se od Mili a poté už jen. Bum. Led smíšený ze sněhem se rozletěl v okolí a narazil přímo do mě. Reflexy ninji zafungovali i po tak dlouhé době a na mých chodidlech se objevila chakra která mě udržela na místě. Jednou rukou jsem si kryl obličej zatím co druhou držel hůl která podpírala moje nohy.
"Mili. Není to tvoje vina rozumíš? Soustředit se na to co jsi ztratila ti nepřinese nic dobrýho. Musíš se soustředit na to co ti zůstalo." Vratkou chůzí jsem se vydal k ní abych to zkusil ještě nějak usmlouvat. Rozhodně jsem neměl v plánu ji hnedka paralyzovat.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 2:15 pm

Když promluvil připomněl se mi, já tu vlastně nebyla sama. Rychle jsem se na něj otočila a když jsem viděla, že jde blíž udělala jsem krok dozadu. "Nezůstalo mi nic. Nechoď blíž!" křikla jsem a chakra s ledovou aurou okolo mě začala vířit rychleji. "Prosím." Dodala jsem a sklopila pohled ke dlaním. Přestaň! Snažila jsme se dostat to vše pod kontrolu, stát se zase tou nedotknutelnou. Jenže ve skutečnosti jsem byla slabá a dovolila jsem aby tu slabost viděl někdo další. Koukla jsem se na něj a udělala další krok dozadu. Na co jsem myslela když jsem mu dovolila jít se mnou?! Cítila jsem přicházející paniku. To jaká jsem byla celý život bylo k ničemu, dovolila jsem aby se ze mě stalo tohle. Já která jsem ve své vesnici byla známá jako nepřístupná osoba bez slabosti jsem tu teď stála takhle, dovolila jsem aby mě to všechno složilo a rozbilo na kousky.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 2:50 pm


Opět to tu bylo. Ona vlna mrazu a sněhu se rozprostřela po okolí až mi z toho úplně zbělaly vousy. Vypadal jsem teď jako nějaký Santa Claus. Vlasy a vousy plné sněhových vloček zmrzlé jako rampouchy.Snažil jsem se Mráz lehce zmírnit tím že jsem rozehnal mraky na obloze takže sem svítilo pravé polední. Moc to nepomohlo ale lepší něco než nic. Mráz tu byl doslova cítit. Do nohou mi začali proudit dávky chakry a posléze se ozvalo svist a během mžiku jsem byl přímo před Mili. Mráz tu byl cítit v kostech a všiml jsem si jak mi namrzá oblečení ovšem jsem to ignoroval. Zatnul jsem zuby došel přímo k Mili a objal ji.
"Dokud tu budou lidi kteří pro tebe budou ochotní umrznout tak ti zůstalo ještě hodně." řeknu. Byl jsem tu abych jí pomohl a přesně to jsem dělal. Doufal jsem že si uvědomí že život není jen bílý nebo černý ale existuje mnoho barev mezi nimi. Nikdy není jen dobře nebo jen špatně.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 3:05 pm

Pořád jsem couvala a sledovala jak se mi třesou dlaně. Chtěla jsem to zastavit, opravdu chtěla ale měla jsem v sobě bouři pocitů a jelikož má aura reagovala na pocity nešlo to ukočírovat. Když jsem udělala další krok dozadu a zvedla oči k místu kde stál objevil se u mě a objal mě. Rozšířily se mi zděšením zorničky a nastal další výbuch, tentokrát ale okolo nás. Snažila jsem se ho marně odstrčit aby se ode mě dostal dál ale pak mi ruce sklouzly dolů a chakra se vytratila. Stála jsem tam a měla na chvíli v hlavě úplně prázdno. "Omlouvám se." Špitla jsem a třesoucíma rukama ho objala. "Není..ti nic?" Takhle riskovat svůj život když už ho riskoval jednou! Kdyby se mu stalo něco mojí vinou asi bych si vážně už šla hodit provaz.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 3:21 pm


Mráz začal sílit. Omotával se kolem mě a cítil jsem jak mě obaluje sníh. Prsty v letních botech to schytali asi nejhůře. Cítil jsem že jsou zmrzlé až na kost ale ignoroval jsem to. Bylo to jako by mi někdo strčil nohy do vody a poté do mrazáku. Ani na chvíli jsem však nepřestal věřit že to Mili ovládne. Věděl jsem že to ovládne. Ozval se další výbuch ale jakoby mimo nás. Po chvilce onen mráz utichl a vytratil se. Stál jsem tam objímal Mili a zimu už jsem téměř necítil protože mě hřálo teplo zevnitř.
No tak... nemáš se za co omlouvat. Nic mi není. Už je to dobrý. řeknu s úsměvem na tváři a podívám se kolem. Slunce se konečně prodralo skrze mraky a svítilo po troskách Yuki. Teplé sluneční paprsky dopadali na moji tvář.
"Zvládla si to." řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 3:28 pm

"Neměl jsi ke mě chodit, sotva jsi se probudil a kdyby.." Zarazila jsem se a nedořekla to, nechtěla jsme to doříct. Dál jsem ho objímala a nejistě se koukla na zasněžené a zamrzlé trosky. Pak jsem si potichu povzdechla a zavřela oči, opřela jsem se čelem o jeho rameno a mlčela. Věděla jsem, že když se mi to povedlo jednou nemusí se mi to povést i po druhé ale cítila jsem se o něco vyrovnaněji. Ano, Yuki byla pryč a byla to obrovská oběť ale nyní tu byla vesnice ve které se národy spojily a žijí spolu po boku. Byla to všechno velká oběť pro mír? Tři vesnice zničené pro to aby se jedna rozrostla a lidé se spojili.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 3:49 pm


Jazyk se mi jaksi zauzloval v puse a slova se na něj ne a ne dostat. Opřela se čelem o moje rameno a já nechtěl rušit tenhle okamžik ať už to bylo cokoliv. Po krátké chvíli jsem konečně dokázal najít ta správná slova.
"Neboj se. Já mám tuhý kořínek. Navíc jsem ti věřil. Věděl jsem že to dokážeš ovládnout. Vždycky to v tobě bylo jen sis to musela uvědomit." řekl jsem potichu. Vypadalo to že je na tom trochu líp. Lidé jako mi dva, lidé kteří si prošli peklem, mají vždy sklony podceňovat se. Pamatuji si že když jsem byl zvolen za Prvního myslel jsem si že na mě ta tíha rozdrtí. Nevěřil jsem si a udělal jsem pár špatných rozhodnutí. Bylo to jako kdybych na ramenou nesl celou tíhu vesnice. Posléze mi řekla rada že nebylo jejich rozhodnutí ale rozhodnutí lidu. Anbu a Jouninové se jednohlasně shodli na mě. V tu chvíli jsem si uvědomil že to nejsem já kdo nese vesnici ale vesnice nese mě. Mili si jen musela uvědomit že zde není sama aby tu váhu nesla.
"Je mi líto že jsem ležel tak dlouho. Mohl jsem ti pomoci mnohem dřív. Musela si to v sobě dusit tak dlouho...."
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 3:57 pm

Potichu jsem se uchechtla. "Líto? Je vůbec zázrak, že jsi se po dvou letech probral." Zázrak to byl sakra velký! 2 roky je hrozně dlouhá doba a i ty největší optimisti ztrácely naději. Pak jsme si uvědomila, že ho pořád objímám...musela mu být kosa a já jsem ho teda rozhodně zahřát nedokázala. "Ou...promiň." Odtáhla jsem se aby se mohl aspoň trošičku zahřát a rozhlédla se okolo. Ne že by se mi Ame nelíbila ale tohle bylo prostě něco jiného. Tohle bylo prostředí, které jsem milovala. Zhluboka jsme se nadechla chladného vzduchu a koukla se zpět na něj.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 4:11 pm


Chtěl jsem něco odpovědět ale... neměl jsem co. Tak jsem jak "sklopil uši" a neodpovídal. Poté se odemně odtáhla s omluvou jako by mi nějak ublížila.
"Nemusíš se omlouvat." řeknu. Do té doby jsem si neuvědomil jaká mi byla zima a že jsem byl obalený sněhem. Zaklepal jsem sebou jako zmoklý pes a zetrásl ze sebe sníh. Poté jsem vytáhl nové věci z batohu a zhodil ze sebe tyhle zmrzlé a hodil je dovnitř.
Pokud to takhle půjde dál za chvíli budu chodit nahej. řeknu se širokým úsměvem a hodím na sebe poslední oblečení co jsem tu měl. Kouknul jsem se přes rameno a všiml si Mili. Jen tam tak stála uprostřed sněhu a trosek a přeci se zdálo jak to tu miluje. Chvíli jsem ji mlčky pozoroval utápěl se v myšlenkách a poté když se naše pohledy střetli jsem řekl.
"Co máš v plánu teď?"

Trosky Yukigakure no Sato 163


Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 4:26 pm

Když jsem zaslechla jak otevírá batoh letmo jsem se otočila. Zase se převlékal, tentokrát jsem se vrátila pohledem zpět k okolí a mlčky počkala dokud nebyl převlečený. Před očima se mi objevila nezbouraná Yuki, to jak to tady vypadalo dřív. Nakonec jsme se na něj zase otočila a pokrčila lehce rameny. "Ještě se nechci vracet, nejsem si tím...jistá." Koukla jsem se na ruku a zatnula jí v pěst. "Po tom všem jsem sem poslala tým aby našel ztracené svitky. Vrátilo se nám toho hodně ale umístění těch nejcennějších vím jen já. Potřebuju se k nim dostat." Koukla jsem se na vysokou horu kde byla zřícenina ledového chrámu.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 4:37 pm


"Chápu. Můžeme tu pobýt chvíli ale ... pokud by ti to nevadilo samozřejmě... ocenil bych trochu teplejší místečko... "řeknu s mírným úsměvem a rukami jsem třel o sebe ve snaze alespoň trochu se zahřát. Ano očividně jsem nebyl na tohle zvyklej. Po čase bych si možná zviknul na takovouhle zimu ale jediná myšlenka teď byla se zahřát.
Opět se zde zhmotnil mrak a opět s místem pro dva lidi. Všiml jsem si pohledu který Mili věnovala tomu chrámu na hoře a hlavou mi blesklo že tam budou pravděpodobně ony techniky ukryté.
"No asi nebudu mít štěstí a budou to horské lázně s horkými prameny že? Takže nahoru?" řeknu a sednu si na onen mrak čekajíc jestli Mili přisedne.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 4:44 pm

"Zahřála bych tě...ale víš jak." Pokrčila jsem omluvně rameny a sedla si zase vedle něj. Když zmínil horské lázně mlčela jsem a pohledem zabloudila daleko za vesnici. "Vlastně tu jedny jsou. Nemá tam být co zničeno, protože tam nebyly žádné budovy. Tak když se pak budeš chtít zahřát." Vrátila jsem se pohledem k němu. Pravda ještě jedny byly přímo ve vesnici ale ty byly vytvořeny uměle. Tohle bylo tajemství Yuki. V opuštěné ledové krajině horký pramen, který ani při sebevětším mrazu nezamrzl. "A ano..nahoru."
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 5:03 pm


"Jo jasný... řeknu a mávnu rukou s úsměvem na tváři. Nedělej si starosti, není to tvoje chyba, nějak to skousnu." Ale ty lázně beru tě za slovo. řeknu s úsměvem a mrak se pomalu začal vznášet vzhůru směrem k onomu ledovému paláci. Čím víš jsme stoupali tím víc chladno bylo cítit. U hory fučel vítr a jediné co se ozývalo směrem ode mě bylo drkotání zuby a tření si rukou o sebe. Mrak přistál naproti tomu ledovému chrámu. Podíval jsem se přímo na Mili zvedl jsem obočí a řekl.
"Mám jít s tebou nebo mám počkat?" zeptal jsem se. I když Yuki už neexistovala stále byli lidé kteří z ní pocházeli. Pokud tohle bylo nějaké posvátné místo nebo něco na ten způsob nechtěl jsem jí urazit že bych tam vtrhnul.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 5:25 pm

Stála jsem před troskama chrámu a otočila se na něj. Nebylo co schovávat..teda teď už ne. "Jak chceš. Tam ale asi nebude tolik foukat." Koukla jsem se zpět na chrám. Byl pobořený ale stále tak nějak v rámci možností držel pohromadě. Opatrně jsem vešla dovnitř a povzdechla si. Taková nádhera byla zničená. Tady se pořádal festival, bylo to místo kde bylo stále veselo a bezpečno a teď jsou to jen trosky. Prošla jsem okolo spadaných sloupů a mlčky pokračovala po schodech dolů do podzemí, tedy do hory. Propletla jsme se chodbami a objevila se před obrovskou ledovou stěnou, která tepala chakrou. Přejela jsem po povrchu prstem a pak na ní položila obě dlaně. Potichu jsem si něco šeptala a stěna začala tát. Byla tvořená z ledu který odolával vysokým teplotám a jistila to jedna z mých pečetí. Po chvíli střed roztál úplně a utvořil maličký tunel. Natáhla jsem se a vytáhla pár svitků. Byly to zakázané techniky Yukigakure a silné techniky mého klanu, které jsem chtěla mít pod dohledem.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 6:26 pm


Seskočil jsem tedy z mraku a s Miliným povolení jsem ji následoval do onoho chrámu. Pomalými kroky jsem šel přímo za ní a mlčky obdivoval krásu tohoto místa. V srdci jsem měl hřejivý pocit. Bylo to tu nádherné. Nebo respektive kdysi... toto místo zažilo lepší časy ale i teď mělo v sobě jisté kouzlo. Chvílemi jsem si říkal "Jak velké je tohle místo" a "Jak daleko se ještě táhne." dokud jsem nedošel ke zdi ledu. Poznal jsem techniku kterou tam Mili aplikovala a z úcty k ní jsem obrátil hlavu jinam. To co bylo za tou zdí ať to bylo cokoliv byl majetek Yukigakure a já to respektoval. S hlavou upřenou jinam jsem čekal dokud mi Mili nedá nějaký znak nebo pokyn aby jsme mohli odejít.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 6:43 pm

Stiskla jsem svitky a koukla se na něj. "Můžeme." Promluvila jsem na něj a vymotala se s ním až ven, zpět do větší zimy. "Chceš se jít teda ohřát?" Bylo zbytečné se ptát ale stejně jsem to udělala a sledovala ho. Byl jako zmrzlina, po tomhle asi bude mít zimy až po krk.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:46 pm


Vevnitř jsem si užíval nádherného větrného stínu. Nebylo tam ani známka po vločkách a zima se tam dala snést. Jakmile jsme přišli však ven začalo to hnedle všechno na novo. Neúnosná zima, drkotání zubu a tření rukou. Se zmrzlým úsměvem jsem se podíval na Mili a řekl.
"Cokoliv jen mě dostaň odsud." řeknu. Zima opravdu nebyla pro mě. Měl jsem jí rád ale v malých dávkách. Mrak tam stále stál takže jsem jen naskočil na něj a nechal místo pro Mili aby si mohla přisednout. Poté jen čekal až ukáže cestu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:51 pm

Nikdy jsem neviděla takhle zmrzlého člověka, lidi z Yuki si a to zvykli a diplomati se teple oblékali, takže to bylo vlastně poprvé kdy jsem viděla někoho až takhle zmrzlého. "Tak tam.." Ukázala jsem směrem dál za hory a sedla si vedle něj. O pár minut později se pod námi objevil zasněžený les a uprostřed palouček odkud stoupala pára. Přesně tam byl náš horký pramen. Unaveně jsem zívla a když mrak klesl dolů sedla jsem si a svitky dala vedle sebe. Obalila jsem je pro jistotu ledem a koukla se na něj. Nechat tu válet jen tak poklad Yuki bylo nerozvážné.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:05 pm


Stále jsem se tak trochu klepal nakonec jsme doletěli níže kde už tolik nefoukalo a zima tam byla menší. To však neznamenalo že jsem se přestal klepat. Když jsem viděl les a v něm jezírko ze kterého stoupala pára bylo mi jasný že tohle byl můj cíl. Když jsem přistál ucítil jsem ty teplé vzdušné proudy cítil jsme konečně nějaké tělesné teplo. Hned co jsme přistáli jsem ze sebe rychlostí blesku shodil všechno oblečení, po třetí toho dne, a skočil rovnou dovnitř. Ozvalo se blažené
"Aaahh...." uvolněný výraz na mé tváři a blažený povzdech naznačoval jasně jak jsem se cítil. Bylo to tak báječné po dlouhé době cítit prsty na nohou. Jako by mě do nich někdo nalil krev po dlouhé době. Zavřel jsem oči a užíval jsem si tuhle chvíli plnými doušky.
"Je to tu nádherné." řekl jsem blaženě.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:13 pm

Sledovala jsem s jakou rychlostí ze sebe opět shodil oblečení a nadzvedla obočí. Ten to snad někde cvičí.. Sledovala jsem jeho uvolněný výraz ve vodě a pak jsem se koukla na oblohu. "Byla to nejklidnější část Yuki." Poznamenala jsem a prohrábla si zamyšleně vlasy. Seděla jsem vedle svitků a mlčky sledovala okolí. Byla tu pohádková atmosféra a klid...jenže ten klid byl teď po celém území.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:23 pm


Podíval jsem se na ni s úsměvem na tváři. Byla stále taková... smutná? Já ji chápal. Rozdíl mezi námi byl ten že mě smutek nikdy nevydržel dlouho. Spíše jsem se zaměřoval na věci co jsou tady a teď. Než to co bylo nebo bude.
Přidáš se? zeptal jsem se. Trochu mě překvapilo že jsem neskočila rovnou. I když jí asi taková zima nebyla... "Jak by taky mohla ty idiote" ozval se vnitřní hlásek který jsem v zájmu zachování klidné hlavy ignoroval.
No ták ... horký pramen který nikdy nezamrzne... dodám s úsměvem. Dokázal jsem si představit jak těžký pro ní musí být se byť jen vykoupat. Tohle byla skvělá příležitost si trochu zarelaxovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trosky Yukigakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Trosky Yukigakure no Sato I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trosky Yukigakure no Sato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trosky Uzushiogakure no Sato
» Trosky Kusagakure no Sato
» Yukigakure no Sato / 雪隠れの里
» Brána Yukigakure
» Brána Yukigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Okolitý svet-
Přejdi na: