New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Amekageho

Goto down 
+3
Minako Kami
Reikin Shindo
Raiken
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSat Apr 27, 2013 2:38 pm

Kancelária Amekageho Amegakuresplice
• Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov celej dediny, avšak nieje až tak výrazná, pretože oproti ostatným budovám sa výškou až tak neodlišuje.
• Kancelária je na tom najvyššom poschodí, odkiaľ Amekage šéfuje a prideľuje rozkazy svojim podriadeným.
• Budova je vyplnená aj miestnosťami s technikami, misiami a zvyškom ostatných dôležitých vecí a informácii.
• Ešte sa v budove nachádza aj veliteľstvo Anbu, ktoré je pripravené zasiahnuť, keby sa dažďom vycíti cudzia chakra.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:45 pm

Došiel som až k tomuto mrakodrapu. Vošiel som do budovy a vyšiel po schodoch. Odomkol som kanceláriu a sadol si za stôl začal som pekne preberať listy čo tu boli a vyplňoval som ich. Mal som ich tu celkom dosť. Bolo dosť večer a nečakal som, že by tu niekto došiel. Pomaly som vyplňoval papiere a vyložil som si nohy na stôl stoličku som kúsok odsunul, aby som mal nohy vystreté. Chvíľku počas vyplňovania som myslel na Yuri, čo asi robí a čo mi vôbec odpustí tie jej plagáty.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 12:51 pm

Chvíli jsem se tak potulovala, když mi oznámili, že mám okamžitě dorazit do kanceláře Amekage-sama. Už se vrátil? Na rozkaz jsem se tam vydala. Během pár minut jsem byla u budovy, ale vypadala jsem ještě trochu vyřízeně po včerejší noci, takže jsem se před zaklepáním trochu poupravila. Rázně a hlasitě jsem zaklepala (jak chlap Very Happy) a tyč zapřela o zem. Chvíli jsem přemýšlela nad včerejškem a studem se div nepropadla. Vždyť jsem si ožralá sedla na místního Shinobigashiru. Ano, nebyla jsem tak sťatá, abych si nepamatovala, co jsem dělala. Jen jsem si přála, abych ho ještě dlouho nepotkala.

(:DDD)
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 3:02 pm

Ja som pri tom papierovaní včera v noci zaspal. Zobudil som sa až na klopkanie. Takže som noc strávil namiesto mojej mäkkej postele na tvrdej stoličke. Bol som dolámaný a no moje vlasy vypadali dosť blbo, ale to som nejak neriešil a zakričal som.
Vstúpte!
Trochu som nahodil úsmev a rukami som si upravoval moje vlasy, aby nevypadali ako vtáčie hniezdo. Bol som trošku dolámaný, no natiahol som si ruky nad seba a nohy pod stôl. Usadil som sa pohodlnejšie a čakal, kým teda niekto vojde.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 3:13 pm

Už jsem se chystala klepat podruhé - mnohem hlasitěji, ale ozvalo se pozvání dovnitř. Ten hlas mi moc Amekageho nepřipomínal, ale myslela jsem, že je to prostě tím, že jsem za dveřmi. Rozrazila jsem dveře a vstoupila dovnitř. Nejprve jsem se rozhlédla po místnosti a pak zamířila pohledem na stůl. Zarazila jsem se a ucukla pohledem do strany. "Amekage-sama tu není, chápu. Přijdu později." Bylo mi tak trapně! Ale na povrch to nemohlo jít skoro poznat, jelikož jsem se tvářila pořád stejně vražedně. V rychlosti jsem se otočila a zamířila zpět ke dveřím. Ještě jsem se na chvíli pootočila a chystala se něco říct, ale nějak jsem se k tomu nemohla odhodlat...
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 3:21 pm

Huh? To si ty?
Opýtal som sa a potom čo povedala, že ide preč, hneď na to som však niečo povedal ja.
Nie nikam nemusíš ísť. Ja Amekageho zastúpim. Čo by si rada potrebovala? Nejakú misiu? Alebo tak niečo?
No misií bolo dosť a ja som tu tvrdol pri papieroch, to mala byť predsa práca Amekageho a nie mňa. Tešil som sa, kým príde. No dúfal som, že čoskoro a nebude preč ďalší týždeň. Bol som jeho zástupca, a tak keď bol preč som mal asi päťkrát viac roboty než normálne. Vôbec som mu jeho prácu nezávidel. Po týchto myšlienkach som sa pozrel na Kami a mierne som očervenal, chcel som sa vyjadriť ešte k predchádzajúcemu dňu.
Etoo, ten včerajšok. Nabudúce sa pozeraj kam sadáš. Ako mne to vôbec nevadí však si bola trošku mimo z alkoholu. Nabuduce to neprežeň až tak...
Mierne som sa uškrnul a začal ďalej vyplňovať papiere, tie ktoré som nestihol v predchádzajúcom dni.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 4:03 pm

Kso...
Nadzvedla jsem pravé obočí a otočila se. Nanii?! On mi tyká... Vraždila jsem ho pohledem. "Poslali mě sem, protože mě Amekage-sama má povolat na misi. Jaktože tu není? ... A co se toho včerejška týče..." Během vteřiny jsem stála opřená o stůl proti němu s tyčí namířenou na něj. Bát se ale nemusel, tady bych ho napadnout nemohla. "Jestli o tom někomu řeknete ... Zabiju Vás."
Odsunula jsem se od stolu a čekala, jakou misi tu pro mě teda má.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 4:10 pm

Jej reakcia bola prudká a nepremyslená, myslím to s tou tyčou. Ten jej pohľad ma mal zavraždiť, ale keď sa na mňa tak pozrela, vypadala skôr tak vtipnejšie.
"Ešte stále si mi nepovedala tvoje meno... Ja ho proste musím vedieť, na to aby som ti mohol zadať misiu, napríklad. A čo sa týka včerajška, ja to nikomu nepoviem. Ale neviem čo ďalších 10 ľudí čo to videlo. Navyše na misiu chceš ísť sama alebo s Raizom?"
Povedal som s úškrnom a začal som sa hrabať v Amekageho stole či tu niečo dobrého nemá. On tu vždy skrýval niečo dobrého.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 4:17 pm

Poslouchala jsem, co říká a zamyslela se. "Echhh... Je vidět, že nemáte s Amekagem nic společného. Já a Raizou jsme tým a vždy nás posílá na mise společně. A jsem Kami." Začínala jsem být znechucená. Doufala jsem, že ho teď nějakou dobu neuvidím. Ale zákon schválnosti opět zafungoval a já na něj narazila hned další ráno. Začinala jsem si říkat, jestli neměl Raizou přijít taky, protože mi řekli, že mu to taky vyřídí. Pohlédla jsem ven. Zase pršelo. Třeba to byla jeho práce...
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 4:26 pm

"Ja som tu len pre prípady, keď tu nie je Amekage, tak toho ešte zas tak veľa neviem."
Naďalej som hrabal v stole a našiel som zložky niektorých aktívnych ninjov. Našiel som zložku Minako Kami. Fotka sedela. Hodil som ju pred seba tú zložku a začal ju študovať. Následne som si založil ruky na hrudi a potom som dodal.
"Pošlem vás do Kusagakure no Sato, ale len na tri dni. Pôjdete zablahoželať novému Kusakagemu, dáte mu darčekový kôš. Ale nie veľký, aby si toho moc o sebe nemyslel. Ďalej tam choďte najskôr pozrieť či Kusagakure no Sato niečo nechystá. Všímajte si viac aktívnych ninjov než obyčajne a zvýšenú obranu, ak to tak bude, viem čo robiť. Vyhýbajte sa bojom . Tak toť vše, ak by si sa ešte niečo chcela opýtať môžeš teraz."
Vytiahol som na stôl peniaze a dal som ich Kami, aby za ne kúpila ten darčekový kôš. Poznačil som si túto misiu a potom som sa na ňu milo usmial.
"Tie peniaze sú na ten kôš."
Doplnil som a čakal som na reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 4:37 pm

Dívala jsem se, jak porovnává fotku a mě a hrabe se v mojí složce. Divila jsem se, že nevytáhl i tu Raizouovu, ale nějak jsem to neřešila. Pak jsem poslouchala úkol a přemýšlela nad ním. "Hai." Sebrala jsem peníze ze stolu a shovala je do pouzdra na boku. Ptát jsem se na nic radši nechtěla, už jsem chtěla pryč. Poodstoupila jsem od stolu a pouze ze slušnosti se trochu uklonila. "Očekávejte nás za tři dny..."
Během chvíle jsem stála u dveří a zavřela. Za dveřmi jsem si hlasitě povzdychla a pomalu odešla - hledat Raizoua. (Přesun)

(To skloňování jeho jména mě začíná s*át Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Shi

Shi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 07. 05. 13
Age : 29

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 4:42 pm

Klop, klop....ozvalo sa na dverách kanclu, klučka sa stlačila, dvere sa otvorili a shinobi vstúpil. Ako vidím stále tu nie je? Inak zdravím...chcelo by to prácičku...šéfe... to šéfe naschvál zdôraznil aby bolo jasné že myslíto všeliak len nie vážne.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 4:54 pm

Na Kami som kývol hlavou a kývol jej rukou. Dobre že odišla. Konečne som mal voľno. Vstal som zo stoličky a počul som klopanie zas som sa posadil a čakal som.
"Nazdar, jasné prácu tu ti dám hneď."
Shiho som trochu poznal a vedel som čo dokáže, a tak som začal hovoriť.
"Tak, mal by si ísť do Yukigakure no Sato, dlho nemám odtiaľ správy o tom, ako to tam vypadá. Tak sa tam poobzeraj. Prosím ťa hlavne to vyrieš bez problémov, nechcem aby nám vyhlásili vojnu. Sleduj či tam nie je nejaká vyhlásená pohotovosť, nepotuluje sa tade príliš veľa ninjov, než je potreba a či tam nie je zvýšená obrana. Ak by si stretol Yukikage, tak si vymysli niečo. Nehovor, že si tam na špehovaní a vráť sa čo najskôr. Ak chceš môžeš sa zdržať aj viac dní, ale o to viac budeš musieť povedať Amekagemu o misií. Alebo mne ak sa nevráti. "
Začal som listovať v jeho zložke, nakoniec som si všimol ešte jeden nevyplnený papier a rýchlo som ho vyplnil. Tých žiadostí tu bolo pekne veľa.
Návrat nahoru Goto down
Shi

Shi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 07. 05. 13
Age : 29

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeThu May 09, 2013 5:01 pm

Jasné, jasné... prikývol hľavou. Takže vyhľadiť dedinu a potom odťať hlavu Yukikage...no problem, považujte za vybavené. Pošlem pohľadnicu ako to tam vyzerá. povedal z úškrnom a už sa poberal preč. To pôjde rýchlo... povedal som si v hlave kývol rukou na ukončenie komunikácie a môj odchod. Začal som si veselo popiskovať nejakú pesničku a za sebou som poctivo zatvoril dvere.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSat May 11, 2013 4:48 pm

Došiel som pomali pred budovu. Strážiaci pred budovou ma pozdravili a tak som vošiel do vnútra. Pomali som si šiel po schodoch rozmíšlajuc čo teraz budem robť. Pomali som došiel pred moju kanceláriu. Došiel som pred dvere otvoril ich pozdravil som Reikina a lenivým hlasom som sa ozval.
Nazdar Reikin som späť môžeš sa už postaviť s môjho miesta a môžem mi vysvetlit čo sa za ten čas čo som tu nebol stalo.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSat May 11, 2013 6:33 pm

"Amekage- sama, som rád, že vás vidím."
Povedal som a postavil som zo stoličky a uhol som sa nabok.
"Kami a Reizoua som poslal na misiu do Kusagakure no Sato a Shiho som poslal na misiu do Yukigakure no Sato. No a moja sestra, tá posprejovala jeden obchod, ale uź som jej udelil trest a ešte to bude musieť premaľovať. To je všetko. Tí traja sa z misií ešte nevrátili. Tak to je všetko nič viac som nerozkázal."
Následne som sa trošku pousmial a čakal som na jeho rozkazy. Pre istotu som mu to pripomenul.
"Nejaké ďalšie rozkazy?"
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSat May 11, 2013 7:51 pm

Podišiel som pomaly ku stoličke a sadol som si. Pomyslel som si že konečne sedím vo svojom kresle po dlhej dobe. Ako mi tak Reizou hovoril detaily že čo sa za ten čas čo som tu nebol stalo tak som odpovedal tak miernym hlasom. Zatiaľ nie ale ostaň ešte tu keby náhodou som ta na rýchlo potreboval.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSat May 11, 2013 8:20 pm

Do kanceláře dorazil Raiken Tategami. Zaklepal na dveře a vzápětí je otevřel. Podíval se po místnosti a uklonil se Kagemu.
"Amekage-sama u brány si žádá delegátka z Uzu o povolení ke vstupu do vesnice." řekl prostě a čekal co bude následovat.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSat May 11, 2013 8:26 pm

Len tak som si pozeral do blba a zrazu niekto zaklopal a v tom momente aj vošiel. Bol to ninja s našej dediny na ktorého som hned namieril svoje oči. Podal mi hlásenie že čo sa práve deje.
Vieš čo povec pri bráne že tam pošlem Reikina môžeš ísť.
Otočil som sa na Reikina a nič som nepovedal len som mu dal znak že má ísť a automaticky už bude vedieť čo má robť. Ja som si otvoril stôl a vybral som si. cigarety. Otvoril som ich vybral som si, dal som si ju do úst a zapálil. Pomaly som si cigaretu užíval a zas hľadel do blba.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSat May 11, 2013 8:28 pm

Raiken se znovu uklonil a vyrazil zpátky k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSat May 11, 2013 9:38 pm

Prišla nejaká žena z Uzu, dúfal som, že to nebude kvôli niečomu vážnemu. Hneď ako mi rozkázal Amekage,tak som šiel.
"Už idem"
Povedal som a vyšiel som von dverami. Následne som smeroval von z budovy do ulíc.
Prechádzal som cez ulice a smeroval som k bráne
Presun
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSun May 12, 2013 10:38 am

Dorazil jsem do kanceláře. Dveře sice byli zavřené. Ze slušnosti jsem zaklepal ale komu by se chtělo čekat na odpověď která s největší pravděpodobností musela být ano... a pokud ne stejně bych vešel ... šlo o naléhavou situaci. Otevřel jsem tedy dveře a podíval jsem se na Amekageho. Ze slušnosti jsem trochu sklonil hlavu a poté se opět podíval na postavu za stolem.
"Amekage... nesu naléhavé zprávy z Kusagakure." řeknu a čekám až budu vyzván k hovoru.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSun May 12, 2013 2:21 pm

Sedel som si a rozmýšľal nad budúcnosťou že čo sa asi stane. Zrazu som počul že niekto zaklopal, chcel som už akurát dat povolenie k vstupu ale hned sa aj otvorili. Bol to Raizou ktorý sa vrátil s misie a asi aj niečo posral. Spravil som slávny Face Palm a prehovoril naň kľudným hlasom.
Ach jaj čo sa stalo čo sa tentokrát posralo?
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSun May 12, 2013 4:40 pm

Podíval jsem se na něj. Nebyl nadšenej už předtím... jak bude asi reagovat až mu řeknu co se stalo v kusa ? Zhluboka se nadechnu a začnu.
"Víte proč jsme šli do Kusa. Když jsme se dostali s Kami k bráně stalo se to že se objevila nějaká postava v kápi a zabila ztrážnýho. Nejsem si jistej jakej názot na tuto událost bude mít Kusakage ale pravděpodobně bude vinit nás. Kami se do vesnice vrátit nestihla." řeknu a poté se posadím na židli.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitimeSun May 12, 2013 7:59 pm

Spravil som další Face Palm a pokrútil som hlavou . Rozmýšľal som čo mu pekne poviem ale nič ma také nenapadalo. Tak som sa rozhodol že mu vynadám a tak som aj začal.
Bol si poslaný na misiu na ktorej ste dokonca nič nezistili a e si tam nechal aj svojho parťáka. Myslíš si že je to v poriadku sa len tak vrátiť? Ako som dokončil vetu tak som sa snažil aby som náhodou nevybuchol a čakal som aj na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Amekageho
» Kancelária Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: