New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lucyin dům

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Lucyin dům   Lucyin dům - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 10:25 pm

First topic message reminder :

Lucyin dům - Stránka 2 New-york-contemporary-single-family-house-11
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 11, 2014 5:49 pm

Usměju a se kývnu na souhlas. Doufala jsem, že své slovo dodrží a opravdu mi někdy zahraje. Můj pohled který sklouznul po celém jeho těle se zastavil u jeho očích. Ty své jsem přivřela a zaostřila a pak se jen usmála. Bylo vidět, že jakmile chvilku nedělá něco, na co byl zvyklí-tréning-neví co dělat.
"Popravdě nemám." Usmála jsem se a pak se zamyslela. Taky bych už měla začít trénovat, nebo alespoň něco konečně dělat. Dopila jsem kafe a hrnek dala do myčky.
Všimla jsem si, jak se předtím červenal, když jsem si ho celéo prohlédla. Ani jsem netušila, jestli bych měla šanci, přeci jen...muži a já, to byla dávná historie. Ale s Mogenem jsem si dokonale rozuměla.
Přerušila jsem své myšlenky a otočila se směrem k němu.
"Jestli ale chceš, můžeme si dát cvičný souboj." Usmála jsem se a ucítila myšlenky Yoki-hime, která sletěla ze střechy před dům.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 11, 2014 6:21 pm


Poposedl jsem si a už jsem si v hlavě říkal jak bude reagovat až ho uslyší. Nikdy jsem pro nikoho nehrál no protože jsem jednoduše neměl pro koho. Lehce jsem se usmál a zvedl se ze židle a mírně se protáhl. Opravdu jsem potřeboval trénink a to že mi takhle nahrála mi vytvořilo úsměv na tváři.
"No já bych byl pro ale moje schopnost by vyžadovala nějaký opuštěný místo. Přeci jen se mi nechce uklízet." řeknu s úsměvem. Narozdíl od schopností jako byli jiná kekkei genkai nebo elementární techniky Mokuton bude zdobit krajinu dokud si ho zub času nevezme. Byl proto trochu problém kde trénovat a pokud jsme nechtěli aby se cvičiště proměnilo v les museli jsme najít nějaké jiné místo. Rozhodně jsem byl ale zvědavý jak by se souboj vyvinul. Oba jsme měli odlišné techniky a jistě jsme se zaměřovali na jiné věci ale výsledek souboje mohl dopadnout jakkoliv.
"Víš o místě kde by jsme mohli tento souboj uskutečnit?"
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 11, 2014 7:41 pm

Zasmála jsem se při jeho poznámce a kývla hlavou.
"O jednom takovém vím, jen území je částečně zalité betonem, ale jsem si jistá že se dokážeš přizpůsobit." Vyplázla jsem na něj jazyk a pobaveně si oblékla modrou vestu. Došla jsem ke dveřím, kde jsem se obula a chytla za kliku.
"Doufám že se nebojíš letu." Mrkla jsem na něj s úsměvem a otevřela dveře. Mohl vidět velkou Yoki-hime, která už byla připravena k letu hned, co si na ní nasedneme.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Lucyin dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 11, 2014 8:05 pm


Vypadalo to že přeci jen najde nějaké to místo na souboj. Byla Jounin takže to přeci jen znamenalo že nebyla nějaký smeták ale někdo koho není třeba brát na lehkou váhu. Bude to těžké. Šel jsem tedy za ní v hlavě už předběžně přemýšlel o různých strategiích a těžil jsem z toho co jsem o ní věděl. Když se mě zeptala jestli se nebojím letu neměl jsem na to odpověď která by jí něco řekla.
"To se nedozvíme dokud to nezkusíme." řeknu s pokrčením ramen. Nikdy jsem totiž neměl tu čest letět. Posadil jsem se tedy na Yoki-hime. Ta se ihned jak jsem usedl vydala kamsi pryč. Když jsme byli ve vzduchu ruky se mi automaticky omotaly kolem Lucy.
"Jo... let není problém ale ta výška..." řeknu s mírným úsměvem a snažím se soustředit na něco jiného.

-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucyin dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 11, 2014 8:22 pm

V moment, kdy se posadil na Yoki-hime jsem se usmála. Čekala jsem, že když to bude jeho první let, větší problém mu bude dělat pohled dolů, ale to se jak se zdálo vyřešil rychle.
Když mi dal ruce kolem pasu, opět jsem zčervenala, jediné štěstí bylo, že jsem byla před ním a nebylo mi tolik vidět do tváře.
Při vyslovení jeho věty jsem za do široka usmála.
"Nedívej se dolů, poprvé to není nic moc. Ale jakmile poletíš častějc, zvykneš si." Usmála jsem se na něj přes rameno.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lucyin dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucyin dům   Lucyin dům - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lucyin dům
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: