New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningové pole

Goto down 
+3
Shiryuu Nao
Reikin Shindo
Raiken
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSat Apr 27, 2013 2:52 pm

Tréningové pole Bambooforest
• Druhý priestor na trénovanie pre každého, kto po tréningu zatúži.
• Narozdiel od toho prvého na vode, toto sa nachádza v dedine, kde už toľko vody nieje.
• Pole je ohradené mini-lesíkom, ktorého stred je prispôsobený práve na trénovanie a bojovanie.
• Aj tu neustále prší, vďaka čomu sa vlastne aj tento jednoduchý lesík ešte udržiava pri živote.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 2:04 pm

Došiel som práve sem. Priestoru tu bolo viac než dosť, takže som už len čakal na Nao. Bol som zvedavý čo dokáže. Samozrejme Taijutsu bola moja možno najslabsia zložka i keď to tak nevypadalo, bol som dostatočne silný aj rýchly. Vztiahol som si katanu z puzdra, predpokladal som, že bude bojovať pomocou svojej kopie. Pozeral som sa na lesík okolo, ktorý ohraničoval cvičisko.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 2:24 pm

Celou dobu jsem šla mlčky kousek za svým novým trenérem. Netrvalo dlouho a před námi stálo velké cvičiště. Konečně trochu srandy. Ušklíbla jsem se v duchu, ale navenek nedala na sobě své nadšení do boje znát. Můj ledově klidný výraz mi zůstával stále. Vytasil svou katanu a nejspíš čekal na mě. Popošla jsem a stoupla si naproti jemu s připraveným kopím a stále si udržovala vhodnou vzdálenost. Nečekala jsem, až boj odstartuje a vyrazila s přímým útokem mířeným na oblast krku, i když mi bylo jasné, že ho vykryje. Zatím jsem své kopí používala jen jako obyčejnou zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 2:47 pm

Bez slova som sa na ňu pozrel ani nečakala, aby som šiel prvý a hneď začala, čo sa mi páčilo. Oboma rukami som chytil katanu a vykryl jej útok. Trošku som sa pousmial a odskočil kúsok dozadu po vykrytí útoku. Nevedel som, čo tá jej kopia dokáže. Hodil som po nej dva shurikeny. Chcel som si overiť jej rýchlosť, vedel som, že najskôr je naozaj rýchla a silná na taijutsu, lebo už len z prvého útoku som zistil ako je silná.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 3:03 pm

Chtěla jsem po jeho vykrytí seknout rychle kopím znovu směrem dolů, ale odskočil, takže se mezi námi zase utvořil prostor. Směrem ke mě letěly dva shurikeny. Naštěstí mé reakce byly vcelku dobré, takže se mi je podařilo kopím vykrýt. Jestli bude takhle uskakovat, tak nic neudělám. Zavrčela jsem. Rozhodla jsem se to zkusit jinak. Rozběhla jsem se znovu proti němu, ale tentokrát jsem z malého pouzdra na zbraně vylovila jednu kouřovou bombu. Nosila jsem je sebou, protože byly dobré v případě úniku, ale teď se dala využít taky. Kousek před ním, jsem mu ji hodila k nohám, a jakmile se viditelnost výrazně zhoršila, vytvořila jsem základní klon, který jsem nechala před ním a já tentokrát zaútočila zezadu.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 3:59 pm

Hneď ako ku mne hodila tú bombu, ktorá automaticky vybuchla, vytvoril som taktiež klona, akurát troška lepšieho. Z vody sa za mnou vytvoril klon, ktorý vyblokoval útok pravej Nao, čo som sa čudoval, sekol som a ten bushin predo mnou bol nehmotný, potom som pochopil, že to mala skvele premyslené. Jej základný bushin bol úplne zbytočný používal sa na zmätenie, čo sa tentokrát podarilo, našťastie som si vždy v takýchto situáciách vytváral krytie zozadu a to ma teraz zachránilo.
"Dobre"
Pochválil som Nao za celkom slušný plán.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 4:16 pm

Nevěděla jsem, jestli to vyjde nebo ne. Přece jen to byl zástupce Amekageho, ale i tak se mi ho nejspíš podařilo trochu zmást, o čemž svědčila i jeho následná pochvala. Na tváři se mi na okamžik objevil úsměv, který zase zmizel tak rychle, jako přišel. Potěšilo mě, že se mi můj plán alespoň trochu podařil. Dobře, možná je na čase ukázat trošku víc. Uskočila jsem trochu do strany a začala soustředit chakru do kopí, kterým začaly probíjet blesky. Nebylo to náročné, stačilo trochu chakry a kopí reagovalo s mou malou pomocí skoro samo.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 4:21 pm

*Ajeje, proti tomuto nemôžem ísť so zbraňou, tá kopia sa ma nesmie ani dotknúť, inak dostanem ranu raitonom.*
Pomyslel som si, zatiaľ čo klon následne zaútočil na Nao ja som odskočil preč a začal som tvoriť pečate.
"Suiton: Bakusui Shōha"
Povedal som a vypustil som obrovské množstvo vody na Nao. Dúfal som, že som to trošku neprehnal, ale chcel som vidieť jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 5:06 pm

Chtěla jsem zaútočit, ale on vytvořil pečetě a na mě se vyvalila spousta vody.
" a Sakr...." Moc dobře věděl, že probíjející kopí je nebezpečné a já nečekala, že na mě pošle zrovna tohle jutsu. Chtěla jsem tomu alespoň nějak uhnout, ale tentokrát jsem zareagovala moc pozdě a tak jsem kopí druhým koncem zabodla co nejvíc do země a držela se, aby mě voda nespláchla. Zemina byla naštěstí měkká po neustálých deštích, takže to šlo snadno. Voda se přes mě převalila, ale naštěstí se mi to podařilo ustát. Všude bylo mokro a díky bleskům v mém kopí začala slabě probíjet i voda kolem mě, když jsem v ní stála se zabodnutým kopím v zemi. Když se člověk podíval pořádně, mohl si všimnout i slabých výbojů na mém vlastním těle. Co teď...může tu techniku použít klidně znovu. Přestala jsem uvolňovat chakru do kopí a veškeré výboje zmizely. Tahle sprcha mi stačila bohatě jednou. Až teď jsem si všimla, že je mi vlastně zima. Bylo sice hezké, že venku nepršelo, ale díky sněhu tu bylo mnohem chladněji a já byla celá mokrá. Super... Stála jsem naproti Reikinovi bez hnutí a netvářila se moc příjemně.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 5:44 pm

Bola tu zima, a všimol som si, že ona je celá mokrá. Naviac mi ten padal stále na hlavu, lebo som nemal kapucňu na nej.
"Tááák pokračujeme alebo to balím, zistil som o tvojom spôsobe boji dosť, Amekagemu ťa vynachválim a všetci budeme spokojný ! A samozrejme sa pôjdem kamsi zohriať? Vyber si.."
Pousmial som sa, lebo som nechcel aby dostala nejakú chrípku, to by tak bolo treba...
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 5:59 pm

Zima začínala být čímdál větší, jak jsem stála nehnutě na místě a nijak se nehýbala...a taky se mi tu být už nechtělo.
"Um...dobře." Pokud mu to stačilo, nebyl důvod se tu dále zdržovat. Můj napjatý postoj se uvolnil, když jsem zjistila, že už je konec. Bylo dobré si vyzkoušet boj se zástupcem Amekageho, ale tou vodou mě naštval.
"Jdu domů." Oznámila jsem mu stroze a nedávala na sobě znát žádné emoce, i když bych ho nejraději v tuhle chvíli přetáhla kopím.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 7:56 pm

"Hai."
Odpovedal som s úsmevom, nuž celkom pekne som si zabojoval, vôbec ma to nenudilo. Takže s úsmevom som sa aj ja vybral niekam inam. Dúfal som, že Nao neprechladne. Nuž informácie o nej som mal prichystané, takže som to v pokoji mohol ísť oznámiť Amekagemu.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 8:16 pm

Jen se usmívej... kdybys dopadl jako já, tak ti moc do smíchu není. Zavrčela jsem si pro sebe, protože mě jeho úsměv v téhle situaci docela vytáčel. Otočila jsem se k odchodu a zamířila konečně směrem domů. Když už nic, tak alespoň teplá sprcha byla na místě, jestli jsem se nechtěla nachladit.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:41 pm

Námaha.. Silná a veľká. Námaha ktorú som vynaložil bola pre tento deň už dostatočná. Vedel som kde sú moje hranice, vedel som že prekročiť ich by bola hlúposť. Úľava, keď som konečne prestal cvičiť a prikryl si pravé oko čelenkou aby ho nikto nevidel. Krv, po tréningu jediná vec ktorá ostala na zemi, prúd krvi mi na malý okamih tekol práve z pravého oka, ale nebola to ťažká námaha zastaviť krvácanie. Pohľad som okamžite otočil k nebu kde sa znova zbiehali búrkové mraky a schyľovalo sa ku dažďu. Na dnes by to možno aj stačilo, v tréningu som pokročil o malý krok napred a to pre túto chvíľu stačilo. Pomaly som sa zdvihol zo zeme, ale ostal som stáť v pozore sledujúc neďalekú príjazdovú cestu na cvičisko. Akoby som čakal že sa tam niekto objaví aj keď to bolo nemožné, s nikým som sa z dediny nestretával a pre každého som bol ten podivín ktorého nemali po väčšine radi a ignorovali ho. Zastal som uprostred pohybu a oko nasmeroval práve na oblúk ktorý sem viedol.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:10 pm

Bez bundy jsem doběhla až na tréninkové pole do lesíka a udýchaně se opřela o strom.
"Umřu.."
Vydechla jsem a oklepala ze sebe sníh.
"Aww docela kosa."
Po chvíli jsem začala obcházet stromky, stromy a zkoumala větve.
Nakonec jsem utrhla tu nejhezčí a aby si toho nikdo nevšiml zmizela jsem
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:39 pm

Z domu jsem zamířila rovnou do tréninkových prostorů. Doufala jsem, že v tuhle dobu tam bude klid a nikdo tam nebude...hlavně ne můj úžasný trenér. I včera tam bylo prázdno. Chtěla jsem se trochu protáhnout a procvičit. Přicházela jsem na místo a rozhlédla se, když v tom kolem mě proběhla nějaká holka a zase zmizela. Hmm...možná jsem si mohla obléct něco teplejšího. Trochu jsem se otřásla a popošla. Někdo tu byl. Možná jsem se mohla otočit, a jít jinam, ale nějaký podivín mi zase tak moc nevadil. Jen kdyby nekoukal mým směrem.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:45 pm

Na jej preveľkú smolu som ale svoj pohľad od nej nemienil ani najmenej odvraciať, ba naopak sa zdalo že práve som ju očakával. Od chvíle kedy sa objavila na cvičisku som na ňu zazeral až kým nešla na svoje miesto kam začala podľa všetkého vyčkávať na svoje. Otočil som pohľad, pretože si istotne všimla že som na ňu hľadel a znova sa zapozeral na nebo. Okolie som ignoroval, všetko bolo pre mňa ničotné a nedôležité pričom to bolo dôležitejšie ako môj vlastný život. Moju logiku naozaj nešlo pochopiť, preto som sa obrátil k nebu a sledoval plávajúce mraky. Pred chvíľlou sa Nao muselo zdať že mi prišla zaujímavá, tentoraz som na ňu nahodil tvrdý ignor.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:51 pm

Ehe?... Nevěděla jsem, co byl zač, ale nejdřív vypadal, jako kdyby ke mě chtěl přijít, ale v další vteřině se otočil úplně jinam a stále stál jen tak na místě. Ame je plná divných idiotů... Zakroutila jsem hlavou a odešla si najít místo k tréninku. Toho podivína jsem si už ani nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:54 pm

Ak sa v ten moment otočila aby zistila či tam stále stojím alebo sa na ňu pozerám, alebo čokoľvek iné, už ma nezahliadla, už som tam nestál a stratil som sa z jej dohľadu úplne, akoby som tam ani nikdy nebol. Dokonca aj krvavý fľak na zemi ktorým som orosil trávu pri tréningu zmizol. To jej mohlo prísť nadmieru čudné to naozaj, predsa len, bol som ten podivýn z klanu Sakkaku.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:07 pm

Soustředila jsem se na trénink a na chvíli úplně přestala vnímat okolí. Má soustředěnost na činnosti byla vždycky skvělá, ale díky tomu jsem si občas zapomínala hlídat záda. Musela jsem se naučit pořádně ovládat svoji chakru...Poslední dobou jsem trénovala spíš jen taijutsu s mým kopím..i bez něj, ale práce s větším množstvím mojí chakry občas nedopadla tak, jak jsem očekávala. Na chvíli jsem se zastavila...Bylo tu něco divného, co mě donutilo se otočit..nejspíš jen pocit. Pohlédla jsem na místo, kde předtím stál bělovlasý. Hmm? Byl pryč? Ne, to nebylo to divné...Bylo tu něco, co mi tu nesedělo. Ta krev...krev ze země zmizela...ale to nebylo přece možné. Zamračila jsem se a zapojila svoji schopnost. Zavřela jsem oči a soustředila se na okolí. Někoho jsem našla...pořád tu byl někdo cítit, i když slabě...pořád tu bylo něco divného. Nikoho jsem neviděla, ale cítila.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:11 pm

A keď sa otočila že sa vráti k tréningu, osobu ktorú tak cítila stále v túto chvíľu priamo pri nej. Okamžitý scary moment ju musel naisto vystrašiť, mnou to ale ani trochu nepohlo a ostal som stáť na mieste, sledujúc ju jediným, azurovo modrým okom, ktoré mi bolo spod čelenky vidieť. Krv ktorá tam doteraz nebol sa zrazu náhle objavila, presne tak ako som sa objavil ja na mieste priamo za ňou. Bol som zvláštny a práve pre takéto prípady som nebol medzi deťmi až tak obľúbený, prečo som to ale urobil? Čakal som na jej reakciu, vážne ma zaujímalo čo urobí práve ona. "Ahoj.." Pozdravil som sa, milým hlasom ale stále neutrálnou tvárou som jej hľadel priamo do očí, akoby som sa jej snažil čítať v duši.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:23 pm

Mrazilo mě z toho, ale nikdy bych to nepřiznala, ani nedala na sobě znát. Ne...měla jsem jistou tvář...Moje kamenná maska mě zachraňovala v takových situacích...Pořád jsem se tvářila chladně a nepřístupně, jako vždy a doufala, že na mě nic nebylo poznat...i když tohle mě hodně vyvedlo z míry. Objevil se předemnou...zničeho nic...s pozdravem? Tady něco opravdu nehrálo. Namířila jsem na něj své kopí.
"Kdo jsi?!" Zavrčela jsem. Tohle nebylo dobré...pochopila jsem, o co tu šlo. tohle muselo být genjutsu...genjutsu proti kterému já byla víceméně bezmocná.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:26 pm

Nebolo to genjutsu, to s krvou to áno, ale vytvoriť tak silné Genjutsu aby to pomiatlo všetkých 5 zmyslom a nedokázala určiť ani či v ňom je naisto, nato som ešte nemal vlohy keďže tú techniku som sa len začínal učiť. Preto len čo na mňa namierila kopiju, prstom som prešiel po jej hrote a nechal si narezať malú ranku aby som jej dokázal že sa jedná o realitu. "Akio Sakkaku.." Prehovoril som jednoducho na otázku, akoby sa ma pýtala aký je dnes deň, neočakávajúc ďalšiu reakciu. Nevedel som či sa po mojom fakticky podivnom predstavení predstaví aj ona, ale práve mi šlo o to ako reaguje na nečakané situácie. A išlo jej to náramne dobre!
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:43 pm

Netušila jsem, kdo to je...ale sám mě přesvědčil o tom, že je skutečný a že to není iluze..i když člověk nikdy nevěděl...Genjutsu bylo vždy zrádné a on mohl být kdokoliv. Na druhou stranu, kdyby nebyl odtud a byl to někdo nebezpečný, vesnice by se nejspíš už zmobilizovala. nikoho jiného jsem tu necítila...Jen jeho chakru, která možná nebyla až tak silná, jak jsem si zpočátku myslela. Nečekala jsem, že se představí. Sakkaku....Akio Sakkaku...hmmm... To jméno mi nic neříkalo. S kopím jsem zatím neuhla. Nebyl nejspíš úplně normální...nebo mě jen zkoušel?
"Hmm...Sakkaku...být tebou tak tyhle vtípky zkouším na někoho jiného, nebo ti při našem dalším setkání useknu hlavu." Zavrčela jsem podrážděně. Idioti..všude samí idioti! Zanadávala jsem v duchu, protože mi tu zdejší lidi, které jsem potkávala lezli spíše na nervy.
Usoudila jsem, že asi nebude až tak nebezpečný. Kopí jsem nakonec složila a uvolnila svoji pozici. Kdyby bylo nejhůř, mohla jsem ho zase velmi rychle použít.
"Co chceš?" Trochu jsem zmírnila svůj tón hlasu a čekala, co z něj vypadne tentokrát.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:32 pm

Jej reakcia bola obdivuhodná pretože takú som v tejto dedine ešte nezažil. Áno, rád som skúšal tieto veci na iných ľuďoch pravda, dosť ako to vysvetliť, psychologické reči počas ktorých som skúšal osobnosti človeka a snažil sa ich naučiť aby som zistil o konkrétnej osobe všetko čo šlo. Neuhol som pohľadom a na tvári mi šlo poznať jediné, a že mi všetko bolo v skutočnosti jedno, a aj keby mi priložila svoju kopiju k hrdlu, nepohnem sa ani o centimeter na stranu, vyrovnaný so smrťou. "Neviem, porozprávať sa, zatrénovať, kto vie, boli sme na akadémii spolužiaci Nao.." Jediná odpoveď znova na spôsob predstavenia. Avšak tentokrát keď som spomenul staré časy, jasne šlo poznať že je to už viac ako ignorancia a nulový záujem. Tentoraz bolo nadmieru jasné o čo mi šlo a to práve o naozajstné spriatelenie sa. Bola totiž dosť vysoká šanca podľa toho koľko genínov skončilo a ostalo ich voľných, že ju dostanem do tímu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole   Tréningové pole I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: