New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Reštaurácia "Pod dáždnikom"

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 9:22 pm

First topic message reminder :

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Mf_457949119_aad9bf13dcf10942c77b96a5ebfa301f
Reštaurácii je v Amegakure síce mnoho, ale len táto konkrétna vie ľuďom poskytnúť jedlá zo všetkých kuchýň, na špičkovej úrovni a dokonca aj s milou obsluhou, o ktorej sa vraví, že je pri vás skôr, než ste vy pri stole. Z toho dôvodu je to tu ale aj trošku drahšie, no za luxus sa predsa platiť musí. Hoc samotná reštaurácia nepôsobí zvonka nejako extra luxusne, no pravda však môže aspoň ľuďom ukázať, že nemajú hodnotiť podľa vonkajšieho vzhľadu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 8:46 pm

Tiež som sa do jedenia nepúšťal rýchlo, skôr len tak aby som si to vychutnával, niečo také dobré som dlho nejedol.
"Zažívam orgasmus!"
Povedal som s takým úškrnom, v tom som celý zčervenal, myslel som moje chuťové bunky, len som to nejak poplietol.
"Nie ja, ale moje chuťové bunky! Baka!"
Povedal som hneď potom, som urobil facepalm a sám sa nad tým zasmial. Etoo trošku som bol nervózny a to čo som teraz povedal, cítil som sa trošku ako debil, ale tak aspoň budem mať na čo spomínať s úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 9:05 pm

Dál jsem si to vychutnávala a bylo to vážně výborné. Po tom co řekl jsem se krátce zakuckala a zasmála se. Nic jsem ale neříkala, protože mě nic nenapadlo. Dál jsem pobaveně jedla a sem tam se na něj koukla jak si to užívá snad víc než já. Zajímavé.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 9:11 pm

"Čo tak pozeráš?"
Červeň mi pomaly zchádzala z líc a ďalej som jedol.
"Mám niečo medzi zubami? Alebo som špinavý od tej čokolády?"
Pýtal som sa, vlastne som bol trošku od tej čokolády špinavý na líci, ale len málo.
Naozaj som si to užíval, toto jedlo a tie jahody mhmmm
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 9:19 pm

"Ach hluboce se omlouvám vaše veličenstvo za mé nevhodné zírání. Už se to nikdy nebude opakovat." Ušklíbla jsem se a pomalu ale jistě dojedla svůj pohár. Objednala jsem si ještě jeden ale byla jsme si jistá, že další už nedám ani náhodou. Spokojeně jsme se opřela a vyhlížela tedy ten druhý.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 9:31 pm

Tiež som dojedol a ten druhý si objednal tiež. Nad jej poznámkou som sa usmial.
"Neprišlo mi nevhodné a oslovovať ma veličenstvo nie je vtipné."
Povedal som ako by oduto, ale aj s úsmevom.
"Tak sa pozeraj ako chceš, už si to nebudem všímať."
Pokrčil som ramenami a keď prišli druhé poháre tej dobroty, hneď som sa doň pustil.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 9:41 pm

"Ale je." Stála jsme si za svým ale nekoukla se na něj. Věnovala jsem svůj pohled svému dokonalému poháru. Když jsem snědla i ten druhý spokojeně jsem vydechla a už jsem se nehodlala dál cpát. To bych jinak praskla. "Jop, přišlo to vhod." Prohodila jsem a opřela se.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 9:49 pm

Dojedol som aj ten druhý pohár a potom som nejako zapochyboval, že dám ďalší. Naviac to bolo neslušné sa napchavať a ona nie...
"Keď tak nad tým uvažujem aj ja mám dosť."
Usmial som sa na ňu a servítkom si utrel tvár. Potom som zobral špáradlo a vložil som si ho do úst.
"Bolo to dokonalé."
Usmial som sa a potom následovala otázka.
"Dáš si ešte niečo alebo to mám zacvakať?"
Čakal na odpoveď a v prípade, že odpovedala negatívne som si vypýtal účet.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 18, 2014 8:17 pm

Ušklíbla jsem se nad tím, že má dost. Takže jsem vlastně neprohrála! Bylo to nerozhodně, což mi stačilo.
"Ne, už nic. Díky."
Pousmála jsem se a hrála si s pramínkem vlasů.
Mlčky jsem sledovala servírku, která odnášela prázdné poháry a přemýšlela nad tím, co dneska ještě musím udělat. Nakonec jsem se rozhodla, že tím pověřím dvojčata a pro dnešek budu mít klid.
Chudáčci. Ale já je vlastně litovat ani nemusela. Tyhle dva byli skoro jako roboti a moc citů taky nepochytili. Ale vysvětlovat to by bylo na dlouho..
"Co máš v plánu teď?"
Ozvala jsem se a sledovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 18, 2014 8:33 pm

Tak teda som sa požiadal o účet, keď mi prišiel účet, len som sa pousmial a zaplatil to. Jej ďalšia otázka ma však prekvapila, čo ďalej?
"Ani neviem asi sa pôjdem prejsť po parku, možno kamsi zablúdim alebo si to namierim domov. Čo plánuješ ty?"
Opýtal som sa, aby som bol v obraze či má ešte náladu so mnou tráviť čas alebo už si pôjde kam chce. Ja by som sa prikláňal k prvému, konečne nejaká osoba, ktorá to nemieri hneď do baru, ale vie sa zabávať inak. A tiež sa mi na Milli páčilo, vlastne ani neviem čo. Len mi stále prišla taká sympatická.
Napadlo ma, že ju skúsim tak trošku pozvať do lázni, ale potom ma napadlo, ak ma teda ľadovú pokožku, tak by som z toho vyšiel ako nejaký úchylák, čo ju chce vidieť bez oblečenia. Vlastne, kto by to nechcel, ale tak úchylák som nebol !!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reštaurácia "Pod dáždnikom"    Reštaurácia "Pod dáždnikom"  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reštaurácia "Pod dáždnikom"
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: