New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zničené územia

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Zničené územia - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Zničené územia   Zničené územia - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 4:58 pm

First topic message reminder :

Zničené územia - Stránka 2 Mf_457935998_765d0de35a669c5adce9bbc78b2a4292
Amegakure ostala síce ako jediná pozostalá dedina zo štyroch hlavných, no následky si poniesla i napriek tomu, aspoň čo sa týka okolia. Mnoho malých dediniek bolo zničených a vypálených, ostali po nich len trosky domov. Tak isto bolo bojom zničených aj mnoho častí územia, na čo bolo síce územie Amegakure už zvyknuté aj z minulosti, no napriek tomu vidno všetky poznačenia. Pohľad na takéto časti síce nie je zrovna najkrajší, no napriek tomu sa tu zvykne mnoho ľudí vracať a spomínať, pretože tu napokon vládne kľud prerušovaný len a len dažďom.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 10:54 pm

Všimla jsem si paprsků světla, a i když jsem nebyla zrovna sentimentální typ, musím uznat, že mi to o maličký, skoro nepatrný stupínek zvedlo náladu. Nebylo to totiž už tolik depresivní a jen to potvrzovalo mou teorii o kašlání na nevyřešitelný věci.
Suna.. tam jsem byla..? Zamyšleně jsem si vrazila ruce do kapes. Vzpomínala jsem na Ren a naše putování, ale z toho našeho výletu jsem měla větší část okno, takže těžko říct. Moc jsem mu na to neměla, co říct, protože jsem nikdy nesdílela vlastenecké pocity a o válku jsem se zajímala asi tolik, jako o řešení situací, takže skoro vůbec. Bylo mi ale jasné, že jeho evidentně musela zasáhnout dost. Všimla jsem si dokonce, já zapřísáhlá ignorantka, jak na moment změnil výraz své tváře, takže jsem se rozhodla to prostě už neřešit.
"Jo, Amekage jsem měla být já, ale to by mě moje milovaná matka nesměla pohodit, jako staré oblečení. Hold už tehdy jsem asi byla nesnesitelná." ušklíbla jsem se a ač se mohlo zdá, že by mi to téma mohlo vadit, nebyla to pravda. Vlastně jen málokdy jsem propadla nějaké špatné náladě spojené s vlastním původem, ale ve většině času jsem to brala spíš ironicky a s nadhledem. Jako teď.
Všimla jsem si, že jsem se dostali na mítinku, což mě trochu uklidnilo, ovšem nevydrželo mi to dlouho. Akio a jeho chování mi zase hned vzali můj optimismus. "Co se děje..?" i já jsem se začala rozhlížet kolem sebe, i když jsem pochybovala, že kromě zelené trávy postřehnu něco dalšího.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 11:06 pm

"Bože chráň.. čo by si robila na mieste pre idiotov?" Bola moja jediná reakcia na to čo sa jej stalo. Bolo mi jasné že o tom nechce moc rozprávať, a ja som bol v tomto naozaj. Naozaj nekvalitný. Nepoznal som city, nepoznal som lásku ani nič iné, putá a kto vie ešte aké blbosti ktoré človeka len robili slabými. Nikdy som to nenažil, tak prečo s tým začínať že? Aj keď, Kasumi bola príliš zaujímavá aby som ju len tak ignoroval ako som to vedel. Nemienil som ju nejako stierať ani nič, prišlo mi fajn po tak dlhom čase s niekým pokecať, niekým kto je naozaj reálny! Avšak, teraz nato nebol čas. Zohol som sa a svoju ruku ponoril do čistej vody, to nádherne prečistenej vody z ktorej som sa napil. Chvíľu som len tak skúmal pôdu okolo, zase som ponoril ruku do vody a premáčal ju, a následne som sa pozrel na Kasumi.
"Ochutnaj ju.." Nebol to rozkaz, bola to možno aj prosba ale bolo jasné že chcem aby to urobila. Ak sa napila, pocítila úľavu. Bola to naozaj čistá a asi aj najlepšia voda akú v živote mala. Pri dotyku cítila na pokožke, ako je priezračne čistá, ako sa od nej odráža svetlo a tá chuť bola nadmieru skvelá. Ja som sa ale netváril, akoby to bolo niečo dobré. Sám som ju ochutnal, a určite by som ju nevystavil nebezpečenstvu keby bola otrávaná alebo niečo. Proste to bola čistá voda.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 11:30 pm

Jen jsem se ušklíbla té odpovědi, protože o tenhle post jsem rozhodně zájem nikdy neměla a chraň Bůh, aby se to někdy měnilo, no i tak mi to přišlo jako celkem dobrá reakce. Vlastně jsem si uvědomila, že ten krátký rozhovor byl vcelku příjemný a nevadil mi. Bylo to celkem neobvyklé, protože jsem sice neměla nějak skvělou náladu, ale i tak jsem se chovala lépe a slušněji, než když jsem hýřila optimismem. Nebyla jsem asi prostě zvyklá se vůbec s někým takhle bavit.
Sledovala jsem, jak se shýbl, namočil si ruku a vodu nakonec ochutnal. Neopouštěla jsem ho pohledem a jenom trochu váhavě sledovala jeho počínání, no když mě požádal, abych se napila, moc dlouho jsem se nerozmýšlela a prostě to udělala.
"Je.. skvělá..." okomentovala jsem to, což bylo asi poprvé v mém životě, kdy jsem kladně zhodnotila vodu! Zvedla jsem oči a tázavě se na něj podívala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 11:50 pm

"Nepríde ti divné, že v spustošenom lese kde nie je ani stopa po živote, tečie voda čistejšia ako v niektorých čističkách vody?" Áno, sila pramenitej vody bola veľká, avšak na toku, na ktorom sme sa nachádzali už nešlo povedať o pramienku, ale už o rieke s dosť hlbokým korytom. Práve také rieky so silnejším prúdom vždy unášali aspoň nejakú tu drobnosť, v podobe aspoň kúska znečistenia. Predovšetkým ale aj nedávno boli v Ame dažde, aby sa rieka za tak krátky čas vyčistila? Napriek tomu ma to udivovalo, pretože toto Genjutsu nebolo. Poznal by som to, dokonca by som aj zrušil. Po prvý krát mi niečo nedávalo zmysel. Začal som sa ešte viac rozhliadať, snažil sa niečo zamerať ale okolie bolo ešte viac čisté ako tá rieka z ktorej sme pili. V tom istom momente som sa otočil na Kasumi.
"Podaj mi kunai.." Pravdou bolo že ja som pri sebe žiaden nemal a pohľad ktorý som mal v túto chvíľu nasadený ju usvedčoval v tom že viem čo robím, aby mi znova verila.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Zničené územia - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 19, 2014 7:55 pm

"Hmmm mě by tady nepřišla divná ani dvouhlavá srnka.." zamumlala jsem ironicky, no ten příklad by spíš seděl k Černobylu než právě sem, ale to nebylo podstatné. Když jsem se zvedla, rozhlédla jsem se okolo. Tak, jak přemýšlel on, jsem zkrátka já neuvažovala, protože už jsem dávno vzdala snahu pochopit, o co se jedná. Nenáviděla jsem tu ubíjející nejistotu, kdy jsem nemohla s určitostí říct, co je realita a co iluze. A fakt mě to štvalo!
"Nemám kunai.." odvětila jsem, ale místo toho jsem nechala z dlaně vyrůst menší kost a s úsečným úsměvem mu jí podala. Nenosila jsem s sebou žádné zbraně, protože jsem je k boji nepotřebovala a on, jak se tak zdálo, asi taky ne. Neměla jsem tušení, co s tím hodlá dělat, ale už jsem ze všech těch různých situací pochopila, že asi bude zkrátka lepší mu důvěřovat. Minimálně se mi totiž zdálo, že toho ví vždycky víc než já. Ne, že by mě to pokradmu neštvalo, moje ego tím dost trpělo, no rozhodně bych to nehodlala přiznat nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Zničené územia - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 27, 2014 1:09 pm

"To by bol ešte ten lepší prípad.." Odpovedal som na jej uštipačnú poznámku o dvojhlavej srnke, a letmo sledoval ako si z dlane vyberá kosť, ktorá nadobudla aspoň ten malý náznak zbrane. No vždy lepšie ako nič, takto som sa pre zmenu na chvíľku zatváril ja než som znova nahodil dosť vážny výraz a zbraňou ktorú mi podala som si prerezal moju dlaň. V tú chvíľu by si človek určite pomyslel že som blázon, ale malo to svoj zmysel. Nie len že som si len tak z ničoho nič ublížil, k tomu som na tvári neprejavil ani jediný náznak bolesti, pričom rana ktorú som vytvoril bola dosť hlboká nato aby mi spôsobila vážne zranenie. Vopred ma napadlo, ako sa isto za mojim chrbtom tvári a tak som sa len uškrnul a ironicky poznamenal.
"Áno, som masochista a rád si ubližujem.." Bolo už z hlasu jasné, ako vážne to myslím, aj keď kvôli tomu aby som svoj prah bolesti natiahol na takú úroveň že som takmer necítil bolesť, bola istá pravda aj vo vete ktorú som nemyslel vážne. Pomaly som prešiel k rieke a ruku ponoril do vody. Tá sa okamžite zafarbila krvou, rieka samotná nabrala farbu červenú a hneď v tom momente zašlo slnko za oblaky. Zatiahlo sa, začalo dosť hnusne fúkať a v pozadí sa znova ozvala búrka. Akoby som ju činom ktorý som spôsobil privolal. Už tak bola napätá atmosféra, po tomto čine sa ešte viac znásobila.
"Čo myslíš, čo sa tu deje?" Prehovoril som. Bola to úprimná otázka, a zaujímalo ma ako vlastne celú túto situáciu vidí ona. Ako sa jej to zdá, a čo sa podľa nej deje. A áno, už z toho kroku bolo jasné že jej chcem konečne vysvetliť načo som prišiel, pretože posledným činom som si to vlastne potvrdil. Sám som sa pritom vydal po prúde rieky k lesu, kde som zahliadol ako aj ona, podivnú budovu, drevenú chatku, kde sme sa mohli pred prichádzajúcou búrkou skryť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zničené územia - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zničené územia   Zničené územia - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zničené územia
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zničené časti
» Zničené Vesnice
» Zničené části vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Okolí Amegakure-
Přejdi na: