New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar U Sněhové vločky

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 8:22 pm

Bar, který je otevřený NONSTOP. Samozřejmě se zde nenalévá alkohol osobám mladším 18-ti let a pro opilce je tu vyhazovač. Je zde několik oddělených místností, které slouží pro větší skupinky které chtějí mít soukromí nebo pro Yukikage.

Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:51 pm

Doběhl jsem až do baru. Samozřejmě s poker facem. sundal jsem si koženou bundu a hodil jí na věšák. Pak jsem došel k baru, opřel se lokty o něj a koukl na tu barmanku. Byla opravdu hezká, ale hold mě bylo jen 14, ale co...na věku tam moc nezáleží.
"Hmm...Ahoj." Škubl jsem obočím šibalsky nahoru a koukal se na její prsa a nějak se zasnil. Pak jsem ale jen trošku pobaveně pokroutil hlavou, abych se vzchopil a usmíval jsem se na ní.
"Co takto mi nalít jedno malé saké?" Přimhouřil jsem na ní oči a zase se jí koukal na prsa, hold mě to nějak vzalo.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:57 pm

-Barmanka-
Blondýnka leštila skleničku a když přišel Shaky zamračila se. A ještě k tomu jí koukal do výstřihu! Odložila s tikem skleničku a zhluboka se nadechla. Už jednou měla problém, že zmlátila nějakého zmetka jako byl on. "Prckům nenaléváme." Spražila ho pohledem a otočila se k němu zády aby mohla umýt další skleničky.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:00 pm

Když mě tak mile odmítla a otočila jsem. Koukl jsem se s přimhouřenýma očima na její zadek.
"Hm...hezký pohled...Jo a nejsem prcek, neboj." Stále jsem se na ní tak trošku svůdně koukal a pak se při tom pohledu musel usmát.
"Tak Frisko." Mrkl jsem na ní a naklonil hlavu trošku na stranu, abych si jí mohl prohlédnout i z jiného úhlu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:04 pm

-Barmanka-
Zase se na něj otočila a zavrčela nadávku, chytla ho za tričko a naklonila se k němu.
"Tak hele ty prcku, naliju ti maximálně džus a ty svoje připomínky si nech." Přimhouřila oči a pustila ho, vzala skleničku a nalila mu do ní džus který před něho postavila. "Nic jiného nedostaneš." Zopakovala a začala utírat další skleničku.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:08 pm

Když přede mě fakt postavila džus, blýsklo se mi v očích. To že mě chytla za tričko jsem ignoroval a pak jsem se k ní naklonil já, už ne s tak milým pohledem.
"Tak hele ty blonďatá krávo. Říkám že chci Frisko a to Frisko i dostanu." Už jsem se na ní podíval spíš dost vražedně a docela naštvaně. Vzal jsem tu skleničku s džusem a shodil jí z baru pryč. Sklenička se roztříštila a já se na ní jen tak mile a vině usmál.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:10 pm

-Barmanka-
"Cos to řekl ty usmrkaný pa*chante?!" Zavrčela a odhodila skleničku s utěrkou. Než se nadál objevila se za ním a přirazila ho na bar. Nebyla to obyčejná barmanka ale Joninka, která tu pomáhala rodičům. "Co se takhle jít kouknout za Yukikage ty usmrkanče?"
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:14 pm

Jen jsem se usmál když mě přirazila na bar.
"Jen si nemysli blbko." Zasmál jsem se vysmejkal jsem se jí ze sevření.
"Ta černovlasá kr*va je mi u p*dele a ty taky. Takže co se zase postavit zpátky a dát mi to Frisko." Zazubil jsem se docela dost drze a flusl jí do obličeje. Čhe, tady mi nikdo vyhrožovat nebude.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:17 pm

-Barmanka-
Než k ní mohl doletět flusanec xD zmrznul a padl na zem xD..
"Ty haj*le za tohle půjdeš do vězení, tohle je urážka Yukikage!" Zavrčela a zablesklo se jí v očích. To už se k nim hrnul vyhazovač, celkem namakaný týpek který byl s každým hotoví raz dva. Ať už to byl Jonin nebo genin...kdo otravoval měl to spočítané. Barmanka proti němu vyrazila pěstí zatímco ho ten týpek zezadu sevřel v obětí.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:24 pm

Když můj flusanec zmrzl, zamračil jsem se.
"A co já s tím? To se mám jako p*srat?" Nijak mě nezajímalo, jestli půjdu za dveře nebo ne. Když pak přišel nějakej namakanej chlápek, hodil jsem na něj jestřábí oko a pak se jen usmál. Jakmile mě vzal zezadu a ta barmanka mě chtěla uhodit, objevil se místo mě ledový válec (Kawarimi). Já jsem stál za barem a hodil na oba takový nežádoucí pohled. Natáhl jsem se pro jednu flašku Friska.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:21 pm

-Barmanka-
Pěstí uhodila do ledového válce který praskl a rozletěl se na kousíčky, zamračeně se otočila na něj a využila toho, že flaška frisca byla orosená...prostě mu k ní přimrzla ruka a když už se let utvořil putoval mu po ruce dál..stačí špatný pohyb a rozbije si jí. "Takže jdeme.." Zavrčela a skočila k němu aby se s ním přesunula.
Návrat nahoru Goto down
Shaky
Shinobigashiru
Shaky


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 05. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:25 pm

Najednou jsem se zarazil. Zamrzala mi ruka a já věděl, že když se nějak pohnu špatně, budu bez ní...Já bych byl bez ní!!! Toto mi jaksi nevyšlo. Měl jsem spoustu plánu do budoucna, ale tak co, nebudu se kvůli někomu chovat jinak. Já na přetvářky nikdy nebyl. Když na mě ta barmana promluvila jen jsem na ní vyplázl jazyk.
"Polib mi p*del k*ávo." Posměšně jsem se na ní podíval. Ani jsem nevěděl kam jít, chtěl jsem zdrhnout, ale toho ledu bych se asi jen tak nezbavil. Nezůstávalo mi nic jiné než dostat sprda, i když...Podle toho jakou budu mít náladu, fakt bych se nechtěl pohádat hned na začátku...Teda co to kecám, je mi to u dža.

-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:29 pm

Pokojne som prechádzal zamrznutými ulicami Yukigakure no Sato. Nebol som dvakrát nadšený tou zimou. Ale nemohol som sa sťažovať, nebola až taká tuhá a býval som tu od malička. To znamená, že som si zvykol. Dorazil som do svojho baru, kde som obvykle trávil čas. Sadol som si k baru a pozeral som sa na to, čo sa tu deje. "Mohli by ste mi prosím naliať whiskey? Pekne chladenú, ale bez kociek ľadu. Taký vzácny nápoj netreba riediť aj tak tu je pekná kosa." Povedal som pri tom, ako držala jedna barmanka tohto baru, toho čudného chalana. Nepoznal som ich, ale čakal som, kým mi niekto naleje. Mal som chuť si dať kvalitnú whiskey. Navyše som chcel aj tak len jeden pohár, nič viac. Nemienil som tu tráviť dlhý čas. Tá barmanka ho začala ťahať preč a už tu nebola. Kto mi teda sakra naleje? A tak som len tak čakal.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:42 pm

-Gorilák-
Chlápek co tu vyhazoval pobudy tu zůstal sám a zašel za bar. Vyslechl si jeho objednávku a s povzdechnutím mu vyhověl.
"Tady.." Postavil před něj skleničku a začal uklízet střepy.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:47 pm

"Diky. To je všetko." Povedal som a na stôl som vyložil približnú cenu toho, čo mi nalial. Pokojne som si sedel na barovej stoličke a pomaly som si popíjal tú svoju whiskey. Ten nápoj som proste mal rád. No nemohol som ho piť každý deň. Maximálne tak raz za dva týždne. Nechcem som sa predsa stať nejakým alkoholikom alebo debilom, ktorý si zničil mozgové bunky. Pomaly som si popíjal a popíjal. Nakoniec bol pohár prázdny. Ten som nechal len tak. A vyšiel som von z baru. Dal som si na hlavu kapucňu a pomaly som odišiel.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:29 pm

Zas som došiel do baru. Celkom som sa usmieval, no dnes som bol celkom v pohode. Mal som kágovskú spoločnosť. Seina bola celkom fajn, teraz sa moc nesprávala ako Yukikage. bývalému Yukikage sa muselo len vykať, ale ona bola úplne v pohode. Sadol som si za bar a povedal som.
Whiskey, jeden pohár. chladené, ale bez ľadu. Nechcem ten vzácny alkohol miešať s vodou, tej mám dosť.
Bola to moja klasická objednávka. Whiskey som mal veľmi rád, nie že by som bol alkoholik, ale ten alkohol mi celkom chutil. Pozrel som sa na Seinu a opýtal som sa.
"Ty ideš piť tvrdší alkohol alebo len tak niečo slabé? ... Keď tak uvažujem nikdy som nevidel piť Yukikageho a ešte takú peknú. Mali by sme si urobiť fotku. "
Na tvári som mal úškrn.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:37 pm

Mlčky jsem si sedla vedle něj na stoličku a zazubila se na obsluhu.
"Saké prosím, na účet."
Objednala jsem si a koukla se na Daichiho.
"Říkala jsem že tu nejsem jako Yukikage, fotku?"
Ušklíbla jsem se.
"Náhodou vím, že tu má tady naše milá barmanka ten foťák co z něho rovnou vyjede fotka."
Prohodila jsme a sledovala barmanku jak nalévá saké.
Když přede mě postavila skleničku pousmála jsem se a kývla na ní.
"Whiskey jo? Vždycky mě zajímalo jak chutná ale ještě jsem se k tomu nedostala."
Ušklíbla jsem se a naklonila trochu hlavu na stranu.



Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeThu May 09, 2013 9:30 pm

"Tak dobre, no ale ako ti mam hovoriť, keď neviem ani tvoje meno?"
Opýtal som sa a následne som sa napil.
"Nie neskúšala si whiskey? Prečo? je to dobrý nápoj. Hej jeden pohár toho čo mám ja pre moju spoločníčku. Vlastne doneste rovno celú fľašu."
Povedal som a uškrnul som sa. O chvíľku prišla celá fľaša whiskey na stôl a potom som len s úsmevom dodal.
Tak, máš šancu to vyskúšať.
Barmanka mi dala aj ďalší pohár na whiskey a ja som rovno Seine nalial a podal jej. No ale najprv musela dopiť Saké.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeThu May 09, 2013 9:35 pm

"Nevíš jméno svojí Kage? Tééda."
Zatvářila jsem se celkem překvapeně a napila se.
"Jsem Seina."
Prohodila jsem a koukla se na tu flašku, trochu jsem se zakřenila a přemýšlela jestli to bude dobrý nápad. "Dík."
Zamumlala jsem trochu zaraženě a podezřívavě se na něj koukla.
Dopila jsem saké a odsunula prázdnou skleničku, vzala jsem si skleničku whiskey a znova se na něj nedůvěřivě koukla.
Ne snad, že bych si myslela že mě chce otrávit nebo něco podobného ale...to je vlastně fuk.
Napila jsem se a zakřenila se.
"Fuu...to je rozdíl oproti saké."
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeThu May 09, 2013 9:43 pm

Prisel jsem do baru uklonil se a prisel k Yukikage.
"Zdravim yukikage -sama zde bych vas necekal."
Rekl jsem a vytahl seznam z Kapsy.
"Tady mate ten seznam studentu."
Rekl jsem a cekal az si seznam vezme a a pritom si obednal dve flasky Whiski. Ale o zadosti o dovolene jsem se radeji ani nezminoval.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeThu May 09, 2013 9:51 pm

Ešte skôr než prišiel Yuki som ešte pár veci stihol povedať a urobiť.
Gomene Gomenasaiiii !
Tak Seina, to je krásne meno. Inak máš krásne prenikavé oči, dalo by sa na ne pozerať stále.... heh Whiskey je rozdielne od Saké.

Povedal som jej na rovinu, pri čom som sa jej pozeral do očí. Potom som mrkol a napil sa. Nalial si z fľašky ďalší pohár. Bola to celkom zaujímavá chvíľka práve so Seinou. Nečakal som, že by bola Yukikage zrovna taká uvoľnená.
Potom prišiel Yuki mierne mi ten úsmev zmizol z tváre, ale keď som sa zas napil znovu tam nabehol. Potom som sa znudene lakťami zaprel o bar a na ruky som si položil hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeFri May 10, 2013 2:33 pm

"Hm?" Koukla jsme se na Yukiho, který přišel a povzdechla si.
Chtěla jsem na pár minut práci uniknout a dělat, že jsem vlastně uplně někdo jiný.
Vzala jsem si od něj seznam a položila ho na bar.
"Skvěle, jak šlo učení?" Zeptala jsem se ze slušnosti a koukla se na Daichiho znovu tím podezřívavým pohledem.
To teda ne..
Zamyšleně jsem se napila a přesunula svůj pohled zase na Yukiho.


Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeFri May 10, 2013 2:54 pm

Počúval som ako sa rozprávali o práci, ktorej som mal v poslednej dobe dosť. Môj pohľad splynul na Seine, ktorá sa na mňa tak podozrievavo pozrela, nevedel som čo to malo znamenať, ale nadvihol som obočie a nahodil som taký nevinný a nechápavý pohľad. Ale stále som nič nevravel. Pomaly som si pil svoju whiskey v poháru, ktorá bola celkom fajn ako zvyčajne. Nevedel som, čo ten jej podozrievavý pohľad mal znamenať. Čo tým vôbec myslela? No nevedel som si to stále vysvetliť. Ten jej pohľad som videl už. Tak sa na mňa pozrela, keď som kúpil tu fľašku. Potom čo som si všimol tie dve fľašky čo si kúpil Yuki celkom nahlas som zo seba vyfúkol vzduch. Dve fľašky whiskey bolo veľa aj na mňa. Vlastne jedna fľaška bolo dosť veľa aj pre dvoch. Rukou som si hrabol do vlasov.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeFri May 10, 2013 3:29 pm

Zamyslene jsem se podival na Yukikage a pak jen rekl.
"No podle me nic moc. Jelikoz Studenti me moc neberou no co to nezmenim. Nebyl to moc dobry napad abych zrovna ja nekoho ucil. od toho jsou tady Chuunini."
Rekl jsem klidne no ve skutecnosti to slo lepe nez bych cekal ale tak nejak sem doufal ze se z toho vykroutim. Jelikoz deti maji velice hezkou vlastnost ze prilnou k nekomu a to byla vec ktere jsem se bal nejvice. Smrti jsem se nebal tak jako spise toho ze nekdo zemre a ja stim nic nedokazu nic udelat. Uz Vlastne jsem se snazil aby me nikdo nemel moc v oblibe. A taky se snazil vyhubat zodpovednosti. Yukikage vedela ze jsem nechtel byt s nikym v tymu a delal temer veskere mise sam. Nechtel jsem byt zodpovedny za neci zivoty a uz vubec ne za deti. Nakonec jsem tam stal a cekal na odpoved. mezitim jsem vzal jednu flasku Whiski do brasny pres rameno a druhou si vzal do ruky.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitimeFri May 10, 2013 3:39 pm

"Jo ale já na to určila tebe."
Odsekla jsem a hrála si se skleničkou která byla napůl plná.
Neměla jsem ráda když někdo zpochybňoval moje rozhodnutí nebo navrhoval něco jiného.
Já věděla proč jsem to tak udělala a to mi stačilo. Nehledě na to, že jsem byla dost paličatá a co si jednou usmyslím tak to bude.
"Tak se připrav na další krásný den učení. Shiro se byla pochlubit že už něco umí, tak doufám, že jí toho naučíš víc."
Promluvila jsem k němu a tím to víceméně považovala za ukončené.
Proto jsem se koukla zase na Daichiho.
"Kdy si přišel na chuť tomuhle?"
Pozvedla jsou svou skleničku s whiskey a nadzvedla obočí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar U Sněhové vločky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar U Sněhové vločky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bar U Sněhové vločky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: